ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile    Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Paskutinis turas

 
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Kaunas
View previous topic :: View next topic  
Author Message
SMG
Meistras


Joined: 05 Apr 2004
Posts: 1153
Posts per day: 0.23
Location: Kaunas

PostPosted: Fri, Oct 01 2004, 22:19    Post subject: Paskutinis turas Reply with quote

Kol pavyks rezultatus patalpinti LOSF puslapyje galite paziureti cia:

Masinės orientavimosi sporto varžybos "ORIENTYRAS-2004"
15 turo rezultatai

Trasa A
6.60km 18KP Panemunė
Vt. Num. Gr. Pavardė, vardas GM Laikas Taškai
1 445 V30 Šimanskas Ramūnas 73 0:34: 4 20.55
2 352 V20 Girčys Egidijus 84 0:36:21 19.67
3 811 V18 Uska Tomas 86 0:37:30 19.27
4 1191 V20 Krėpšta Simas 84 0:38:29 18.95
5 459 V21 Bacys Modestas 81 0:38:30 18.94
6 5989 V16 Leskauskas Darius 89 0:38:40 18.89
7 577 V20 Jemeljanenko Andrejus 84 0:39:20 18.68
8 5058 V18 Mačionis Jonas 87 0:40:13 18.42
9 5421 V20 Romančikas Gediminas 85 0:40:44 18.27
10 5102 V30 Olišauskas Raimondas 66 0:41: 8 18.15
11 576 V20 Tautkevičius Karolis 85 0:41:30 18.05
12 181 V20 Tamošaitis Paulius 85 0:42:48 17.70
12 157 V16 Raubickas Vytenis 88 0:42:48 17.70
14 170 V40 Pikturna Algirdas 62 0:43:28 17.53
15 999 V30 Žilovas Devis 65 0:43:53 17.43
16 1166 V18 Dambrauskas Simas 86 0:45:18 17.09
17 122 V30 Masilionis Remigijus 70 0:45:50 16.97
18 125 V21 Bogužinskas Tomas 77 0:45:54 16.95
19 434 V21 Arlauskas Rimvydas 78 0:46:45 16.76
20 850 V18 Arūna Simonas 86 0:47:25 16.62
21 5299 V40 Gadliauskas Gintautas 57 0:47:37 16.58
22 460 M21 Grigaitė Evelina 83 0:48:25 16.41
23 4033 V16 Dmitrijevas Vitalijus 88 0:49:32 16.19
24 237 V30 Aleksiejūnas Vytis 74 0:50:59 15.92
25 273 V40 Mockus Pranas 62 0:51:22 15.85
26 32 V50 Izokaitis Ričardas 50 0:52:14 15.70
27 679 V20 Lionikas Tadas 84 0:52:17 15.69
27 319 V20 Genys Daivaras 85 0:52:18 15.69
29 611 V20 Digaitis Gintaras 85 0:52:20 15.68
30 569 V21 Ubartas Egidijus 83 0:53:49 15.43
31 5125 M20 Martusevičiūtė Edita 85 0:54:46 15.28
32 1219 V30 Žičkis Rolandas 70 0:54:52 15.26
33 57 V50 Salys Algirdas 49 0:55:15 15.20
34 5568 M20 Žemaitytė Neringa 85 0:55:37 15.14
34 5516 V30 Šamanskas Sigitas 69 0:55:38 15.14
36 568 V40 Bagdonas Antanas 55 0:56: 0 15.09
37 320 V21 Šėgžda Teisutis 77 0:57:49 14.82
38 82 V21 Gargasas Vytautas 75 0:59:59 14.52
39 127 V30 Lazdauskas Rolandas 65 1: 5: 6 13.90
40 264 M21 Jaškevičiūtė Virginija 78 1: 5:53 13.81
41 620 M20 Baltriukaitė Ieva 85 1: 8: 8 13.57
42 584 V21 Styra Darius 79 1:28:56 11.94
43 263 V40 Vanagas Rimantas 55 1:36:41 11.52
44 318 V21 Pranskevičius Aurimas 80 1:52:44 10.82
45 563 V21 Ruzgas Darius 79 1:59:13 10.59
46 92 V50 Pocius Remigijus 51 NUIMTAS 1.00

Trasa B
5.10km 14KP Panemunė

Vt. Num. Gr. Pavardė, vardas Laikas Taškai
1 1236 V20 Juozulevičius Mantas 0:31:37 16.71
2 5416 M18 Rybakovaitė Kristina 0:38:40 14.60
3 389 M14 Lopetaitė Greta 0:39:44 14.34
4 42 M14 Dobrovolskytė Gintautė 0:39:47 14.33
5 937 V21 Ramanauskas Linas 0:40: 5 14.26
6 5578 M18 Sidaravičiūtė Skaistė 0:40:52 14.09
7 5294 V16 Pikturna Kostas 0:42:25 13.76
8 5962 M16 Grigonytė Ugnė 0:43:20 13.57
9 1070 V14 Lazdauskas Karolis 0:44:35 13.34
10 663 M16 Mikaitytė Rasa 0:44:44 13.31
11 5974 V14 Misiūnas Matas 0:45: 0 13.26
12 416 M16 Navickaitė Rūta 0:45: 2 13.25
13 5913 M21 Balčiūnaitė Lina 0:45: 8 13.24
13 700 V14 Makulis Edgaras 0:45: 7 13.24
15 414 M16 Kavaliauskaitė Aušra 0:45:20 13.20
16 5141 M14 Gvildytė Teklė 0:45:27 13.18
17 5918 M16 Bagdonaitė Eidvilė 0:45:44 13.13
18 5833 M30 Jaugėlienė Rasa 0:47:54 12.77
19 5355 V14 Tautkevičius Vytautas 0:48:32 12.67
20 398 M14 Vasaitytė Gitana 0:49:18 12.55
21 425 M14 Fridrikaitė Giedrė 0:49:21 12.54
22 5594 V14 Skučas Audrius 0:49:30 12.52
23 1129 V21 Matonis Mantas 0:51:57 12.17
24 40 V50 Stukas Kęstutis 0:52:16 12.13
25 5353 M14 Žilovaitė Aušra 0:52:44 12.06
26 5812 M40 Firantienė Irena 0:53:20 11.99
27 321 M16 Blėdaitė Laura 0:54:29 11.84
28 5555 M18 Veličkaitė Živilė 0:55:36 11.70
29 476 V12 Mačiulaitis Justinas 0:55:54 11.67
30 21 V12 Volkovskij Edvardas 0:57: 8 11.53
31 332 M20 Merkelytė Roberta 0:57:12 11.52
32 182 V16 Menkevičius Gediminas 0:59:18 11.29
33 85 M40 Žiaukienė Daiva 1: 3:19 10.90
34 5296 M14 Gadliauskaitė Jogailė 1: 5:45 10.68
35 289 V14 Milašius Julius 1:11:32 10.23
36 383 V14 Žemaitis Tomas 1:13: 8 10.12
37 433 V14 Juozulevičius Rytis 1:13:18 10.11
38 271 V12 Žemaitis Mindaugas 1:13:22 10.10
39 44 V60 Gurvičius Jonas 1:15:50 9.94
40 84 V16 Žiaukas Linas 1:22:21 9.56
41 5061 V14 Blėda Mantas 1:36:25 8.91
42 392 M40 Blėdienė Gražina 1:36:50 8.89
43 53 V60 Danys Julius 1:44:59 8.60
44 118 V21 Gaigalas Egidijus NUIMTAS 1.00
44 5381 V16 Vidzikauskas Giedrius NUIMTAS 1.00
44 41 M14 Vaškūnaitė Karolina NUIMTA 1.00
44 509 V21 Guginis Gediminas NUIMTAS 1.00

Trasa C
3.10km 11KP Panemunė

Vt. Num. Gr. Pavardė, vardas Laikas Taškai
1 5956 V14 Gerulis Šarūnas 0:25:56 11.71
2 1471 M12 Dambrauskaitė Eglė 0:30:47 10.35
3 285 V14 Rekevičius Lukas 0:33:36 9.74
4 351 V14 Murauskas Edvinas 0:35:37 9.37
5 599 V12 Bagdonas Petras 0:38:43 8.86
6 97 V12 Vaškūnas Laurynas 0:40: 4 8.67
7 662 V14 Naskauskas Kęstutis 0:40: 7 8.66
8 637 V12 Ramašauskas Tomas 0:40:16 8.64
9 261 V12 Maslovas Edvinas 0:44:35 8.11
10 5767 V12 Preikša Algirdas 0:44:56 8.07
11 5324 M16 Zavadskaja Julija 0:45:19 8.03
12 5388 M40 Bagdonienė Giedrė 0:45:37 7.99
13 583 M14 Žemaitytė Justina 0:47:57 7.75
14 152 M18 Butkutė Donata 0:48:21 7.72
15 5225 M12 Mockutė Reda 0:52:40 7.34
15 419 M12 Lazauskaitė Marija 0:52:39 7.34
17 449 V21 Šablinskas Žydrūnas 0:53: 8 7.30
18 25 M16 Buzaitė Karolina 0:53:55 7.24
19 5523 M14 Olišauskaitė Indrė 0:56:42 7.04
20 566 M14 Mockaitytė Žyginta 0:56:45 7.03
21 292 M16 Klezytė Loreta 0:57:26 6.99
22 629 V16 Kluonius Algirdas 0:59:47 6.83
23 162 V20 Proscevičius Mindaugas 1: 4:37 6.55
24 407 M14 Rutkauskaitė Jogilė 1: 8:46 6.35
25 422 M12 Barabanovaitė Karina 1: 8:48 6.34
26 571 V14 Ivanovas Edgaras 1:20:30 5.87
27 141 M40 Ušinskienė Marijona 1:26:16 5.69
28 5004 M40 Bajorienė Jūratė 1:27:31 5.65
29 2266 V16 Plycneris Edvinas SC NUIMTAS 1.00
29 519 V12 Rainys Povilas NUIMTAS 1.00
29 5332 V14 Čerikas Titas NUIMTAS 1.00
29 2358 V14 Juškevičius Aurimas NUIMTAS 1.00
29 1265 V16 Jucikas Saulius NUIMTAS 1.00

Trasa P
1.80km 7KP Panemunė

Vt. Num. Gr. Pavardė, vardas Laikas Taškai
1 638 V14 Gudiškis Vaidotas 0:12:16 12.37
2 1290 V10 Misiūnas Justas 0:13:46 11.21
3 624 V12 Platonovas Viktoras 0:15:31 10.15
4 626 V12 Kižys Regimantas 0:15:49 9.99
5 615 M14 Jurkonytė Simona 0:16: 2 9.88
5 628 M14 Jančiauskaitė Laura 0:16: 2 9.88
7 616 M14 Norvaišaitė Rugilė 0:16: 7 9.84
8 612 V12 Leleckas Vilius 0:16:59 9.43
9 5147 M10 Preikšaitė Akvilė 0:18:18 8.88
10 1425 V10 Preikša Augustas 0:18:20 8.87
11 329 M10 Džiaugytė Elena 0:18:46 8.71
12 605 V10 Pocevičius Augustinas 0:19:10 8.56
13 603 V10 Jurkėnas Rokas 0:20: 8 8.24
14 680 M12 Barauskaitė Evelina 0:20:50 8.02
15 424 V12 Kisirauskas Gražvydas 0:20:55 8.00
16 639 V14 Banevičius Gytis 0:21:32 7.82
17 446 M10 Šimanskaitė Evelina 0:23:32 7.31
18 623 M10 Platonova Viktorija 0:27:29 6.52


Trasa D (dviračiais, pasirinktinai)
12 KP Panemunė, 2004-09-30

Vt. Num. Gr. Pavardė, vardas Laikas Taškai
1 3677 D Grigonis Matas 0:24: 0 26.40
2 3586 D Arlauskienė Ramunė 0:59:41 14.56
3 3597 D Džiaugys Saulius 1: 6: 4 13.79
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ] MSN Messenger Skype Name
SMG
Meistras


Joined: 05 Apr 2004
Posts: 1153
Posts per day: 0.23
Location: Kaunas

PostPosted: Sun, Oct 03 2004, 19:16    Post subject: Reply with quote

Pridedu dar ir galutinius suminius. Primenu, kad apdovanojimai sestadieni Draugystes parke 11.00-11.30 val.

Masinės orientavimosi sporto varžybos "ORIENTYRAS-2004"
Suminiai rezultatai po 15 turų (12 iš 15)

Grupė M10

Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez
1 329 Džiaugytė Elena 94 Dainavos vid. 81.59 12 4.68
2 446 Šimanskaitė Evelina 98 "Vilnelė" 46.74 8 4.79
3 5147 Preikšaitė Akvilė 94 Animos p.m-la 39.97 5 5.92
4 623 Platonova Viktorija 94 "Atžalyno" vid. 23.86 3 6.52
5 437 Gurvičiūtė Ieva 95 OSK "Takas" 17.08 3 4.80
6 478 Gulbinaitė Skaistė 94 S.Neries vid. 9.50 2 4.08
7 633 Kutkaitė Eimantė 94 OSK "Medeina" 7.64 1 7.64

Grupė M12

Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez
1 1471 Dambrauskaitė Eglė 92 OSK TAKAS 135.75 12 10.01
2 5225 Mockutė Reda 92 OSK TAKAS 121.91 12 8.15
3 5330 Jaugėlaitė Onytė 92 OSK TAKAS 113.71 11 8.10
4 422 Barabanovaitė Karina 92 Vaidoto pagr.m. 86.26 11 6.34
5 423 Rudžiūnaitė Enrika 92 Petrašiūnų vid. 58.31 6 8.45
6 419 Lazauskaitė Marija 92 Radvilėnų vid. 57.25 7 6.51
7 517 Kveselytė Aistė 92 Petrašiūnų vid. 17.49 2 8.38
8 680 Barauskaitė Evelina 92 Dainavos vid. 15.66 2 7.64
9 656 Pūkytė Erika 93 Petrašiūnų vid. 15.00 2 6.27
10 617 Aravičiūtė Ieva 92 J.Jablonskio g. 14.33 2 5.07
11 549 Čepanonytė Greta 92 SM "Gaja" 11.96 2 5.90
12 674 Kupčinskaitė Erika 92 Petrašiūnų vid. 11.11 1 11.11
13 133 Abrasonytė Ernesta 92 "Šaltinėlis" 8.41 3 1.00
14 403 Serioginaitė Vitalija 92 Eigulių vid. 8.28 2 1.00
15 630 Iliavičiūtė Raminta 92 Veršvų vid. 6.76 1 6.76
16 418 Ipatovaitė Edita 92 Vaidoto pagr.m. 6.42 1 6.42
17 654 Kežytė Kristina 92 Petrašiūnų vid. 6.24 1 6.24
18 655 Česnavičiūtė Ugnė 93 Petrašiūnų vid. 6.16 1 6.16
19 508 Kaselytė Ieva 93 Krakių s/k 5.26 1 5.26
20 510 Augustinavičiūtė Austija 92 Krakių s/k 5.25 1 5.25
21 504 Šepetytė Jonė 92 Krakių s/k 5.22 1 5.22
21 507 Kuprytė Ieva 93 Krakių s/k 5.22 1 5.22

Grupė M14

Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez
1 5353 Žilovaitė Aušra 90 OSK TAKAS 145.53 12 11.28
2 5141 Gvildytė Teklė 90 OSK MEDEINA 132.87 12 1.00
3 389 Lopetaitė Greta 90 Petrašiūnai 128.26 12 8.28
4 425 Fridrikaitė Giedrė 90 Petrašiūnai 128.11 12 9.22
5 42 Dobrovolskytė Gintautė 91 Petrašiūnų vid. 122.46 12 7.79
6 398 Vasaitytė Gitana 90 Petrašiūnai 117.94 12 6.33
7 5296 Gadliauskaitė Jogailė 90 SM "Gaja" 112.05 12 6.89
8 41 Vaškūnaitė Karolina 91 Petrašiūnų vid. 104.76 12 6.05
9 294 Klemkaitė Edita 90 Basanavičiaus v 70.00 8 6.60
10 407 Rutkauskaitė Jogilė 91 Jablonskio gimn 68.12 9 6.35
11 583 Žemaitytė Justina 91 J.Grušo vid. 61.45 7 7.42
12 5523 Olišauskaitė Indrė 91 V.Kudirkos m-la 58.34 12 1.00
13 413 Radzivonaitė Ieva 90 "Gaja" 58.09 6 8.32
14 385 Ivanauskaitė Rūta 90 Petrašiūnų vid. 47.41 5 8.45
15 5615 Kutkaitė Aušrinė 91 OSK MEDEINA 32.63 3 10.08
16 615 Jurkonytė Simona 90 M.Šalčiaus vid. 32.19 4 5.69
17 616 Norvaišaitė Rugilė 91 M.Šalčiaus vid. 32.16 4 5.75
18 566 Mockaitytė Žyginta 91 V.Kudirkos vid. 31.66 6 3.84
19 479 Žemaitytė Aistė 90 SM "Gaja" 29.56 6 1.00
20 93 Runkevič Ernesta 90 Lietava 26.48 3 8.05
21 628 Jančiauskaitė Laura 90 M.Šalčiaus vid. 17.72 2 7.84
22 585 Kontenytė Gabrielė 91 M.Šalčiaus vid. 16.67 2 8.15
23 500 Medvedeva Meda 91 Jonava 15.81 2 7.83
24 317 Ščiukaitė Aurelija 91 "Šaltinėlis" 10.34 2 4.05
25 457 Gaurilčikaitė Gabrielė 90 T/k Dotnuvėlė 9.30 2 1.00
26 580 Rešetilova Viktorija 91 Vaidoto pagr.m. 9.07 1 9.07
27 591 Venslavičiūtė Milda 90 M.Šalčiaus vid. 8.49 1 8.49
28 312 Ščiukaitė Aurelija 91 "Šaltinėlis" 8.11 1 8.11
29 593 Jurkevičiūtė Indrė 90 V.Kuprevičiaus 8.00 1 8.00
29 594 Sinkevičiūtė Sandra 90 V.Kuprevičiaus 8.00 1 8.00
31 472 Blaževičiūtė Roberta 90 "Žiburio" vid. 7.77 1 7.77
32 622 Kavaliauskaitė Laura 91 Dainavos vid. 7.63 1 7.63
33 497 Miliukaitė Neringa 91 T/k Dotnuvėlė 7.14 1 7.14
34 512 Rusonytė Aurelija 91 Dainavos vid. 6.97 1 6.97
35 498 Panasevičiūtė Greta 91 T/k Dotnuvėlė 6.83 1 6.83
36 456 Kulevičiūtė Živilė 91 T/k Dotnuvėlė 6.47 1 6.47
37 315 Trimailovaitė kristina 90 "Šaltinėlis" 6.42 1 6.42
38 470 Stasionytė Vaiva 91 "Žiburio" vid. 5.71 1 5.71
39 384 Vilkaitė Vijūnė 91 "Šaltinėlis" 3.67 1 3.67
40 361 Zviegaitė Dovilė 91 "Šaltinėlis" 3.58 1 3.58
41 50 Dambrauskaitė Aušrinė 91 OSK "Medeina" 2.00 2 1.00
42 110 Razživina Kristina 91 Lietava 1.00 1 1.00
42 554 Zigmantaitė Viktorija 91 Lietava 1.00 1 1.00
42 556 Nargelavičiūtė Simona 91 "Šaltinėlis" 1.00 1 1.00
42 557 Liakytė Ernesta 91 "Šaltinėlis" 1.00 1 1.00
42 558 Urbonavičiūtė Aurelija 91 "Šaltinėlis" 1.00 1 1.00
42 560 Choniakovaitė Kristina 91 Lietava 1.00 1 1.00

Grupė M16

Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez
1 5962 Grigonytė Ugnė 88 Šančių vid. 158.39 12 10.42
2 5918 Bagdonaitė Eidvilė 89 Kalniečių vid. 149.87 12 11.29
3 321 Blėdaitė Laura 89 M.Mažvydo vid. 149.00 12 11.01
4 663 Mikaitytė Rasa 88 OSK TAKAS 140.84 11 10.43
5 414 Kavaliauskaitė Aušra 89 SD ir SG gimn. 124.09 12 8.34
6 25 Buzaitė Karolina 89 Dainavos vid. 101.13 11 7.24
7 416 Navickaitė Rūta 89 SD ir SG gimn. 87.92 8 8.99
8 292 Klezytė Loreta 88 Puškino vid. 73.74 9 6.99
9 5324 Zavadskaja Julija 88 Puškino vid. 66.52 8 7.00
10 396 Rybakovaitė Inga 89 "Šaltinėlis" 14.52 4 1.00
11 113 Gailiūnaitė Vaiva 88 Akademijos vid. 14.42 2 6.83
12 526 Ramaškevičiūtė Auksė 89 Dobkevičiaus v. 13.54 2 5.97
13 5580 Valiukevičiūtė Barbora 88 Naujalio m.g. 10.13 1 10.13
14 400 Akmalova Irina 88 A.Puškino vid. 7.63 1 7.63
15 5528 Lastauskaitė Aistė 88 M.Mažvydo vid. 7.14 1 7.14
16 525 Paužaitė Jaunė 89 Dobkevičiaus v. 5.97 1 5.97
17 475 Bureikaitė Justina 89 "Šaltinėlis" 2.00 2 1.00

Grupė M18

Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez

1 5416 Rybakovaitė Kristina 86 Eigulių vid. 132.24 9 12.55
2 5578 Sidaravičiūtė Skaistė 86 SM Gaja 124.89 9 11.87
3 5555 Veličkaitė Živilė 86 A.Stulginskio v 93.03 8 9.58
4 5208 Šeškevičiūtė Jurga 86 Saulės gimn. 90.89 9 1.00
5 152 Butkutė Donata 86 Dailės gimn. 70.57 8 7.72
6 405 Vaitkevičiūtė Lilė 87 A.Puškino vid. 22.48 3 6.82
7 334 Medžiaveprytė Laura 87 Julijanavos vid 18.37 2 9.07
8 105 Proscevičiūtė Rima 87 Akademijos vid. 16.32 2 8.02
9 5317 Šuvalova Valentina 87 Puškino vid. 14.60 2 7.05
10 5139 Blėdaitė Vilma 87 Saulės gimn. 14.18 2 6.58
11 262 Poderytė Dalia 86 13.50 2 5.51
12 5394 Laurynaitė Vaida 87 K.Griniaus vid. 12.09 1 12.09
13 5364 Grigaitytė Elinga 87 Petrašiūnų vid. 11.04 1 11.04
14 5363 Apanavičiūtė Aurelija 87 Petrašiūnų vid. 9.33 1 9.33

Grupė M20

Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez
1 332 Merkelytė Roberta 84 KTU 153.73 11 11.52
2 5125 Martusevičiūtė Edita 85 Jonava 143.08 10 1.00
3 518 Plyševskaja Kira 84 A.Puškino vid. 48.10 6 1.00
4 620 Baltriukaitė Ieva 85 KTU 40.45 3 13.42
5 5189 Gulbinaitė Auksė 85 Saulės gimn. 37.15 3 12.10
6 5568 Žemaitytė Neringa 85 Veršvų vid. 31.43 2 15.14
7 5289 Miliukaitė Ingrida 85 T/k "Dotnuvėlė" 7.14 1 7.14
8 304 Tamulaitytė Toma 85 "Aušros" gimn. 7.11 1 7.11
9 395 Olišauskaitė Živilė 85 "Šaltinėlis" 4.05 1 4.05
10 441 Mačiulytė Irina 84 OSK "Kaukas" 1.00 1 1.00
10 587 Bertašiūtė Dovilė 85 1.00 1 1.00

Grupė M21

Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez
1 460 Grigaitė Evelina 83 OSK Dainava 194.56 12 14.52
2 33 Izokaitytė Giedrė 82 KTU 150.55 10 12.55
3 5744 Misiūnaitė Asta 77 OSK Medeina 132.74 9 13.22
4 5371 Matonytė Agnė 82 KTU 106.07 8 11.44
5 264 Jaškevičiūtė Virginija 78 OSK "Javonis" 95.30 7 10.99
6 116 Puniškytė Kristina 82 KTU 91.97 6 13.48
7 5146 Šeškevičiūtė Giedrė 83 VDU 78.53 8 1.00
8 5019 Paznokaitė Rasa 80 KTU 59.10 4 13.65
9 5131 Bulovaitė Lina 75 OSK JAVONIS 55.11 4 12.42
10 421 Čečinaitė Lina 75 OSK "Oriens" 52.05 5 6.47
11 5913 Balčiūnaitė Lina 81 KTU 42.44 5 1.00
12 607 Puikytė Romena 76 KTU "Ąžuolas" 27.13 3 8.23
13 58 Fiodorova Jelena 82 KTU 24.77 3 1.00
14 148 Makarevičiūtė Dovilė 83 VU 20.45 2 9.80
15 358 Venskaitytė Eurelija 81 LKKA 18.03 2 8.49
16 359 Kerdokaitė Kristina 81 LKKA 18.01 2 8.48
17 486 Žukauskienė Elena 82 LKKA 17.55 2 8.42
18 485 Duonelavičiūtė Aušra 81 LKKA 17.46 2 8.18
19 482 Sušinskytė Sandra 82 LKKA 17.39 2 8.50
19 484 Bukelskytė Indrė 82 LKKA 17.39 2 8.36
21 487 Banevičiūtė Irma 81 LKKA 17.24 2 8.14
22 354 Vaštakaitė Simona 82 LKKA 17.08 2 8.48
23 489 Radžiūnaitė Erika 81 LKKA 16.95 2 7.66
24 451 Murzienė Natalija 77 SKS 16.74 2 6.17
25 494 Melkovienė Agnė 81 LKKA 16.71 2 8.35
26 171 Mitkevičiūtė Edita 82 LKKA 16.68 2 8.18
27 248 Gaigalaitė Laura 81 LKKA 16.62 2 8.16
28 488 Guobaitė Renata 81 LKKA 16.55 2 7.66
29 176 Andrijauskaitė Inga 82 LKKA 16.53 2 8.05
30 211 Hayek Agnė 81 LKKA 16.26 2 8.04
31 357 Petrėtytė Jurgita 81 LKKA 15.58 2 6.97
31 360 Menclerytė Jurgita 81 LKKA 15.58 2 6.97
33 464 Kazlauskaitė Kristina 81 LKKA 15.31 2 6.99
33 466 Mikštaitė Inga 80 LKKA 15.31 2 6.98
35 465 Dindaitė Diana 80 LKKA 15.27 2 6.99
36 492 Boreikienė Erika 82 LKKA 14.08 2 6.57
37 495 Momkutė Kristina 81 LKKA 14.05 2 6.54
38 578 Semokaitė Asta 82 Turistas.lt 12.26 1 12.26
39 562 Poderytė Kristina 79 Bukas OK 10.06 1 10.06
40 1393 Samanavičiūtė Ina 81 9.77 1 9.77
41 365 Blauzdytė Asta 81 LKKA 9.03 1 9.03
42 5260 Čaplikienė Rūta 75 OSK Takas 8.84 1 8.84
43 362 Kuzmenkovaitė Ligita 80 LKKA 8.78 1 8.78
44 366 Liberytė Lina 81 LKKA 8.42 1 8.42
45 364 Survilaitė Laura 80 LKKA 8.36 1 8.36
46 363 Šimkutė Laura 80 LKKA 8.35 1 8.35
47 473 Butaitė Natalija 80 "Tyla" 7.86 1 7.86
48 523 Kontromavičienė Asta 81 LKKA 7.66 1 7.66
49 542 Blauznytė Asta 81 LKKA 7.51 1 7.51
50 541 Survilaitė Laura 80 LKKA 7.43 1 7.43
50 547 Kuzmenkovaitė Ligita 80 LKKA 7.43 1 7.43
52 452 Karietaitė Neringa 79 SKS 7.19 1 7.19
53 153 Martinkutė Aurelija 75 UAB SKS 6.96 1 6.96
54 539 Serbentienė Daiva 81 LKKA 6.94 1 6.94
55 543 Šimkutė Laura 80 LKKA 6.87 1 6.87
56 535 Dargužytė Edita 82 LKKA 6.78 1 6.78
57 534 Levickienė Kristina 82 LKKA 6.64 1 6.64
58 598 Mišauskaitė Indrė 77 KTU 1.00 1 1.00

Grupė M30

Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez
1 5833 Jaugėlienė Rasa 68 OSK Takas 148.48 12 10.78
2 5114 Kaminskaitė Edita 73 OSK Takas 133.09 12 9.48
3 5763 Mockienė Asta 65 OSK Takas 32.86 5 1.00
4 586 Arlauskienė Ramunė 73 OK "Budakalnis" 29.70 3 1.00
5 5015 Žilovienė Elena 68 OSK Takas 16.80 2 4.94
6 722 Jasilionienė Danutė 66 7.56 1 7.56

Grupė M40

Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez
1 5400 Gvildienė Virginija 56 OSK Medeina 158.47 12 11.82
2 85 Žiaukienė Daiva 61 134.53 12 9.76
3 5812 Firantienė Irena 59 128.24 12 9.67
4 5388 Bagdonienė Giedrė 57 OSK Takas 95.41 12 1.00
5 5239 Tautkevičienė Gintarė 63 83.68 8 9.16
6 392 Blėdienė Gražina 59 ind. 76.92 10 1.00
7 79 Janulevičienė Rūta 57 76.73 10 6.44
8 210 Marozaitė Nijolė 59 Elektrėnai 56.41 8 6.33
9 5004 Bajorienė Jūratė 55 KTU ind. 54.58 8 1.00
10 141 Ušinskienė Marijona 55 ind. 53.91 7 5.69
11 338 Gudelienė Roma 64 42.73 4 9.32
12 579 Bigenienė Laimutė 59 22.73 3 5.67

Grupė M50

Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez
1 31 Izokaitienė Angelė 49 OSK Takas 60.36 9 1.00
2 5026 Kireilienė Dalė 49 OSK Takas 52.94 5 9.30
3 1551 Zakarauskienė Jūratė 51 Dobkevičiaus v. 25.38 4 5.73

Grupė M60
Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez
1 1175 Danienė Vida 42 84.78 10 7.48
2 409 Jagminaitė Irena 42 UAB "Romlita" 47.42 8 1.00
3 5034 Rimkienė Salomėja 44 OSK Takas 9.00 1 9.00
Grupė V10

Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez
1 1290 Misiūnas Justas 94 OSK Medeina 99.90 12 6.05
2 5644 Valiukevičius Jurgis 96 Orientyras 33.22 4 7.55
3 603 Jurkėnas Rokas 94 "Anima" 28.87 4 4.95
4 39 Ružinskas Regidijus 99 "Vaivorykštė" 27.45 4 6.43
5 1425 Preikša Augustas 94 "Ąžuoliukas" 23.23 3 5.69
6 147 Labanauskas Laurynas 94 Užuguosčio vid. 22.91 3 7.08
7 1233 Kalvaitis Danius 94 OSK KAUKAS 22.77 5 1.00
8 605 Pocevičius Augustinas 95 "Žemyna" 20.57 3 4.95
9 233 Kalvaitis Nojus 97 OSK KAUKAS 20.31 4 3.79
10 505 Gvildys Povilas Kazimieras 95 OSK Medeina 16.26 3 1.00
11 382 Možajevas Andrius 94 "Šaltinėlis" 6.58 1 6.58
12 1995 Dambrauskas Auktumas 95 OSK Medeina 5.66 1 5.66
13 676 Bartkevičius Algirdas 95 Humanitarinė pm 4.86 1 4.86

Grupė V12

Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez

1 476 Mačiulaitis Justinas 92 Petrašiūnų vid. 110.85 11 8.11
2 271 Žemaitis Mindaugas 92 J.Urbšio vid. 82.70 12 1.00
3 349 Zavadskij Maksim 92 Puškino vid. 78.04 9 7.62
4 55 Mileckas Gintaras 93 Petrašiūnų vid. 74.77 10 1.00
5 21 Volkovskij Edvardas 92 Petrašiūnų vid. 71.85 7 7.14
6 5767 Preikša Algirdas 93 OSK Kaukas 64.23 8 5.51
7 599 Bagdonas Petras 92 SM "Gaja" 60.33 6 8.86
8 429 Tumėnas Andrius 92 J.Urbšio vid. 53.46 9 1.00
9 399 Šermukšnis Renaldas 92 J.Urbšio vid. 44.83 6 4.34
10 442 Zabulis Lukas 92 Petrašiunų vid. 38.55 4 8.39
11 606 Charitonovas Andrius 93 SM "Gaja" 36.91 4 8.29
12 261 Maslovas Edvinas 92 Milikonių vid. 36.70 5 5.42
13 249 Maksimovas Edgaras 92 A.Stulginskio v 28.46 6 1.00
14 624 Platonovas Viktoras 92 "Atžalyno" vid. 28.31 3 8.17
15 626 Kižys Regimantas 92 "Atžalyno" vid. 28.09 3 8.12
16 519 Rainys Povilas 93 SM "Gaja" 27.88 5 1.00
17 612 Leleckas Vilius 92 V.Kuprevičiaus 25.38 3 6.48
18 431 Vyšniauskas Karolis 92 J.Urbšio vid. 24.28 5 3.17
19 613 Šabūnas Modestas 92 Petrašiūnų vid. 22.86 3 7.20
20 388 Stankevičius Egidijus 92 J.Urbšio vid. 21.97 4 3.23
21 146 Labanauskas Simonas 93 Užuguosčio vid. 20.01 3 5.71
22 370 Žilinskas Darius 92 Šančių vid. 18.04 3 4.70
23 637 Ramašauskas Tomas 92 Petrašiūnų vid. 17.39 2 8.64
24 5276 Tarasovas Laimis 93 "Vyturio" vid. 17.06 2 7.46
25 427 Kveškevičius Vaidas 92 J.Urbšio vid. 16.93 4 3.17
26 602 Jurkėnas Mantas 92 Jėzuitų gimn. 15.70 2 7.08
27 424 Kisirauskas Gražvydas 93 Dainavos vid. 15.64 2 7.64
28 97 Vaškūnas Laurynas 92 Petrašiūnų vid. 14.91 2 6.24
29 590 Brazauskas Aivaras 92 Versmės vid. 14.68 2 4.77
30 660 Ivanauskas Tomas 92 Petrašiūnų vid. 13.94 2 6.21
31 408 Sevelevičius Dovydas 92 Vaidoto pagr.m. 12.87 2 5.06
32 604 Pocevičius Justinas 92 Jėzuitų gimn. 12.01 2 4.95
33 636 Mekionis Dovydas 92 V.Kuprevičiaus 9.20 1 9.20
34 553 Choniakovas Marius 92 Lietava 7.42 1 7.42
35 496 Jermalavičius Deividas 92 J.Urbšio vid. 6.41 1 6.41
36 520 Batcevičius Antanas 92 SM "Gaja" 6.31 1 6.31
37 515 Daugėla Marius 92 J.Urbšio vid. 6.17 1 6.17
38 503 Šniurevičius Martynas 92 Krakių s/k 5.27 1 5.27
39 372 Ivanovas Marijus 92 Šančių vid. 4.69 1 4.69

Grupė V14

Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez
1 5270 Vidzikauskas Tadas 90 "Aukuro" vid. 169.06 12 11.93
2 1070 Lazdauskas Karolis 91 Purienų vid. 163.59 12 12.11
3 5956 Gerulis Šarūnas 91 Animos pagr.m. 162.49 12 12.17
4 5594 Skučas Audrius 91 OSK Takas 146.75 12 11.05
5 5974 Misiūnas Matas 90 OSK Medeina 139.24 12 9.41
6 351 Murauskas Edvinas 90 Kovo 11-osios v 119.61 12 7.67
7 700 Makulis Edgaras 90 Nemuno vid. 116.93 12 7.95
8 5355 Tautkevičius Vytautas 90 Kalniečių vid. 116.07 10 8.90
9 433 Juozulevičius Rytis 91 J.Urbšio vid. 112.81 12 7.60
10 5332 Čerikas Titas 91 Vaidoto pagr.m. 112.04 12 1.00
11 289 Milašius Julius 90 Kovo 11-osios v 109.14 11 7.60
12 383 Žemaitis Tomas 91 J.Urbšio vid. 99.61 12 4.05
13 56 Šiugžda Aurimas 90 M.Šalčiaus vid. 97.05 9 1.00
14 5135 Valiukevičius Rapolas 91 SD ir SG gimn. 96.69 11 7.38
15 5061 Blėda Mantas 90 M.Mažvydo vid. 83.26 10 7.11
16 516 Petrauskas Lukas 90 S.D.ir S.G gimn 58.99 7 6.99
17 134 Bulotas Paulius 90 Atžalyno vid. 49.13 6 1.00
18 285 Rekevičius Lukas 91 Kovo 11-osios v 41.62 5 5.30
19 1573 Juchnelis Juozas 91 Aušros gimn. 41.39 5 5.93
20 571 Ivanovas Edgaras 91 A.Puškino vid. 33.70 4 5.87
21 404 Šurkus Jonas 91 Eigulių vid. 29.28 4 5.83
22 573 Jalinčius Elvinas 91 Veršvų vid. 26.43 3 7.76
23 401 Kelinas Artūras 90 A.Puškino vid. 25.07 3 7.29
24 311 Žiaukas Simas 91 SD ir SG gimn. 24.31 4 1.00
25 18 Mileckas Marius 90 Petrašiūnų vid. 24.19 3 6.42
26 582 Slanys Šarūnas 91 Pilėnų vid. 21.85 3 5.26
27 432 Baltrušaitis Aurimas 91 "Žiburio" vid. 20.21 3 5.14
28 618 Guobis Egidijus 91 M.Šalčiaus vid. 20.13 3 1.00
29 530 Ramanauskas Mangirdas 90 Dobkevičiaus v. 19.64 3 5.98
30 531 Butikis Egidijus 91 Dobkevičiaus v. 19.62 3 5.97
31 390 Kolesnikas Justinas 90 J.Urbšio vid. 18.76 3 5.18
32 369 Staškevičius Eivinas 91 Šančių vid. 18.33 3 4.96
33 474 Kačalovas Aleksiejus 90 A.Puškino vid. 16.28 2 7.76
34 402 Voronoj Denisas 90 A.Puškino vid. 15.81 2 7.29
35 121 Černius Raimundas 90 J.Dobkevičiaus 15.61 1 15.61
36 614 Rutkauskas Andrius 91 Petrašiūnų vid. 15.09 2 7.20
37 662 Naskauskas Kęstutis 91 Petrašiūnų vid. 14.94 2 6.28
38 167 Buivydas Vytenis 90 Akademijos vid. 14.37 2 6.83
39 367 Petrukaitis Tomas 90 M.Šalčiaus vid. 13.45 2 4.85
40 581 Straševičius Lukas 91 Pilėnų vid. 13.42 2 6.01
41 638 Gudiškis Vaidotas 92 "Varpo" gimn. 12.37 1 12.37
42 469 Rožokas laurynas 91 "Aukuro" vid. 11.65 2 3.33
43 331 Gipas Marijonas 90 J.Urbšio vid. 11.31 2 4.67
44 209 Augūnas Eimantas 90 Vaidoto pagr. 10.07 1 10.07
45 428 Grėbliūnas Armandas 91 J.Urbšio vid. 9.13 2 3.17
46 561 Drožinovas Ruslanas 90 Lietava 8.68 1 8.68
47 490 Želvys Andrius 91 J.Urbšio vid. 8.13 1 8.13
48 639 Banevičius Gytis 93 M.Mažvydo vid. 7.82 1 7.82
49 471 Rinchasevič Artiomas 91 "Žiburio" vid. 7.78 1 7.78
50 2573 Česnokas Benas 91 Veršvų vid. 7.76 1 7.76
51 552 Nutautas Aurimas 90 Lietava 7.42 1 7.42
52 260 Skorupskis Tomas 90 "Santaros" gimn 7.37 1 7.37
53 621 Rakauskas Artūras 91 "Versmės" vid. 7.24 1 7.24
54 608 Čuchoncevas Artūras 90 SD ir SG gimn. 7.20 1 7.20
55 112 Maniokas Justas 90 Akademijos vid. 7.00 1 7.00
56 483 Žiukas Gytis 91 "Žiburio" vid. 6.05 1 6.05
57 506 Ciunys Gediminas 90 Krakių s/k 5.23 1 5.23
58 374 Ruseckas Modestas 91 "Šaltinėlis" 4.97 1 4.97
59 371 Rimkus Aidas 91 Šančių vid. 4.71 1 4.71
60 2358 Juškevičius Aurimas 90 Kazlų Rūdos SC 1.00 1 1.00

Grupė V16

Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez
1 157 Raubickas Vytenis 88 OSK "Jalle" 176.20 11 12.47
2 5989 Leskauskas Darius 89 M.Šalčiaus vid. 170.52 12 11.03
3 4033 Dmitrijevas Vitalijus 88 A.Puškino vid. 168.25 12 10.93
4 5294 Pikturna Kostas 89 OSK Takas 158.36 12 11.21
5 5381 Vidzikauskas Giedrius 88 Aukuro vid. 132.29 10 1.00
6 182 Menkevičius Gediminas 89 "Santaros" gimn 121.12 11 1.00
7 1345 Gvildys Jonas Vytautas 88 OSK Medeina 110.06 8 1.00
8 219 Kutkaitis Mantas 88 "Pilėnų" vid. 97.76 9 1.00
9 291 Maliauka Andrius 89 Nemuno vid. 92.85 9 7.66
10 84 Žiaukas Linas 88 SD ir SG gimn. 84.09 11 1.00
11 717 Železniak Michail 88 A.Puškino vid. 56.17 5 9.70
12 5365 Rutkauskas Algirdas 88 Jablonskio gim. 49.02 3 15.00
13 337 Meiliūnas Egidijus 88 J.Basanavičiaus 48.47 5 9.31
14 1359 Jankus Raimundas 88 Kauno NIM 44.37 5 8.05
15 5951 Gudelis Vytautas 88 Saulės gim. 39.87 3 12.54
16 100 Stašauskas Mindaugas 89 Šančių vid. 33.29 3 8.21
17 5728 Kamarevcevas Eduardas 88 Petrašiūnų vid. 31.09 2 14.39
18 537 Černuch Egidijus 89 Lietavos pagr.m 27.56 3 8.46
19 316 Buliauskas Andrius 88 Šaltinėlis 27.03 3 7.85
20 98 Beržinskas Edgaras 88 Dainavos vid. 26.96 3 8.35
21 536 Melzbakas Paulius 89 Lietavos pagr.m 26.32 3 8.07
22 328 Kutkaitis Donatas 89 "Anima" 23.76 3 1.00
23 538 Cechanoveckas Juozas 89 Lietavos pagr.m 19.26 3 1.00
24 540 Mečkauskas Laimis 89 Lietavos pagr.m 17.31 3 1.00
25 450 Želionis Edgaras 89 Dainavos vid. 14.97 2 4.36
26 629 Kluonius Algirdas 89 "Santaros" gimn 14.14 3 1.00
27 397 Raugevičius Martynas 88 Prienų SM 13.87 1 13.87
28 245 Simutis Gediminas 88 "Saulės" gimn. 12.55 1 12.55
29 5693 Yla Egidijus 88 Neveronių p.m. 12.36 1 12.36
30 1265 Jucikas Saulius 88 Kazlų Rūdos SC 11.98 2 1.00
31 48 Rakickas Erikas 89 Dainavos vid. 11.59 2 1.00
32 326 Šlaustas Valentas 88 "Saulės" gimn. 10.88 2 3.77
33 635 Bogušis Edgaras 89 V.Vydūno vid. 9.12 1 9.12
34 120 Milušauskas Karolis 89 M.Šalčiaus vid. 8.99 1 8.99
35 2266 Plycneris Edvinas 88 Kazlų Rūdos SC 8.25 2 1.00
36 559 Pečiulis Tomas 88 S.D ir S.G gimn 8.19 1 8.19
37 272 Leskauskas Tomas 88 Kovo 11-ios vid 7.33 2 1.00

Grupė V18

Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez
1 811 Uska Tomas 86 Šančių vid. 213.66 12 15.61
2 5058 Mačionis Jonas 87 Jonava 207.58 12 15.01
3 850 Arūna Simonas 86 Atžalyno vid. 200.24 12 14.56
4 1166 Dambrauskas Simas 86 OSK Takas 165.67 11 1.00
5 5014 Timleris Mindaugas 86 Petrašiūnų vid. 45.02 3 13.92
6 1483 Rutkauskas Vaidotas 86 OSK "Jalle" 44.75 3 12.98
7 670 Pikturna Justinas 87 OSK Takas 42.24 3 11.49
8 4011 Kulabinas Anatolijus 86 A.Puškino vid. 40.29 3 9.17
9 5278 Venckūnas Juozas 87 OSK Javonis 33.08 2 14.74
10 5372 Žalkauskas Gediminas 87 K.Griniaus vid. 32.67 2 14.81
11 142 Beliūnas Vytautas 86 Pienų SM 16.39 1 16.39
12 108 Panasevičius Ernestas 87 Akademijos vid. 15.30 2 7.15
13 5040 Krasauskas Deividas 86 K.Griniaus vid. 11.68 1 11.68
14 448 Obolenis Gražvydas 86 10.20 1 10.20
15 1358 Jankus Andrius 86 Kauno NIM 10.01 1 10.01
16 5952 Mandravickas Paulius 87 Kalniečių vid. 9.39 1 9.39
17 159 Karlikauskas Audrius 87 Akademijos vid. 7.00 1 7.00
18 631 Ladyginas Arūnas 86 Palemono vid. 1.00 1 1.00
18 632 Kvietka Šarūnas 87 Palemono vid. 1.00 1 1.00
18 634 Ptašinskas Julius 87 Palemono vid. 1.00 1 1.00

Grupė V20

Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez
1 576 Tautkevičius Karolis 85 KTU 207.73 12 14.94
2 319 Genys Daivaras 85 KTU 198.83 12 14.66
3 679 Lionikas Tadas 84 KTU 183.99 12 14.22
4 577 Jemeljanenko Andrejus 84 OSK Takas 179.24 12 1.00
5 5421 Romančikas Gediminas 85 KTU 167.75 11 1.00
6 352 Girčys Egidijus 84 KTU (OSK Sakas) 157.27 10 1.00
7 524 Šumskas Gytis 84 KTU 93.92 7 1.00
8 181 Tamošaitis Paulius 85 KTU 77.28 5 13.02
9 1191 Krėpšta Simas 84 OSK Takas 74.09 4 17.24
10 1236 Juozulevičius Mantas 84 OSK Kaukas 65.76 5 1.00
11 611 Digaitis Gintaras 85 KTU 54.69 4 12.35
12 545 Pajaujis Svajūnas 84 LKKA 47.73 3 14.71
13 480 Subačius Vidmantas 85 Dobkevičiaus v. 38.67 5 1.00
14 468 Kazarinas Saulius 84 KMAIK 38.36 4 9.19
15 162 Proscevičius Mindaugas 85 KTU 37.35 4 6.55
16 463 Navickas Petras 85 KMAIK 36.06 4 7.54
17 5219 Lekaveckas Mindaugas 85 KTU 32.81 2 16.06
18 447 Kučinskas Ornandas 85 32.05 3 9.05
19 779 Zykas Andrius 85 KTU 31.31 2 15.06
20 467 Mineikis Aurimas 84 KMAIK 28.46 3 9.16
21 1401 Yla Rolandas 85 Neveronių vid. 24.45 2 12.06
22 394 Rožokas Alfredas 84 KTU 13.25 2 1.00
23 435 Domašev Maksim 84 LKKA 10.76 1 10.76
24 567 Stadalninkas Andrius 84 KMAI Kolegija 1.00 1 1.00

Grupė V21

Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez
1 459 Bacys Modestas 81 OSK Sakas 210.54 11 17.13
2 125 Bogužinskas Tomas 77 OSK Medeina 199.17 12 14.38
3 320 Šėgžda Teisutis 77 183.16 12 14.11
4 748 Vaškys Giedrius 77 KTU 176.57 12 12.16
5 82 Gargasas Vytautas 75 KTU 163.88 12 12.23
6 51 Paulauskas Vitalijus 76 KTU - OK_Takas 144.43 9 14.75
7 511 Dzedulionis Vaidas 82 VDU 137.86 9 13.08
8 775 Mačiulis Dainius 80 KTU 117.78 10 1.00
9 439 Subotinas Artūras 77 Puskarininkių m 110.81 9 10.00
10 563 Ruzgas Darius 79 Puskarininkių m 103.49 9 9.12
11 118 Gaigalas Egidijus 77 OSK Medeina 100.91 9 1.00
12 91 Dubauskis Martynas 77 92.41 11 1.00
13 449 Šablinskas Žydrūnas 77 90.79 11 1.00
14 318 Pranskevičius Aurimas 80 KTU 79.54 7 10.69
15 1494 Norvila Andrius 82 LŽŪU 76.31 5 12.86
16 434 Arlauskas Rimvydas 78 OSK Budakalnis 76.29 5 13.03
17 937 Ramanauskas Linas 76 OSK Medeina 68.66 5 10.69
18 569 Ubartas Egidijus 83 KTU 67.67 6 1.00
19 584 Styra Darius 79 "Dalmeta" 67.06 7 7.18
20 1129 Matonis Mantas 79 OSK Miškas 62.99 5 10.86
21 391 Laukaitis Andrius 81 55.61 4 11.02
22 444 Paužas Henrikas 80 KMU 53.93 3 17.43
23 130 Podiriaka Vladislavas 79 "Tyla" 51.29 5 7.90
24 564 Mažeika Vytautas 81 "Dalmeta" 51.07 4 9.47
25 461 Petrauskas Giedrius 81 47.85 3 14.80
26 101 Kukis Viktoras 76 47.40 4 10.33
27 570 Dijokas Mindaugas 80 KTU 43.07 4 9.20
28 34 Maselskas Vilmantas 77 Puskarinink.mok 42.05 5 1.00
29 873 Kavaliauskas Mindaugas 75 OSK Takas 40.53 3 13.44
30 1357 Raškauskas Algirdas 80 LŽŪU 37.82 3 8.80
31 551 Jovaišas Kęstutis 82 KTU 35.59 2 16.17
32 572 Kažukauskas Mindaugas 82 OSK Takas 28.06 2 13.50
33 163 Lekavičius Kęstutis 81 LKKA 26.46 2 10.21
34 7024 Kaulakis Jonas 82 KTU 24.20 2 10.25
35 522 Budrikas Gintaras 79 LKKA 23.90 2 11.51
36 62 Navickas Eirimas 75 Puskarinink.mok 23.42 3 1.00
37 499 Stundžia Ramūnas 82 LKKA 22.31 2 10.43
38 502 Tamulis Tomas 81 LKKA 22.26 2 10.44
39 274 Dimša Marius 82 LKKA 22.07 2 10.92
40 298 Grebliauskas Povilas 81 LKKA 22.06 2 10.91
41 5349 Jasiūnas Andrius 79 LKKA 22.03 2 10.54
42 324 Golyšenko Artūras 81 LKKA 22.02 2 10.79
43 491 Dirda Redas 82 LKKA 21.96 2 10.45
44 309 Jusas Giedrius 82 LKKA 21.39 2 10.45
45 377 Butkevičius Darius 82 LKKA 21.34 2 10.42
46 314 Mikučiauskas Rytis 82 LKKA 21.20 2 10.34
47 310 Martusevičius Tadas 81 LKKA 21.18 2 10.33
48 378 Juška Deividas 82 LKKA 21.13 2 9.90
49 160 Kalasauskas Lukas 81 LKKA 20.98 2 10.41
50 375 Giedra Nerijus 81 LKKA 20.66 2 9.73
51 387 Germanas Linas 81 LKKA 19.27 2 7.96
52 386 Razmislevičius Darius 80 LKKA 19.26 2 7.96
53 493 Juodgudis Mindaugas 82 LKKA 18.57 2 8.17
54 381 Dabravolskas Andrius 81 LKKA 18.35 2 8.17
55 379 Bagdonas Ramūnas 81 LKKA 18.33 2 8.15
55 380 Lazdauskas Nerijus 81 LKKA 18.33 2 8.15
57 509 Guginis Gediminas 78 KTU 18.14 4 1.00
58 5547 Aukštuolis Algirdas 83 LKKA - OK Takas 18.10 1 18.10
59 514 Menkevičius Saulius 82 KTU 17.93 3 1.00
60 406 Cibulskis Vladas 81 KTU 16.14 2 7.43
61 513 Kvedaravičius Mindaugas 75 OSK Lėvuo 15.64 1 15.64
62 65 Lukauskas Mindaugas 83 KTU 15.45 1 15.45
63 77 Ananevas Paulius 82 KMAI kolegija 14.82 2 1.00
64 7 Kaselis Paulius 81 LKKA SE4-1 13.14 2 5.21
65 550 Zadorožnyj Artūras 82 LKKA 12.38 1 12.38
66 575 Bendikas Tomas 77 Turistas.lt 12.26 1 12.26
67 532 Žukas Vidas 80 LKKA 11.85 1 11.85
68 27 Žukauskas Laurynas 81 VDU 11.70 1 11.70
69 533 Mickus Mindaugas 82 LKKA 11.51 1 11.51
69 882 Žukauskas Donatas 82 LKKA 11.51 1 11.51
71 275 Tumosa Žilvinas 81 LKKA 11.09 1 11.09
72 376 Pocius Vaidas 82 LKKA 10.93 1 10.93
73 353 Žukaitis Vytautas 82 LKKA 10.79 1 10.79
74 346 Liepas Paulius 82 LKKA 10.76 1 10.76
75 501 Pečkys Donatas 80 LKKA 10.42 1 10.42
76 609 Ribikauskas Mindaugas 76 Kauno kolegija 10.41 1 10.41
77 458 Poderys Vilius 81 Bukas OK 8.78 1 8.78
78 548 Teličėnas Romanas 80 Puskarininkių m 8.62 1 8.62
79 588 Guraitis Jonas 77 8.59 1 8.59
80 453 Jodžiūnas Martynas 80 Promedija 6.18 1 6.18
81 481 Girčys Kęstutis 83 KTU 1.00 1 1.00
81 677 Grigonis Matas 83 KTU 1.00 1 1.00

Grupė V30

Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez
1 5102 Olišauskas Raimondas 66 OSK Takas 203.57 12 15.48
2 236 Čaplikas Laimonas 74 OSK Takas 199.08 12 1.00
3 999 Žilovas Devis 65 OSK Takas 198.32 12 14.67
4 122 Masilionis Remigijus 70 Fortūna 195.95 12 14.18
5 445 Šimanskas Ramūnas 73 OSK Takas 188.43 10 16.22
6 5516 Šamanskas Sigitas 69 ? 181.07 12 13.57
7 237 Aleksiejūnas Vytis 74 180.81 12 13.19
8 1219 Žičkis Rolandas 70 Kauno m.VPK 180.71 12 13.98
9 455 Siudikas Gediminas 73 171.77 12 12.48
10 127 Lazdauskas Rolandas 65 Pelengacija 149.83 11 11.69
11 59 Matulaitis Linas 72 Puskarinink.mok 89.17 8 9.08
12 145 Labanauskas Žilvinas 69 "Valdima" 72.82 5 13.21
13 63 Drazdauskas Laimis 74 OSK "Lėvuo" 36.72 3 1.00
14 308 Manudinas Eugenijus 67 31.89 3 8.53
15 83 Žiaukas Saulius 66 29.79 4 1.00
16 974 Jonytis Darius 74 OSK "Dainava" 23.14 2 9.22
17 565 Siudikas Kęstutis 68 OSK "Takas" 10.92 1 10.92
18 601 Zarakauskas Laurynas 73 "Laboras" 9.50 1 9.50
19 627 Jurėnas Šarūnas 70 8.57 1 8.57

Grupė V40

Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez
1 273 Mockus Pranas 62 OSK Takas 203.93 12 14.86
2 170 Pikturna Algirdas 62 OSK Takas 201.61 12 15.06
3 568 Bagdonas Antanas 55 OSK Takas 189.48 12 13.54
4 5299 Gadliauskas Gintautas 57 OSK Ąžuolas 187.11 12 14.02
5 263 Vanagas Rimantas 55 Orientyras 154.02 12 11.27
6 426 Tautkevičius Vytautas 59 124.28 12 8.37
7 1000 Gvildys Jonas Gediminas 61 OSK Medeina 118.21 7 14.75
8 417 Kutkaitis Saulius 63 96.81 9 1.00
9 22 Sereika Remigijus 61 OSK Takas 95.61 6 15.00
10 1346 Kazlauskas Alfonsas 61 LŽŪU 67.91 4 16.54
11 305 Kireilis Saulius 55 OSK Takas 41.34 3 12.44
12 521 Gumbrevičius Gintautas 59 31.64 4 1.00
13 5167 Rutkauskas Algimantas 56 26.05 2 11.52
14 279 Kutkaitis Romualdas 59 21.66 3 1.00
15 54 Kukenys Egidijus 63 OSK "Kaukas" 15.79 1 15.79
16 2003 Mikaitis Rimantas 59 OSK Takas 13.81 1 13.81
17 574 Štaras Vydas 58 13.32 1 13.32

Grupė V50
Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez

1 32 Izokaitis Ričardas 50 OSK Takas 182.97 12 13.64
2 57 Salys Algirdas 49 "Šilas" 165.02 12 11.02
3 40 Stukas Kęstutis 49 OSK Takas 156.93 12 10.85
4 92 Pocius Remigijus 51 OSK Medeina 151.02 11 1.00
5 1465 Janušauskas Kazys 49 OSK Takas 131.20 9 12.17
6 17 Valiukevičius Giedrius 53 OSK Takas 94.73 10 7.53
7 72 Aleksandraitis Vytenis 46 SSK Šaltinėlis 92.89 7 11.19
8 1005 Dvirnas Genadijus 53 VVTĮ 73.19 8 1.00
9 269 Sakalauskas Virgilijus 53 LKKA 57.63 5 10.78
10 1170 Mačionis Jonas 52 SSK Šaltinėlis 23.19 3 1.00
11 109 Proscevičius Rimvydas 49 Akademijos vid. 6.47 1 6.47

Grupė V60

Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez
1 45 Šarkauskas Kąstytis 39 OSK Takas 123.85 12 9.11
2 53 Danys Julius 41 OSK Takas 110.59 12 8.39
3 44 Gurvičius Jonas 41 OSK Takas 110.50 11 8.32
4 60 Kubilius Genadas 40 Atžalyno vid. 89.01 10 1.00
5 66 Štaras Danielius 24 OSK Takas 65.12 9 5.41

Grupė "D" (dviračiais pasirinktinai)

Vt. Num. Pavardė, vardas GM Kolektyvas Taškai Užsk MinRez
1 3677 Grigonis Matas 83 KTU 200.93 11 1.00
2 3012 Kalvaitis Darius 68 OK "Budakalnis" 127.70 9 1.00
3 3586 Arlauskienė Ramunė 73 OK "Budakalnis" 109.53 7 13.56
4 3597 Džiaugys Saulius 67 PC "X'fortas" 59.67 5 10.01
5 3748 Vaškys Giedrius 77 KTU 32.11 2 14.32
6 3388 Arlauskas Remigijus 70 OK "Budakalnis" 1.00 1 1.00
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ] MSN Messenger Skype Name
Guest





Posts per day: 1.32

PostPosted: Sun, Oct 03 2004, 20:06    Post subject: Reply with quote

"Draugystes parke 11.00-11.30 val. "
o kuria diena?
Back to top
SMG
Meistras


Joined: 05 Apr 2004
Posts: 1153
Posts per day: 0.23
Location: Kaunas

PostPosted: Sun, Oct 03 2004, 21:22    Post subject: Reply with quote

Parasyta sestadieni, t.y. artimiausia sestadieni - spalio 9 d.
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ] MSN Messenger Skype Name
Cambas
Meistras


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 941
Posts per day: 0.19

PostPosted: Thu, Oct 07 2004, 10:52    Post subject: Reply with quote

Labai 'shauniai' sugalvota.
Niekaip nesuprantu ar nusprende 'Orientyras' sutaupyti prizu, ar ikisti pagali jurbarkieciams i ratus.
Sestadieni. Karsuvos taure. Gelgaudiskis. Atvykimas iki 11:30.
Sestadieni. Orientyro uzdarymas. Draugystes parkas. 11:00-11:30.

Zmogus toks jau padaras, kad vienu metu dvejose vietose nebus. Gaila, bet ir vieni, ir kiti organizatoriai del to tik pralaimes.

Pvz. kodel Orientyras negalejo padarytu apdovanojimo sekmadieni, kai nevyksta varzybos?
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest





Posts per day: 1.32

PostPosted: Thu, Oct 07 2004, 11:47    Post subject: Reply with quote

Pritariu Chambui. Bet gal dar orientyro organizatoriams nevelu apsigalvoti?
Back to top
Orientuke
Meistras


Joined: 01 Apr 2004
Posts: 84
Posts per day: 0.02
Location: Kaunas-Jurbarkas

PostPosted: Thu, Oct 07 2004, 14:50    Post subject: Reply with quote

As irgi taip manau.
Noreciau ir ten ir ten sudalyvauti, bet i dvi dalis nepersiplesiu,todel pasirinksiu rimtesnes varzybas-Jurbarke,kuriose manau dalyvaus ir daugiau masiniu varzybu dalyviu.
Tad manau dar ne velu persigalvoti masiniu organizatoriams.
Aciu uz demesi:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Kaunas All times are GMT + 3 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group