�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Rezultatai

 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> OS slidėmis
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Vilius A.
Meistras


Prisijungė: 2004 10 24
Pranešimai: 1961
Pranešimų per dieną: 0.28
Miestas: Panevys | Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-01-09, 21:45    Rašyti temą: Rezultatai Atsakyti su citata

Visiska betvarke! Siandien norejau surasti rezultatus praitu metu orientavimosi slidemis ziemos cempionato ir neradau. Radau, bet tik asmeniniu! Kuo nuskriaustos lieka estafetes? Kodel niekas negvildena problemos, kur patalpinti estafeciu rezultatus? Asmeniniu varzybu rezultati sudedami i dbtopas ir visiem labai puiku, o estafeciu rezultatu arhyvo nera. Kaip kuriem zmonem reikia pristatyti veiklos 2005 metais protokolus ir jie to pasekoje turi varkti ir ieskoti siu rezultatu. Mano nuomone, taip neturetu buti civilizuotam pasaulyje ir losf tinklapyje galetu butu kaupiamas arhyvas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
bikule
Meistras


Prisijungė: 2005 02 17
Pranešimai: 403
Pranešimų per dieną: 0.06

PranešimasParašytas: 2006-01-13, 09:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o man visaipatiko kai dbtop'e radau 1995 metu ziemos cempo rezultatus : D
tik poto neradau tolimesniu metu - visai nieko butu paziureti i juos :idea:
gal kas kaupia koki asmenini arxywa?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Skype vardas
qw
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2006-01-13, 10:15    Rašyti temą: Re: Rezultatai Atsakyti su citata

Vilius A. rašo:
Visiska betvarke! Siandien norejau surasti rezultatus praitu metu orientavimosi slidemis ir neradau. Radau, bet tik asmeniniu! Kuo nuskriaustos lieka estafetes? Kodel niekas negvildena problemos, kur patalpinti estafeciu rezultatus? Asmeniniu varzybu rezultati sudedami i dbtopas ir visiem labai puiku, o estafeciu rezultatu arhyvo nera. Kaip kuriem zmonem reikia pristatyti veiklos 2005 metais protokolus ir jie to pasekoje turi varkti ir ieskoti siu rezultatu. Mano nuomone, taip neturetu buti civilizuotam pasaulyje ir losf tinklapyje galetu butu kaupiamas arhyvas.


Visem do lampocki ziemos cempionatai.
Atgal į viršų
Jonelis
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2006-01-13, 22:33    Rašyti temą: Re: Rezultatai Atsakyti su citata

qw rašo:
Vilius A. rašo:
Visiska betvarke!..

Visem do lampocki...


Nesutinku su Viliumi. Šiek tiek tvarkos su rezultatais jau yra. Nuo praeitų metų varžybų sekretoriai pradėjo juos siųsti inet'an patys, ir rezultatas matosi. Tik bėda, kad tai "vargo" sekretoriai, jie užsiunĄia ir nepažiūri kų. NeradĄ KP dalyviai nediskvalifikuojai, "Split browser"is nesikrauna, pilna nefinišavusių... Man vis reikia nagus prikišti. Jei padaryĄiau, kad nepriimtų klaidingų duomenų, tai iš vis DB Topo puslapis neegzistuotų.

Be to turiu ir estafeĄių archyvų, nedidelĮ, 40 varžybų. GalėĄiau Tau atsiųsti bazes, tik nežinau, kų su joms veiksi. Mano planas yra vistik kažkada jas užsiųsi INet'an

Nesutinku ir su "Visem do lampocki", nebent nesupratau "Visem". Man Įdomūs ir žiemos rezultatai.

P.S. Atsiprašau, kad nukrypau nuo "OS slidėmis" temos
Atgal į viršų
Vilius A.
Meistras


Prisijungė: 2004 10 24
Pranešimai: 1961
Pranešimų per dieną: 0.28
Miestas: Panevys | Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-01-13, 22:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu Jonelis uz pasisakyma ir tikiuosi kada nors isvysime ir estafeciu rezultatus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> OS slidėmis Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005