�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

tik Vyteniui
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
.Vytenis.
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-08-23, 00:12    Rašyti temą: tik Vyteniui Atsakyti su citata

Kaip puikiai ispranasavo kazkada Jurgis! Kad nezinia kiek zmoniu raso Vytenio vardu. Tada gal ir nerase kiti o dabar mano vardas gali jau tapti bendrinis. Tokie pokstininkai turekite saika.
As netarnavau (kariuomeneje) jokiame Afganistane ar Cecenijoje. Vienur buvau per jaunas, kitur per senas. Ir Baltarusijos veliavos nekeliau, nors ji YRA TA PATI LIETUVIU VELIAVA TIK KIEK SPALVOMIS KITOKIOMIS SUDELIOTA IR TOS SPALVOS YRA LIETUVISKOS NES YRA DAUGYBE JU VARIANTU. Paziurekite Vilniuje Nacionaliniame muziejuje karo istorijos skyriuje ar net Kaune, Karo muziejuje. TEN TAS PATS VYTIS, TA PATI RAUDONA IR BALTA SPALVOS. NES BALTARUSIAI AR GUDAI YRA MUSU ETNINIAI GIMINES, NET IR MASTANTYS PANASIAI KAIP LIETUVIAI. Tik ju nomenklatura kitokia. Ja itakoja sovietine praeitis. Kad baltarusiai, gerai supranta sporto reiksme, ypatingai orientacinio, megsta sporta ir zino kaip medalius laimeti galiu patvirtinti, nes pats jau antri metai dirbu vienoje ju pasienio sporto bazeje, prie Porieces ir kas dvi savaites vazineju per siena trims-keturioms dienoms.
Atgal į viršų
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-08-23, 09:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vyteni, pirsiregistruokit siame forume. Tada busit forumo dalyvis Vytenis, o ne svecias Vytenis. Ir niekas kitas negales rasyti Vytenio (registruoto forumo dalyvio) vardu. Jeigu nezinot kaip uzsiregistruoti, manau jus mielai pakonsultuos moderatoriai :)
Ir bus zymiai maziau painiavos, nes dabar kas netingi, tas raso Vytenio vardu. Chebra, negrazu taip daryti, siaip ar taip tai zmogaus smeizimas... :roll:
Atgal į viršų
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-08-23, 10:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atsibodo jau tos vytenio blevyzgos, geriau susirupintume, ko nieks nebesportuoja, paziurekit kiek dalyviu i varžybas besiregistruoja, kas cia artinas OS mirtis?
Atgal į viršų
who cares...
Meistras


Prisijungė: 2005 05 31
Pranešimai: 318
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-08-23, 12:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Citata:
Atsibodo jau tos vytenio blevyzgos, geriau susirupintume, ko nieks nebesportuoja, paziurekit kiek dalyviu i varžybas besiregistruoja, kas cia artinas OS mirtis?

parashydamas shita zhinute tu davei dar viena proga Vyteniui parashyta ilga straipsni shi karta tai galetu buti "os mirtis" ar kas nors tokio... :roll:
_________________
(\_/)
(0.o)
(> <)
"""""""
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
neVytenis
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-08-23, 17:54    Rašyti temą: Re: tik Vyteniui Atsakyti su citata

.Vytenis. rašo:
Kaip puikiai ispranasavo kazkada Jurgis! Kad nezinia kiek zmoniu raso Vytenio vardu. Tada gal ir nerase kiti o dabar mano vardas gali jau tapti bendrinis. Tokie pokstininkai turekite saika.
...
Man atrodo, kad ir cia ne Vytenio parasyta :twisted: :D
Atgal į viršų
cld
Meistras


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 110
Pranešimų per dieną: 0.02
Miestas: Made in EU

PranešimasParašytas: 2006-08-23, 19:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zinoma, kad ne Vytenio, juk sis tekstas rislus, mintys normaliai isdeliotos, straisnis nesiekia nei puslapio ir svarbiausia nera slyksciai primarginta visokiausiu spalvu ir sriftu dydziu :wink: :lol:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Vytenis ir taskas
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-08-23, 19:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mielieji. Mielosios. Mes esam tik kosmoso dulkes , arba nuliukai ir vienetukai interneto platybese :idea: Kodel as negaliu buti Asta, treneris, moksleivis-paauglys ar Lenkijos prostitute :?: Lygiai taip pat bet kuris is jusu galite buti Vyteniu. Siulau moderatoriams is viso pataisyti programele ir kiekvienam neprisistaciusiam raseivai priskirti ne svecio o Vytenio varda :!: O jei ir skirtingi Vyteniai prades vienas su kitu gincytis, nieko blogo , jums tai jau neturetu buti naujiena, uztat visi galesit pabuti "ant mano dviracio". [size=18]MESSIJAS SU JUMIS [/b]!:mrgreen:
Atgal į viršų
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-08-25, 10:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

color=olive]DĖKOJU, ATSIPRAŠAU IR SIŪLAU:[/color]

Mielieji bendravardžiai! Pajuokavote ir užtenka. Visur turi bųt saikas. Kaip matote, aš jau užsiregistravau. Taigi Dėkui, kad mane pavadavote atostogų metu. Prasidėjus JWOC-06 ir TAKAS-06 laidojau savo tėvukų ir, tĄsiant savo tėvo pasišventimų sportui, teko iš kart po laidotuvių tų paĄių dienų vežti savo vaikus Į Druskininkus. Padarius JWOC-06 analizes, bųtinai man reikėjo pailsėti ir pasitraukti nuo kompiuterio. Prie jo buvau trumpam sugrĮžĄs tik per WOC-06 Danijoje, po kurio vėl pasinėriau Į gamtos prieglobstĮ. (Apie bųvimo ir keliavimo bųtinybĄ orientavimosi sportui bandysiu dar parašyti.) Taigi bųdamas gamtoje (Šalia Palangos Kunigiškėse su stovyklaujanĄiais vaikais, keliaudamas dviraĄiu per visų Lietuvų ir ypaĄ po Aukštaitijų (iki Visagino ir Klajųno maratono), su Jumis, mielieji, bendrauti internete galimybių neturėjau. Todėl atsiprašau visų, jei "mano vardu išsprųdo kažkas ne taip. Esu kaltas, kad nebuvau prisiregistravĄs. Gaila, kad tik dabar pamaĄiau skyrelĮ apie Oforumų ir jame atradau Parašytų: Tr., 08 09 2006, 13:31
štai tokių nuomonĄ:

Anonymous rašo:
tokiu atveju galima pvz. prisistatyti, kas rašė....

... VytenĮ... siųlyĄiau primygtinai pasiųlyti užregistruoti... bo kartais nežinai, jis rašė, ne jis... gal ten 5-iese rašo... imk paskui ir atsirink... kur kieno...

Su pagarba,
<sunius>


Tiesa, mano kompiuterio vardyno atmintyje yra 14 visokiausių Vytenių pasivadinimų, kuriais aš vadindavausi. Yra ir kitokių vardų, net ne mano rašytų (tikriausiai tų, kuriems duodavau panaršyti po internetų). Todėl ir nesiregistravau, kad maniškiai nepradėtų pilti mano vardu. Aišku, dažnai pamiršdavau pasirašyti ir jei rašydavausi ne ilgus pranešimukus, taisytis dažnai nebųdavo prasmės. Nesiteisinu - matau, kad priskaldžiau malkų, tik dar kol kas negaliu suprasti, kaip tai padariau. O tų malkų šipuliai štai jie - ypaĄ šiųnakt atsirado ir:
ne vitenys rašo:
na prajuokinote is baliaus atejusĮ :D :D :twisted:
Anonymous rašo:
Gal pradėkim siųlyti? Aš siųlau Vyteni
Ei sveciau ir "kitas" sveciau tik po 4 min. sureagavusiam! Tai gal pirma issiaiškinkite, kiek tu Vyteniu priviso. SPĖKITE, kelintas cia Vytenis paraše štai taip:
Vytenis ir taskas rašo:
Mielieji. Mielosios. Mes esam tik kosmoso dulkes , arba nuliukai ir vienetukai interneto platybese :idea: Kodel as negaliu buti Asta, treneris, moksleivis-paauglys ar Lenkijos prostitute :?: Lygiai taip pat bet kuris is jusu galite buti Vyteniu. Siulau moderatoriams is viso pataisyti programele ir kiekvienam neprisistaciusiam raseivai priskirti ne svecio o Vytenio varda :!: O jei ir skirtingi Vyteniai prades vienas su kitu gincytis, nieko blogo , jums tai jau neturetu buti naujiena, uztat visi galesit pabuti "ant mano dviracio". MESSIJAS SU JUMIS [/b]!:mrgreen:
Tuoj prašvis ir tikras vytenys tikrai atvarys - o tai tikra KOMEDIJASKANDALĖ :D :D :D :D :D :D P.S: su raidyĄių dydžiai pažaidžiau aš - Vytenis jau išmoke tai. :D


Todėl galvoju, ar nereikėtų naujos temos apie mųsų Oforumo modifikavimų. Aš nemaĄiau jokio skirtumo tarp sveĄių ir registruotų slapyvardžiais, kurių net nenutuokiu, kas jie tokie. Bet dabar jau po truputi keiĄiu nuomonĄ ir manau, kad mųsų forumų reiktų diferencijuoti ir sukurti rimtesnių temų skyrių, kuriame galėtų diskutuoti tik registruotieji. Prie rimtesnių (prestižinių) temų, manau, kad turėtų bųti kad ir Lietuvų atstovaujanĄių varžybų temos, organizacinės temos ir METODINĖS MOKSLINĖS. Atsiprašau, kad nekuriu dabar naujos temos, nes šĮ pranešimukų tiražuoju ten, kur reikia man atsiprašyti už mano priskaldytas malkas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-10-11, 13:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jau yra viena tema Tik Vyteniui ir kokiu pagrindu ji buvo uzrakinta. Mederatorius galetu ideti paaiskinima kodel leidzia kurti kita tokiu vardu.
Atgal į viršų
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-10-11, 19:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

:shock: Iš kur šių senienų jau senai pamirštų išpaišėte? Kai buvo privisĄ visokiausi "Vyteniai" dar ir net nekorektiški su Įžeidinėjimais, tai ir užrakino tų temų, kur nemažai buvau pridėjĄs straipsnių pagal kažkieno pageidavimus. O Į šitų nedrĮstu dėti, nes kažkokio apsimetėlio mano vardu Ąia ji pradėta. Ir tas taškelis prieš mano vardų man monitoriuje beveik neĮžiųrimas; ne toks jau aštrus tas mano regėjimas ir už tat mane šokiruoja, kai to taškelio neĮžiųrau. Patikėkite, nekaip jauĄiuos, kai užsiregistravĄs, o matau vis tiek bendravardĮ.

Tai ar reikia vėl dėti atskirai Į vienų bendrų temų :?:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-10-11, 21:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Reikia nedėt viskų atskirai Į vienų temų. Reikia ir rašyt apie viskų šitoje temoje. Nes jųs tų patĮ straispnelĮ parašydavote vienoje temoje, paskui tų patĮ pakartodavote šitoje temoje. Kadangi beveik visi Jųsų pasisakymai forume iškrenta iš internetinio bendravimo žinuĄių ilgio normų, užtektų kitose temose nurodyti šių temų, norintiems pasiakityti plaĄiau. Ir visi laimingi bus :D
Atgal į viršų
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-10-12, 02:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai protinga pastaba ir nuostabus patarimas. Reiks kažkų permastyti. :roll: Tik gaila, kad nemoku internete jausti auditorijos nuotaikos. Orientavausi Į mažumų, paĄių kantriausių norinĄių kažkų žinoti. Iki šiolei buvau ĮsitikinĄs, kad ilgi rašiniai neturėtų kenkti nenorintiems nieko žinoti. Tai mane pradžioje kai kurie pasisakantys buvo ĮtikinĄ, kad kam neĮdomu, tai nesunku praleisti su pele ar klavišu žemyn. Todėl ir spalvas naudoju, kad ilgi rašiniai ir juose bųtina išryškinti pagrindinias mintis - pabrėžti ypaĄ tiems, kam nėra kada viskų detaliai skaityti.

Dėkingas bųsiu ir už daugiau pastabų
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
sunius
Meistras


Prisijungė: 2004 04 01
Pranešimai: 940
Pranešimų per dieną: 0.13
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-10-12, 09:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

šitų temų siųlyĄiau ne prie Varžybų ar Bendras... o prie nusišnekėjimų perkelti...

Dėkui
_________________
<sunius>
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger MSN Messenger Skype vardas
MaTeL1S
Naujokas


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 15
Pranešimų per dieną: 0
Miestas: Jurbarks.

PranešimasParašytas: 2006-10-23, 21:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vyteni, gal gali duoti man savo e-mail'ų. Reik patarimų.
_________________
http://www.matelisnori.dar.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Liuba
Administratorius


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1430
Pranešimų per dieną: 0.2
Miestas: Klaipda/iauliai

PranešimasParašytas: 2006-10-24, 08:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

"email" knopkės kiba nematai?
_________________
Justinas Liubinskas,
O! Klaipda/Sakas,
+37061493982,
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
Puslapis 13

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005