ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile    Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

MASINĖS VILNIUJE TREČIADIENIAIS
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Vilnius
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Edgaras V.
Meistras

Posts per day: 0.15

PostPosted: Sat, Jul 13 2019, 17:41    Post subject: Reply with quote

Very Happy ... Pabaigai ilga trasa gerai, bet jau nuovargis per šią savaitę susikaupęs ir nėra lengva spausti sultis iš nuvarginto organizmo...)
Ilga trasą šį sykį tikrai nebloga ir net prasminga sakyčiau visais atžvilgiais...) ... kitaip nebūna tokioje gražioje vietovėje...)
Vienas resursas - greita vietovė, kitas resursas - aukščiausios klasės gamta...) ir dar vienas resursas MASTELYJE 1:10000 taip pat...) ČIA svarbus resursas, lyg ir nedaug "spaudžiantis kojas bėgimo ATŽVILGIU, bet smegenis skaitant žemėlapį tai tikrai spaudį čia...)
Skaitai skaitai, bet neviskas įžiūrima buvo kartais...) ir taip jau sunkiau skaityti pavykdavo ir tvarkingai imti punktus nebuvo paprasta taip visoje trasoje...) ... 10-15 s stabtelėjimai ir gauni kažkur nežymiai, bet vistiek jau gauni ir nuo savęs atrodydavo...)
Gal ir nesunki būtų trasa, bet mastelyje ir net vietovėje smulkios reljefo formos kaikur sunkiai buvo įžiūrimos...)
Tai tuo ir buvo įdomi distancija ir dar ir kiti dalykai pakeliui patiko man tą dieną...)
Pavyzdžiui tokia detalė...)
... Į STARTĄ apšilimas pačiu pajūriu per pležą...)
... GAMTA...) Išeinant iš vietovės gamtinių resursų gaunasi, kad BUVO vienur samana, kitur viržiai ir dar nemažai buvo tokie aukšti aukšti mėlynojai...) Visai kitaip būtų ne taip įdomu...) Dar ir smėlėti keliukai, darė ir vaizdą ir rinktis variantus nebuvo taip paprasta, - nes nežinia kas laukė ant to ar ant kitų takelių...) Jeigu pasitaikė smėlis tai jau ir šakės - prasmės rinktis keliukus ir nebelieka taip - čia svarbus momentas tai dienai susiklostė...) ... ir davė vaisius pasirinkimas TIESIAI vietove, nelengvus vaisius, visi mėlynojai lyg rankomis laikė už kojų...)
Šiaip aišku fiziškai reikia būti lengvesniam tokio ilgio TRASAI ir tas man pavyzdžiui nedavė galimybės bėgti šiek tiek šiek tiek greičiau, keli kg ir tapčiau skrendantis pas sau...) Lengvas
ir kojomis jau gali skristi, tai ypač svarbu ilgesnėje trasose...)
Dar, aš tiesiog būsiu laimingas, pamasčiau ir be medalio tai trasai, nes kažkaip visai lyg ir stengiausi, bet ir negalėjau prisiversti stipriau, svarbiau čia taip ir subėgti...)
Taip jau yra kai nesi geresnėje sportinėje formoje ir visai normalu, kad kiti stipresni kažkiek tokiose trasose...)
Ši Trasa Latvijoje -pajūryje kaip ir "bėgikams aišku daugiau rezultatui tinkama ir savo miško švara pakeliui ir ilgesnėmis dar ir kojomis makaluoti tikrai buvo gerokai LENGVIAU kažkam tikrai taip...) Todėl sveikinu Rimkų Mantą LAIMĖJUS IR ILGĄ TRASĄ!...)
.....................................

...)
Kas man dar patiko, tai kad visas miškas kvepėjo vasara ir uogienuojai pilni mėlynių darė įspūdį kažkiek laisviau trasoje gyventi, kad ir visiškai ramiai užbaigsiu tą trasą, atrodė man, vistiek būsiu laimingas...) ... uogos ne nuogos, bet sugundė vasara savimi, čia tai toks filosofinis nukrypimas sau pasiteisinti, bet ne OS reklamai...))) Bėgau kiek galėjau, bet nedaug sugebėjau pasiekti - 7 vieta... gražus skaičius, bet neturtingas medaliais toks dalykas, galvojau...)... Bet kai vėlgi gauni kažką kitaip, naaa ir aš čia kaip tik gavau!...) vat užsipyliau atsigaivinimui sau ant galvos ir net dvi stiklines saldaus,lipnaus sportinio gėrimo netyčia...))) SIURPRIZAS nesnustebino kažkodėl, pas latvius žinojau, jog reikia būti budriam visą laiką!...) ir tas įvykis saldžiai nutekėjo iki pat pažastų, bet nenuliūdino ir taip grįžau saldžiai nuklotas lipnia galva ant pečių...)
Saikingas plaukų saldumas primins tas dienas ir visas miškas kitaip jau pasisuko ir juokingas momentas jau net juokingas ir aš pats sau..))))))))
Ir medalis OS kartais visai nešildo dūšios, bet kai šitaip!... Aš sakau, čia nebereikalingai kažką gauni...) ... ir būna, kad gauni ir visaip...)))
Ne tas pats bėgimas...)... visą laiką kitaip, turbūt kad ir vėl sugrįžtume į TRASAS ieškodami savęs VISAIP...)
Todėl ir vėl laimingas lauksiu, kad mėlynojai man sužydėtų ir kitąmet, kad nuoga vasara ir vėl sušoktų šokį pilną pilną!...)
Ir mes vėl ir vėl su kuprine ir vėl jauni n kartų...) su išvada veide gyvenimui - LAIMINGI!...), ir vėl, nes vėl jau vėl nauji išbandymai - ir vėl, sakau Jums! - OS gyvenimas laimingas!...)

Ir ačiū visiems...) gal kas įdomu tai pasiimkite gal ir sau...)

E.V.
Back to top
View user's profile Send private message  
Edgaras V.
Meistras

PostPosted: Sun, Jul 14 2019, 21:17    Post subject: Reply with quote

Very Happy ... Na va ir vėl "MIŠKO STADIONAI Jus KVIEČIA prisijungti prie gerų OS TRASŲ VILNIAUS APYLINKĖSE...)
LIEPOS 17 d. ETAPAS prie Balžio ežero jau ateinantį trečiadienį...)
Trasų parametrus ir visą kitą info rasite kaip visada ---www.foreststadiums.lt
... Trasos įdomios, sakyčiau, žaismingai įdomios gavosi ČIA...)
Prieš Saulės estafetes, kam reikia ir mastelis parengtas toks kaip ten bus JUMS, todėl bus ir NAUDINGA TRENIRUOTĖ PRIEŠ SAVAITGALIO VARŽYBAS ČIA...)
... Maudymosi galimybės bus geros ežere taip pat, dar, vasaros dėka ir pležas čia pat...)
KVIEČIAME DALYVAUTI...)
Ačiū už dėmesį...)

E.V.
Back to top
Edgaras V.
Meistras

PostPosted: Mon, Jul 22 2019, 11:49    Post subject: Reply with quote

Very Happy Fantastiškasis etapas!...)
15etapas bus Gailinuo miške --- Norvegiškame vietoviškame stiliuje...)
GERAS ETAPAS, su gražiu mišku, turtingu mišku gražiais vaizdais ir savo struktūra RELJEFO atžvilgiu...)
Dėkingas Juliui PTAŠEKUI, kad pakvietė koreguoti šį ŽEMĖLAPĮ ir AČIŪ DIDŽIULIS, jog Julius investuoja į tokius va projektus...)
NAUJAS NAUJAS ŽEMĖLAPIS, kuriame OSK DEVYNI birželio 8 dieną surengė varžybas ir Jums tikiuosi patiko TAI...)
Dėkui, kad atvyksite...)
Dar, kviečiami LIETUVOS RINKTINĖS NARIAI labai LABAI, nes čia VIETOVĖ LABIAUSIAI tinkama prieš OS BĖGTE PASAULIO ČEMPIONATĄ NORVEGIJOJE...)
ŠLAITAS lengvas bėgimui, bet gruntas gilus daug kur savo gana aukštais mėlynojais taip pat dar ir samanose... Tai panašu į aukštų viržių paklotą Norvegijoje...)
Vaizdas daug kur pridengtas eglynėliais sudaro LIUXUM SĄLYGAS OS kantrybėse...)
Lauksime atvykstant...)
Ačiū už dėmesį...)

E.V.
Back to top
Edgaras V.
Meistras

PostPosted: Mon, Aug 19 2019, 16:16    Post subject: Reply with quote

Very Happy Kviečiu dalyvauti VILNIUJE MISINĖSE TREČIADIENIAIS...)
JAU RUGPJŪČIO 21 d...)
Visos TRASOS tikrai geriausios, kaip visada ir žemėlapis atnaujintas mano paties...)
Nors šis sykis ir jums gerai žinomi Markučiai ir trasa nebus ilga, bet bet bet viskas bus įdomu baisiausiai...)
Puikus miškas nei baltas nei žalias - tarpinis variantas su grru matomumu dažniausiai...)
Mano planuota trasa su gerais punktais ir daug gerų prabėgimų su naustabiais variantais pasirinkimui...) ... tikrai įdomus OS...)
Lauksime atvykstant...)

E.V.
Back to top
Zinga
Naujokas

Posts per day: 0.01

PostPosted: Wed, Aug 21 2019, 23:07    Post subject: Reply with quote

Ačiū rūpestingiems orientacininkams už batus Smile

Last edited by Zinga on Fri, Aug 23 2019, 12:59; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message   Skype Name
lidija
Naujokas

Posts per day: 0.03

PostPosted: Thu, Aug 22 2019, 08:11    Post subject: Batai Reply with quote

Zinga wrote:
Gal kas Markučiuose automobilių aikštelėje šalia autobuso žiedo rado geltonus Scott batus?
zingele (at) gmail.com

Radau, nunešiau į palapinę pas Edgarą.
Back to top
Edgaras V.
Meistras

PostPosted: Thu, Aug 22 2019, 17:50    Post subject: Reply with quote

Very Happy ... taip batai Scot pas mane - parašysiu asmeniškai - susitarsime kur perduosiu...)
... Taip, vakar buvo baisiai lietinga diena nuo ryto ir tamsi diena miške...) Gaila, nes labai įdomi TRASA buvo suplanuota ir tas darbas lyg dėl savęs daugiau čia gavosi man pačiam pasitenkinimas irgi yra kai gaunasi kažkas įpatingo... Taip vakar ir buvo, labai labai kieta trasa pagal variantų tarp kp parametrus...) ... čia aš sau daugiau patenkintas randu prasmę savo darbuose........)
... Kartais taip čia būna, kai lyja ir dalyviams iškart ne tas galvoj... dalyvių iškart perpus ar daugiau sumažėja, todėl esu labai dėkingas tiems kas vakar atėjote tokią va lietingą, tamsią dieną...) AČIŪ...)
Sekantis ETAPAS 28 rugpjūčio, Medžiakalnio NAUJAS ŽEMĖLAPIS...)
Specialiai pasirinktas miškas prieš Klubų Taurę Jums patreniruoti...)
Lauksiu atvykstant...)
Back to top
Edgaras V.
Meistras

PostPosted: Thu, Aug 22 2019, 17:56    Post subject: Reply with quote

... Laukiu geros TRASOS ir Medžiakalnio etape kitą trečiadienį.., mano trasos ten dar nesate ragavę...) Ačiū...)Smile
Back to top
Edgaras V.
Meistras

PostPosted: Mon, Sep 02 2019, 11:17    Post subject: Reply with quote

Very Happy ... na, dabar du iškart etapai bus skirti treniruotis ir gerai bus paruošti jus Lietuvos Čempionato ilgai TRASAI...)
Artimiausias ETAPAS įvyks rugsėjo4 dienos TREČIADIENĮ SAPIEGYNĖJE...)
Pasirinkau charakteringas VIETOVĖS ypatybes tam, kad būtų ir ilgesni prabėgimai, A tradoje yra netgi 2 tokie labai gražus ir nelengva atspėti kaip geriausiai subėgti TEN...) ... Kad bus ir trumpų įdomių sprendimo galimybių taip pat...) ir netgi VETERANAMS C trasa nebus perdaug kalnuota, jeigu kam ATRODYTŲ per daug sunku ČIA...)
Bet bet bet, geri kalniukai aplinkui neduos taip lengvai pasivaikščioti ir kaip tik parengs jus - dalyvius rimčiausioms varžyboms...)
Ačiū, kad dalyvausite...)
Back to top
Edgaras V.
Meistras

PostPosted: Mon, Sep 02 2019, 15:38    Post subject: Reply with quote

Very Happy ... ir dar aišku ŽEMĖLAPIS patvarkytas mano paties šiam STARTUI. Tai yra takeliai stipriai patvarkyti... Na, gal kiek prabėgamumai realybėje liko jau geresni kai kur nei žemėlapyje žali plotai rodo... laukymės įvairiai apaugusios ir nušienautos, jau kaip kur užtaikysite, bet RELJEFAS stovi neblogas taip pat...)
Šiaip, žemėlapis vis tas Edvardo Baleišio...) Bet jau geresnis gerokai, nes šiam STARTUI trasos inspektavau aš ir stengiausi patvarkyti visą tą trasų linkme esantį plotą...)
... tai tiek...
Ačiū už dėmesį...)

E.V.
Back to top
Edgaras V.
Meistras

PostPosted: Mon, Sep 09 2019, 11:08    Post subject: Reply with quote

Very Happy Taip, RUGSĖJO 11d. etapas ...)
... beieškant kažko įdomiasnio ir NAUDINGO JŪSŲ PASIRENGIMUI Lietuvos Čempionato ilgai distancijai, na tiems kas dalyvaujate OS visame sezone IR, dar ir beieškant naujumo kuriant distancijas, siūlau nepraleisti šios datos ir šio renginio...)
Čia pabandysime sužaisti"new wave" stiliuje, kaip ir ne naują galbūt, bet retai sutinkamas veiksmas ilgos trasos metu visai trumpučiai prabėgimai...) ... net virtinės tokių KP...) Na, tikiuosi bus NAUDINGA ir ĮDOMU...)
Žemėlapis šiek tiek patvarkytas, taip kad viskas čia ganėtinai normaliai bus... Aišku rinkau vietą arčiausiai Ravų, kur ir bus Lietuvos Čempionatas... MNepraleiskite galimybės pasitreniruoti kaip tik čia...) ... Bėgiosite VISIŠKAI VISIŠKAI GRETA VARŽYBŲ ŽEMĖLAPIO ir tie plotai yra suderinti su žemėlapio autoriaus kontrole...) ... linkiu geros dienos...)

E.V.
Back to top
Edgaras V.
Meistras

PostPosted: Wed, Sep 11 2019, 10:15    Post subject: Reply with quote

Very Happy ... primenu, jog žemėlapis yra NAUJINTAS ir ypač geri dabar NAUJI KELIUKAI...) Ačiū, kad pasitikite mano kompetencija...) AČIŪ
Back to top
Edgaras V.
Meistras

PostPosted: Thu, Sep 12 2019, 10:42    Post subject: Reply with quote

Very Happy ... vakar rastas namų durų raktas su pakabuku: širdelė ir mažas tušinukas dar... Kreiptis į mane telefonu +370655 07 007
Primenu, jog MŪSŲ MASINIŲ PRABĖGIMŲ TARPINIAI LAIKAI RANDASI dbtopas.lt, MASINĖS, MASINĖS TREČIADIENIAIS...) Ten IŠKART jau vakare po paskutinio dalyvio finišo ir pateikti IŠKART visi etapo REZULTATAI SU TARPINIAIS...) Programoje taip yra surišta ir visą laiką IŠKART matysite TEN GREITAI ir GREIČIAUSIAI PO SAVO FINIŠO...) Va, o visa kita jau ir patobulinta programa su visais jūsų gautais TAŠKAIS ir kitame FORMATE jau mūsų puslapyje www.foreststadiums.lt
Ačiū už dėmesį...+++ sekantis ETAPAS yra matomas kur vyks, einamoje grafoje VISI ETAPAI, atsidarius taip pat mūsų puslapyje...)
AČIŪ ir jeigu yra kažkas geriau įmanoma parašykite mums ČIA ir bus ačiū už kritikas taip pat... Ačiū, kad lankotės TRAČIADIENIO MASINĖSE VILNIUJE...)
AČIŪ VISIEMS RĖMĖJAMS UŽ PARAMĄ...) Ir ypač AČIŪ JULIUI PTAŠEKUI UŽ GALIMYBES KURTI ir KURTI KAŽKĄ NAUJO IR GERO ŠIAME SPORTE...) ... AČIŪ VISIEMS KAS DALYVAVOTE IR DALYVAUSITE ČIA...)

E.V.
Very Happy
Back to top
Edgaras V.
Meistras

PostPosted: Fri, Sep 13 2019, 20:30    Post subject: Reply with quote

Very Happy Sveiki!... Jau yra ir trasos...)
... rugsėjo 18 dienos etapas bus begalo įdomus...)
Visas tas Gariūnų žemėlapis leidžia dirbti su trasomis labai labai efektyviai...)
Net ir B ir C trasos, kaip VETERANAMS tinka ir visos TRASOS nėra bėgiminės ir nėra, tikrai nėra laipiojimui šlaite skirtos...)Žodžiu įdomiai gavosi, o parametrai jau yra ir kaip ir visada IŠANKSTO, mūsų
MASINIŲ puslapyje: www.foreststadiums.lt
Ačiū už dėmesį...)

E.V.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Vilnius All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Page 15 of 15

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum