�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

VIEŠAI ar VISIŠKAI SLAPTAI ?!
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Informacija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Svecias
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 168
Pranešimų per dieną: 0.03

PranešimasParašytas: 2006-12-08, 10:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

BE MEILES MIRT GALIU...
AKYS NEMELUOJA...
:lol: :lol: :lol:
_________________
Ir kam nepasisek, tiems tikrai pasisek nepasisekim patirti - tai irgi labai svarbi vertyb. (Vytenis)
SPORTAS JAU NE LOTERIJA, o mokslas


Paskutinį kartą redagavo Svecias, 2006-12-13, 18:18. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vyc
Meistras


Prisijungė: 2005 03 26
Pranešimai: 749
Pranešimų per dieną: 0.11
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-12-08, 11:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

perskaiciau abieju varzovu straipsnius po 2 kartus bet sunku suprast del ko jus ce gincijates.. :D

45% seimu turejo telekomo telefa 2004 tai daba speju turi max 25% nes jo beveik niekas neturi :D

o del interneto tai tiek uzsieni tiek ant LT manau dauguma jungiasi per kabeli o ne per telekoma nors kaimuose tokio pasirinkimo zmones neturi.. :?

uzsieni paprasciausiai telekomo telefas kainuoja kapeikas todel ji turet visai naudinga..

cia seip ne i tema, kaip tu vyteni megsti privelt.. :wink:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vap
Meistras


Prisijungė: 2006 06 08
Pranešimai: 263
Pranešimų per dieną: 0.04

PranešimasParašytas: 2006-12-08, 12:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

@vyc: manyĄiau labai stipriai klysti. Gal neteisingai išsireiškiau. Telefonų turi (household) lietuviškai namų ųkis. 2000-aisiais jų buvo pvz. ~80%

Antra. Daug kas pasiliko telefonus tik Įeinantiems skambuĄiams ar pan. Taip pat daug kur yra dvigubos linijos ir pan. Juk niekas nesuskaiĄiuos ar pas 2 kaimynus yra 2 telefonai, ar pas vienų yra 2, o pas kitų 1.\

@Svecias: http://epp.eurostat.ec.europa.eu/portal/page?_pageid=1073,46870091&_dad=portal&_schema=PORTAL&p_product_code=ISOC_TC_HSH

Gal kiek palengvins.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Gutis
Meistras


Prisijungė: 2006 05 16
Pranešimai: 288
Pranešimų per dieną: 0.04
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-12-08, 13:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Blemba! Nesuprantu jusu. Tas fiksuotas rysys jum gyvent neleidzia? Susikurkit rysininku foruma, ten ir spreskit globalias telekomunikacijos problemas.
_________________
Nebeperpektyvus visais atvejais :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
vap
Meistras


Prisijungė: 2006 06 08
Pranešimai: 263
Pranešimų per dieną: 0.04

PranešimasParašytas: 2006-12-08, 13:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gutis rašo:
Blemba! Nesuprantu jusu. Tas fiksuotas rysys jum gyvent neleidzia? Susikurkit rysininku foruma, ten ir spreskit globalias telekomunikacijos problemas.


Gutis, kad ši tema nuo pat pradžių pasmerkta bųti perkelta Į nusišnekėjimų skiltĮ.. Tad ir nusišnekama..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-08, 14:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš didžiausias ASILAS kad Įsivėliau su SveĄiu ginĄe ne temoje. SveĄias meistriškai pasiekė savo, kad nebųtų diskutuojama apie OS problemas. Ar neaišku, kad jis yra yra tos struktųros atstovas, kuri rųpinasi, kad LOSF konerencija praeitų VISIŠKAI SLAPTAI.

Jis pats žino, kad jo pateikti Lietuvos duomenys kitose šalyse yra visiškai kitokie. Bet jis sųmoningai išvedė pokalbĮ nuo konferencijos SLAPTUMO temos. Kų tai galėtų reikšti?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vyc
Meistras


Prisijungė: 2005 03 26
Pranešimai: 749
Pranešimų per dieną: 0.11
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-12-08, 15:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vap rašo:
@vyc: manyĄiau labai stipriai klysti. Gal neteisingai išsireiškiau. Telefonų turi (household) lietuviškai namų ųkis. 2000-aisiais jų buvo pvz. ~80%
gal ir klystu, bet: kazkas sitoj temoj rase kad 2004 buvo 45%.. man tai gana akivaizdus sumazejimas ir kadangi telekomas nieko ir toliau nedare logiska manyti daba yra dar maziau.. atsimenu prie rusu kiekvienuose namuose buvo po telefa.. ech... :? daba toli grazu taip nera.. :D nu cia tiek to :D

vytenis>>>tavo tema is karto buvo pasmerkta zlugti nors del to gali apkaltint ir visa pasauli.. :D

vel vytenis>>>kodel po velniu nerasai i savo bloga o savo paklodem gruzini cia visus? :shock:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-08, 15:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dar neišmokau juo naudotis. Bet yra tema apie mano BLOG-ų. Gal ten galėsite man paaiškinti.

Tai kaip su konferencijos VISIŠKU SLAPTUMU ?. Ar man važiuoti Į konferencijų dviraĄiu? Jei vėlai išminsiu - nespėsiu, nes rašto niekas neatsiuntė ir komandiruotės negaunu. Noriu konferencijoje tik pafotografuoti. Ar Įleis mane kaip savo sporto mokymo Įstaigos atstovų? Ar sporto mokymo Įstaigų atstovai gali konferencijoje OS vytymo STRATEGGIJĄ" svarstyti :?:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vap
Meistras


Prisijungė: 2006 06 08
Pranešimai: 263
Pranešimų per dieną: 0.04

PranešimasParašytas: 2006-12-08, 15:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

@vyc: Aš ir rašiau. Pradžioj buvo 82% ar 84% ir sumažėjo iki 45% ir abejoju ar dar labiau mažėjo. Galėjo iki kokių 40%, bet nelabai daug.

@Vyteni: dėl nukrypimo nuo temos.

Viskas prasidėjo nuo paprasĄiausio SveĄio pasvarstymo, kad Jųs turėtumėte Į tų konferencijų patekti kaip atstovas. O tada prasidėjo. Kų aš ten veiksiu? Neturiu plano. ir taip toliau ir taip toliau :) Kad net priėjome ir mobiliųjų/fiksuotų telefonų statistikų nagrinėti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-08, 16:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai gal sugrĮžkime prie temos, nors SveĄias ir labai nukentės nuo savo tarnybos vyresniųjų, kai mes pradėsime apie temų šių kalbėti. Man reikia tik elementariausios žinelės, kurios, :oops: mano didžiausiai gėdai nežinau paĄio svarbiausio LOSF-o Įstatų punkto - AR SPORTO MOKYMO ĮSTAIGOS PRIKLAUSO losf PIRMINEI ORGANIZACIJAI :?:

Kiek pamenu, per paskutinis 35 m. bųdavo dviprasmybių šioje problemoje, bet niekad nesigylinau, nes niekad nedirbau sporto mokymo Įstaigose ir neĮsidėmėjau. O dabar tuos Įtatus ir žada konferencijose svarstyti - gal kų keis. Kokia traktuotes žada keisti ar papildyti? Nejau niekas neprieina prie šios super slaptos informacijos?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vap
Meistras


Prisijungė: 2006 06 08
Pranešimai: 263
Pranešimų per dieną: 0.04

PranešimasParašytas: 2006-12-08, 16:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vytenis rašo:

L_M rašo:
Vyteni, tikrai ne Ąia gausi oficialų (t.y 100 proc. patikimų atsakymų). Tau tereikia paskambinti Į LOSF 8 37 205733 ir gausi norimų atsakymų sugaišĄs minimumų laiko.
Dar galiu pasiųlyti www.losf.lt kontaktų skyrelĮ. Ten tikrai galėsi išsirinkti kam paskambinti dėl rųpimo klausimo.
Jei neskambinsi, o žaisi per forumų - vadinasi tau rųpi ne esmė, bet galimybė tušĄiai paplepėti ir maloniai praleisti laisvalaikĮ.


Atleiskite, jokio malonumo nėra man raudonuoti prieš direktorių ir savo kolegas darbe. Nuoširdžiai dėkoju už rųpestĮ ir ypaĄ dėkingas L_M. Jei ne jis, nebųĄiau išvis žinojĄs, kad Vilniuje nusimato tokia svarbi konferencija. Dabar, tik grĮžĄs iš darbo, Į bųstinĄ jau neskambinsi. Buvo gražųs laikai, kai L_M Ąia pateiktų telefonų atmintinai žinojau, dėl kiekvienos smulkmenėlės skambindavau.


Kas trukdo skambinti ir PASIKLAUSTI OFICIALIŲ LOSFo atstovų? Juk teigi, kad seniau dėl smulkmenėlių skambindavai. Dabar tai net ne smulkmenėlė, bet sunku paskambinti ar kaip suprast?

Sakai mobiliu prabanga? Bet tai kad iš Omni Į BitĄ/Tele2/Telekomų tokie pat tarifai? Iš Bitės Į kitus analogiškai ir etc.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Svecias
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 168
Pranešimų per dieną: 0.03

PranešimasParašytas: 2006-12-08, 16:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O TU AR MYLI MANE PUPULIUK ? :lol: :lol: :lol:
_________________
Ir kam nepasisek, tiems tikrai pasisek nepasisekim patirti - tai irgi labai svarbi vertyb. (Vytenis)
SPORTAS JAU NE LOTERIJA, o mokslas


Paskutinį kartą redagavo Svecias, 2006-12-13, 17:57. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
www.osport.lt
Meistras


Prisijungė: 2006 11 17
Pranešimai: 85
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Lietuva

PranešimasParašytas: 2006-12-08, 17:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pamenu, vyteni tave LOSF suvažiavimuose ir susirinkimuose malanti absoliutų šųdų. Ir visada ne vietoje ir visada nebranginant kitų brangaus laiko. tavo lųpomis kalbėdavo beviltiškas chaosas su šizofrenizmo priemaišomis. Vienintelė realistinė linija buvo asmenybė dėl kurios, kaip nesenai supratau, Jonavoje buvo nutiestas rolerių takas. Taigi, robinzone, povile, smilte, tavĄs ten niekas nelaukdavo, bet tu visada bųdavai neklausdamas ar galima bųti. Jei dabar nenori važiuoti Į konferensijų, tai taip ir sakyk, o ne prisibezdėjĄs versk forumo skaitytojus savo bezdalus uostyti. Beje slapta forume yra tik tai, kaip Achemos gamyklos tarša paveikė silpnaproĄių smegenis ir kokių Įtakų jiems daro tyras Kazlų Rųdos miškų oras.
_________________
irk, ta kauk jau sudryskusi - matosi, kas Tu esi. (Vytenis)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-08, 18:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Malonu, kad oponentas kitas viešai savo sugedimų kaip oponento parodo, o, svarbiausia, prieš visus forumo skaitytojus atsiklaidė kas jis toks yra ir jau visi Įminė mĮslė, kodėl jo pomėgis tapo mano citatas nešioti. Taigi su SveĄiu su tao paĄia virv esate surišti ir tam paĄiam šeimininkui tarnaujate lodami. Tik patariu paĄiam pas moderatorių pasiklausti - mano kompiuteris su tais Tavo paminėtaisiais nieko neturi bendro. (Ai, tiesa - pamiršau, kad pas mane ant stalo ne vienas komp-as - kiekvienam nikui atskiras. Jo, jo, pasiklausk pas Liubų )

Dėkui vap, bet juk aiškinau, kad iš darbovietės man skambinti tai :oops: , o treneriams negaliu skambinti, nes pigaus fiksuoto tel.ryšio nebeturiu, dėl kurio Ąia nugrybavote.

Dar www.Osport-ui.lt primenu, kad konferencijoje aš net nesiruošiu kalbėti, o savo naujuoju fotoaparatu ne tik fotografuojanĄiu, filmuojanĄiu, bet ir garsų užrašanĄiuoju noriu užfiksuoti ir www.Osport.lt , kuris irgi iš manĄs išmoko ir net pranoko kalbėti beviltiškų chaosų su šizofrenizmo priemaišomis. JĮ ir taip vadina - mano pasekėju, tapusiu žymia ir net centrine LOSF-o figųra , kuris sporte mųsų privėlė tiek nesųmonių, kurias pradėjau kritikuoti. Todėl jie sutarĄ su SveĄiu ir sumanė tik mane forume matyti ir mane :evil: suvalgyti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vap
Meistras


Prisijungė: 2006 06 08
Pranešimai: 263
Pranešimų per dieną: 0.04

PranešimasParašytas: 2006-12-08, 19:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gėda? Gėda pasiskambint ir pasiklaust informacijos? Kas Ąia dabar?

O dėl pigaus ryšio gal ir taip. 5min nesiekia 2Lt, o tiek laiko tikrai užtenka bent vienam klausimui ir atsakymui. žinoma, jei bus pateikta tiek kiek forume, tai tada nesvarbu fiksuotas ar ne fiksuotas vis tiek per brangu :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Informacija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
Puslapis 35

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005