�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

citatos
Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau
 
Pradėti naują temą   ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Apie forumą
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
cloudsmaker
Meistras


Prisijungė: 2005 05 04
Pranešimai: 321
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-11-18, 00:31    Rašyti temą: citatos Atsakyti su citata

kaip cituoti keliu vartotoju zinutes? man gaunas tik vieno...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
makeris
Meistras


Prisijungė: 2005 12 24
Pranešimai: 971
Pranešimų per dieną: 0.15
Miestas: siauliai-vilnius

PranešimasParašytas: 2006-11-18, 00:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Citata:

PranešimasParašytas: Pen., 11 17 2006, 23:31 Rašyti temų: citatos
kaip cituoti keliu vartotoju zinutes? man gaunas tik vieno...



spaudi quote ikeli norima cituoti tekstair vel quote ir taip gali daryt kiek nori ;)

Citata:

PranešimasParašytas: Pen., 11 17 2006, 23:31 Rašyti temų: citatos
kaip cituoti keliu vartotoju zinutes? man gaunas tik vieno...

Citata:

PranešimasParašytas: Pen., 11 17 2006, 23:31 Rašyti temų: citatos
kaip cituoti keliu vartotoju zinutes? man gaunas tik vieno...
va pavyzdys :D
_________________
tinginys visais atvejais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
cloudsmaker
Meistras


Prisijungė: 2005 05 04
Pranešimai: 321
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-11-18, 00:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Citata:
spaudi quote ikeli norima cituoti tekstair vel quote ir taip gali daryt kiek nori Wink
cia mazdaug taip?
Citata:
va pavyzdys Very Happy
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
cloudsmaker
Meistras


Prisijungė: 2005 05 04
Pranešimai: 321
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-11-18, 00:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jao atrodo taip,tik paveiksliukai nepasirode :D :D
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-12-02, 00:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Siandien S. Kireilis parase" ...Orientacininke, bųsi Saratove, žinok-ten briedžiai spardosi...". Ir ne tik briedžiai, bet ir OS is Saratovo.
Atgal į viršų
sunius
Meistras


Prisijungė: 2004 04 01
Pranešimai: 940
Pranešimų per dieną: 0.13
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-12-06, 10:52    Rašyti temą: Re: citatos Atsakyti su citata

cloudsmaker rašo:
kaip cituoti keliu vartotoju zinutes? man gaunas tik vieno...


man kažkaip gaunasi kelių...

makeris rašo:
:D gerai :D ismokai daba gali vyteni komentuot :D bet gereu neerzint isiutusio zveries gal uzmigs :D


aš tiesiog COPY > PASTE padarau ir tiek ;-)
_________________
<sunius>
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger MSN Messenger Skype vardas
LQ6SIM
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-12-14, 16:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vel citatos:
www.osport.lt paraše 12 14 2006, 14:19
Ir dar tau Vyteni viena maza paslaptis www.osport.lt tai nera vienas zmogus , kuri tu jau tareisi isviesines Cia yra desimt tavo nesamonem uzknistu vartotoju, kurie bet kada ir bet kuris gali ateiti ir parasyti viska ka apie tave galvoja. Ir jei kas nori dar prisijungti prie musu, ismetant sita muse is barsciu, rasykite Sveciui i PM

Kas nors gal paaiskins, ka cia darosi?
Mano nuomone visems forume reikia po to baigti rasyt, juk tie 10 vartotoju sukure foruma tik savo interesam.
Atgal į viršų
BFAR57Q
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-12-14, 16:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ne visai kaip tu sakai. Tie vartotojai vienas kito beveik nepazysta ir zino tik nickus. Ir susivienijo jie tik tada kai Vytenis uz****o iki negalejimo. Kazkodel ne vienas kitas vartotojas nemaiso nei mums visiems, nei atskirai paemus. Todel jei tu Vyteni reaguotum i tai kas tau sakoma mes ir tave pakentetume (vis tiek skaitysi sita pranesima iki Liuba ji istrins). Ar vakar musu diskusijoje , kurioje mes lyginom latviu ir lietuviu konferencijas buvo uzgauliojimu ar prasimanymu ? As atsakiau tik i tai ko manes klausei. Ir jei Liuba istryne todel kad cia ne vieta sitai diskusijai, tai ne priezastis Vyteniui skelbti visam forumui kad mane istryne uz uzgauliojimus ar dar kazka ko nebuvo. Niekada nelaimesi pries zmogu sachmatu partijos, kuris pamates kad arteja galas pradeda zaisti "sprigta" :)
Atgal į viršų
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-14, 20:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

LQ6SIM rašo:
Vel citatos:
www.osport.lt paraše 12 14 2006, 14:19
Ir dar tau Vyteni viena maza paslaptis www.osport.lt tai nera vienas zmogus , kuri tu jau tareisi isviesines Cia yra desimt tavo nesamonem uzknistu vartotoju, kurie bet kada ir bet kuris gali ateiti ir parasyti viska ka apie tave galvoja. Ir jei kas nori dar prisijungti prie musu, ismetant sita muse is barsciu, rasykite Sveciui i PM

Kas nors gal paaiskins, ka cia darosi?
Mano nuomone visems forume reikia po to baigti rasyt, juk tie 10 vartotoju sukure foruma tik savo interesam.


:twisted: neskieskite apie tų 10-tukų, kai aiškiai net žinau ir pažĮstu asmeniškai, kas tas buvo pirmapradis. (manau, kad dašils ir daugiau kai kam - per daug save atskleidė) Netikėjau, kad tokiom nesųmonėmis gali išsidirbinėti rimtu besidedųs ir aukštuose LOSF sluoksniuose didelĄ Įtakų beturĮs. Jo "nikas" anksĄiau buvo visai kitas. :twisted: Tuo labiau, kad žinau ir kas tas SveĄias :twisted: O kai dabar tiek pripeizavojĄ patys suprato, kad aš juos kaip nuluptus atpažĮstu iš leksikos, braižo ir kitų simptomų, tai VAGIE KEPURĖ DEGA :twisted: :oops: Tai nuvalkiotas KGB-inis metodas, kuris jau senai demaskuotas ir naudojamas Įvairiuose kinofilmų scenarijuose. :twisted: Beje, vienas iš paskutinių SveĄio pranešimų toks vaizdas kad Į jo "nikų" Įlindo jau www.osport.-as.lt :twisted: Ir nesistebiu, nes žinau, kad jie yra draugai ir ne tik forume. Man net patinka, kad solidųs puolė Į tokių nesųmonĄ. Ir žinau, kodėl jie tai daro ir vardan ko. :idea: PasakyĄiau ir daugiau kai kų, bet tiek to. Pasakyti galėĄiau ir kų yra pridirbĄ daugiau kai kų Ąia forume. Bet, manau, kad kai kas yra jau susigaudĄ. Praregės, manau, greitai vis daugiau. O kodėlĄi viskas taip darosi - paaiškinau temoje ... VISIŠKAI SLAPTAI paskutinio pranešimo IŠVADOJE dėl skirtumo tarp mųsų ir mųsų kaimynų latvių..


O dėl ištrintų žinuĄių, tai aš to nerašiau, kaip teigėte. Štai:
Vytenis rašo:
APIE FORUMĄ" puslapyje CITATŲ temoje užsiplieskė ne vietoje diskusija apie Latvijos kongreso ir Lietuvos konferencijos skirtumus, bet ši diskusija jau ištrinta. Ištrinti, kaip tai dažnai atsitinka ir KONFERENCIJOS temoje SveĄio bei www.osport.lt nekorektiški ir visai ne Į temų nuplaukimai. Bet kai kurias citatas svarbias išsaugojau, nes moderatorių trinami pranešimai buvo tada, kai rašiau šĮ pranešimų, kurĮ dabar perkeliu iš CITATŲ Į Ąia pagal temų.

SKIRTUMAS, KAIP TARP DANGAUS IR žEMĖS

Dėkui YJAXSW Įžvelgusiam latviškosios demokratijos pranašumus prieš lietuviškųjų. Jos esmėje glųdi SveĄio Ąia pirmame pranešime dvi parausvintos sųvokos, kaip demokratijos ABC, kuri, deja, pas mus net labai pažeista. Ir dėkui zarasieĄiams, irgi matantiems tos demokratijos pranašumų, kaip tarp dangaus ir žemės. Dėkui, OK Medžiui, parodžiusiam savo svetainėje kas yra kas.
Pažeista etika buvo ne CITATŲ temoje.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
www.osport.lt
Meistras


Prisijungė: 2006 11 17
Pranešimai: 85
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Lietuva

PranešimasParašytas: 2006-12-14, 21:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jei kas nors kitas taip rasytu tai paklausciau ar durnas ar tik apsimeta,bet kai tu tai ir taip aisku kad durnas...jei tau yra sakoma kad www.osport.lt yra 10 zmoniu reiskias taip ir yra,juk ne visi pries kaledas meluoja taip kaip tu
_________________
irk, ta kauk jau sudryskusi - matosi, kas Tu esi. (Vytenis)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
www.osport.lt
Meistras


Prisijungė: 2006 11 17
Pranešimai: 85
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Lietuva

PranešimasParašytas: 2006-12-14, 22:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tavo zinutej yra labai daug zodziu "kai kas","kai ka" ir t.t. gramatikos mokytojai tavo rasiny tuos zodziu pazymetu kaip stiliaus klaida,todel mes (10 zmoniu) noretumeme kad jus,zymus siu laiku mokslininkas, nedarytumete stiliaus klaidu ir tuos zodziu keistumete pvz i tikrinius daiktavardzius :wink:
_________________
irk, ta kauk jau sudryskusi - matosi, kas Tu esi. (Vytenis)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
REV6UA
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-12-14, 22:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man atrodo, as irgi zinau, kas tie 10 arba 5 zm. Jie turi kiek vienas dar NIKa, jie sukure foruma (M, S, W, O, L....), jie cia vadovauja. Atsargiai.
Atgal į viršų
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-14, 22:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Galite bųti dabar bųti 100 ar nors 1000 po vienu "niku". Jau vėlu ponai. Juk rašiau, kad žinau kas pradžių davė. :twisted:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
cloudsmaker
Meistras


Prisijungė: 2005 05 04
Pranešimai: 321
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-12-14, 22:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gal paviesinsi ar kaip visad savo faktus metysi,be jokiu aiskumu? as ir noriu zinot kad cia kam dave pradzia...ne tu vienas juk smalsus
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
vap
Meistras




Pranešimų per dieną: 0.04

PranešimasParašytas: 2006-12-14, 22:38    Rašyti temą:

vap Yra jūsų IGNORE sąraše.
Atgal į viršų
Nebeignoruoti šio vartotojo
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Apie forumą Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau
Puslapis 17

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005