�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

ka daryt kad neskaudetu pedu?
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Treniruotės
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-11-11, 16:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

robinzonas rašo:
Gal apie pedu - ciurnu patempimus tema butu zymiai aktualesne.


Kad apie patempimus kalbėti - reikia kitos temos. Kam aktualu tai - pradėkite. Čia ne vieta apie tai kalbėti, nes Ąia apie pėdos skausmus galinĄius ir ne patempimus reikšti. Nors visi skausmai yra susijĄ su kai kuriais pertempimais visada. Jei skauda - tai organizmo signalas, Kad kažkas ne taip. Gal uždegiminis procesas, gal "mikrokrešuliai drasko audinius ir toliau sukelia uždegiminius procesus. Tik paduok Į tas vietas infekcijų - tai tada pats tas. Todėl pagal šiuolaikiškiausias metodikas minėto garsaus sporto gydytojo, (cloudsmakerio žodžiais - "Jėzaus"), patarimus: po kiekvienos treniruotes iš kart nieko nelaukiant skaudamas vietas reikia šaldyti. Juk sportininkai dažnai treniruojasi ir su traumom ir sporto traumatologai jau pradeda ne tik toleruoti, bet ir rekomenduoti. Bet Ąia reikia viskų daryti labai subtiliai, tik ne pagal forumo rekomendacijas, nes yra pavojus ir prašauti. Nesakau, kad šalin forumų - bet ... Net ne visi gydytojai peršvietĄ echoskopais audinius ir sųnarius viskų tiksliai sugeba parekomenduoti. O juk echoskopai tai tikrų perversmų padarė medicinoje ir ypaĄ sporto. Gal ateis laikai, kad jie taps nepamainomu trenerių Įrankiais.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Riardas
Meistras


Prisijungė: 2005 11 07
Pranešimai: 467
Pranešimų per dieną: 0.07
Miestas: Klaipda

PranešimasParašytas: 2006-11-15, 19:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gali bųti, kad pėdos skauda dėl prastos pėdų skliautų bųklės. Skliautų bųklė priklauso nuo pėdos raumenų, sausgyslių išsivystymo ir jėgos. Kai pėdos raumenys pavargsta ar jie bųna perkrauti, tada skliautai blogiau išlaikomi ir jie nusileidžia, tada pėda tampa plokšĄia ir tu jauti diskomfortų ir skausmų. Vengdamas skausmo pradedi netaisyklingai, išorine pėdos skliauto puse, statyti pėdų. Tai padeda, skausmas mažėja, bet vėliau traumuojamos blauzdos, keliai, šlaunys ir kitos kojų dalys. Išvada: stiprinti pėdos raumenis, gerai parinkti bėgimo batelius. Bet stiprinti reikia ne tik pėdos, o visus raumenis.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
TiERAN
Naujokas


Prisijungė: 2009 09 30
Pranešimai: 5
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2009-10-01, 13:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki. man irgi pradejo skaudet pedos, bet tikrai nezinau nuo ko ar nuo begimo ar nuo sokdynes sokinejimo, nes as anksciau mokiausi toki soki "jumpstyle" :) tai po 2 savaiciu pradejo tinti pedos vos vaiksciuojau, veliau nuvaziavau pas ortopedijos daktara tai specialiai man pagamino ideklius i batus tai vel pradejau begiot liktai nieko neskaudejo dar prie savo treniruotes pridejau sokinejima su sokdyne ir dabar pradejo skaudet pedos riesus ar sanarius nesuprasi kas ten skauda. As begioju nedaug kolkas kiekviena diena prabegu 1.5km per 7 min, mano tikslas prabegt 3km nors per 14 min :) Gal mano pedos riesams per didelis kruvis? As sveriu 75kg, ugis 186cm. Jauciu, kad as neteisingai begiodamas statau kojas, mano koja visa laika leidziasi ant kulno o man atrodo kad pirma turi leistis ant pirsteliu ir tada nusileist ant kulno :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
miinde
Meistras


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1049
Pranešimų per dieną: 0.14

PranešimasParašytas: 2009-10-01, 22:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gerai pasake ... per didelis svoris :) 75 kg 186 cm :) ka man sakyt - 96 kg 186 cm :) ir pedu neskauda :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
TiERAN
Naujokas


Prisijungė: 2009 09 30
Pranešimai: 5
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2009-10-02, 10:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

miinde rašo:
gerai pasake ... per didelis svoris :) 75 kg 186 cm :) ka man sakyt - 96 kg 186 cm :) ir pedu neskauda :)


Tai tau gerai :) o as taip noriu begiot, bet pedos skauda :(
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
nerimka
Meistras


Prisijungė: 2007 10 05
Pranešimai: 400
Pranešimų per dieną: 0.07

PranešimasParašytas: 2009-10-02, 10:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nuo 7min neturetu kilt problemu sveikam zmogui. ieskok priezasciu kitoj veikloj.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
TiERAN
Naujokas


Prisijungė: 2009 09 30
Pranešimai: 5
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2009-10-02, 11:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal tesiog mano silpnos pedos nes kaip isila tai ir nelabai skauda su laiku gal sutvirties ir nebus skausmu?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
miinde
Meistras


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1049
Pranešimų per dieną: 0.14

PranešimasParašytas: 2009-10-02, 16:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai gal pradzioj sustiprink raumeni ne begiodamas, o pvz dviraciu ar eidamas ar treniruokliais :) ir svorio uzsiaugink ... kaip gali neskaudet jei vaikstai ne ant mesos o ant kaulu :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
TiERAN
Naujokas


Prisijungė: 2009 09 30
Pranešimai: 5
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2009-10-02, 18:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

miinde rašo:
tai gal pradzioj sustiprink raumeni ne begiodamas, o pvz dviraciu ar eidamas ar treniruokliais :) ir svorio uzsiaugink ... kaip gali neskaudet jei vaikstai ne ant mesos o ant kaulu :)


Svorio man uztenka :D ir supratau nuo ko pradejo skaudet pedos, nuo sokdynes sokinejau visa laika ant pirstu ir dabar kaip atsistoju ant pristu duria virsutine pedos daly.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
J.U.
Meistras


Prisijungė: 2006 11 09
Pranešimai: 486
Pranešimų per dieną: 0.08
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2009-10-02, 18:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

TiERAN rašo:
Gal mano pedos riesams per didelis kruvis?

Tai gal ciurnoms, o ne pedu riesams?
_________________
...kai nra k veikti, reikia bgti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Hobitas
Meistras


Prisijungė: 2004 04 01
Pranešimai: 479
Pranešimų per dieną: 0.07
Miestas: VILNIUS

PranešimasParašytas: 2009-10-02, 21:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

http://www.sportsinjuryclinic.net/cybertherapist/foot_injuries.php

gal bent surasi ka tau konkreciai skauda :roll:
_________________
Hobitas training log
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
TiERAN
Naujokas


Prisijungė: 2009 09 30
Pranešimai: 5
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2009-10-05, 16:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

J.U. rašo:
TiERAN rašo:
Gal mano pedos riesams per didelis kruvis?

Tai gal ciurnoms, o ne pedu riesams?


Jo ciurnos, ir del ko jie pradeda skaudet del per didelio kruvio?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
edi.
Meistras


Prisijungė: 2008 06 20
Pranešimai: 91
Pranešimų per dieną: 0.02
Miestas: Zoliniu

PranešimasParašytas: 2009-10-15, 14:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O ka galime pasakyti, kai nematom nei kruviu, nei TiERAN kojos persviestos. Negi manai, kad forume geresnius ortopedus surasi? :wink:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Treniruotės Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4
Puslapis 44

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005