ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile    Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Lietuvos taurė 2018
Goto page Previous  1, 2, 3

Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Bendras
View previous topic :: View next topic  
Author Message
algirdasdz
Vidutiniokas

Posts per day: 0.02

PostPosted: Wed, Oct 24 2018, 09:18    Post subject: Reply with quote

Edgaras V. wrote:
Very Happy D. Stulgys kaip visada geras žąsinas, beviltiškas žąsinas netgi... +++ Tai Stulgį verta būtų į mane Jūs kreiptis, o ne tu... Embarassed
Viskas būtų gerai Medeinai taip pat, bet va Mantui net ir KARMOS KLAUSIMAI TRUGDO...) .., o kas žino kas ta KARMA? ir su kuo JI gali būti "valgoma"?.., turbūt nieks nežino.., bet va žodis jau rūpi...)
......, na o LOSF reikalai.., na kaip ir sakiau jau kažkada, jog "čeinikai OS" negali valdyti Federacijos valdyboje, kaip ir viso, taip ir atskirai kažkur.., visas tas klausimas sudėtas į "Profesorių" - OS MEISTRŲ komandas, o ne į aktyvų jaunimą tik...)
Paskui nieks ir nežino to Sporto geriausiai, tik ambicijos visuose lygiuose vaikštinėja...)
Ir nėra jau čia ir Sportininkų beveik, tik mėgėjai gali čia vystytis, kaip savo gero laisvalaikio pomėgio struktūroje...
Tokiu būdu - SPRENDIMAI BALSUOJANT už kažką nulemia nesivystymui skirtus resursus, bet tiesiog gerai draugaujama ir daug metų bergždžiai atstovaujama, na tiesiog va taip kažkaip kalbant...)
Ir tokiu būdu jau nieks irnežino kas yra E.Voveris OS?, ir kas yra tas D.Stulgio melas? ... ir vėl gi kas yra tame žodyje "čeinikas" sudėta.., nepykite, bet čia kur kas platesnė prasmė...)
... ne kiekvienas supras mane, suprantu, tvarkoj viskas.., čia tvarkoj, tik netvarkytas klausimas vėl ir vėl sugrįž, nes gaila, bet vėl ir vėl tas "karo kirvis" vis lieka neužkastas...)
...) rrr turbūt...) ... tai va, taip ir gyvensime turbūt, vis ratu eidami prie tų pačių metai iš metų reikalų...)

P.S. Ir ačiū geriems žmonėms ir Jų atsiprašau, kad drumščiu čia Jūsų visų nekaltybės resursus, ar kaip ir kaltas jau čia, ties tos šventos ramybės klausimu...............)

Ačiū už dėmesį taip pat...)

E.V.

Klausimas puslapio administratoriams: Ar nėra numatyta "Užbann'inti" nekorektiškus, įžeidžiančius pranešimus rašančius komentatorius? Vis tik kultūringoj visuomenėj gyvenam ir jei atsiranda savo emocijų nevaldantis pašnekovas - nebūtina visiems nuleisti galvas ir klausytis "chamavotų replikų" apie paukščius ir indus.

Tegul "nuskriaustasis" išsilieja savo žmonai ant peties, ar BLR OS funkcionieriams, ar kokiam paskalų laikraštukui, arba pradeda kurti savo Blog'ą ir pamatys realiai: keliems skaitovams jo rašalynės įdomios
Edgaras V.
Meistras

Posts per day: 0.14

PostPosted: Thu, Oct 25 2018, 09:47    Post subject: Reply with quote

Very Happy ... korektiškai gyvendamas turite problemas atsakyti ne į JUMS SKIRTUS LAIŠKUS..........) ... ne viską suprantate, bet norisi padaryti įspūdį kitiems...) ... ne viską suprantate, be jau teisingas...)
Back to top
View user's profile Send private message  
OSmėgėjas
Meistras

Posts per day: 0.05

PostPosted: Thu, Oct 25 2018, 15:30    Post subject: Reply with quote

Edgaras V. wrote:
Very Happy ... korektiškai gyvendamas turite problemas atsakyti ne į JUMS SKIRTUS LAIŠKUS..........) ... ne viską suprantate, bet norisi padaryti įspūdį kitiems...) ... ne viską suprantate, be jau teisingas...)

Na, jei laiškas skirtas ne visiems, tai ir rašyk jį privačiai kažkam. Jei jau jis patalpintas viešai forume, vadinasi, jis skirtas visiems...
Liuba
Administratorius

Posts per day: 0.22

PostPosted: Thu, Oct 25 2018, 15:31    Post subject: Reply with quote

Jau senai nėra tekę niekam uždėt bano ar net įspėjimo teikt. Edgarui kolkas draugiškas įspėjimas laikytis korektiško ir rišlaus bendravimo. Kritika LOSFui visada priimama, bet ne varymai ant nepatinkančio konkretaus asmens.
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ] Visit poster's website Skype Name
Edgaras V.
Meistras

PostPosted: Thu, Oct 25 2018, 20:02    Post subject: Reply with quote

Embarassed ... konkretus Stulgio melas... Hemotogenas- Stulgys...) Kame problemos?..
Stulgio kukultūra tinka jau, o aš kažkaip nekorektiškai matote...( Kas čia nekorektiška TUOMET VISTIK?...... bandykite atsakyti gal...
) Very Happy
... ir nekorektiškai šnekant visą laiką yra korektiškesni žaidėjai..... kažkam patogu ir meluoti taip pat..... ir aišku nėra matoma gal, kad aš ir atsiprašiau KAŽKUR TEN nekaltumo apimtų.......)
Taip, spjaudytis nesispjaudysime, bet visas siužetas visai liūdnas BŪTŲ, jeigu tokie kaip aš nerašytų šiame FORUME...) čia pamąstymui...
.....

Taip yra...... ir dar va D.Stulgiui pasakykite: ne tu čia ĮDOMUS, kaip ir šiame Sporte kažkur pasiekimais esi taip pat...........)(...
Back to top
nerimka
Meistras

Posts per day: 0.09

PostPosted: Thu, Oct 25 2018, 21:45    Post subject: Reply with quote

algirdasdz wrote:

Tegul "nuskriaustasis" išsilieja savo žmonai ant peties, ar BLR OS funkcionieriams, ar kokiam paskalų laikraštukui, arba pradeda kurti savo Blog'ą ir pamatys realiai: keliems skaitovams jo rašalynės įdomios

o as manau kad jo rasalynes idomios netgi visiems kurie kazka supranta apie OS. o kadangi suprantantis yra tik vienas E.V., tai idomios jo rasalynes taip iseina tik jam paciam. uzstrigo zmogus praeityje, buna.
o D.S. netgi labai taikliai parase, angliskai taip skaniai
Back to top
Edgaras V.
Meistras

PostPosted: Fri, Oct 26 2018, 11:34    Post subject: Reply with quote

Very Happy ... kadangi nėra aiškumo, kur ir kas nesąmones rašinėdavo...)
... ir nerim tai KALBANT visų žąsinu vardu PAKVIEČIU PABĖGIOTI ANT MANO SUDARYTŲ ŽEMĖLAPIŲ... IR AIŠKU NETGI MANO TIPO ATSILIKUSIAS dist. , na ir kažkur prie tokio Miesto kaip Vilnius, gal irgi atsilikusio KAŽKUR?...))))))
... Gal darbuose jau tada ir galime vertinti, kur kas atsilikęs ir kas gali NAUJUMU PAŠVIESTI...).. kažkas tokio...)
Na, nepykite Madeina, bet Kukenio DISTANCIJOS, kad ir Lietuvos Taurėje, eilinį kartą.., na, ... tai visai ne tai kas sudėtinga!...) ... suprasti sunky mane, esu perdaug matęs gal?... ir aišku, kad tas kas nebėgioje varžybose visur Pasaulyje seniausiai - nėra perespektyvus visur, taip ir ČIA....... Baigiu pjarinti savo darbus, toliau patys spręskite, kur nosines reikia sudėti kam?, o kur pasveikinti gal rimtą Žmogų.., gal nerimtai tik rašantį, na KARTAIS...)
Na, viskas kaip sakant tik dėl vardan tos LIETUVOS, OS MANO TĖVYNĖS...) taip sakant...)..................... pjarą baigiu...)
DĖMESIO!...)
KVIEČIU Į RUDENS OS VILNIAUS SAVAITGALIUS... REGISTRACIJOS NĖRA... VISKĄ GAUSITE ATVYKĘ VIETOJE...)
ATVYKITE SU ŠEIMOMIS IR net SU DVIRAČIAIS TAIP PAT VISKAS TEN BUS BUS BUS+ -... Ir net 1 LAPKRIČIO TAIP PAT bus... STARTAS LAISVAS NUO 12.00 iki 14.30 kažkur taip...)
Visa info: www.foreststadiums.lt

... ir nepykite, ir Madeina, ir Egidijus Kukenys geras draugas ir man taip pat...) +++ Tik tobulėkime kažkur drąsiau, kažkur ties riba būname stipresni vistik...) +++ ant pagalvės nesilaikykime - save pakelkime - sukurkime kažką savame gyvenime...)
Su rimtais linkėjimais...)

Edgaras Voveris OS darytojas VISTIK turbūt...)
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Bendras All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum