�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Skandalai
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Informacija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
edis
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-08-30, 11:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ramunchikai, bet Vytenis ir toliau gali rasyti kartais prisiregistruodamas, o kartais ne.
Atgal į viršų
.Vytenis
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-08-30, 13:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

RAMUNCHIKAS rašo:
Pabandysiu paaiskinti populiariai: 1 ) Vytenis budamas svecias rasinejo kruva vardu. Tai uzkniso negyvai. Buvo panaudotas atoveiksmis. Kruvai sveciu buvo priskirtas Vytenio vardas. Tikslas pateisina priemones, nes noreta siokios tokios tvarkos. 2) kaip matai dabar niekas tavo vardo netaiso, o dar maziau problemu bus kai prisiregistruosi, tai nesudetinga :wink:
1. Bet visokiausi Vytenio vardai kam galejo pakenkti? Jie buvo savotiskai idomus.
2.Ar nebus toks "tvarkos" darymas kaip meska zmogui su akmeniu i atsisedusi uoda?
3. Jus puikiai zinote, kad Vytenis atostogavo ir ji Visagine bei Klajuno maratone matete su dviraciu vaziuojanti. Daug kas ji keliuose sutikdavo po Lietuva keliaujanti. Tai kodel pasirinkote Vyteni kaip auka?
4. Apie ka tie sveciai rase, kuriems prikabinote "Vytenio" bendrini varda?
Atgal į viršų
RAMUNCHIKAS
Meistras


Prisijungė: 2004 04 03
Pranešimai: 100
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-08-31, 00:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oj berniukai, visu pirma dristu jum priminti, kad neesu sio forumo moderatorius :D Bet pabendrauti cia juk nenuodeme. Man asmeniskai is viso keistas noras sleptis uz kazkieno nugaros, slapstytis po niolika vardu, metyti pedas... Mes cia ka snipus zaidziam ? Jei norit snipu nueikit i kina (geriausias visu laiku filmas "Menulis 44" , jei netikit klauskit Mindaugo Kvedaraviciaus). Jei as turiu savo nuomone tai ir pasakau ir visi zino, kad tai mano nuomone, su kuria galima sutikt arba nesutikt. O prisidengus isgalvotais vardais pilti zibala ant ugnies ir stebeti kaip kaimyno tvartas dega, tai jau atleskite gali tik ligonis. Prisiksiu prie duru ir paziuresiu kas bus, vis tiek nieks nezinos kas. Ir gaila tokiu zmoniu ir uzpakali gerai nutarkuot norisi. Tai va, o jei tau .Vyteni labai smagu uz kazko sleptis , tai tu greiciausiai irgi turi psichologiniu problemu, kad negali kaip vyras (o gal ir moteris) uzsiregistruot ir kalbet savo vardu, o ne kaip balsas is krumu. Cia buvo mano atsakymas i klausma nr.1 . I klausima nr.2 neatsakysiu nes kaip ir nesugebu aiskiai suprasti paties klausimo :D Toliau atsakymas i trecia klausima - Vytenis pirmas buvo sugautas uz rankos nedorai besielgiantis ir paprasytas to nedaryti, nereagavo. Ir klausimas nr.4. Visai nesvarbu ka tie sveciai rase, tiesiog neprisistatei - esi Vytenis, nenori tokiu buti - registruokis. Nera padeties be iseities :wink: Vardan tos Lietuvos, vienybe tezydi ...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Sufalsifikuotas ir a esu
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-09-01, 13:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

.Vytenis rašo:
RAMUNCHIKAS rašo:
Pabandysiu paaiskinti populiariai: 1 ) Vytenis budamas svecias rasinejo kruva vardu. Tai uzkniso negyvai. Buvo panaudotas atoveiksmis. Kruvai sveciu buvo priskirtas Vytenio vardas. Tikslas pateisina priemones, nes noreta siokios tokios tvarkos. 2) kaip matai dabar niekas tavo vardo netaiso, o dar maziau problemu bus kai prisiregistruosi, tai nesudetinga :wink:
1. Bet visokiausi Vytenio vardai kam galejo pakenkti? Jie buvo savotiskai idomus.
2.Ar nebus toks "tvarkos" darymas kaip meska zmogui su akmeniu i atsisedusi uoda?
3. Jus puikiai zinote, kad Vytenis atostogavo ir ji Visagine bei Klajuno maratone matete su dviraciu vaziuojanti. Daug kas ji keliuose sutikdavo po Lietuva keliaujanti. Tai kodel pasirinkote Vyteni kaip auka?
4. Apie ka tie sveciai rase, kuriems prikabinote "Vytenio" bendrini varda?

Rašiau Ąia aš, bet nesu joks Vytenis ir juo nebuvau pasivadinĄs. Kas Įpareigojo RamunĄikų rašyti taip:

"tiesiog neprisistatei - esi Vytenis, nenori tokiu buti - registruokis."?

Nesiregistruoju, nes neturiu pastovaus savo interneto ir esu retas sveĄias Ąia forume.
Norėjau tik paklausti RamunĄiko ir pasiulyti del forumo, o jis mane už tai mane ligoniu išvadina ir parašo man:
"...labai smagu uz kazko sleptis , tai tu greiciausiai irgi turi psichologiniu problemu, kad negali kaip vyras (o gal ir moteris) uzsiregistruot ir kalbet savo vardu, ..."

Naglumo viršųnė. PakeiĄia man vardų ir aiškina, kad ne savo vardu kalbu. :wink: Nežino ar aš moteris ar vyras ir aiškina, kad psichologiniu problemu turiu. :cry:

Jei norite, kad registruoĄiaus, neleiskite sveĄiams rašyti. Tai tada pagalvosiu. Elkitės civilizuotai, kaip visuose kituose normaliuose forumuose.
Atgal į viršų
Liuba
Administratorius


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1430
Pranešimų per dieną: 0.2
Miestas: Klaipda/iauliai

PranešimasParašytas: 2006-09-01, 19:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Citata:
Nesiregistruoju, nes neturiu pastovaus savo interneto ir esu retas sveĄias Ąia forume.

Įdomus pasisakymas :) internetas deja, yra didžiausias pasaulinis kompiuterių tinklas, todėl "savo" turėt jo neĮmanoma :) O užsiregistravus, prisijungti prie forumo galima iš bet kurio kompiuterio, kaip ir atsijungti po to.
_________________
Justinas Liubinskas,
O! Klaipda/Sakas,
+37061493982,
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
.Vytenis
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-09-21, 16:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Cia gal norejo pasakyti, kad neturi savopriejimo prie interneto. O registruotis ir galvoje nesiotis slaptazodzius uzknisa.
Bet, Liuba, neatsakei, kas cia forume vardus prirasineja? Nejau tai daro ramunchikas? Juk jis prisipazino.
As irgi buvau karta ispaisytas Vyteniio vardu :twisted: Berods pasaulio studentu cempo temoje. Tik nesuprantu, kodel :shock:
Atgal į viršų
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-09-22, 16:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

:shock: Kodėl Ąia pasirašinėja kažkas mano vardu? :?: Kam tada išvis registracija, jei prisiregistravau, o vis tiek naudoja vardų mano?!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-09-22, 20:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Reikia adminui leisti matyti IP-adresa (View Source), tada aisku is kur ir kas raso.
Atgal į viršų
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-09-22, 21:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

:shock: Kaip pražiopsojau šių temų :!: Jų Įdėmiai skaiĄiau ir net studijavau žiemų, kai tik Įsivedžiau internetų. Prisipažinsiu, mielų merginų - elitininkių Ąia šioje Skandalų temoje ir Rinktinės : ) temoje pakeltos problemos mane labai tada sujaudino. Bųtent šios temos mane ir paskatino Ąia forume "kvailioti", nes tose aktualijose Įžvelgiau labai sudėtingus ir labai svarbius mųsų sportui procesus, kurios išryškino mielosios rinktinietės. Bųtent jos (IevaPieva, Valka, Dajnorka) mane Ąia ir atvedė. Tai buvo paĄios rimĄiausios temos. Todėl paĄioms rimĄiausioms temoms jau antrų kartų siųlau padaryti forumų tik registruotiems diskutuotojams. Lai bųna forumas mųsų diferencijuotas - vienoms temoms visiems, o kitoms, subtilesnioms - tik registruotiems.

P.S:
labai gaila, kad dabar neturiu kada Ąia studijuoti, kas prirašyta. Turiu daug užmanymų kitose temose ir tiesiog nespėju.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
who cares...
Meistras


Prisijungė: 2005 05 31
Pranešimai: 318
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-09-23, 14:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vytenis raso:

Citata:
Turiu daug užmanymų kitose temose ir tiesiog nespėju.


gal ir gerai kad nespeji... :wink:
_________________
(\_/)
(0.o)
(> <)
"""""""
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
.Vytenis
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-09-23, 15:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Teisingai, who cares..., cia irgi viskas aisku :twisted: Tik dabar dasilo, kokiam galui tie Vyteniai stampuojami. Na virsune :!: :twisted: :twisted: Bet lazda turi du galus. Teisingai cia pastebeta, kad meskos paslauga RAMUNCHIKAS padare savo klubo draugei. Uz tat po savo fiasko ir isnyko is sporto. Klubu taureje net ant jusu gausios Tako komandos ji padejo ir jau antrame cempe nesirodo. Ar tai tik ne tos Vyteniados rezultatas :twisted: Apie tai kazka Vytenis daug rase. Jo vietoje buciau patylejes.
Atgal į viršų
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-09-25, 00:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Apie kokias Ąia lazdas metama frazė? :roll: Apie kų man reikėjo patylėti? Kažkaip šiandien ryte bendravardžio nepastebėjau šioje temoje. MaĄiau kažkų, bet, jei bųtų bendravardis - bųĄiau pastebėjĄs. Nejau esu toks žioplas ir nepastebėjau bendravardžio? Ryte buvau permetĄs žvilgsnĮ, atrodo, per visų temų pranešėjus. Na, tikrai bendravardžių nemaĄiau, nors Įdėmiai jų ieškojau. Džiaugiaus, kad paklykavĄs sudrausminau beždžiones. Ir efektas tikrai yra - vienoje temoje tik kų pamaĄiau jau pamokytų beždžionĄ, kuri jau nors raidĄ vienų mano varde pakeitė. :D O štai dabar matau net nuo vakar dienos pasirašiusĮjĮ vėl taip pat ne pagal forumo taisykles.

Tai ar aš toks žioplas, ar nemoku naudotis forumu. Kai prisiregistravau, tai tiesiog negaliu atsižavėti, kad galima savo tekstus nuostabiai pataisyti. Kai ilgokus parašau, visad klaidelių randi ir pagal skaitytojų pastabas nusirašymus gali ištaisyti. Bet, pasakykite, kaip sveĄias tai gali savo tekstų taisyti :?: Ir aš norėĄiau kai kurius savo vardus senai rašytus pasitaisyti. Kaip tai padaryti? Neturiu kada forumo instrukcijų ilgiausių skaityti. Tik nesuprantu vieno - jei gali sveĄias savo tekstų pataisyti, tai, vadinasi, jis ir Į svetimų tekstų gali Įlysti? :shock: Ar man Ąia kažkas ne taip vaidenasi? :evil: Oi, vėlus laikas. Galva nedirba - einu miegoti. Labanakt !
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Informacija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3
Puslapis 33

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005