�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Linksmų Šv. Kalėdų ir Laimingų Naujųjų Metų

 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Informacija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Vilius A.
Meistras


Prisijungė: 2004 10 24
Pranešimai: 1958
Pranešimų per dieną: 0.28
Miestas: Panevys | Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-12-24, 12:58    Rašyti temą: Linksmų Šv. Kalėdų ir Laimingų Naujųjų Metų Atsakyti su citata

Visiems linkiu artėjanĄiais 2007- aisiais metais iškovoti dar daugiau pergalių bei siekti aukštumų ne tik žaliosiose trasose, bet ir gyvenime. Taip pat linkiu, kad forume nebebųtų Vytenio ir jis vėl bųtų toks pat žvalgus kaip ir anksĄiau. Su šventėm mielieji :)

Pagarbiai,
Vilius Aleliųnas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-24, 17:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

:D Dėkui už taiklų palinkėjimų. Vadinasi Vilius A. toje mano gausybėje pastebėjo tai, kų ilgiausiuose tomuose Įrodinėju. Negadinkite nuotaikos ir laiko dėl mano rašinių. Jei nesinori skaityti - meskite Į šalĮ. Vadinasi per anksti - už lango tyru oru reik alsuoti, o ne prie ekrano knapsoti. :twisted: Toks ir yra tikslas viso mano rašymo. Niekad indas sveikas nebųna kiauras. O jei ne kiauras, tai jis ir neprisipildo per dugnų ir sieneles. Jei pilsi iš jo, tikrai viskų išpilsi. Taip, kad ir mano inde jau nedaug teliko. Lašiukų vienų kitų paliksiu toms temoms, kur akys ir plunksnos mažiausiai Įlenda. Gerų šv.KųĄių. :D
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Informacija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005