ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile    Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Sveikinam Vyteni tapus lygeteisiu registruotu forumo nariu !

 
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Informacija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
RAMUNCHIKAS
Meistras


Joined: 03 Apr 2004
Posts: 99
Posts per day: 0.02
Location: Kaunas

PostPosted: Sat, Aug 26 2006, 23:09    Post subject: Sveikinam Vyteni tapus lygeteisiu registruotu forumo nariu ! Reply with quote

Mane iki asaru sugraudino atviras Vytenio prisipazinimas apie 14 jo vardu issilaikiusiu jo kompiuterio atmintyje Confused . O dar kiek vardu kompiuteris prisimine tu blogiuku, kurie naudojosi Vytenio kompiuteriu, kai jo nebuvo namie, arba kai jis leisdavo jiems tik pasiziureti pasto dezutes... Evil or Very Mad Kaip viskas paprasta. Nekaltas ,Vyteni, tu tikrai nekaltas Wink . Del viso pikto sukalbek 5 kart "Sveika, Marija..." ir .... sveikas atvykes i musu foruma Smile. Nepyk jei nuo siol visi Vyteniai su uzrasu svecias bus istrinami saugumo sumetimais Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message  
.Vytenis
Guest
Posts per day: 1.15

PostPosted: Mon, Aug 28 2006, 13:40    Post subject: Reply with quote

Na as svecias ir jau ne viena pranesima ".Vytenio" vardu dabar pasiunciau, nors jis priserigistraves. Manau, kad dabar priveisti visokiausi Vyteniai bent man sukelia problemu. Anksciau, kai jis pasirasinejo tais 14-ais Vyteniais visokiausiais, atrodo, nebuvo problem.
Back to top
RAMUNCHIKAS
Meistras


Joined: 03 Apr 2004
Posts: 99
Posts per day: 0.02
Location: Kaunas

PostPosted: Mon, Aug 28 2006, 14:54    Post subject: Reply with quote

Lazda turi du galus. Jei Vytenis nesupranta, kai jo prasoma prisiregistruoti, tai tenka jam parodyti kokia velniava cia uzverda kai jis pasirasineja simtais vardu ... O dabar bet koks .Vytenis ar velVytenis man yra kaip Surskis ar Mauzeris. Kas tikra yra tikra, o i kitka (svecius) galima tiesiog nekreipti demesio Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest

Posts per day: 1.15

PostPosted: Mon, Aug 28 2006, 15:56    Post subject: Reply with quote

O gaila. Tas Vytenis, kuris pasakojo apie baltarusiska veliva, man buvo idomesnis uz ta, kuris pasakojo apie Edita.
Back to top
RAMUNCHIKAS
Meistras


Joined: 03 Apr 2004
Posts: 99
Posts per day: 0.02
Location: Kaunas

PostPosted: Mon, Aug 28 2006, 17:37    Post subject: Reply with quote

Manau kad jei graziai paprasysit, tai tas Vytenis, kuris pasakojo apie baltarusiska veliava sugrys ir papasakos pavyzdziui kaip atsitiko, kad Islandai pirmieji pripazino Lietuvos nepriklausomybe, nes tai irgi to Vytenio darbas Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Vytenis
Meistras


Joined: 25 Aug 2006
Posts: 3200
Posts per day: 0.66
Location: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PostPosted: Sat, Sep 02 2006, 00:50    Post subject: Reply with quote

Na, kodėl Islandai pripažino mus pirmieji, galėčiau ir aš papasakoti Very Happy Tik dabar pamačiau jau senai man skirtą sveikinimą. Tai įdomu Rolling Eyes vadinasi RAMUNCHIKAS pažįsta tą Vytenį, kuris tikrai nuostabiai aprašė tą baltarusių tautinę vėliavą, lyg su manim būtų gyvenęs viename kambaryje - tame devynaukštyje, kuriame jaunystę praleidau ir taip jis nuostabiai viską aprašė. Žinokite, kad dabar mano visi jaunystės kolegos iš Jonavos net atsistebėti negali tuo pranešimuku ir mįslė kol kas net neįminta. O mįslė - tai iš kur ir kas čia galėjo žinoti, kad aš gyvenau devynaukštyje prie Neries - pirmajame Jonavos devynaukštyje pastatytame 1969 m., kuriame ir apsigyvenau. Tai buvo jaunųjų specialistų "bendrikas" ( tada tokio žargono mano laikais nebuvo).

Na, o dėl registracijos, tai dėkui už pasveikinimą. Užsiregistravęs net atsistebėti negaliu, kaip tai paprasta ir kad labai naudinga. Negaliu atleisti, kodėl net nebuvau pagalvojęs, kad dar reikia kažkur kažkaip registruotis. Nemačiau kažkodėl tam jokios prasmės ir tam neteikiau jokios reikšmės. taigi dabar galiu tik paaimanuoti ir primygtinai kitiems siūlyti registruotis. Tik, geriausiai būtų taip, kad ta registracija padėtų ir pseudonimus kažkiek indentifikuoti. jei Jūs visi žinote, kas aš esu, tai tikrai 98% registruotų net nenutokiu, kas jie tokie. Net ir kas tas Skyrma- mano asmeninis psichiatras, tikrai kaukę užsidėjęs, kad jo neatpažinčiau.

Na, o kaip čia gavosi, kad tiek daug Vytenių priviso, tai man dar mįslė, kur čia ir kaip aš "malkas prisiskaldžiau". Gal tos nelemtos mano atostogos kaltos? Juk Skyrma pranešė, matau, kad su dviračiu išvažiavau. ir jis tai parašė kaip tik, kai aš jau iš tikrųjų per Lietuvą į Aukštaitiją variau. Juk į Visaginą miniau pedalus per visas beveik bažnyčias besifotografuodamas, kuriose mano senelio tėvas 19 amž. pabaigoje vargoninkavo.

Ir kai grįžau tik keliom valandėlėm į Kazlus paimti vaikus į Vilčių žaidynių varžybas - netikėtai pamačiau savo pavaduotojus forume vietoj manęs besidarbuojančius. Pirmiausiai abstulbau, žado netekau, o po to labai linksma pasidarė. Ir kol atsitokėjau, jau ir išvažiuoti reikėjo. Ir čia mano dižiausia gyvenimo nelaimė įvyko. Juk vasarą ir kelionę dviračiu paskyriau tam, kad fotografuoti (tai mano jaunystės dar vienas buvo hobi, kai teko su žymiausiais šalies fotomenininkais bendrauti) - neperrašiau nei į kompaktą, nei į kompiuterį unikaliausių gyvenime prifotografuotų nuotraukų. mat labai talpioje kortelėje vietos dar buvo sočiai ir net nenutuokiau, kad iš manęs pavogs orientacininkai fotoaparatą. Todėl jei kas gražintų man tą kortelę, aš leisčiau pasilikti tą nuknįstą už 1,5 tūkst. kažkada kainavusį.

Na, o dabar dėl mano asmeninių vardų, tuos, kuriuos aš pats pasirašinėdavau. Išsivaizdavau, kad tai bus naudinga ir skaitytojams. Juk visokiausius “Vytenių” vardus naudojau temoms apibūdinti tam, kad informuoti lakoniškai skaitytoją iš anksto, apie ką rašau ir jam duoti suprasti, ar verta toje temą atsidarinėti, kad perskaityti mano paskutinį pranešimą. Štai kokie vardai egzistuoja mano kompiuterio atmintyje:

Vytenis, Vytenis vėl, Vytenio ANALIZĖ globalinė, Vytenis ačiū Gyčiui, Vytenis apie 42,198 km, Vytenis apie TAKAS 5 d., Vytenis apie VASARĄ, Vytenis apie WOC, Vytenis DĖL Kazlausko Vlado, Vytenis į temą, Vytenis JAUNIMO, statistiką, Vytenis KELIO stiprinimui, Vytenis kreipiasi, Vytenis PALYGINA, Vytenio RETRO, Vytenis už GENETIKĄ, Vytenis Varnabūdėje, Vytenis apie V.Kazl.,
Vytenis Viliui A.atsako, Vytenis WOC-06, Vytenis Giedriui.


Aptikau dar porą vardų ne mano rašytų, bet jokių Astų mano kompiuteris nematė. Taip, kad tikrai ji iš kito kompiuterio rašo. Todėl nesuprantu, kam galėjo pakenkti šie mano vardai ir nejau jie tokie neaiškūs buvo? Dar kol kas nesuvokiu, kam reikėjo sukelti tokią sumaištį dėl mano vardų? Dar labiau neaišku, kodėl reikėjo WOC ir ypač WUOC temose mano vardu pasirašinėti?
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
Vytenis
Meistras


Joined: 25 Aug 2006
Posts: 3200
Posts per day: 0.66
Location: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PostPosted: Mon, Sep 04 2006, 00:48    Post subject: Reply with quote

Beja, norėjau dar vienu vardu "Vytenis iš Vilniaus sveikina" pasirašyti. Po sprinto čempionato nulėkiau į Akroplį ir iš jo kompiuterinės kavinės norėjau pasiųsti sveikinimą puikiai sustartavusioms LKKA sportininkėms. Bet deja, pasiųsti parašyto teksto svečio teisėmis nesugebėjau. Man reikalavo kažokio kodo, kurio nežinojau iš kur jį gauti. Jei tokie apribojimai svečiams atsirado, kad reikia iš kai kur gauti kodus, tai nuostabu. Na, o prisiregistravusiuoju vardu sveikinti man nebuvo prasmės, nes tai galiu padaryti ir namo sugrįžęs.
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
cld
Meistras


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 110
Posts per day: 0.02
Location: Made in EU

PostPosted: Mon, Sep 04 2006, 09:44    Post subject: Reply with quote

Gerai Liuba sake kad kodo ivedimas rodo intelekto lygy ir parodo kad nesi robotas Laughing Wink
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ]
Vytenis
Meistras


Joined: 25 Aug 2006
Posts: 3200
Posts per day: 0.66
Location: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PostPosted: Mon, Sep 04 2006, 10:32    Post subject: Reply with quote

Kur jis taip sakė? Atsiprašau, studijuoti kodų taisykles nebuvo man kada. Jei kokios naujienos įvestos, tai šaunu. Jei nesugebės nustatyti iš kur gauti kodus, tai tokie svečiai, kaip aš tikrai neterš eterio Very Happy Jau gerai būtų, kad išvis kai kuioms temoms (labai svarbioms) svečiams apriboti naudojimąsi.
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Informacija All times are GMT + 3 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group