�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

I TEMA ;)
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3
 
Pradėti naują temą   ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2007-01-16, 10:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kodėl, ponai, vis tiek diskutuojate ne Į temų? Kodėl pasityĄiota iš šios temos? Juk jų IevaPieva sukųrė forume APIE FORUMĄ" skirtame pakalbėti, o ne Ąia - NUSIŠNEKĖJIMUOSE. Kodėl diskusija I TEMĄ" virto "nusišnekėjimu"? Pažiųrėkite - Į kų verĄia forumų moderatorius nuo klubo "Takas" :!: Apie jo kultųrų nekalbu - jis leksikų perėmė iš savo klubo vado. Po man priekergtos "paranojos", toliau seka "pedofilija". Tai teigdamas ar oficialus OS 'Takas" atstovas forume rėmėsi mano auklėtinių - dabar takieĄių parodymais ? Šis "Takas" klubo atstovas kodėl viešai skelbia, kad jis slaptai nuo manĄs bųna mano šeimoje? Ar mano šeimos nariai jam suteikė tokias žinias, kokias jis dabar Ąia skelbia viešai?

Tai Ąia generalinė OS klubo "Takas" politikų? Bet kodėl OS klubas TAKAS ignoruojų elementariausių forume padorumų - diskusijų Į TEMĄ" . Kodėl OS klubo "Takas" moderatorius nekorektiškai rašo dar apie forumo administratorių, tiek daug dirbantĮ trinant rašymus ne Į temas? :oops:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Woodoo
Meistras


Prisijungė: 2004 04 03
Pranešimai: 981
Pranešimų per dieną: 0.13
Miestas: Siauliai/Vilnius/Kaunas

PranešimasParašytas: 2007-01-16, 10:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sita tema isvis rieketu istrinti arba uzrakinti, nors ji ir yra prie nusisnekejimu, bet manau toks nesamoniu lygis, net ir siam skyreliui yra per didelis. Tokiu temu uzrakinimas/istrynimas butu pirmas didelis salinant piktzoles.
P.S. Nesigilinau ar pataikiau "i tema" ar ne, ir man neidomu, cia tiesiog draugiskas pasiulymas moderatoriams.
_________________
Tinginio training log'as :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3
Puslapis 33

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005