�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

domųs OS nutikimai
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-18, 02:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Buvo Įdomus nutikimas per žemaitijos, berods, taurės varžybas už Telšių prie rašytojos žemaitės gimtinės. Vietovė buvo nelabai palanki trasos suplanavimui ir vienoje vietoje prie KP, kad dalyviai netryptų lysves, buvo nuženklinta. Be to varžybų rengėja ir su to daržo savininke sudrino, kad daržui nebus pavojaus. Bet varžybų dienų, gal neišsipagiriojusi, o gal norėdama užmokesĄio, sunaikino žymėjimų ir nuėmė KP. Todėl dalyviai nežinodami kur lėkti, gal ir per lysves pavarė. O kai atrado KP pagėrusios rankose, ji atsižymėti neleido, su KP stovu mušti pradėjo norinĄius atsižymėti. Kiek pamenu, su aliuminine KP lazda per nagus gavo ir mano viena mažoji ... Gerai, kad kai kas iš žemaiĄių atbėgo Į finišų ir pasakė, kad muštis dėl atsižymėjimo reikia. Taigi v-bas išgelbėjo, tuoj pat nubėgus ir lysvių šeimininkei davus pinigų "vaistams". O po to organizatorei eismų teko reguliuoti, kad lysvės nebųtų mindomos ir sakyti, kad bėgtų, nes KP ir žymėjimas buvo sunaikinti.

Kitų kartų papasakosiu dar ĮdomesnĮ, net šokiruojantĮ nutikimų.

Taigi patarimas ateiĄiai - trasų planuotojams išsiaiškinti reik ne tik aplinkybĄs trasoje, bet ir šalia trasų gyvenanĄiųjų charakterius, bųdus...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
scopy
Meistras


Prisijungė: 2005 12 16
Pranešimai: 336
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-12-18, 10:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kadangi mano patirtis varžybose tikrai nedidelė, tai labiausiai Įsiminė pirmosios varžybos, kuriose aš dalyvavau, kai išbėgau sųrašėlio pradžioje, o grĮžau su punktų nurinkinėtoju.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
cloudsmaker
Meistras


Prisijungė: 2005 05 04
Pranešimai: 321
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-12-18, 16:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vilius A. rašo:
Makeri, ten buvo ne klubu taure o moksleiviu komandines pirmenybes.
Cloudsmaker, ten buvo Egidijus Gircys.Jei neklystu tai ne Veisejuose, o Ratnycios zemelapyje.

bet ten ne tik Gircys pasidziauge vandeniu,dar ir daugiau tokiu buvo :lol:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
cloudsmaker
Meistras


Prisijungė: 2005 05 04
Pranešimai: 321
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-12-18, 16:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

dabar gal ir klysiu (jei ka,tai nepykit :D ) bet girdejau kad anksciau Vytenis megdavo vazinet su moksleiviu rinktine i varzybas (matyt turejo aukletine rintinej :wink: ) bet viena karta pamirso pasa pasiimt ir aisku jo tada per siena niekas nepraleido,tai aukletinei kiek laimes buvo :lol:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Regis
Meistras


Prisijungė: 2006 11 14
Pranešimai: 294
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-12-18, 17:00    Rašyti temą: Vilkai Atsakyti su citata

Cai istorija ne is varzybu, o treniruotes metu.
1985 metais buvo snienginga ziema ir daug slidinedavome.
Treniruote po pietu- dar svesu, bet jau vakareja.
Varniku miske kvartaline sulipau i gera kalna pakelu galva, o ant vezios uz kokiu 30 metru stovi du vilkai. Keliom seundem sustingome visi trys. Galiausia jie pradejo eiti artyn. Staigiai nusimeciau slides ir isiropsciau i artimiausia pusaite. Pasukalojau padauziau lazdomis ir vilkai po kiek laiko kazkodel pasitrauke. Na gera kilometra per miska link namu prasliuoziau geru tempu.
Zinoma, papasakojau visa tai draugams. kita diena nuvaziavome i ta pacia vieta. Pamate veiksmo vieta, pasakojimu publika patikejo- vilku pedos, nuzulinta pusaites zieve keliata metru i virsu. Vienas is draugu pasiule pakartoti ilipima i besake pusaite. Bet dar karta as i ja neilipau... Nematant vilku, laipiojimo sugebejimai staiga buvo dinge.

Vilkai tame miske buvo dar pora metu (Girininku teigimu). Dabar ju ten niekas nera mate.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
edis
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 114
Pranešimų per dieną: 0.02
Miestas: VilniusKaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-18, 19:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

:shock: :shock: :shock: Nu Regi, neitiketina. Siaip vilkai labai atsargus. Net pamatyti si zveri sudetinga. Gal ten buvo rujojancios vilksunes? Tavyje uzuode patina :wink:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
S.Kireilis
Meistras


Prisijungė: 2006 10 09
Pranešimai: 291
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-18, 19:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Daug metų bėgioju ir vaikštau po miškus, visokių žvėrių teko matyti, bet vilko nemaĄiau nė vieno. Vilkų pėdų šviežiam sniege tai maĄiau. Čia tau, Regi, pasisekė! :D
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
-osininkas-
Meistras


Prisijungė: 2006 01 09
Pranešimai: 172
Pranešimų per dieną: 0.03

PranešimasParašytas: 2006-12-18, 21:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Si atsitikima man pasakojo vienas zemelapiu paisytoju. Negaliu pasakyt ar viskas ka parasysiu taip ir buvo, bet atkartosiu draugo pasakojima.

Buvo ziema, apie pora laipsnius salcio, sviete saule. Zemelapininkas paise zemelapi ir eidamas per lauka priejo 3 m plocio dumblina kanala. "Nu, - galvoja, - persoksiu". Isibegeja, jau soks.... O cia pusmetrio aukstyje gerai itemta viela. Na ir kaip isivaizduojat is suolio gavosi nerimas i dumbla kanale. Be visu bedu (salta, ziema) ant kupros buvo kuprine, nedidele, bet siek tiek svorio buvo. Na ir dabar pabandykit issikrapstyt: kojos virsujo galva puses metro dumblo gylyje ir dar ta kuprine spaudzia.

Va taip. Istorija komiska, ir vos ne tragiska.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-19, 02:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

cloudsmaker rašo:
dabar gal ir klysiu (jei ka,tai nepykit :D ) bet girdejau kad anksciau Vytenis megdavo vazinet su moksleiviu rinktine i varzybas (matyt turejo aukletine rintinej :wink: ) bet viena karta pamirso pasa pasiimt ir aisku jo tada per siena niekas nepraleido,tai aukletinei kiek laimes buvo :lol:
NA, GAL NEVISIŠKAI TAIP. Ne vien tik moksleivių rinktinė važiuoja Į Bltijos šalių Ąempionatų. Ten vyksta ir veteranų varžybos, kovojama dėl tokių paĄių titulų visose amžiaus grupėse. O apsižiųrėjau, kad paso neturiu prie autobuso Kaune. Todėl nusprendžiau jĮ pavyti iš kart išlėkiau Į Jonavų. Labai skubėjau, nes reikėjo ties Kėdainiais pagauti vykstanĄius Į BaltĄemp-ų. Bet, kadangi man buvo atsirišĄs batų šniurelis namuose, tai teko jĮ užsirišti. Todėl "teko autobusų vytis iki vos ne pasienio. Besivydamas pamaĄiau, kad vėl to paso neturiu. Paaiškėjo, kad kai labai skubėdamas rišau šniurelĮ, tai jĮ ant žemės ir vėl "palikau. Tai buvo aukšĄiausia forma galėjau BaltĄempionu tapti. :D :D
Na, o dabar rimĄiau:

I-as nutikimas:

Teko ne kartų dalyvauti PĖSČIŲJŲ TURIZMO 100 KM MARATONE. Praėjus 50 km pėsĄiomis, kitų dalĮ 50 km oro linijos reikia Įveikti jau greiĄiui bėgte. Po dienos žygio suguldžiau savo vaikus miegot (jauniai ir moterys naktinėje rungtyje nestartuoja), o su savo auklėtiniu iš armijos grĮžusiu, buvusiu 1978 m. Lietuvos jaunimo Ąempionu, startavome paskutiniai ir dar gerokai palaukĄ, kol visi nutols. Mat buvome pasirengĄ visus lenkti, o lenkti naktĮ su žiebtuvėliais tai ir suflerių naudojimasis ir savo prožektorių taupymas, bėgant savųjĮ išjungus. Juk vidurių turi užtekti visai nakĄiai. Daug dalyvių prieš mus startavo didelėmis grupėmis, komandomis, kolektyvais, o mes likome tik dviese.

Kai startavom, naktĮ, bėgant vieškeliu, netikėtai mus pasitiko du jauni "biĄai su kirviais ir senukas su šautuvu. Beklykdami ir mosuodami su kirviais pareikalavo mums eiti Į trobų šalia vieškeliuko prigludusių. "Ar ant skerstuvių? Po tokio mano Įžųlaus klausimo pasipylė man Į galvų serija smųgių su kirviais. Gerai, kad tie medkirĄių kirviai buvo labai sunkųs. Kol užsimodavo ir kol atskriedavo ašmenys link mano galvos, aš spėdavau palenkti galvų ir kirviai praskriedavo virš mano pakaušio.

Tad su didžiuliu prožektorium pašvieĄiau Į akis ir man su kirviu pylė per pilvų, kur buvo prožektorius. Prožektoriaus nebeliko. Tad dar daugiau pasipylė smųgių su tais kirviais man Į galvų. Kol jie skraidė virš mano pakaušio, mano auklėtinis Įnirtingai rodė senukui žemėlapĮ ir aiškino, kad mes ne banditai, o sportininkai. Kol senuoliui "dašilo, tai jis vos, vos nuramino Įsisiautėjusius savo sųnus. Taip susitaikius, teko eiti Į tų trobų taisyti prožektorių. Mat kaimieĄiai buvo persigandĄ vis bėganĄiomis su prožektoriais ir bėganĄiomis "gaujomis. Pamanė, kad vyksta kaimų apsiaustis. O kad mes bėgome paskutiniai ir tik dviese, todėl ir patykojo mus.

Gerai, kad "užpuolikams pavyko prožektorių sutaisyti ir dar pienu pavaišino. Po mano pasakojimo šio tradicinio maratono naktinis tapo paskutiniuoju "orientavimusi gyventojais nusėstame landšafte. Visų kitų naktinių trasos buvo klojamos tik miškuose. Prigųsdinti kaimuose gyventojai buvo nemažai, kai pasiklydĄ pradėjo visur belstis apie 2-3 val.nakties ir klausinėti kaimų pavadinimų. Šiek tiek nuklydus, buvo neĮmanoma atsiorientuoti nepasiklausus. žemėlapiai buvo prieškariniai M 1:50 000 be reljefo.

II-as-nutikimas:

AtsisveikinĄ varėme kaip turi bųti ilgų prabėgimų. Prožektorius striginėjo ir stengėmės "orientuotis iš atminties. Bėgom, bėgom, o skersai keliuko kaip nėra, taip nėra. Nesusiprotėjome, kad gyvenome Brežnevinėje didžiosios melioracijos epochoje laukuose keliukai Į sunaikintas gyvenvietes buvo užarti. Pagaliau išbėgome ant kažkokio vieškelio ir spanginam, kur atskridome. Jau nusprendėme atakuoti kitus orientyrus ir Į juos KP šturmuoti, kai vieškelio tolumoje netikėtai baisiausios šviesos Į mus sušvito. Jos tokiu milžinišku greiĄiu lyg NSO Į mus artėjo ir garsas kurtinantis pasigirdo, kad vos spėjome nuo kelio Į griovĮ nusiversti. Pro mus cypianĄiomis padangomis prašvilpė ir sustojo sportinis ralistų žigulis. Jie naktinĄ treniruotĄ darė. Aišku, baisiai nustebo, pamatĄ mus vidury nakties ant kelio vėpsanĄius. Dėkui, kad jie mus vos nesuvėžino! Jie pasakė, kad treniruojasi vieškeliu Į OnuškĮ vedanĄiu. Pasirodo, mes per didžiausių sprindĮ žemėlapio pakrašty atsidųrėme. Ot, tai bųtume "pasiorientavĄ už žemėlapio ribų!


III-as nutikimas:

Teko bėgti atgalios apie 3 4 km. Kadangi mano auklėtinis buvo tik grĮžĄs iš sovietinės armijos ir 2 metus nematė joje jokio sporto, tai pavargo ir tapo man našta ir jam aš buvau per daug greitas kojas teturĮs. Todėl su malonumu išsiskyrėme aš nukųriau kiek galėdamas, jĮ palikĄs pėsĄių beeinantĮ.

Bėgu, bėgu per laukų, o kelio kaip nėr, taip nėr. Tolumoje horizonte miško viršųnėse Įkarpų pamaĄiau. Nusprendžiau, kad ten ir bus ten miške lauke išnykusio (užarto) kelio tųsa. O miške po pelkĄ gal šimtas žiburių duodasi, keikiasi nieko neranda. Pribėgau prie gudresnių grupelės, kurie studijavo visai kitų nevaržybinĮ žemėlapĮ. Pamenu, kad buvo OS taisyklėse toks punktas, draudžiųs nelegaliai naudotis kita nevaržybine topografine medžiaga. Tai tas pats, kų dopingu naudotis. Todėl tyliai ir slaptai prisėlinau:

Matau didelĄ paklodĄ išsitraukĄ gal kokia M 1: 10 000. Tada tokių mastelių nebuvo bėgiojom prie M 25 000, po to Įvyko revoliucija taisyklės pareikalavo kad bųtų M 1:20 000, o po to staigiai dar smulkesni net prie M 1:16 666 atsirado. O po to M 1:15 000 tapo jau visai neĮprasti vietoj žemėlapio norėjosi "gaublĮ Į rankas imti.

Krapšto, krapšto pakaušĮ OS NELEGALAI, o aš, kadangi jau žemėlapius buvau piešĄs, tokia TOPOGRAFINĖ KONTRABANDA (jos bųdavo labai slaptos) buvo man pažĮstama. Įsižiųrėjau popieriuje Į proskynėlĄ lygiagreĄiai kelio, kuri tolumoje turi susiliesti ir su keliu ir už posųkio persimesti Į kitų kelio pusĄ. Pirštų nuo josios pakėliau Į pušų viršųnes ir rodau klausdamas "ar nebus tos užaugusios proskynėlės pėdsakas. :idea: Aplink man stovintys sušuko: "akurat!. PabėgĄ iš kart radome visai ne ten, kur šimtai po pelkĄ blaškėsi.

IV-as; paskutinis nutikimas:

ParyĄiais prieš auštant žemose vietose pakilo rųkas. Bėgu, bėgu ir netikėtai "ežeras!? Iš kur?!!! Jokių ežerų žemėlapyje nėra! Nusprendžiau patikrinti. Sėlinu , sėlinu link vandens, kad nesušlapĄiau kojų. O toks tirštas rųkas, kad net per metrų nieko nematau. Vis slenku, slenku, o kaip vandens nėr taip nėra. Taip vos ne iki pievos vidurio nutypenau, ) vandens nei lašo rųkas pievoje ežero miražu pasivaideno. :twisted:

O tolumoje pamaĄiau fejerverkų virš miško. Vadinasi, kažkas jau pasiekė finišų pirmasis iš naktinės rungties. Už gero pusvalandžio finišavau jau auštant. Nuvariau Į palapinĄ, o žiųriu mano kompanionas, kurĮ nepabėgantĮ palikau, seniausiai jau knarkia.
-Tai ko nebaigei! :evil: pasipiktinĄs paklausiau.
Tai kad visus radau per miegus atsakė, ir ant kito šono persivertė.
O už poros valandų miego startavome jau dienos 25 km oro linijos trasoje. Startavo ir išsimiegojĄ jauniai bei moterys.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
www.osport.lt
Meistras


Prisijungė: 2006 11 17
Pranešimai: 85
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Lietuva

PranešimasParašytas: 2006-12-19, 12:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O neuzpuole NEKALTU MERGELIU DVASIOS? Mane per kasmetini zygi Jonava - Kazlu Ruda - www.osport.lt tai uzpuole NEKALTU MERGELIU DVASIOS.
_________________
irk, ta kauk jau sudryskusi - matosi, kas Tu esi. (Vytenis)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Bestpetras
Meistras


Prisijungė: 2004 04 02
Pranešimai: 786
Pranešimų per dieną: 0.11
Miestas: Klaipda - Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-12-19, 12:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sia ziema suomijoj, karelijos zemej, dalyvavom naktiniame zigyje. Tarp uolu nepastebejom kur nusuka tekelis, tada bandem orientuotis skaiciu pynemis, o tada uzpuole nekaltu mergaiciu dvasios - tos pacios, kur lenkijoj vaidenos vyteniui, piktos tokios :lol: vos isnesem sweika kaili :lol:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
scopy
Meistras


Prisijungė: 2005 12 16
Pranešimai: 336
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-12-19, 12:39    Rašyti temą: Re: Vilkai Atsakyti su citata

Regis rašo:
Keliom seundem sustingome visi trys. Galiausia jie pradejo eiti artyn.

Jau pagalvojau kad su visom slidėm Į medĮ bųsi kabarojĄsis :mrgreen:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
sunius
Meistras


Prisijungė: 2004 04 01
Pranešimai: 940
Pranešimų per dieną: 0.13
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-12-19, 13:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kųgis prisiminiau, sakyĄiau Įdomių istorijų. Papasakosiu. Tik bųkite geri, garsiai nesijuokite. Man ji kiek skaudi prisiminti :D

Dėl dviejų dalykų.
1. Tai turbųt buvo pirmų kart, ir vos ne vienintelĮ, kada TIKRAI pasiklydau miške taip, kad galvojau nebegrĮšiųs iš miško. Tųkart pavadinau tai "nebaigimu trųsos".
2. Kelnes buvo nekokiam stovyje (paaiškės pasakojimo eigoje).

Taigis, bųnant gal kokioj 6 (gal vėlesnėje) kl., o tai galėjo bųti apie kokius 1991-1992, nu gal kiek vėlesnius metus, buvo varžybos vykdomos Bezdonyse. Nepamenu tikrai kokios, namie kažkur "archyve" žemėlapis yra. Pamenu tik tiek, kad dauguma dalyvių atvykĄ buvo traukiniu, nes varžybų centras buvo miške, netoli geležinkelio stotelės. Taigi išbėgau Į trasų, pirmus 4 punktus šiaip ne taip radau (kokĮ vienų gal net kokius 2 kartus papildomai), bėgau toliau... Na ir prasidėjo... Pasiklydau, klajoju, po kiek laiko klasiokų (tų kart dar sportavusĮ) sutikau. Klajojam abu... Galiausia po lakstymo pirmyn atgal tolumoje miško pamatėm prašviesėjimų. Nutarėm, kad tai bus geras orientyras susigaudyti žemėlapyje... Artėjam nedidele griova, kylam Į viršų, kvapas kažkoks netoks.. Pradėjo dvokti, kiek sutrikom. Nėra kur dėtis, kylam toliau.. Prisigalvojom kvapo kilimo istorijų Įvairių, einam sukaustyti baimės. Prieinam karvės griauĄius. Apipuvusius, apėstus ir pan. Kad jųs bųtumėte žinojĄ, kaip nuo to vaizdo... keista, bet palengvėjo... Apėjome per kelis metrus tuos griauĄius, išėjome Į pievų, atradome kur esame žemėlapyje, grĮžtame...

Nutarėme, kad varžybų nelaimėsime, bėgam tiesiai Į finišų.

BegrĮžtant, nežinau ar iš nervų, ar gal kų te taip suvalgĄs buvau, užsinorėjo pagadinti orų.. Na aš drųsus, pyrst.. Oj... Kelnės apypilnės.. Na vietoj miškas, samanos... Apsivaliau.. Bėgam toliau, vėl noras "pyrst" užėjo.. ŠĮ kart protingas, galvoju "nu ne, šĮkart manĄs neapgausi, pilve", pritųpiau... pasiruošiau... ir.... vėl gi iš didelės nuostabos, tebuvo "pyrst"... Po to laiko (vaikystėje Įgauti Įgųdžiai vistik pasilieka gyvenimui), visada bųnu atsargus :D

Beje, grĮžus Į finišų treneris V.Buišas buvo neapsakomai patenkintas, kad mes grĮžom iš miško ir vos vos kelioms minutėms iki traukinio išvykimo. Tųkart tespėjome pasiimti krepšius ir persirengėme jau paĄiame traukinyje. Istorijos pabaiga laiminga, bet istorija, bent jau man, pamokanti buvo....

Dėkoju už dėmesĮ.
_________________
<sunius>
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger MSN Messenger Skype vardas
robinzonas
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 88
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-19, 18:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir su baidarem buvo idomus nutikimas, kai teko orientuotis ant Luknos zemelapiu. Ant ju vaikams-orientacininkams vasara, sako, buvo daug rengiama stovyklu. Taigi per vienas varzybas, plaukiant Kiaunos upe, pries pat itekejima i Zeimena reikejo vienam ekipazo nariui orientuotis krante, o kitam nuplaukti iki sutartos vietos ir susitikti, kol tas trasa iveikia. Trasa buvo netrumpa ir kontroliniu punktu buvo nemazai. Bet, vienas orientacininkas, atbeges prie kranto, nerado nei savo koleges, nei baidares. Begiojo jis ir pasroviui ir pries srove. Bet savosios (sake, kad tai buvo jo zmona) nerado nei jos, nei baidares. Svarbiausia, jis visu atplaukianciu klausinejo, kurie ir tie nemate jokios baidares stovincios. Buvo ispudis, kad nuskendo su visa baidare, nors ekipazai startavo kas viena minute.

O paaiskejo, kad plaukike, iplaukusi i Zeimena, pavare ne zemyn upe, bet pries srove. Ten gan klastinga santaka, gali jos ir nepastebeti. Toje vietoje sietuva kaip ezere. Is pradziu nepastebejo, kad zoles nulinkusios pries plaukimo krypti, o kai sustiprejo srove, tada suprato, kad plaukia pries srove. Taip ji is vis pasimete - zado neteko. Issivaizduokite, upe pakeite tekejimo krypti! :twisted: Orientuotis reikejo desiniame (santakos) krante, o ji nuvare ten, kur josios vyras negalejo pasiekti.
_________________
internetas prie pietu stalo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Rta
Naujokas


Prisijungė: 2006 04 07
Pranešimai: 3
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2006-12-19, 19:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šis atsitikimas nutiko mano broliui. Jis bėgo moksleivių orientavimosi sporto varžybose BaĄkonyse (buvo atrankinės Į Lietuvos moksleiviųĄempionatų). Laukiu aš jo finiše, ir po kurio laiko matau: jis bėga nuo paskutinio punkto... be batų. Pasirodo, bėgdamas per pelkĄ, Įklimpo taip, kad kojų ištraukė be sportbaĄio. Gerokai paieškojĄs pelkėje, taip ir negalėjo jo rasti, tad nusimovė ir kitų, ir nusviedė Į krųmus - kam jis reikalingas, jei jau vienas pasiliko pelkėje?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
Puslapis 25

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005