�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Anekdotai
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, ... 45, 46, 47  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Vyc
Meistras


Prisijungė: 2005 03 26
Pranešimai: 749
Pranešimų per dieną: 0.11
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-04-11, 10:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

shitas manes vos nenuzude.. :D

Kalnai. Čiuvas varinėja su slidėm. Super apsiaustas. Akiniai. Pilnas "navarotas". Leidžias nuo kalno, beprotiškas greitis, nesuvaldo slidžių , verĄiasi, atsitrenkia Į medĮ. Slidės Į šipulius, lazdos Į šonus... guli, dantys išdaužti, rankos kojos sulaužytos ir šypsosi: "Ei, bl**, vis tiek geriau negu darbe"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saceps
Grybas ir lameris
Grybas ir lameris


Prisijungė: 2005 05 08
Pranešimai: 188
Pranešimų per dieną: 0.03
Miestas: kaunas

PranešimasParašytas: 2006-04-24, 18:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kas tas ciuvas?ar cai aprskritai? bet geras anegdotas:) as ir zinau viena ---- gyveno karta eziukas toks perbales is vidaus kad is isores nesimate
:? net nzn kaip cia :oops:
_________________
JaLLe, Go team go
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Dajnorka
Meistras


Prisijungė: 2004 04 06
Pranešimai: 251
Pranešimų per dieną: 0.03
Miestas: vilnius

PranešimasParašytas: 2006-05-02, 13:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

traukinys. kelione. kelione ilga. sedi traukiny dviese. vienas pries kita. tyli. tyli valanda. dvi. galu gale vienas is sedetoju neiskencia, tiesia ranka savo bendrakeleiviui ir sako:
- labas, as Petras.
- o as ne.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Dajnorka
Meistras


Prisijungė: 2004 04 06
Pranešimai: 251
Pranešimų per dieną: 0.03
Miestas: vilnius

PranešimasParašytas: 2006-05-02, 13:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

uzpuole pasauli baisia didelis baisiai baisus priesa is kosmoso. a la ufonautas nerealiai pavojingas. suprato pasaulio vadovautojai, kad si syki reikalas rimtas ir pasauli isgelbes tik vienybe. taigi, buvo susaukti didziuju saliu vadovai ir buvo bandomas priimti optimaliausias sprendimas, padesiantis isgelbeti pasauli. atsistojo amerikonas ir sako:
- siulau apjungti visas didziausias juru laivymo pajegas ir pulti priesa is vandens.
rusui tai atrode nekokia ideja, todel jis pasiule:
- mano manymu geriau apjungti visas didziausias oro pajegas ir imti priesa is oro.
staiga prakalbo visa laika tylejes kinietis:
- o as siulau pulti mazom grupelem: po tris - penkis milijonus..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
sunius
Meistras


Prisijungė: 2004 04 01
Pranešimai: 940
Pranešimų per dieną: 0.13
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-05-02, 16:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dajnorka rašo:
uzpuole pasauli baisia didelis baisiai baisus priesa is kosmoso. a la ufonautas nerealiai pavojingas. suprato pasaulio vadovautojai, kad si syki reikalas rimtas ir pasauli isgelbes tik vienybe. ..


kartais taip atrodo, kad orientavimosi sporte (vadovybėj) kartais irgi trūksta vienybės... matyt žmonės per daug Įvairūs ir skirtingi sportuoja... kad sunku susitarti..

bet Ąia šiaip ne Į temų.... prie "Nusišnekėjimų" tinka... :?
_________________
<sunius>
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger MSN Messenger Skype vardas
scopy
Meistras


Prisijungė: 2005 12 16
Pranešimai: 336
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-05-02, 16:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

reiktų orientavimos vadovybĄ pulti mažom grupelėm :D
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
makeris
Meistras


Prisijungė: 2005 12 24
Pranešimai: 971
Pranešimų per dieną: 0.15
Miestas: siauliai-vilnius

PranešimasParašytas: 2006-05-02, 17:28    Rašyti temą: makeris Atsakyti su citata

Tai karts nuo karto ir puola bet jau labai mazom grupelem :D
_________________
tinginys visais atvejais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
TNT
Meistras


Prisijungė: 2005 08 08
Pranešimai: 456
Pranešimų per dieną: 0.07
Miestas: Klaipda

PranešimasParašytas: 2006-05-02, 21:18    Rašyti temą: Re: makeris Atsakyti su citata

makeris rašo:
Tai karts nuo karto ir puola bet jau labai mazom grupelem :D

Tai cia Lietuva, o ne Kinija... :D :wink:
_________________
oklaipeda.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
makeris
Meistras


Prisijungė: 2005 12 24
Pranešimai: 971
Pranešimų per dieną: 0.15
Miestas: siauliai-vilnius

PranešimasParašytas: 2006-05-02, 22:28    Rašyti temą: makeris Atsakyti su citata

Del to ir puola po viena :D
_________________
tinginys visais atvejais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Dajnorka
Meistras


Prisijungė: 2004 04 06
Pranešimai: 251
Pranešimų per dieną: 0.03
Miestas: vilnius

PranešimasParašytas: 2006-05-05, 12:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kadras is realybes sou alsauskaite blondine svezai nukarpyta.
bendradarbiams labai smagu. vieni vadina mane Marie Fredriksson, kiti tipo sako, kad ajaj, kaip grazu, o treti zvengia atvirai. tuos gerbiu labiausiai. nors neapsimeta.
pati jauciuosi visa pikta bei apgauta, bo viskas gavosi visai ne taip, kaip as baisiai norejau. bet kaip zinia - ner ko noret, kai eini pas jalla jalla (a la turke ar kazkas panasaus), kuri neturi ne laselio fantazijos (idomu, ka bikulciene (mano dailes mokytoja, kuri man vis primindavo, kad esu totaliai be fantazijos) butu jai pasakius).
primesk, ateinu as i kirpykla, sakau - kirpk mane ir dazyk, o ta sako: kaip? nu as jai sakau, sakau, o ji man sako: as turiu paveiksliuku, tu paziurek, besk pirstu ir tada jau as tave kirpsiu. ojoj, kvepia negeruma! bet as didvyriskai likau, netgi radau superturbo paveiksliuka su superturbo sukuosena - viskas buvo milijonas balu. bedziau ir sakiau jai - taip noriu. paziurejo ji i ta paveiksliuka. paziurejo ir nukYrpo, ir nudAze. po to ziurejau ziurejau i ta paveiksliuka ir i savo galva ir galvojau - ar cia as durna,ar zabala ar kas cia vyksta? buvau biski i panikos bureli istojus, bo svieziai nukirpta atrodziau, kaip mazdaug kokia boba ruskiu su superisbalinta, superispusta seveliura. na, ta mergaite (kad dar gyvenime pas boba kirptis eiciau!!!!!) nukirpo man sonus taip graziai - taip tvarkYngai tvarkYngai, o virsuj paliko plauku milijona. tokia kUpeta. po to isdazius griebe fena i rankas ir atliko galutini issityciojima is manes - ISpUte mano garbanas ir visa tai padarius dar driso klausti: patenkinta? linksejau ta savo seveliura, jauciau kaip plaukai siubuoja ant galvos ir sakiau taip taip (itariu, kad atsakymas ne nebutu pataises padeties), o pati jau kuriau plana, kaip reaktyviniais greiciais leksiu namo, prasydama dievo, kad tik nieko is pazistamu nesutikciau. man pasiseke - nieko nesutikau. bent jau akis i aki. nespejus nusiaut batu (apie nusirenginejima nebekalbu) sokau i dusa ir puoliau pilti vandeni ant galvos, tikedamasi, kad viskas pasitaisys. biski pasitaise - garbanos nebesiubavo, bo buvo slaputeles bei prilipusios prie galvos. bet negaliu pasakyt, kad labai dziugavau rezultatu, taciau stengiausi apie tai negalvoti ir pasineriau i television pasauli. (buciau ir garbanose paskendus, bet visa laime - sonai tavrkYngai nukarpyti buvo)
atejo kitas rytas. kuris prasidejo dideliu vandens kiekiu ant makaules bei ivairiais bandymais susitaikyt su padetim. nei zele, nei vaskas, nei abu kartu, nei a la o man dzyn as ir taip grazi nepadejo. tada griebiau savo vieninteles veikiancias zirkles t.y. a la manikiurines ir puoliau atlikineti remonto darbus.
rezultatas. plaukai nebesiubuoja. patenkinta nesu, bet zudytis (ir zudyt tos MEISTRES, kuri mane pagrazino) nebenoriu. vaskas bei zele dideliais kiekiais padaro taip, kad net beveik neimanoma itart, kad plauku ilgis varijuoja lAbai stipriai.
itariu, kad kuri laika kirpyklu vengsiu, bo mano galvele antro tokio smugio nebeistvertu. (o as visa laika isivaizdavau, kad esu tikra drasuole sitoj srity ir neimu per daug i plaucius, jei kas biski ne taip nutinka mano plaukuose).
mano baisiausias kosmaras: jalla jalla (a la turke) kirpeja su fenu vis pucia ir pucia i mano garbanas, o tos tik dideja ir dideja ir dideja ir taip be galo.. aaa.

klausimas na zasypku: kodel tos velnio kirpejos visada isputineja plaukus? nesvarbu, kokio ilgio jie bebutu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
petras
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-05-05, 13:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai speju dabar visada eisi pas turkus kirptis :D :lol:
O kodel ejai pas turkus kirptis?Pigiau gal ten?
nu jei pigiau, tai sysktus moka dvigubai :D
Atgal į viršų
Dajnorka
Meistras


Prisijungė: 2004 04 06
Pranešimai: 251
Pranešimų per dieną: 0.03
Miestas: vilnius

PranešimasParašytas: 2006-05-05, 13:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kad ten toj svedijoj svedu 25 kartus maziau, nei turku. ypac tame kaime, kur as gyvenu. tai jie ten ir kerpa, ir parduoda ir siaip visa sali valdo. o gaurai tai jau buvo nesvietiskai ilgi ir jau ilgiau laukt nebeimanoma buvo.

bet vis tiek - kam tuos plaukus su tuo fenu pust - nipanimaju. jej bogu. :roll:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-05-05, 14:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Siulua prisiminti senus gerus laikus ir nusiskusti ;)
jokiu problemu...
Atgal į viršų
Riardas
Meistras


Prisijungė: 2005 11 07
Pranešimai: 467
Pranešimų per dieną: 0.07
Miestas: Klaipda

PranešimasParašytas: 2006-05-05, 15:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O gal gali Įdėti nuotraukų? :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
scopy
Meistras


Prisijungė: 2005 12 16
Pranešimai: 336
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-05-06, 08:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jo, nuotrauka iškalbingiausia būtų :lol:
O ar nebuvo galima pasakyti: kų jūs darot, nepūskit??!!!!!! Kam linksėti tada reikėjo? :?
Gal švedės miršta dėl tokių šukuosenų?.... Tai ir nešvedei padarė...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, ... 45, 46, 47  Toliau
Puslapis 247

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005