�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Kas prekiauja RIEDSLIDMIS ?

 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Skelbimai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-04, 22:03    Rašyti temą: Kas prekiauja RIEDSLIDĖMIS ? Atsakyti su citata

Jokioje sporto prekių parduotuvėje joks pardavėjas negalėjo man paakyti net kas per daiktas šis žodis. Klausiau ir žargoniškai "roleriai" (dabar kalbininkai rekomenduoja šio žodžio nevartoti), bet vis tiek joks pardavėjĄs nėra jų matĄs. Kai pagalvoji, kad jei niekur nėra ir nėra jokios konkurencijos prekyboje, ar už tuos gan paprastus besisukanĄius ratukus ne per daug reik mokėti?

Todėl klausimai:
1. Kas prekiauja ir kur galimas tų prietaisų pasirinkimas?
2. Koks šio inventoriaus rųšys, kategorijos ir pan. kaip kinta kainos nuo rušių ir kokybės? Kokios kokybės bųna ir nuo ko priklauso jų kokybė?
3. Ar galima kur Įsigyti pigesnes ir paprastesnes nevaržybines - treniruotėms riedslides?
4. Gal kas prekiauja padevėtomis RIEDSLIDĖMIS - kokios jų kainos?
5. Gal kas gali asmeniškai pasiųlyti man: trenerisvytenis (at) keliauk.lt už info. bųsiu dėkingas.

P.S.: Savo tekstuose esu šiuos prietaisus pavadinĄs dar ir "slidriedėmis". Bet pagal tų žodĮ google.lt nukreipia tik Į mano temų - "10 km bėgimo Ąemp-ų", kurioje taip nevykusiai ir kiti nuo manĄs beždžioniavo ir net pats Vilius A., kuris mane ir nepataisė. Gal ir gera patarlė, "kaip pavadinsi- taip nepagadinsi", bet visur kitur Ąia internete randu tik RIEDSLIDES ir kalbininkų užtvirtintų patarimų tik taip vadinti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
bikule
Meistras


Prisijungė: 2005 02 17
Pranešimai: 403
Pranešimų per dieną: 0.06

PranešimasParašytas: 2006-12-05, 17:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Susiraskit Visagine slidinėjimo trenerĮ Terentjevų (jei jis šiuo metu lietuvoje), jis tikrai turi
telefono nr susižinosite sporto mokykloi
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Skype vardas
Bestpetras
Meistras


Prisijungė: 2004 04 02
Pranešimai: 786
Pranešimų per dieną: 0.11
Miestas: Klaipda - Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-12-11, 18:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

siauliuose, parduotuve S-sportas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
SmS
Vidutiniokas


Prisijungė: 2007 04 19
Pranešimai: 43
Pranešimų per dieną: 0.01

PranešimasParašytas: 2007-04-19, 22:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vilniuje galima isigyti, Hawaii Express vilniaus g.37 . Deja kiek zinau tektu palaukti uzsakymo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Skelbimai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005