�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Trumpa instrukcija kaip prisiregistruoti forume

 
Pradėti naują temą   ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Apie forumą
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
KiecOsininks
Naujokas


Prisijungė: 2006 08 08
Pranešimai: 3
Pranešimų per dieną: 0
Miestas: Kurnai

PranešimasParašytas: 2006-08-08, 15:58    Rašyti temą: Trumpa instrukcija kaip prisiregistruoti forume Atsakyti su citata

Rekomenduojame gerbiamiems sveteliams prisiregistruoti forume.

Instrukcija:

1. Forumo viršuje kliktelime ties "Registruotis".
2. Perskaitome (arba ne) forumo taisykles ir spaudžiame "Sutinku su šiomis sųlygomis", ties variantu pagal metų skaiĄių.
3. Atsidariusiame naujame lange pildome bųtinų informacijų (sekanti informacija pateikiama kaip pavyzdys):
Vartotojo vardas: KiecOsininks
El. pašto adresas: kiec (at) osininks.lt
Slaptažodis: DxA4alTlV
Patvirtinti slaptažodĮ: DxA4alTlV

Taip pat užpildome papildomų informacijų, kuri mums aktuali, pvz:
Miestas: Kuršėnai
Pomėgiai: OS

SekanĄio bloko informacijos nekeiĄiame, patikriname ar laiko zona "GMT +3:00".

Spaudžiame "Siųsti".
4. Viskas! :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
KiecOsininks
Naujokas


Prisijungė: 2006 08 08
Pranešimai: 3
Pranešimų per dieną: 0
Miestas: Kurnai

PranešimasParašytas: 2006-08-08, 16:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Užsiregistravus reikia nepamiršti naudotis savo "sųskaita".

Užsikrovus osport.lt puslapiui, viršuje spaudžiame ant "Prisijungti", suvedame savo prisijungimo vardų (KiecOsininks) ir slaptažodĮ, jeigu kompiuteris yra savas, galime uždėti dar varnelĄ ties "Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu" ir spaudžiame "Prisijungti" :) Viskas! Dabar galime rašyti komentarus savo nuosavu slapyvardžiu, kurĮ visi galės Įsiminti :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Riardas
Meistras


Prisijungė: 2005 11 07
Pranešimai: 467
Pranešimų per dieną: 0.07
Miestas: Klaipda

PranešimasParašytas: 2006-09-14, 10:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal kas galit pasakyti, kodėl dabar man reikia kiekvienų kartų Įėjus prisijungti, nors tų varnelĄ esu uždėjĄs? AnksĄiau taip nebųdavo :evil:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vyc
Meistras


Prisijungė: 2005 03 26
Pranešimai: 749
Pranešimų per dieną: 0.11
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-09-14, 21:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man taip darbe buna..
gal nustatymai tokie kad neleidzia automatiskai nieko isiminti, kad nepazeistu kompo..
jei namie kompas siulau naudot firefox.. bus viskas ciki :D
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-09-25, 15:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kur varnelĄ padėti ar jų nuimti, kad el.paštu man nekeliautų Liubos laiškų begalės apie kiekvienų pranešimų naujų visuose temose. o tai užknisa dėžutĄ valyti net neatidarinėjant laiško. Baisu, kad ir gero laiško neištrintum.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
KiecOsininks
Naujokas


Prisijungė: 2006 08 08
Pranešimai: 3
Pranešimų per dieną: 0
Miestas: Kurnai

PranešimasParašytas: 2006-09-25, 15:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vytenis rašo:
O kur varnelĄ padėti ar jų nuimti, kad el.paštu man nekeliautų Liubos laiškų begalės apie kiekvienų pranešimų naujų visuose temose. o tai užknisa dėžutĄ valyti net neatidarinėjant laiško. Baisu, kad ir gero laiško neištrintum.


Prisijungiame. Spaudžiame "Aprašymas", ties "Nustatymai" nustatymų "Visada perspėti mane apie atsakymus" pakeiĄiame Į "Ne".
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-10-22, 01:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip ir esu padarĄs, bet vis tiek ištysai pranešimus gaunu. Visiškai neveikia kažkodėl tas išjungimas "Ne". Kų dar daryti, kad prasidėtų ramybė mano pašto dėžutėje?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
makeris
Meistras


Prisijungė: 2005 12 24
Pranešimai: 971
Pranešimų per dieną: 0.15
Miestas: siauliai-vilnius

PranešimasParašytas: 2006-10-22, 11:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

visur sudekit ne :)
_________________
tinginys visais atvejais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-10-22, 13:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip ir padariau - sudėjau visur. Bet nejau dėl to prarasiu:
1. Nerodys mano el.pašto?
2. Nerašys mano parašo?
3. Neiššokinės langas esant naujam pranešimui?
4. Bus išjungtas BP Kodas. Kas tai per kodas? :roll:
5. Bus išjungtas HTML. Ir šis kas tai yra? :roll:
6. Išjungiau ir šypsenėles. Nejau nesišypsos :?: :wink:

[b]P.S.:[/b] [size=10][b] Kaip matote - ir nesišypso ir Į šifrų komandas nereaguoja - visur taškai ant "NE" [/b][/size]
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-10-23, 10:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taigi vėl rašau, nes vis tiek pas mane Į dėžutĄ keliauja Liubos pranešimai po kieikvieno pasisakiusiojo, nors ant visų taškų "NE" uždėjau. Taigi "NE" nepadeda, o kadangi rašyti diskusijose normaliai neleidžia visur "NE" (pavyzdys - kaip aukšĄiau mano ankstesnis pranešimas atrodo) tai ant šypsenėlių, BP Kodo ir HTML-o taškus vėl perdėjau ant "TAIP".

Patarkite kų daryti, nes kitaip registracijos forume reiks atssakyti. Kai buvau sveĄias - tokių nesųmonių nebuvo. Gal todėl Ąia Į forumų daug kas ir nesiregistruoja? :roll: Juk Į dėžutes plaukiantys nereikalingi pranešiai perkrauna dėžutĄ ir Į jas gali netilpti koks svarbus laiškas, ar lengvai neapsižiųrėjus su šiukšlėm ištrinti labai svarbų gali. Išsivaizduokite -kiek pranešimų forume, tiek Į dėžutĄ laiškų apie tuos pranešimus Įspėjimai :evil:

Gal kas nors Oforumo programoje sugedo` :?: :!: :!: :!: Informuokite, kas tai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vosvos
Meistras


Prisijungė: 2005 12 06
Pranešimai: 721
Pranešimų per dieną: 0.11
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-10-23, 10:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vyteni, jeigu jau tikrai tokios baisios bėdos ir visi laiškai veda tave iš kantrybės - tai vietoje savo e-mailo (aprašyme) Įrašyk pavyzdžiui šitų: "vytenis (at) mailinator.com". Čia atvira pašto dežutė visiems Vyteniams :wink:

nors dabar pagalvojau, kad Ąia blogas patarimas... kadangi Į tų pašto dežutĄ sius slaptažodĮ... paskui bijau, kad Vyteniai forume gali dar smarkiau pasidauginti:)

O gal tu tiesiog neišsaugai tų nustatymų "NE", gal kas kart iš naujo Įėjus Į "aprašymų" ten bųna "TAIP"?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-10-23, 13:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

dar kartų patikrinau ir TAIP radau tik ant reikalingiausių 3-jų paskutinių minėtų nustatymų.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
audrius
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-10-23, 19:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vytenis rašo:
O kur varnelĄ padėti ar jų nuimti, kad el.paštu man nekeliautų Liubos laiškų begalės apie kiekvienų pranešimų naujų visuose temose. o tai užknisa dėžutĄ valyti net neatidarinėjant laiško. Baisu, kad ir gero laiško neištrintum.


skaitykit, Vyteni, skaitykit...:)
mes irgi skaitom, skaitom...
Atgal į viršų
Liuba
Administratorius


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1430
Pranešimų per dieną: 0.2
Miestas: Klaipda/iauliai

PranešimasParašytas: 2006-10-24, 09:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šis nustatymas apie perspėjimų siuntimų Į el.paštų yra unikalus kiekvienai temai, todėl tikriausiai anksĄiau, kai buvo šis nustatymas Įjungtas vartotojo profilyje, jis buvo standartiškau uždedamas ir kiekvienoje temoje, kur bųdavo bent vienas to vartotojo pranešimas. Laiškai nustos eit, kai tik visi nustos atrašinėt Į senas temas :)
_________________
Justinas Liubinskas,
O! Klaipda/Sakas,
+37061493982,
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Apie forumą Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005