�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Akcija fotoaparatas
Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Informacija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Vilius A.
Meistras


Prisijungė: 2004 10 24
Pranešimai: 1958
Pranešimų per dieną: 0.28
Miestas: Panevys | Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-08-29, 00:37    Rašyti temą: Akcija fotoaparatas Atsakyti su citata

Dideliam daugelio zmoniu liudesiui per Vilciu zaidynes dingo Vytenio foto aparatas, kuri jis be galo brangino.
Nusprendziau padaryti akcija..."Nupirkime Vyteniui fotika"... Kas nori prisideti rasykite cia arba i :D
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
scopy
Meistras


Prisijungė: 2005 12 16
Pranešimai: 336
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-08-29, 09:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Galim
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Liuba
Administratorius


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1430
Pranešimų per dieną: 0.2
Miestas: Klaipda/iauliai

PranešimasParašytas: 2006-08-29, 15:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kokia kaina?
_________________
Justinas Liubinskas,
O! Klaipda/Sakas,
+37061493982,
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
Vilius A.
Meistras


Prisijungė: 2004 10 24
Pranešimai: 1958
Pranešimų per dieną: 0.28
Miestas: Panevys | Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-08-29, 17:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Liuba, tai reikia nuspresti koki pirkti..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
lt
Naujokas


Prisijungė: 2004 12 09
Pranešimai: 14
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2006-08-29, 18:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Siuliciau viena is siu: https://acc.acme.lt/item/64435 http://www1.gnt.lt/scripts/DBMNet.dll?TuoteTiedotST?TUOTEKOODI=FX-
Tokiam profui muilines manau neuzteks=))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Liuba
Administratorius


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1430
Pranešimų per dieną: 0.2
Miestas: Klaipda/iauliai

PranešimasParašytas: 2006-08-29, 19:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu tai Vytenis turbųt žino, kokĮ turėjo ar kokio jam reikėtų/norėtų.
_________________
Justinas Liubinskas,
O! Klaipda/Sakas,
+37061493982,
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
cld
Meistras


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 110
Pranešimų per dieną: 0.02
Miestas: Made in EU

PranešimasParašytas: 2006-08-29, 20:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manau kad labiausiai pasirinkima apsrendzia kaina, tad parasciausia butu tiesiog surinkti pinigu suma, pasiklausti Vytenio kokia suma jis sutiktu prisideti ir tada ieskoti geriausio varianto, o nesvaicioti kas butu gerai ar ko noretusi....
as irgi noriu naujo DSLR uz ne maziau nei uz 5.000Lt :lol: :wink:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
cld
Meistras


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 110
Pranešimų per dieną: 0.02
Miestas: Made in EU

PranešimasParašytas: 2006-08-29, 20:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Beje as prisidedu prie akcijos
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
sunius
Meistras


Prisijungė: 2004 04 01
Pranešimai: 940
Pranešimų per dieną: 0.13
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-08-31, 12:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jei vistik neatsiras fotoaparatas didž.gerb. Vytenio, sutinku pervesti kokius 20-30 Lt. nuo savĄs... (banko pavedimu)...
_________________
<sunius>
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger MSN Messenger Skype vardas
cld
Meistras


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 110
Pranešimų per dieną: 0.02
Miestas: Made in EU

PranešimasParašytas: 2006-08-31, 16:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As panase suma prisideciau... Kas isdininkas??? :D
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-09-08, 00:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai sujaudintas, atsidarĄs šĮ langų. Malonu, kad atkreipėte problemų. Labai pageidauĄiau, kad ta akcija taptų Į problemos mųsų sporte nepageidaujamam reiškiniui naikinti. Jau rašiau, kad per 37 metus šiame sporte tai pirmas man atvejis. Jei kas dingdavo iš mano vaikų, tai dažniausiai vietinės "faunos" bųdavo nuopelnai. Nenoriu kartoti, tai kų rašiau kituose skyriuose. (Jau ir taip RAMUNCHIKAS mane Įspėjo). Atvirai sakau, man skausmas pirmiausiai tai, kad tokie reiškiniai tarp sportininkų atsirado ir kad prapuolė visos vasaros kadrai labai man vertingi buvĄ talpioje kortelėje. Mat atostogas buvau paskyrĄs, pirmiausia, fotografavimui. Negaliu sau atleisti, kad prieš išvykdamas Į VilĄių žaidynių varžybas nepersirašiau tuos kadrus. Mano kompiuteris nėra talpus ir tik be reikalo gaišau su komp-u trindamas kortelėje ir joje vietų laisvindamas. Juk galėjau ir reikėjo bent Į kompaktų perrašyti. bet...

Manau, kad vis tiek kažkas turėjo pamatyti tų, kuris"pasiskolino" neatsiklausĄs. Juk drabužius buvau pasidėjĄs pavėsinėje, kurioje visi dalyviai (ypaĄ iš Kauno) buvo pasidėjĄ. Tik jokiu bųdu nenoriu kaltinti atstovų iš mano gimtojo miesto, tarp kurių tėvai dar ir dabar sportuoja. Norėtųsi, kad suklydĄs dar apsigalvotų. Gal tai koks atsitiktinis mųsų sporte. Bet, mano manymu, išdrĮsti Į svetimų drabužių kišenĄ rankų Įkišti galėjo tik tas, kuris jau iš anksto tikslų turėjo ir matė mane visų laikų Į tų kišenĄ vis dedantĮ ir dedantĮ aparatų. Mat lynojo ir fotografuodamas taip saugojau nuo drėgmės. Dabar norėĄiau apsaugoti mųsų sportų man labai brangų. Ši netektis, norėĄiau, kad bųtų perspėjimas, kad reikia bųti dėmesingiems jau naujam reiškiniui, nuo kurio mes buvome saugųs sportuodami. Tas ir laikė mane jaunų prie mųsų nuostabios sporto šakos, kad ji buvo sųžinės oazė.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
renvaldas
Meistras


Prisijungė: 2005 08 12
Pranešimai: 457
Pranešimų per dieną: 0.07
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-09-08, 08:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pone Vyteni, prašom, parasykit saskaitos numerĮ, Į kurĮ galėtume pervesti lėšas naujam Jųsų fotoapratui.

Perves kas kiek norės ir galės, kad ir simboliškai. Taip bųtų paprasĄiausia ir nebųtų jokios pompastikos pinigų rinkimas->perdavimas ir pan.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-09-08, 09:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai aĄių! Tikrai sujaudintas esu. Bet kol kas dar neturiu saskaitos atsidarĄs. Man miela ir malonu bųtų, kad kokių informacijų galėtumėte suteikti apie pranykusius kadrus ir labai paprašyĄiau padiskutuoti dėl šio reiškinio plaĄiau. Juk ir Jųs, mielieji, telefonus paliekate, išbėgĄ Į miškų, ir ne vienas fotoaparatus atsivežate. Pamastykime drauge, kų reikia daryti, kad Jus sportuodami bųtumėte saugųs.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
sunius
Meistras


Prisijungė: 2004 04 01
Pranešimai: 940
Pranešimų per dieną: 0.13
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-09-08, 10:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Visagine šiaip dingo ir keletas kitų vertingų daiktų... Ir aš vistik manau (ir esu pakankamai tvirtai ĮsitikinĄs), kad tai ne orientacininkų "nuopelnai"... Vagišių buvo yra ir matyt bus... Tereikia išmokti saugoti daiktus ;-(
_________________
<sunius>
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger MSN Messenger Skype vardas
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-09-08, 16:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pamenu "Taka" Birstone. Atsitempe Vytenis kompa i stovykla ir naktimis braizydavo Ocad-u Jonavos zemelapi. Nuluzdavo, o kompas pavesineje (kaip ir dabar fotikas) irgi ilsedavos. Isvaziuodavo i startus, o kompas toj paversinej likdavo. Niekas nenutyse... Pasikeite gal laikai? Taciau ne apie tai.... Tiesiog, gal savo daiktus reikia labiau saugoti?
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Informacija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Puslapis 12

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005