ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile    Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Akcija fotoaparatas
Goto page Previous  1, 2

Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Informacija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Vytenis
Meistras

Posts per day: 0.68

PostPosted: Fri, Sep 08 2006, 21:07    Post subject: Reply with quote

Tereikia išmokti saugoti daiktus

Dėkui, kad apie tai rašote. To aš ir norėjau, kad kiti iš mano klaidų pasimokytų. Įdomų atvejį apie tą komp-ą mano prisiminė. Taip, tada buvo streso, kai staigiai reikėjo pagimdyti žemėlapį artėjančioms miesto jubiliejaus varžyboms. Tada kol įrodėm, kad Jonavai 250, tai ir tik iškilmių išvakarėse gavom lėšų komp-ui įsigyti ir pradėti žem.braižyti. O Birštone labai nuošalyje gal orientacininkai tikrai į mišką nebūt išnešę jo. Tai ne nešiojamas, kurį į nepastebėtas gali išnešti. Ir kai šalia kompo pasnausdavau, tai nejau kas nakti man virš galvos kompo kabelius atjunginės? O kai išvažiuodavom į startus, tai ir komendantas stovyklos būdavo. O taip tai mano vaikų eilės prie to komp-o buvo, kurie piešė tą miesto žemėlapį ir mane labai pavadavo. Be tų vaikų nebūčiau nei renginio paruošęs, nei žemėlapio nupiešęs. Šaunūs buvo, malonu ir dabar su jais susitikt. Vis primena, kad nuostalgiją jaučią OS-ui.

Dėkui sūniui parašiusiam tikrai dalykinę mintį:
sunius wrote:
Visagine šiaip dingo ir keletas kitų vertingų daiktų... Ir aš vistik manau (ir esu pakankamai tvirtai įsitikinęs), kad tai ne orientacininkų "nuopelnai"... Vagišių buvo yra ir matyt bus... Tereikia išmokti saugoti daiktus ;-(

Jau apie Visaginą rašiau ir kai kas dar be manęs pastabų dėl apsaugos davė. Ten ir aš klaidų su vaikėzais vietiniais padariau ir teisėtai nuo Liubospriekaištą gavau, kad juos laisvai galima buvo patvarkyti. Ten dėl jų buvau atsargus ir aparato palapinėje vieno nelaikiau. Juk per 37 metus visko buvau mokytas. Pamenu Paneriuose, kai iš mano dukros per apdovanojimų ceremonjalą jai visas krepšys su aprangą buvo nujotas, kuris buvo jai už nugaros ir ji jo nematė, nes plojo prizininkams ir į juos žiūrėjo.

Taigi dėl mažųjų sugadintųjų visaginiečių jau siūliau, kad ir juos gal orientavimosi trasomis sudominti reikėjo ir tada gal pagundų jiems būtų buvę mažiau. Bet štai ir klausimas, ar tokius galima gundyti į OS, kai akiplėšiškumo vaikiško tokio dar gyvenime nebuvau sutikęs. Išsivaizduokit - mačiau jų įtartinus žvilgsnelius, kurie prašėsi pas manę į palapinę. Akys tikrai jų įtartinos man buvo ir atsakiau jiems tokį malonumą. Juk jie iš manęs (dviračio bagažinės) buvo identą ir kompasą pavogę, kuriuos išsipirkt iš jų man reikėjo. Nesiėmiau jų auklėjimu, nes ne mano daržas Visaginas. Todėl labai budrus buvau, kad kokį miegmaišį nenušvilptų. Visą laiką, pasitraukęs stebėjau savo palapinę net iš tolo. Bet kad koks mažylis prisėlintų už palapinės ir prapjautų ją, kad ciklopą per palapinęs skylę nujoti, tai tikrai nedasiprotėjau, kad iki tokio lygio gali būt "ištobulėję" mažieji "pof-ai". Tai štai ir klausimas - ar tokius verta į mūsų sportą vylioti? Turėjau vieną tokį ant visos Jonavos pagarsėjusį. Kai į varžybas jį veždavome, tai įdėmiai visi jį stebėdavome, kad kur pas kitų miestų orientacininkus neįsisuktų. Patikėkite, su juo turėjom vargo nemažai.

Tai štai kodėl apie tai rašau. Juk tokie gali kiekviename kolektyve pasitaikyti. Ir tai kolektyvo garbės reikalas tokį pagydyti. Ar ne taip? juk vis tiek sekant tokį, niekur nuo draugų nedings "ne tuo keliu pavažiavęs".

Na, o dabar konkrečiai dėl Bombardynės situacijos. Ar ten galėjo būti svetimų? Kažkaip labai jau kamerinės buvo tos Vilčių žaidynių varžybos. Išsivaizduokite, tik viena amžiaus grupė, ir visi savi, gerai žinomi sportininkai. Gal vienas kitas rečiau pasirodąs tokie, kaip iš mano K.R.. Daugiau egzotinių lyg ir nebuvo. Tai vis tik ar buvo ten pašalinių? Ar pašalinis taip jau drasiai puls prie daiktų svetimų, kai prie jų visą laiką kažkas tai būdavo? Iš kur tų pašalinių galėjo atsirasti, kai Bombardynėje nėra arti miestelio?

Labai teisingai rašo sūnius:

"...Vagišių buvo yra ir matyt bus... Tereikia išmokti saugoti daiktus"

Man dabar labai neramu dėl mažylių, kurie atvažiavę į treniruotes ir net varžybas, nešasi į trasą mobiliuosius. Juos sunku įtikinti, kad sportininkai vienas iš kito nevagia. Taigi ar nedarau didžiulę klaidą taip sakydamas?! Question Exclamation Kaip saugoti savo daiktus, bėgant į trasą? Pamastykite apie masines varžybas, kai į jas atvykstate tiesiai iš pamokų ar paskaitų ir ten nėra trenerių - sargų? Juk sargais este visad patys, vienas dar neišbėgęs, o kitas jau parbėgęs. Tai ar svetimas išdrįs į nepažįstamą kompaniją "medžioti", kai prie daiktų visad kažkas būna ar juos iš šalies visi savi mato? Ar ne tokia situacija buvo Bombardynėje?

Kažkaip sutapo, kad šiandien man pareikalavo banke savo sąskaitą atsidaryti, nes rytdienai starto mokestį už maratoną reikėjo susimokėti. Bet labai prašau, rašykime ir diskutuokime, kad neatsitiktų taip kaip man. Ar negalime tobulėti ir aplinkai įtakoti Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
Liuba
Administratorius

Posts per day: 0.22

PostPosted: Mon, Sep 11 2006, 13:18    Post subject: Reply with quote

Na, kadangi nematau, kad čia kažkas būtų pajudėję, tai norėčiau pasisiūlyt tapti iždininku. Tikiuos pasitikit manim, ir tie, kam patinka Vytenis, nepagailės keleto litų. Jei tinka, galima daryt bankinius pervedimus į:
LT067300010073470949 (Hansa-LTB)
arba
LT047044060004102835 (SEB Vilniaus bankas)
Justinas Liubinskas.
Žinoma, galima ir grynaisiais Smile
Siūlyčiau šią akciją apribot iki spalio 1osios ir aukoti ne itin dideles sumas (iki 30lt?), kadangi manau, jog atsiras nemažai žmonių, ir tokiu būdu galutinė stafkė gausis ne tokia jau menka.
Na, jei yra kitokių variantų, tai siūlykit, diskutuojam Smile Bet manau, kad būtų malonu gerų Vytenio nuotraukų pamatyt dar iš šio sezono.
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ] Visit poster's website Skype Name
Liuba
Administratorius

Posts per day: 0.22

PostPosted: Mon, Oct 09 2006, 17:58    Post subject: Reply with quote

Norėčiau priminti ir paraginti, kad akcija vis dar vykdoma, ir galvoju kad reiktų pratęst iki Lietuvos Taurės (imtinai). Gaila, bet deja, kolkas prie akcijos prisidėjo tik vienas žmogus su 30Lt pervedimu.

Tikiuos, kad dar kas nors gausis iš viso šito reikalo Smile Nebūkim tokie abejingi[/b]
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ] Visit poster's website Skype Name
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Informacija All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum