ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile    Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Akcija fotoaparatas
Goto page 1, 2  Next

Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Informacija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Vilius A.
Meistras

Posts per day: 0.3

PostPosted: Tue, Aug 29 2006, 00:37    Post subject: Akcija fotoaparatas Reply with quote

Dideliam daugelio zmoniu liudesiui per Vilciu zaidynes dingo Vytenio foto aparatas, kuri jis be galo brangino.
Nusprendziau padaryti akcija..."Nupirkime Vyteniui fotika"... Kas nori prisideti rasykite cia arba i Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website Skype Name
scopy
Meistras

Posts per day: 0.07

PostPosted: Tue, Aug 29 2006, 09:03    Post subject: Reply with quote

Galim
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ]
Liuba
Administratorius

Posts per day: 0.22

PostPosted: Tue, Aug 29 2006, 15:51    Post subject: Reply with quote

Kokia kaina?
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ] Visit poster's website Skype Name
Vilius A.
Meistras

Posts per day: 0.3

PostPosted: Tue, Aug 29 2006, 17:05    Post subject: Reply with quote

Liuba, tai reikia nuspresti koki pirkti..
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website Skype Name
lt
Naujokas

Posts per day: 0

PostPosted: Tue, Aug 29 2006, 18:39    Post subject: Reply with quote

Siuliciau viena is siu: https://acc.acme.lt/item/64435 http://www1.gnt.lt/scripts/DBMNet.dll?TuoteTiedotST?TUOTEKOODI=FX-
Tokiam profui muilines manau neuzteks=))
Back to top
View user's profile Send private message  
Liuba
Administratorius

Posts per day: 0.22

PostPosted: Tue, Aug 29 2006, 19:15    Post subject: Reply with quote

Nu tai Vytenis turbūt žino, kokį turėjo ar kokio jam reikėtų/norėtų.
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ] Visit poster's website Skype Name
cld
Meistras

Posts per day: 0.02

PostPosted: Tue, Aug 29 2006, 20:01    Post subject: Reply with quote

Manau kad labiausiai pasirinkima apsrendzia kaina, tad parasciausia butu tiesiog surinkti pinigu suma, pasiklausti Vytenio kokia suma jis sutiktu prisideti ir tada ieskoti geriausio varianto, o nesvaicioti kas butu gerai ar ko noretusi....
as irgi noriu naujo DSLR uz ne maziau nei uz 5.000Lt Laughing Wink
Back to top
cld
Meistras

PostPosted: Tue, Aug 29 2006, 20:02    Post subject: Reply with quote

Beje as prisidedu prie akcijos
Back to top
sunius
Meistras

Posts per day: 0.17

PostPosted: Thu, Aug 31 2006, 12:40    Post subject: Reply with quote

jei vistik neatsiras fotoaparatas didž.gerb. Vytenio, sutinku pervesti kokius 20-30 Lt. nuo savęs... (banko pavedimu)...
cld
Meistras

PostPosted: Thu, Aug 31 2006, 16:49    Post subject: Reply with quote

As panase suma prisideciau... Kas isdininkas??? Very Happy
Back to top
Vytenis
Meistras

Posts per day: 0.67

PostPosted: Fri, Sep 08 2006, 00:43    Post subject: Reply with quote

Labai sujaudintas, atsidaręs šį langą. Malonu, kad atkreipėte problemą. Labai pageidaučiau, kad ta akcija taptų į problemos mūsų sporte nepageidaujamam reiškiniui naikinti. Jau rašiau, kad per 37 metus šiame sporte tai pirmas man atvejis. Jei kas dingdavo iš mano vaikų, tai dažniausiai vietinės "faunos" būdavo nuopelnai. Nenoriu kartoti, tai ką rašiau kituose skyriuose. (Jau ir taip RAMUNCHIKAS mane įspėjo). Atvirai sakau, man skausmas pirmiausiai tai, kad tokie reiškiniai tarp sportininkų atsirado ir kad prapuolė visos vasaros kadrai labai man vertingi buvę talpioje kortelėje. Mat atostogas buvau paskyręs, pirmiausia, fotografavimui. Negaliu sau atleisti, kad prieš išvykdamas į Vilčių žaidynių varžybas nepersirašiau tuos kadrus. Mano kompiuteris nėra talpus ir tik be reikalo gaišau su komp-u trindamas kortelėje ir joje vietą laisvindamas. Juk galėjau ir reikėjo bent į kompaktą perrašyti. bet...

Manau, kad vis tiek kažkas turėjo pamatyti tą, kuris"pasiskolino" neatsiklausęs. Juk drabužius buvau pasidėjęs pavėsinėje, kurioje visi dalyviai (ypač iš Kauno) buvo pasidėję. Tik jokiu būdu nenoriu kaltinti atstovų iš mano gimtojo miesto, tarp kurių tėvai dar ir dabar sportuoja. Norėtųsi, kad suklydęs dar apsigalvotų. Gal tai koks atsitiktinis mūsų sporte. Bet, mano manymu, išdrįsti į svetimų drabužių kišenę ranką įkišti galėjo tik tas, kuris jau iš anksto tikslą turėjo ir matė mane visą laiką į tą kišenę vis dedantį ir dedantį aparatą. Mat lynojo ir fotografuodamas taip saugojau nuo drėgmės. Dabar norėčiau apsaugoti mūsų sportą man labai brangų. Ši netektis, norėčiau, kad būtų perspėjimas, kad reikia būti dėmesingiems jau naujam reiškiniui, nuo kurio mes buvome saugūs sportuodami. Tas ir laikė mane jauną prie mūsų nuostabios sporto šakos, kad ji buvo sąžinės oazė.
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
renvaldas
Meistras

Posts per day: 0.09

PostPosted: Fri, Sep 08 2006, 08:34    Post subject: Reply with quote

Pone Vyteni, prašom, parasykit saskaitos numerį, į kurį galėtume pervesti lėšas naujam Jūsų fotoapratui.

Perves kas kiek norės ir galės, kad ir simboliškai. Taip būtų paprasčiausia ir nebūtų jokios pompastikos pinigų rinkimas->perdavimas ir pan.
Back to top
Vytenis
Meistras

Posts per day: 0.67

PostPosted: Fri, Sep 08 2006, 09:55    Post subject: Reply with quote

Labai ačiū! Tikrai sujaudintas esu. Bet kol kas dar neturiu saskaitos atsidaręs. Man miela ir malonu būtų, kad kokią informaciją galėtumėte suteikti apie pranykusius kadrus ir labai paprašyčiau padiskutuoti dėl šio reiškinio plačiau. Juk ir Jūs, mielieji, telefonus paliekate, išbėgę į mišką, ir ne vienas fotoaparatus atsivežate. Pamastykime drauge, ką reikia daryti, kad Jus sportuodami būtumėte saugūs.
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
sunius
Meistras

Posts per day: 0.17

PostPosted: Fri, Sep 08 2006, 10:20    Post subject: Reply with quote

Visagine šiaip dingo ir keletas kitų vertingų daiktų... Ir aš vistik manau (ir esu pakankamai tvirtai įsitikinęs), kad tai ne orientacininkų "nuopelnai"... Vagišių buvo yra ir matyt bus... Tereikia išmokti saugoti daiktus ;-(
Guest

Posts per day: 1.17

PostPosted: Fri, Sep 08 2006, 16:57    Post subject: Reply with quote

Pamenu „Taka“ Birstone. Atsitempe Vytenis kompa i stovykla ir naktimis braizydavo Ocad-u Jonavos zemelapi. Nuluzdavo, o kompas pavesineje (kaip ir dabar fotikas) irgi ilsedavos. Isvaziuodavo i startus, o kompas toj paversinej likdavo. Niekas nenutyse... Pasikeite gal laikai? Taciau ne apie tai.... Tiesiog, gal savo daiktus reikia labiau saugoti?
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Informacija All times are GMT + 3 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum