�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Akcija fotoaparatas
Pereiti prie Atgal  1, 2
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Informacija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-09-08, 21:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tereikia išmokti saugoti daiktus

Dėkui, kad apie tai rašote. To aš ir norėjau, kad kiti iš mano klaidų pasimokytų. Įdomų atvejĮ apie tų komp-ų mano prisiminė. Taip, tada buvo streso, kai staigiai reikėjo pagimdyti žemėlapĮ artėjanĄioms miesto jubiliejaus varžyboms. Tada kol Įrodėm, kad Jonavai 250, tai ir tik iškilmių išvakarėse gavom lėšų komp-ui Įsigyti ir pradėti žem.braižyti. O Birštone labai nuošalyje gal orientacininkai tikrai Į miškų nebųt išnešĄ jo. Tai ne nešiojamas, kurĮ Į nepastebėtas gali išnešti. Ir kai šalia kompo pasnausdavau, tai nejau kas nakti man virš galvos kompo kabelius atjunginės? O kai išvažiuodavom Į startus, tai ir komendantas stovyklos bųdavo. O taip tai mano vaikų eilės prie to komp-o buvo, kurie piešė tų miesto žemėlapĮ ir mane labai pavadavo. Be tų vaikų nebųĄiau nei renginio paruošĄs, nei žemėlapio nupiešĄs. Šaunųs buvo, malonu ir dabar su jais susitikt. Vis primena, kad nuostalgijų jauĄių OS-ui.

Dėkui sųniui parašiusiam tikrai dalykinĄ mintĮ:
sunius rašo:
Visagine šiaip dingo ir keletas kitų vertingų daiktų... Ir aš vistik manau (ir esu pakankamai tvirtai ĮsitikinĄs), kad tai ne orientacininkų "nuopelnai"... Vagišių buvo yra ir matyt bus... Tereikia išmokti saugoti daiktus ;-(


Jau apie Visaginų rašiau ir kai kas dar be manĄs pastabų dėl apsaugos davė. Ten ir aš klaidų su vaikėzais vietiniais padariau ir teisėtai nuo Liubospriekaištų gavau, kad juos laisvai galima buvo patvarkyti. Ten dėl jų buvau atsargus ir aparato palapinėje vieno nelaikiau. Juk per 37 metus visko buvau mokytas. Pamenu Paneriuose, kai iš mano dukros per apdovanojimų ceremonjalų jai visas krepšys su aprangų buvo nujotas, kuris buvo jai už nugaros ir ji jo nematė, nes plojo prizininkams ir Į juos žiųrėjo.

Taigi dėl mažųjų sugadintųjų visaginieĄių jau siųliau, kad ir juos gal orientavimosi trasomis sudominti reikėjo ir tada gal pagundų jiems bųtų buvĄ mažiau. Bet štai ir klausimas, ar tokius galima gundyti Į OS, kai akiplėšiškumo vaikiško tokio dar gyvenime nebuvau sutikĄs. Išsivaizduokit - maĄiau jų Įtartinus žvilgsnelius, kurie prašėsi pas manĄ Į palapinĄ. Akys tikrai jų Įtartinos man buvo ir atsakiau jiems tokĮ malonumų. Juk jie iš manĄs (dviraĄio bagažinės) buvo identų ir kompasų pavogĄ, kuriuos išsipirkt iš jų man reikėjo. Nesiėmiau jų auklėjimu, nes ne mano daržas Visaginas. Todėl labai budrus buvau, kad kokĮ miegmaišĮ nenušvilptų. Visų laikų, pasitraukĄs stebėjau savo palapinĄ net iš tolo. Bet kad koks mažylis prisėlintų už palapinės ir prapjautų jų, kad ciklopų per palapinĄs skylĄ nujoti, tai tikrai nedasiprotėjau, kad iki tokio lygio gali bųt "ištobulėjĄ" mažieji "pof-ai". Tai štai ir klausimas - ar tokius verta Į mųsų sportų vylioti? Turėjau vienų tokĮ ant visos Jonavos pagarsėjusĮ. Kai Į varžybas jĮ veždavome, tai Įdėmiai visi jĮ stebėdavome, kad kur pas kitų miestų orientacininkus neĮsisuktų. Patikėkite, su juo turėjom vargo nemažai.

Tai štai kodėl apie tai rašau. Juk tokie gali kiekviename kolektyve pasitaikyti. Ir tai kolektyvo garbės reikalas tokĮ pagydyti. Ar ne taip? juk vis tiek sekant tokĮ, niekur nuo draugų nedings "ne tuo keliu pavažiavĄs".

Na, o dabar konkreĄiai dėl Bombardynės situacijos. Ar ten galėjo bųti svetimų? Kažkaip labai jau kamerinės buvo tos VilĄių žaidynių varžybos. Išsivaizduokite, tik viena amžiaus grupė, ir visi savi, gerai žinomi sportininkai. Gal vienas kitas reĄiau pasirodųs tokie, kaip iš mano K.R.. Daugiau egzotinių lyg ir nebuvo. Tai vis tik ar buvo ten pašalinių? Ar pašalinis taip jau drasiai puls prie daiktų svetimų, kai prie jų visų laikų kažkas tai bųdavo? Iš kur tų pašalinių galėjo atsirasti, kai Bombardynėje nėra arti miestelio?

Labai teisingai rašo sųnius:

"...Vagišių buvo yra ir matyt bus... Tereikia išmokti saugoti daiktus"

Man dabar labai neramu dėl mažylių, kurie atvažiavĄ Į treniruotes ir net varžybas, nešasi Į trasų mobiliuosius. Juos sunku Įtikinti, kad sportininkai vienas iš kito nevagia. Taigi ar nedarau didžiulĄ klaidų taip sakydamas?! :?: :!: Kaip saugoti savo daiktus, bėgant Į trasų? Pamastykite apie masines varžybas, kai Į jas atvykstate tiesiai iš pamokų ar paskaitų ir ten nėra trenerių - sargų? Juk sargais este visad patys, vienas dar neišbėgĄs, o kitas jau parbėgĄs. Tai ar svetimas išdrĮs Į nepažĮstamų kompanijų "medžioti", kai prie daiktų visad kažkas bųna ar juos iš šalies visi savi mato? Ar ne tokia situacija buvo Bombardynėje?

Kažkaip sutapo, kad šiandien man pareikalavo banke savo sųskaitų atsidaryti, nes rytdienai starto mokestĮ už maratonų reikėjo susimokėti. Bet labai prašau, rašykime ir diskutuokime, kad neatsitiktų taip kaip man. Ar negalime tobulėti ir aplinkai Įtakoti :roll:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Liuba
Administratorius


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1430
Pranešimų per dieną: 0.2
Miestas: Klaipda/iauliai

PranešimasParašytas: 2006-09-11, 13:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, kadangi nematau, kad Ąia kažkas bųtų pajudėjĄ, tai norėĄiau pasisiųlyt tapti iždininku. Tikiuos pasitikit manim, ir tie, kam patinka Vytenis, nepagailės keleto litų. Jei tinka, galima daryt bankinius pervedimus Į:
LT067300010073470949 (Hansa-LTB)
arba
LT047044060004102835 (SEB Vilniaus bankas)
Justinas Liubinskas.
žinoma, galima ir grynaisiais :)
SiųlyĄiau šių akcijų apribot iki spalio 1osios ir aukoti ne itin dideles sumas (iki 30lt?), kadangi manau, jog atsiras nemažai žmonių, ir tokiu bųdu galutinė stafkė gausis ne tokia jau menka.
Na, jei yra kitokių variantų, tai siųlykit, diskutuojam :) Bet manau, kad bųtų malonu gerų Vytenio nuotraukų pamatyt dar iš šio sezono.
_________________
Justinas Liubinskas,
O! Klaipda/Sakas,
+37061493982,
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
Liuba
Administratorius


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1430
Pranešimų per dieną: 0.2
Miestas: Klaipda/iauliai

PranešimasParašytas: 2006-10-09, 17:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

NorėĄiau priminti ir paraginti, kad akcija vis dar vykdoma, ir galvoju kad reiktų pratĄst iki Lietuvos Taurės (imtinai). Gaila, bet deja, kolkas prie akcijos prisidėjo tik vienas žmogus su 30Lt pervedimu.

Tikiuos, kad dar kas nors gausis iš viso šito reikalo :) Nebųkim tokie abejingi[/b]
_________________
Justinas Liubinskas,
O! Klaipda/Sakas,
+37061493982,
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Informacija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2
Puslapis 22

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005