ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile    Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

registruotų vardų plagijatai forume !!!

Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Apie forumą
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Vytenis
Meistras

Posts per day: 0.74

PostPosted: Sat, Sep 23 2006, 07:09    Post subject: registruotų vardų plagijatai forume !!! Reply with quote

Shocked Labai daug kur aptikau forume, kad čia pasirašinėta mano vardu nors aš esu prisiregistravę Question Kam tada išvis registracija, jei prisiregistravau, o vis tiek naudoja vardą mano?!

: Kas čia per nesąmonės,Evil or Very Mad Suprantu, kai buvau neprisiregistravęs, tai tada buvau kaltas. Bet dabar?! Juk registracija garantuoja, kad niekas nesinaudos vardu. Manau, kad čia jau pažeistos elementariausios forumo taisyklės. Kuom vertos forumo registracijos programos, jei tas programas galima sulaužyti Exclamation Question Niekas neįtikins, kad pasirašoma kitokiu vardu, kai vardo žodyje idealiai visos raidės tos pačios. Tik su padidinimo stiklu pastebėjau tašką pradžioje, kuris nieko nereiškia. Jo paprastai galima ir nepastebėti, nes tai ne traidė. Nejau negalima patvarkyti programas, kad reaguotų tik į raides?!

Kad tokių dalykų daugiau neatsitikinėtų –siūlau svečiams apriboti naudojimąsi kai kuriuose rimtesnėse temose.
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
Vyc
Meistras

Posts per day: 0.15

PostPosted: Sat, Sep 23 2006, 09:22    Post subject: Reply with quote

vyteni ka ce stugauji is pacio ryto nesamones??? ir dar ta pati per kokias 8 temas.. Sad
kompui 'vytenis' ir '.vytenis' yra visiskai skirtingi vardai..
kas ce neaisku... Shocked
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ] Visit poster's website
SMG
Meistras

Posts per day: 0.22

PostPosted: Sat, Sep 23 2006, 09:50    Post subject: Reply with quote

Nepergyvenk Vyteni, tave mes atpazistam kaip "meistra", o kur svecias tikim, kad tai ne tu Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ] MSN Messenger Skype Name
Guest

Posts per day: 1.26

PostPosted: Sat, Sep 23 2006, 15:22    Post subject: Reply with quote

Vis tik cia kazkas neaisku. Rolling Eyes Anksciau tokiu prajovu forume nebuvo. Kam cia rasytis butent Vytenio vardais? Shocked Kazkas ne taip. Rolling Eyes Tie vardai turi aisku ir kryptinga kazkoki tiksla Twisted Evil
Back to top
Liuba
Administratorius

Posts per day: 0.23

PostPosted: Sun, Sep 24 2006, 13:34    Post subject: Reply with quote

O tai negi jūs galvojat, kad forume tėra vienintelis Vytenis? Smile Vardu "Vytenis" neparašys niekas kitas, išskyrus tą įžymųjį, o vat ".Vytenis" gali ir svečias vadintis, ir užsiregistruoti tokiu vardu.
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ] Visit poster's website Skype Name
Vytenis
Meistras

PostPosted: Sun, Sep 24 2006, 19:56    Post subject: Reply with quote

Vyc wrote:
vyteni ka ce stugauji is pacio ryto nesamones??? ir dar ta pati per kokias 8 temas.. Sad
kompui 'vytenis' ir '.vytenis' yra visiskai skirtingi vardai..
kas ce neaisku... Shocked

Atleiskit, kad prižadinau –vėliau parašyti negalėjau, nes skubėjau į varžybas. O kad “kompui 'vytenis' ir '.vytenis' yra visiskai skirtingi vardai”, tai man aišku kaip dieną. Bet čia ir yra bėda, kad skirtingi vardai tik komp-ui, bet tik jokiu būdu ne kalbos ar rašybos gramatikai. Nejau negalima patobulinti kompiuterį, kad jis ir į gramatines taisykles reaguotų !

Na, pasakykite, ką gali gramatikoje reikšti tas taškas prieš vardą? Atleiskite, kad stūgauju, nes tą tašką ir pastebėti labai sunku ekrane. Gerai Jums, jauniems ir regėjimą raiškų turintiems. Aš jį pamačiau tik po ne vieno perspėjimo asmeninio, kur atsiuntė ne vienas forumo lankytojas. Ir už tai labai dėkui, nes tikrai nebūčiau dabar supratęs mielo vyc paaiškinimo. Tik, paėmęs padidinimo stiklą, įžiūrėjau tą tašką, nes maniau, kad ant monitorius ekrano musytės kakelė. : Very Happy ar šiaip kokia šiukšlytė atsiųsta.

Bet kodėl nepanaikinus forumo programose landas į klastas?! Jei žinočiau, kad tik vienas aš esu žlibas, tikrai nestūgaučiau ir per 8 temas nekartočiau. Bet, patikėkite – įsitikinęs esu tikrai, kad taip nėra, nes vis tik nei logikoje nei bet kokių šalių gramatikose tas taškas ar koks nors kitoks ženklas prieš vardus tikrai to vardo nepakeičia. Tai jei nepakeičia, tai kodėl registracijos programa neužkerta tų pačių registruotų vardų naudojimą kitiems asmenims?

Ir išvis, kas čia per mada vadintis mano vardais pasidarė? Be to supraskite ir mano nuostabą, kai einu iš temos į temą ir matau visur tik bendravardžius. Malonu, kad ne tik bendravardžių, bet lyg ir bendraminčių atsirandama. Bet gal, mielieji mano bendravardžiai ir net, atrodo, bendraminčiai (tik šiek tiek : Very Happy) gal lai vardinasi civilizuotai taip kaip visame pasaulyje, prisirašydami dar vieną vardą ar bent numerį eilės tvarka. Nejau negalima civilizuotai beždžioniauti? Todėl nepykite, kad tai visur kartosiu, kur aptiksiu besikartojančius mano vardų plagiatus. O, kad tie plagiatai nesikartotų, nejau negali programų specai kažką patobulinti? O dar geriau, tai gal išvis kodėl svečiams nesuteikus teisę tik skaityti nors viename skyriuje skirtame rimtesnėms temoms – ypač kai Lietuvai atstovauti išvykę sportininkai.
Back to top
Vylenis
Guest

Posts per day: 1.26

PostPosted: Sun, Sep 24 2006, 20:13    Post subject: Reply with quote

Nusisneki eilini syki...
Cia tavo parasyme reiketu suprasti, kad visi turi sokineti aplink tave ir nertis is kailio, kad tau butu gerai gyventi?? Evil or Very Mad Pats didesnes nesamones cia darai tai ko nori is kitu Mad Evil or Very Mad
Beje kompa reik normaliai priziureti, kad nebutu apsketes visokiais sh.... o kad maziau musiu butu kartais ir nusiprausti Wink Exclamation pabandyk padeda
Back to top
Vytenis
Meistras

PostPosted: Sun, Sep 24 2006, 23:37    Post subject: Reply with quote

čia tai normalu - paketė viena raidę ir, tikrai, nieko neprikibsi. Viskas pagal rašybos taisykles.

Tik, štai, jei būtų registruotas, tai gal visa tai šiek tiek kitais žodžiais, - gal labiau sąmojingais mane išdėtų. Tai tada ir kitiems įdomiau būtų perskaityti.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Apie forumą All times are GMT + 3 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum