ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile    Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

VIEŠAI ar VISIŠKAI SLAPTAI ?!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Informacija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Svecias
Meistras

Posts per day: 0.04

PostPosted: Fri, Dec 08 2006, 10:51    Post subject: Reply with quote

BE MEILES MIRT GALIU...
AKYS NEMELUOJA...
Laughing Laughing Laughing

Last edited by Svecias on Wed, Dec 13 2006, 18:18; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Vyc
Meistras

Posts per day: 0.14

PostPosted: Fri, Dec 08 2006, 11:46    Post subject: Reply with quote

perskaiciau abieju varzovu straipsnius po 2 kartus bet sunku suprast del ko jus ce gincijates.. Very Happy

45% seimu turejo telekomo telefa 2004 tai daba speju turi max 25% nes jo beveik niekas neturi Very Happy

o del interneto tai tiek uzsieni tiek ant LT manau dauguma jungiasi per kabeli o ne per telekoma nors kaimuose tokio pasirinkimo zmones neturi.. Confused

uzsieni paprasciausiai telekomo telefas kainuoja kapeikas todel ji turet visai naudinga..

cia seip ne i tema, kaip tu vyteni megsti privelt.. Wink
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ] Visit poster's website
vap
Meistras

Posts per day: 0.05

PostPosted: Fri, Dec 08 2006, 12:25    Post subject: Reply with quote

@vyc: manyčiau labai stipriai klysti. Gal neteisingai išsireiškiau. Telefoną turi (household) lietuviškai namų ūkis. 2000-aisiais jų buvo pvz. ~80%

Antra. Daug kas pasiliko telefonus tik įeinantiems skambučiams ar pan. Taip pat daug kur yra dvigubos linijos ir pan. Juk niekas nesuskaičiuos ar pas 2 kaimynus yra 2 telefonai, ar pas vieną yra 2, o pas kitą 1.\

@Svecias: http://epp.eurostat.ec.europa.eu/portal/page?_pageid=1073,46870091&_dad=portal&_schema=PORTAL&p_product_code=ISOC_TC_HSH

Gal kiek palengvins.
Back to top
Gutis
Meistras

Posts per day: 0.06

PostPosted: Fri, Dec 08 2006, 13:46    Post subject: Reply with quote

Blemba! Nesuprantu jusu. Tas fiksuotas rysys jum gyvent neleidzia? Susikurkit rysininku foruma, ten ir spreskit globalias telekomunikacijos problemas.
vap
Meistras

PostPosted: Fri, Dec 08 2006, 13:48    Post subject: Reply with quote

Gutis wrote:
Blemba! Nesuprantu jusu. Tas fiksuotas rysys jum gyvent neleidzia? Susikurkit rysininku foruma, ten ir spreskit globalias telekomunikacijos problemas.

Gutis, kad ši tema nuo pat pradžių pasmerkta būti perkelta į nusišnekėjimų skiltį.. Tad ir nusišnekama..
Back to top
Vytenis
Meistras

Posts per day: 0.67

PostPosted: Fri, Dec 08 2006, 14:55    Post subject: Reply with quote

Aš didžiausias ASILAS kad įsivėliau su Svečiu ginče ne temoje. Svečias meistriškai pasiekė savo, kad nebūtų diskutuojama apie OS problemas. Ar neaišku, kad jis yra yra tos struktūros atstovas, kuri rūpinasi, kad LOSF konerencija praeitų VISIŠKAI SLAPTAI.

Jis pats žino, kad jo pateikti Lietuvos duomenys kitose šalyse yra visiškai kitokie. Bet jis sąmoningai išvedė pokalbį nuo konferencijos SLAPTUMO temos. Ką tai galėtų reikšti?
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
Vyc
Meistras

Posts per day: 0.14

PostPosted: Fri, Dec 08 2006, 15:12    Post subject: Reply with quote

vap wrote:
@vyc: manyčiau labai stipriai klysti. Gal neteisingai išsireiškiau. Telefoną turi (household) lietuviškai namų ūkis. 2000-aisiais jų buvo pvz. ~80%
gal ir klystu, bet: kazkas sitoj temoj rase kad 2004 buvo 45%.. man tai gana akivaizdus sumazejimas ir kadangi telekomas nieko ir toliau nedare logiska manyti daba yra dar maziau.. atsimenu prie rusu kiekvienuose namuose buvo po telefa.. ech... Confused daba toli grazu taip nera.. Very Happy nu cia tiek to Very Happy

vytenis>>>tavo tema is karto buvo pasmerkta zlugti nors del to gali apkaltint ir visa pasauli.. Very Happy

vel vytenis>>>kodel po velniu nerasai i savo bloga o savo paklodem gruzini cia visus? Shocked
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ] Visit poster's website
Vytenis
Meistras

PostPosted: Fri, Dec 08 2006, 15:28    Post subject: Reply with quote

Dar neišmokau juo naudotis. Bet yra tema apie mano BLOG-ą. Gal ten galėsite man paaiškinti.

Tai kaip su konferencijos VISIŠKU SLAPTUMU ?. Ar man važiuoti į konferenciją dviračiu? Jei vėlai išminsiu - nespėsiu, nes rašto niekas neatsiuntė ir komandiruotės negaunu. Noriu konferencijoje tik pafotografuoti. Ar įleis mane kaip savo sporto mokymo įstaigos atstovą? Ar sporto mokymo įstaigų atstovai gali konferencijoje OS vytymo STRATEGGIJĄ svarstyti Question
Back to top
vap
Meistras

PostPosted: Fri, Dec 08 2006, 15:33    Post subject: Reply with quote

@vyc: Aš ir rašiau. Pradžioj buvo 82% ar 84% ir sumažėjo iki 45% ir abejoju ar dar labiau mažėjo. Galėjo iki kokių 40%, bet nelabai daug.

@Vyteni: dėl nukrypimo nuo temos.

Viskas prasidėjo nuo paprasčiausio Svečio pasvarstymo, kad Jūs turėtumėte į tą konferenciją patekti kaip atstovas. O tada prasidėjo. Ką aš ten veiksiu? Neturiu plano. ir taip toliau ir taip toliau Smile Kad net priėjome ir mobiliųjų/fiksuotų telefonų statistiką nagrinėti.
Back to top
Vytenis
Meistras

PostPosted: Fri, Dec 08 2006, 16:03    Post subject: Reply with quote

Tai gal sugrįžkime prie temos, nors Svečias ir labai nukentės nuo savo tarnybos vyresniųjų, kai mes pradėsime apie temą šią kalbėti. Man reikia tik elementariausios žinelės, kurios, Embarassed mano didžiausiai gėdai nežinau pačio svarbiausio LOSF-o įstatų punkto - AR SPORTO MOKYMO ĮSTAIGOS PRIKLAUSO losf PIRMINEI ORGANIZACIJAI Question

Kiek pamenu, per paskutinis 35 m. būdavo dviprasmybių šioje problemoje, bet niekad nesigylinau, nes niekad nedirbau sporto mokymo įstaigose ir neįsidėmėjau. O dabar tuos įtatus ir žada konferencijose svarstyti - gal ką keis. Kokia traktuotes žada keisti ar papildyti? Nejau niekas neprieina prie šios super slaptos informacijos?
Back to top
vap
Meistras

PostPosted: Fri, Dec 08 2006, 16:15    Post subject: Reply with quote

Vytenis wrote:

L_M wrote:
Vyteni, tikrai ne čia gausi oficialų (t.y 100 proc. patikimą atsakymą). Tau tereikia paskambinti į LOSF 8 37 205733 ir gausi norimą atsakymą sugaišęs minimumą laiko.
Dar galiu pasiūlyti www.losf.lt kontaktų skyrelį. Ten tikrai galėsi išsirinkti kam paskambinti dėl rūpimo klausimo.
Jei neskambinsi, o žaisi per forumą - vadinasi tau rūpi ne esmė, bet galimybė tuščiai paplepėti ir maloniai praleisti laisvalaikį.

Atleiskite, jokio malonumo nėra man raudonuoti prieš direktorių ir savo kolegas darbe. Nuoširdžiai dėkoju už rūpestį ir ypač dėkingas L_M. Jei ne jis, nebūčiau išvis žinojęs, kad Vilniuje nusimato tokia svarbi konferencija. Dabar, tik grįžęs iš darbo, į būstinę jau neskambinsi. Buvo gražūs laikai, kai L_M čia pateiktą telefoną atmintinai žinojau, dėl kiekvienos smulkmenėlės skambindavau.

Kas trukdo skambinti ir PASIKLAUSTI OFICIALIŲ LOSFo atstovų? Juk teigi, kad seniau dėl smulkmenėlių skambindavai. Dabar tai net ne smulkmenėlė, bet sunku paskambinti ar kaip suprast?

Sakai mobiliu prabanga? Bet tai kad iš Omni į Bitę/Tele2/Telekomą tokie pat tarifai? Iš Bitės į kitus analogiškai ir etc.
Back to top
Svecias
Meistras

Posts per day: 0.04

PostPosted: Fri, Dec 08 2006, 16:50    Post subject: Reply with quote

O TU AR MYLI MANE PUPULIUK ? Laughing Laughing Laughing

Last edited by Svecias on Wed, Dec 13 2006, 17:57; edited 1 time in total
Back to top
www.osport.lt
Meistras

Posts per day: 0.02

PostPosted: Fri, Dec 08 2006, 17:12    Post subject: Reply with quote

Pamenu, vyteni tave LOSF suvažiavimuose ir susirinkimuose malanti absoliutų šūdą. Ir visada ne vietoje ir visada nebranginant kitų brangaus laiko. tavo lūpomis kalbėdavo beviltiškas chaosas su šizofrenizmo priemaišomis. Vienintelė realistinė linija buvo asmenybė dėl kurios, kaip nesenai supratau, Jonavoje buvo nutiestas rolerių takas. Taigi, robinzone, povile, smilte, tavęs ten niekas nelaukdavo, bet tu visada būdavai neklausdamas ar galima būti. Jei dabar nenori važiuoti į konferensiją, tai taip ir sakyk, o ne prisibezdėjęs versk forumo skaitytojus savo bezdalus uostyti. Beje slapta forume yra tik tai, kaip Achemos gamyklos tarša paveikė silpnapročių smegenis ir kokią įtaką jiems daro tyras Kazlų Rūdos miškų oras.
Vytenis
Meistras

PostPosted: Fri, Dec 08 2006, 18:32    Post subject: Reply with quote

Malonu, kad oponentas kitas viešai savo sugedimą kaip oponento parodo, o, svarbiausia, prieš visus forumo skaitytojus atsiklaidė kas jis toks yra ir jau visi įminė mįslė, kodėl jo pomėgis tapo mano citatas nešioti. Taigi su Svečiu su tao pačia virv esate surišti ir tam pačiam šeimininkui tarnaujate lodami. Tik patariu pačiam pas moderatorių pasiklausti - mano kompiuteris su tais Tavo paminėtaisiais nieko neturi bendro. (Ai, tiesa - pamiršau, kad pas mane ant stalo ne vienas komp-as - kiekvienam nikui atskiras. Jo, jo, pasiklausk pas Liubą )

Dėkui vap, bet juk aiškinau, kad iš darbovietės man skambinti tai Embarassed , o treneriams negaliu skambinti, nes pigaus fiksuoto tel.ryšio nebeturiu, dėl kurio čia nugrybavote.

Dar www.Osport-ui.lt primenu, kad konferencijoje aš net nesiruošiu kalbėti, o savo naujuoju fotoaparatu ne tik fotografuojančiu, filmuojančiu, bet ir garsą užrašančiuoju noriu užfiksuoti ir www.Osport.lt , kuris irgi iš manęs išmoko ir net pranoko kalbėti beviltišką chaosą su šizofrenizmo priemaišomis. Jį ir taip vadina - mano pasekėju, tapusiu žymia ir net centrine LOSF-o figūra , kuris sporte mūsų privėlė tiek nesąmonių, kurias pradėjau kritikuoti. Todėl jie sutarę su Svečiu ir sumanė tik mane forume matyti ir mane Evil or Very Mad suvalgyti
Back to top
vap
Meistras

PostPosted: Fri, Dec 08 2006, 19:20    Post subject: Reply with quote

Gėda? Gėda pasiskambint ir pasiklaust informacijos? Kas čia dabar?

O dėl pigaus ryšio gal ir taip. 5min nesiekia 2Lt, o tiek laiko tikrai užtenka bent vienam klausimui ir atsakymui. Žinoma, jei bus pateikta tiek kiek forume, tai tada nesvarbu fiksuotas ar ne fiksuotas vis tiek per brangu Smile
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Informacija All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 3 of 5

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum