�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

RINKTINE :)
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Informacija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
kunigas
Meistras


Prisijungė: 2005 10 23
Pranešimai: 638
Pranešimų per dieną: 0.09
Miestas: Siauliai

PranešimasParašytas: 2005-11-17, 23:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveciui:
Diskusijose reiškiasi mažokai dalyvių. Ar tie "garsiausiai šaukiantys" pilnai atspindi daugumos nuomonĄ? Nesutinku su jusu nuomone. Mano manymu tie kurie vadinkime "garsiausiai saukia", kaip tik atspindi dauguma, nes jie yra tikrai patyre sportininkai ir zino ka sako.
"Todėl ir "vilnieĄiui" atrodo, kad šaukie tie, kurių tai nelieĄia, kurie gyvena tam, kad burnotų ir keltų sumaištĮ net ir ten, kur viskas gerai arba labai gerai." Leiskite jusu pasiteirauti, jei butu viskas gerai, ar reiketu tuomet kelti sumaisti?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2005-11-18, 00:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SveĄias kunigui:
kiekvienas turi neginĄijamų teisĄ turėti SAVO nuomonĄ. Ir gerai,kad yra visokių nuomonių. Pateikit rimtų argumenų ir išmintingi bei tolerantiški žmonės pakeis SAVO nuomonĄ, Mažiau išmintingiems ir bukai užsispyrusiems niekada niekas nepadės. Iš viso ankstesniu laišku net nebandžiau Įpiršti jokios SAVO nuomonės. Konstatavau koks vaizdelis susidarė viskų perskaiĄius ir pakvieĄiau ARGUMENTUOTAI diskusijai, jei tokia šiam forume Įmanoma.
Beje, su rinktine neturiu jokių reikalų.
Atgal į viršų
Ieva Pieva
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2005-11-18, 14:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveciui (paskutiniajam) ir kitiems.

Labai pritariu pastarajai svecio nuomonei.
Kaip ir visiskai nepritariu tiems, kurie sukalioja, kad visko problema "nachalnikai".

Manau, kad esme yra tokia: "nachalnikai" mums bruka tai, kas daugumai potencialiu sportininku nepriimtina. Ty, neaiskia atrankos sistema, kur daznai vadovaujamasi asmeniskumo, o ne sportiskumo principais, neefektyvu pasiruosima varzyboms, kuris velgi remiasi man nesuprantamais principais.

Taciau - mes, sportininkai - vietoj to, kad nepritartume bei vietoj to, kad siulytume savo variantus, elgiames labai konkreciai:

1. Darom taip, kad itiktume nachalnikams bei ju brukamai sistemai (Tegyvuoja niekada nesibaigiantis cirkas!).
2. Uz akiu apkalbam, piktinames ir tt ir panasiai (Vargses "nachalniku" ausys).

Taigi kitaip tariant patys maitinam sia "nachalniku brukama sistema". Del to nieks ir nesikeicia. Taciau ne tik del to.

Noreciau pastebeti dar viena dalyka. Manau GANETINAI SVARBU TAI PAMINETI. Svajuno pavyzdi. Kai Svajunas bande IS TIKRUJU KAZKA KEISTI, paziurekit kas gavosi. Jis buvo isvytas is rinktines porai metu.

Hm. Hm.
Aklaviete?!

Neziurint i tai, noriu sveciui ir kitiems pamineti, kad uzvedziau sia tema budama isitikinusi, kad "nachalnikai" skaitys sias rasliaveles ar bent jau suzinos is kitu saltiniu. Kitaip visos sios vienpusiskos diskusijos, kur butu kalbama apie tai, kaip nugriauti valdzia, butu ganetinai beprasmes. Ne griauti ka nors reikia, o reikia siulyti.

IR ne bet kam, o tai paciai "valdziai". Jai musu valdziai nepatiks tai, ka mes siulom, ar kad mes is viso ka nors siulom, tada ir isaiskes, ar prasminga ka nors daryti. Tada ir pasirodys, ar "valdzia" suinteresuota, kad lietuvos rinktine vystytusi, ar ne.

Beje, man labai juokinga vardinti "valdzia", "nachalninkus" ir tt...nes nezinau kaip juos ivardinti. Faktas, kad jie yra zmones. Tokie pat kaip ir mes. Konkretus, su konkreciais vardais. Ir lygiai taip pat kaip ir mes klysta bei daro nesamones. Manau, kad is salies nesamones pastebeti yra kur kas lengviau, nei paciam (patiems).

Zodziu pringeliavau cia as. Dabar konkreciai: as jau kuri laika kuriu laiska (jis vis dar tupi mano galvoj, vis koreaguojamas) tai musu "valdziai".

Turinys:
1. faktai apie tai, kas trukdo rinktines vystymuisi.
2. pasiulymai, ka galima butu keisti. ir kokiu budu.

Jei yra susidomejusiu ir noresianciu gauti laisko turini, padeti ji man koreaguoti bei po laisku (A4 elektroninio formato :)) pasirasyti, mano emailo adresas: dangausmelyne@yahoo.com. Kandangi prie kompiuterio prieinu pora kartu per savaite, tai manau, kad laiska tureciau galutinai parasyti iki kito savaitgalio, ty, lapkricio 25 (kokios).

Pasikartosiu, laiskas skirtas norint keisti situacija rinktines vystymo bei sudarymo sistemoje.

Tiek, Ieva Pieva.
Atgal į viršų
dajnorka
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2005-11-18, 14:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vilnieti, nenori prisistatyt, ivairumo delei? tada galetume ir tavo ranga i viesuma iskelt.. ;)
beje, tavo pareiskimai apie rangus man primine dar viena musu rinktines vadovu problemele - demesys kreipiamas i tuos, kurie "to verti" - kurie turi ranga arba tuo metu gerai bega. turiu labai nuostabiu asmeniniu pavyzdziu kaip pernai buvau nesiojama ant ranku, kaip pernai buvo girdimas mano balsas ( o kai kuriais atvejais TIK mano balsas - i kitu balsus buvo spjaunama), kaip buvo klausomasi ka as sakau. ir del ko? del to, kad emiau ir uzemiau ta antra vieta Europos cempe? del to, kad musu vadovautojams dabar staiga pradejo atrodyt, kad medaliai ims byret is dangaus, jei jau vienas nukrito. beje, gerbiamas rinktines treneris niekaip nesugebejo sutvardyti savo lukesciu ir vos ne per kiekviena tiek Europos, tiek Pasaulio cempo priesvarzybini susirinkima, isigudrindavo priminti, kad yra tikimasi medalio. as suprantu, medaliai yra gerai, medalius gauti yra smagu, taciau norint, kad tie medaliai butu, neuztenka sportininka nuvezti i varzybas ir is jo reikalauti superrezultatu.
manau, kad lietuvaiciai turi potenciala aukstam rezultatui, taciau galimybes parodyti ta auksta rezultata yra mazinamos per didelio vadovautoju noro ta rezultata gauti cia ir dabar.
net neapsimesiu, kad nesu pikta ant musu rinktines vadovautoju. esu velniskai pikta ir manau, kad turiu teise buti pikta. ne uz tai, kad manes kazkur nenuveze, ar nuveze kazka, ko neturejo nuvezti. pikta del to, kad jiems visai neidomu, ka mes sakom. pikta del to, kad jie yra tokie trumparegiai.
jolki palki, nors viena karta gyvenime, padarykit atrankines!!!
be jokiu treneriu sprendimu, be jokiu nuopelnu uz praejusio penkmecio rezultatus..
kodel taip sunku yra ta padaryti?!
Atgal į viršų
Ieva Pieva
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2005-11-18, 14:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dainorkai.

Manau, kad kitu metu tikslas SEKMINGI STARTAI tik parodo trenerio uzdaruma musu atzvilgiu.

Ar girdejai jo kada nors klausiant kaip tau sekasi?
Gal ir girdejai, bet turbut pastebejai, kad jis nelabai klausydavo, ka tu sakai.

Elementarus zinojimas apie sportininko bukle, ty, kur jis yra DABAR, veda i ten kur jis bus VELIAU. Tad pati supranti - neklausdamas jis nezino. Nezinodamas negali prognozuoti. Ir tiek. Todel ir zaidziama zodziais.
Atgal į viršų
dajnorka
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2005-11-18, 14:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pieva---> zinai kas blogiausia? ogi tai, kad rinktines treneriui visiskai padet ant sportininku. vienintelis dalykas, kuris jam rupi yra jo asmeninis EGO. jeigu netycia koks nors sportininkas kokiu nors budu uzkliudo jo EGO, tam sportininkui basta!
liudna yra tai, kad trenerio EGO yra toks didelis ir pazeidziamas, kad jokia (turiu pabrezti JOKIA9 diskusija su juo neimanoma. bet koks bandymas padiskutuoti, yra priimamas kaip asmeninis izeidimas..
suds gaunas.

p.s. itariu, kad dabar jau man yra tikrai BASTA po sio pasisakymo.
turbut pats laikas pradet siuntinet meilus i visas imanomas federacijas ir prasytis prieglobscio, bo pasaulio cempe begt vis del to norisi.. :)
Atgal į viršų
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2005-11-18, 15:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

alia matai kokis shiais laikais jaunimelis "kietas" :)) jums jaunuoliai neatrodo ,kad norite visko ir iskarto? kad tik "kitose feredacijose" treneriai nebutu dar su didesniais ego...:)
Atgal į viršų
dajnorka
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2005-11-18, 16:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

svecias---> tokie jau mes esam bjaurus ir ispindeje.. ;)
Atgal į viršų
Skyrma
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2005-11-18, 17:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai malonu matyti jog rinktinės lyderės nori atrankinių ir nenori trenerių sprendimų, kad jos pasitiki savo jėgomis. Pirmų kartų per mano domėjimosi rinktine laikotarpĮ tai vyksta. Todėl tikiu jog Į šĮ požiūrĮ bus atsižvelgta. Ir tikiuosi ne tik moterų rinktinėje, bet ir vyrų, nors jie kol kas tyli - jiems greiĄiausiai ir taip gerai. GalėĄiau pridurti, kad NIEKADA vyrų rinktinės lyderiai nenorėjo atrankinų, jie norėdavo mažiausiai 2 metus Į priekĮ žinoti kur startuoja ir ruoštis. O gal ir jūs to norite? Beje, Ieva, norėĄiau pataisyti tave jog iki šiol niekas nieko nėra bandĄs keisti, nes malimas liežuviu nėra keitimas.
Atgal į viršų
vilnietis
Meistras


Prisijungė: 2004 04 01
Pranešimai: 124
Pranešimų per dieną: 0.02

PranešimasParašytas: 2005-11-18, 18:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

1. I reitingus atkreipiau Tamstu demesi noredamas parodyti, kad kai kurie gabus sportininkai, kritus formai, to priezasciu iesko visur kitur, tik ne paciame savyje.
Kiti, nepakankamai Gamtos apdovanoti sportininkai elgiasi analogiskai.
Abiem atvejais prota nustelbia jausmai (kompleksai).
2. Gerbiu visus Lietuvos orientacininkus.
Bet ne visus vienodai.
Didziausia musu visu problema, manau, yra ASMENYBIU stoka.
Kol ju neatsiras ar neisugdysime, tol ir su atrankinemis ir be atrankiniu medaliai bus tik atsitiktinumas.
3. Nededu i kisene nei R.Mikaicio nei P.Rakstiko. Jie irgi gali klysti ir veikiausiai klysta. Taciau siulau atsiminti, kas ateina po negyvo drakono.
Sekmes.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Ieva Pieva
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2005-11-19, 16:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Skyrmai.

Aciu uz pastaba :wink:.

Beje noreciau pasikonsultuoti - tiek su tavim Skyrma, tiek siaip kitais zmonemis. Nes dabar jau man smegeneles susisuko, pradejau abejoti savo sugebejimu ir noru ka nors keisti (darausi apatiska, arteja ziema, be to, pradeda vaidentis vejo malunai)...

Gal galite man pavardinti kokie galimi keitimo budai - ner liezuviu, bet rankomis kojomis ar akiu vartymu? As isivaizduoju tik pasiulymu teikima. Bet gal yra ir kitu variantu? Prasom padeti. As labai rimtai.

SOS!!!!!
P.S. Drastisku variantu prasom nesiulyti, mano silpni nervai neatlaikys.
Atgal į viršų
Ieva Pieva
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2005-11-19, 16:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Uraganui Dainorkai.

Tai, kad treneris BANDO SPRESTI savo asmenines problemas, yra saunu.

Taciau tai, kad treneris tas problemas bando spresti per mus...tai jau nelabai saunu. Deja, manau, kad nei jam, KAIP PROBLEMAS SPRENDZIANCIAM ZMOGUI, nei mums KAIP POTENCIALIEMS RINKTINIECIAMS nuo to geriau nera...

Jis puikiai zino, kad mes jo nesugebam gerbti kaip rinktines trenerio. Ir manau, kad jis puikiai zino, kodel. Nes jis paprasciausiai nesielgia kaip rinktines treneris. Beje, nekalbu apie jo sugebejimus padeti individualiai fiziniam pasiruosime - manau tenai jis is tikruju sugeba buti naudingas. Bent jau man asmeniskai.

Koks rinktines trenerio Id, Ego, Superego bebutu, jis bent jau neabejingas mums. Tik budamas per daug uzsiemes asmeniniu problemu sprendimu, nesugeba duoti to, ka galetu duoti. :cry:
Atgal į viršų
dajnorka
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2005-11-19, 18:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vilnietis---> ne apie formu kilima ar kritima yra kalbama, jei nepastebejai.
Pieva--- > tame ir esme, kad treneris mums yra abejingas.
Atgal į viršų
Ieva Pieva
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2005-11-19, 18:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dainorkai...

jis abejingas OSui ir viskam kas su juo susije. Bet ne zmonems. Jausmai, energija nukreipti ne ten.
Atgal į viršų
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2005-11-19, 19:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jei jau pradejote susirasineti tarpusavyje, gal geriau tai daryti imeilais.
Nebent tai yra tam tikra exhibicionizmo forma.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Informacija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau
Puslapis 36

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005