�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

registruotų vardų plagijatai forume !!!

 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie forumą
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-09-23, 07:09    Rašyti temą: registruotų vardų plagijatai forume !!! Atsakyti su citata

:shock: Labai daug kur aptikau forume, kad Ąia pasirašinėta mano vardu nors aš esu prisiregistravĄ :?: Kam tada išvis registracija, jei prisiregistravau, o vis tiek naudoja vardų mano?!

: Kas Ąia per nesųmonės,:evil: Suprantu, kai buvau neprisiregistravĄs, tai tada buvau kaltas. Bet dabar?! Juk registracija garantuoja, kad niekas nesinaudos vardu. Manau, kad Ąia jau pažeistos elementariausios forumo taisyklės. Kuom vertos forumo registracijos programos, jei tas programas galima sulaužyti :!: :?: Niekas neĮtikins, kad pasirašoma kitokiu vardu, kai vardo žodyje idealiai visos raidės tos paĄios. Tik su padidinimo stiklu pastebėjau taškų pradžioje, kuris nieko nereiškia. Jo paprastai galima ir nepastebėti, nes tai ne traidė. Nejau negalima patvarkyti programas, kad reaguotų tik Į raides?!

Kad tokių dalykų daugiau neatsitikinėtų siųlau sveĄiams apriboti naudojimųsi kai kuriuose rimtesnėse temose.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vyc
Meistras


Prisijungė: 2005 03 26
Pranešimai: 749
Pranešimų per dieną: 0.11
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-09-23, 09:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vyteni ka ce stugauji is pacio ryto nesamones??? ir dar ta pati per kokias 8 temas.. :(
kompui 'vytenis' ir '.vytenis' yra visiskai skirtingi vardai..
kas ce neaisku... :shock:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
SMG
Meistras


Prisijungė: 2004 04 05
Pranešimai: 1233
Pranešimų per dieną: 0.17
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-09-23, 09:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nepergyvenk Vyteni, tave mes atpazistam kaip "meistra", o kur svecias tikim, kad tai ne tu :twisted:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] MSN Messenger Skype vardas
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-09-23, 15:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vis tik cia kazkas neaisku. :roll: Anksciau tokiu prajovu forume nebuvo. Kam cia rasytis butent Vytenio vardais? :shock: Kazkas ne taip. :roll: Tie vardai turi aisku ir kryptinga kazkoki tiksla :twisted:
Atgal į viršų
Liuba
Administratorius


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1430
Pranešimų per dieną: 0.2
Miestas: Klaipda/iauliai

PranešimasParašytas: 2006-09-24, 13:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O tai negi jųs galvojat, kad forume tėra vienintelis Vytenis? :) Vardu "Vytenis" neparašys niekas kitas, išskyrus tų ĮžymųjĮ, o vat ".Vytenis" gali ir sveĄias vadintis, ir užsiregistruoti tokiu vardu.
_________________
Justinas Liubinskas,
O! Klaipda/Sakas,
+37061493982,
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-09-24, 19:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vyc rašo:
vyteni ka ce stugauji is pacio ryto nesamones??? ir dar ta pati per kokias 8 temas.. :(
kompui 'vytenis' ir '.vytenis' yra visiskai skirtingi vardai..
kas ce neaisku... :shock:

Atleiskit, kad prižadinau vėliau parašyti negalėjau, nes skubėjau Į varžybas. O kad "kompui 'vytenis' ir '.vytenis' yra visiskai skirtingi vardai, tai man aišku kaip dienų. Bet Ąia ir yra bėda, kad skirtingi vardai tik komp-ui, bet tik jokiu bųdu ne kalbos ar rašybos gramatikai. Nejau negalima patobulinti kompiuterĮ, kad jis ir Į gramatines taisykles reaguotų !

Na, pasakykite, kų gali gramatikoje reikšti tas taškas prieš vardų? Atleiskite, kad stųgauju, nes tų taškų ir pastebėti labai sunku ekrane. Gerai Jums, jauniems ir regėjimų raiškų turintiems. Aš jĮ pamaĄiau tik po ne vieno perspėjimo asmeninio, kur atsiuntė ne vienas forumo lankytojas. Ir už tai labai dėkui, nes tikrai nebųĄiau dabar supratĄs mielo vyc paaiškinimo. Tik, paėmĄs padidinimo stiklų, Įžiųrėjau tų taškų, nes maniau, kad ant monitorius ekrano musytės kakelė. : :D ar šiaip kokia šiukšlytė atsiųsta.

Bet kodėl nepanaikinus forumo programose landas Į klastas?! Jei žinoĄiau, kad tik vienas aš esu žlibas, tikrai nestųgauĄiau ir per 8 temas nekartoĄiau. Bet, patikėkite ĮsitikinĄs esu tikrai, kad taip nėra, nes vis tik nei logikoje nei bet kokių šalių gramatikose tas taškas ar koks nors kitoks ženklas prieš vardus tikrai to vardo nepakeiĄia. Tai jei nepakeiĄia, tai kodėl registracijos programa neužkerta tų paĄių registruotų vardų naudojimų kitiems asmenims?

Ir išvis, kas Ąia per mada vadintis mano vardais pasidarė? Be to supraskite ir mano nuostabų, kai einu iš temos Į temų ir matau visur tik bendravardžius. Malonu, kad ne tik bendravardžių, bet lyg ir bendraminĄių atsirandama. Bet gal, mielieji mano bendravardžiai ir net, atrodo, bendraminĄiai (tik šiek tiek : :D) gal lai vardinasi civilizuotai taip kaip visame pasaulyje, prisirašydami dar vienų vardų ar bent numerĮ eilės tvarka. Nejau negalima civilizuotai beždžioniauti? Todėl nepykite, kad tai visur kartosiu, kur aptiksiu besikartojanĄius mano vardų plagiatus. O, kad tie plagiatai nesikartotų, nejau negali programų specai kažkų patobulinti? O dar geriau, tai gal išvis kodėl sveĄiams nesuteikus teisĄ tik skaityti nors viename skyriuje skirtame rimtesnėms temoms ypaĄ kai Lietuvai atstovauti išvykĄ sportininkai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vylenis
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-09-24, 20:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nusisneki eilini syki...
Cia tavo parasyme reiketu suprasti, kad visi turi sokineti aplink tave ir nertis is kailio, kad tau butu gerai gyventi?? :evil: Pats didesnes nesamones cia darai tai ko nori is kitu :x :evil:
Beje kompa reik normaliai priziureti, kad nebutu apsketes visokiais sh.... o kad maziau musiu butu kartais ir nusiprausti :wink: :!: pabandyk padeda
Atgal į viršų
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-09-24, 23:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ąia tai normalu - paketė viena raidĄ ir, tikrai, nieko neprikibsi. Viskas pagal rašybos taisykles.

Tik, štai, jei bųtų registruotas, tai gal visa tai šiek tiek kitais žodžiais, - gal labiau sųmojingais mane išdėtų. Tai tada ir kitiems Įdomiau bųtų perskaityti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie forumą Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005