ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile    Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Lietuvos ATSTOVAVIMO APTARIMAI
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Bendras
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Vytenis
Meistras

Posts per day: 0.66

PostPosted: Thu, Nov 09 2006, 12:35    Post subject: Reply with quote

J.U. wrote:
Vyteni, ...kokiu pagrindu siuo metu Brazilijoje esantys lietuviai orientacininkai atstovauja Lietuva KARISKIU cempionate? pvz. Krepsta, Pauzaite, Ambrazas, ir kiekvienas kitas?
Mano supratimu tokiu pagrindu, kad kiekvienam piliečiui būti patriotu ir tarnauti gynybinėse pajėguose galima bet kada - tik priesaiką priimk. Juk yra savanorių, šaulių sąjungos struktūros. Pavyzdžiui Jonavoje jaunųjų šaulių kuopą atkūtė mūsų vienas orientacininkas - 17-metis Dainius Pilypas., kuris vėliau buvo tapęs ir net Lietuvos jaunųjų šaulių vadu ir Jonavos kuopą jam vadovaujant, jei neklystų, buvo net prieš Vilniaus prof-us OS respublikines v-bas komandines laimėjusi. Sveikinu ir savo buvusį auklėtinį studentą Svajūną P. irgi nesenai priesaiką Tėvynei davusiam. Taigi nesistebėkime, kad visų šalių kiečiausi pasaulio orientacininkai atstovauja savo karines pajėgas.

Labai malonu, kad iš kart mano panaudotų citatų autorė atsiliepė : Very Happy
walka wrote:
Nu vyteni, gryba pjaunat, ,,,Ir is kur tokios fantazijos ...? Gal galetumete pamokyti, ...
Tai ar dar per trumpi mano straipsniai? O kad grybą pjaunu, mieloji Indrė – tai tam ir pjaunu, kad į pintinėlę galėtum, jei norėtum… : Very Happy Jei žinai, kur pjaunu – tai pasakyk, kaip su tomis Tavo besiskustomis karstinėmis duobėmis ar tuo gruntu. Jei nebūtum besiskundusi – nebūčiau tęsęs Tavo pradėtą grybą pjauti. Tik tas Tavo pranešimas ir užvedė mane visą šią temą užvesti. Tik, Tu, mieloji, man atskleidei, kad su pasirengimu kažkas ne taip buvo. Juk pati rašei, ką ypač raudonai didesnėm raidėm paryškinau. Taigi, nuostabaus Indrės herbo autore - savo fantazijas ir paėmiau tik iš mielosios walkos citatų.
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
walka
Meistras

Posts per day: 0.04

PostPosted: Thu, Nov 09 2006, 12:43    Post subject: Reply with quote

oj, vyteni, labai smagu, kad ash jus uzhvedu! Net to ir nezhinodama! Kokia nuostabi sinteze, tik gaila, kad tik vienpuse... Crying or Very sad

Tai kur tie shautuvai?!

++hay faif
Vytenis
Meistras

PostPosted: Thu, Nov 09 2006, 13:10    Post subject: Reply with quote

Šautuvai, tai šautuvai, bet Tavo kitos kalbos prierašus ne visad sekasi išsiversti su žodynu, jame net panašių žodžių neberandu. Gal ne tos kalbos žodyne ieškau. Twisted Evil Iš kur žinoti, kokia kalba pasirašai? Gerai, kad dabar išsiverčiau - "Dievą.. šypseną ...veidą..." - žodžiu, mintį pagavau. Lai visad šypsnys veide būna visų mūsų Dievu. Exclamation Tada ir šautuvų nereikės.
Back to top
J.U.
Meistras

Posts per day: 0.1

PostPosted: Thu, Nov 09 2006, 15:39    Post subject: Reply with quote

Vyteni, man neidomu, ka tu manai, man idomu, gal tu zinai, kokiu pagrindu atstovaujama kariskiu pasaulio cempionate? Nes absoliuti dauguma isvaziavusiu Brazilijon ne kariskiai. O jei gali vaziuoti kiekvienas, kuris tuo tikslu irasomas i kokia nors savanoriska struktura popieriniu nariu, tai gal baikim maivytis ir pagal reitingus surasykim pirmas sesias moteris ir pirmus sesis vyrukus?
Klausimas visam forumui, ne tik Vyteniui. Paaiskinkite man prasau, nes man neaisku, o kai man neaisku, tai as galvoju, kad cia ne viskas svaru.
Back to top
View user's profile Send private message  
cloudsmaker
Meistras

Posts per day: 0.06

PostPosted: Thu, Nov 09 2006, 15:49    Post subject: Reply with quote

tu ten zinai kas kariskiai kas ne. jei ka taj turbut ir savanoriai skaitos kariskiais
Back to top
bikule
Meistras

Posts per day: 0.07

PostPosted: Thu, Nov 09 2006, 15:53    Post subject: Reply with quote

nemanau kad kitas šalis atstovaujantis visi kariškiai yra "ne popieriniai" Rolling Eyes
taip pat kaip ir rankinio komandos "Granitas-Kausta" kariai
kaip ir kitų sporto šakų kariuomenės rinktinės atstovai
Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message   Skype Name
J.U.
Meistras

Posts per day: 0.1

PostPosted: Thu, Nov 09 2006, 16:12    Post subject: Reply with quote

Manes nedomina kitu saliu atstovai. As ne "kitos salies", as Lietuvos pilietis, todel musu rinktine mane ir domina.
Back to top
bikule
Meistras

Posts per day: 0.07

PostPosted: Thu, Nov 09 2006, 17:18    Post subject: Reply with quote

matyt taip pat nedomina ir mūsų šalies kitų sporto šakų rinktinės Razz
man ir ne visada tai patinka kad pralaimi prieš koki 'popierinį' šaulį ar savanorį..
bet kad ir būčiau geriausias kariškis šiuo metu Lietuvoje - nenorėčiau jai atstovauti Brazilijoje Shocked
Back to top
View user's profile Send private message   Skype Name
miinde
Meistras

Posts per day: 0.18

PostPosted: Thu, Nov 09 2006, 17:22    Post subject: Reply with quote

siaip tai visi mes kariskiai Smile net ir as netarnaves esu atsargos eilinis Smile
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ]
Vytenis
Meistras

PostPosted: Thu, Nov 09 2006, 20:23    Post subject: Reply with quote

Taip, ir Sandra gyrėssi, kad jai suteiktas eilinės laipsnis. Aukštąjį baigusi, o tik eilinė. Ar tai sąmoninga? Bet gal pasaulio neapversime - pažiūrėkime: Vos ne visi kiečiausi pasaulio orientacininkai startuoja ne tik WOC, bet ir WUOC ir tuo pačiu štai Brazilijoje. Tik apiforminti tai civilizuotai reikia - visiems tapti savanoriais, ar šauliais, ar ... Jau rašiau, kad mano vienas auklėtinis, dabar studentas, į šaulių sąjungą priimtas todėl, kad orientuotis neblogai moka - jis bus naudingas OS tarpstruktūrinėms varžyboms. Ir net atlytginimą jis už tai nebloga gauna - aišku, reik budėti ir "tarnybą nešti" (rusiškas terminas)
Back to top
Estukas
Naujokas

Posts per day: 0

PostPosted: Fri, Nov 10 2006, 08:53    Post subject: Reply with quote

Sveiki,

skaitau Jusu fantazijas, "diskusijas", pykcius ir t.t. nuo pat forumo isikurimo pradzios, tai noriu papildyti tam tikrus ziniukus:

Imanomi budai tapti LR kariais:

1. Turbut pats sunkiausias budas - istoti i LKA, mokytis 4 metus, veliau tapti profesionalios tarnybos kariu - pvz: Donatas Stulgys;
2. Profesine karo tarnyba - pabaige aukstaji moksla, laimeje konkursa tarnybai profesineje karo tarnyboje, baige 6 men kursus Rukloje - esate PKT karys 3 - 5 metu laikotarpiui - pvz: Misiunaite, Sulcys;
3. Lengviausias budas, taciau nemanau kad dabar taip yra imanoma pasiekti labai lengvai: kreipiates i bet kuri LK KASP padalini Lietuvoje, uzpildote labai labai daug dokumentu, praeinate medicinine komisija, gaunate saukimo liudijima KPAT jusu mieste, baigiate bazini kario savanorio igudziu kursa Klaipedoje Dragunu batalione (15 paru) (reikalavimas ji baigti nuo siu metu), prisiekiate LR Respublikai, pasirasote kario savanorio sutarti nuo 3 iki 5 metu ir tampate LR krasto apsaugos savanoriu. Pvz: visos musu rinktines merginos, kai kurie vaikinai - Simas, Svajunas, Darius, Ramunas ir kt.
Keletas pataisymu gerb. Vyteniui:
1. Pilypas - niekada nebuvo LK karys, LSS - tai visuomenine organizacija, kuri su Lietuvos kariuomene neturi jokio juridinio rysio - tai tas pats kaip Valanciaus blaivybes sajudis ar Jonavos skautu draugija;
2. LK kariuomenes vadas - gen. Valdas Tutkus.

Pasiulymas: jei apsiprendete tapti LR kariais - kreipkites i kariskiu rinktines narius - manau, kad jie, taip pat neisvaziave i cempionata (Indre, Dainora, Ramunas, Laimonas, Donatas) pakankamai nuodugniai Jums paaiskins kas, kaip ir kada.
Back to top
Vytenis
Meistras

PostPosted: Fri, Nov 10 2006, 09:38    Post subject: Reply with quote

Dėkui už pataisymus? Bet noriu paklausti:

Ar visuomeninė organizacija, kaip šaulių sąjunga, kuri disponuoja ginklus ir irgi priima priesaikas, saugo ginklų didžiausius kariškių arsenalus - nejau nesiskaito gynybinei krašto sistemai? Nejau šauliai negali atstovauti savo šalį dabar vykstančiose Brazilijoje varžybose?

P.S: Dėl Jonavos skautų draugijos - tai nepriklausomybei įsitvirtinus, savivaldybės klerkai iš miesto skautus išvijo ir jie išnyko ir vargu, ar jie dar atsikūrė. Jie veikė tik sovietiniais (perestroikos) metais. Juos įkūręs buvo moksleivis - buvęs orientacininkas. jie buvo pirmieji patriotai, kurie pradėjo rengti akcijas prieš sovietų armijos išvedimą.
Back to top
Svecias
Meistras

Posts per day: 0.04

PostPosted: Fri, Nov 10 2006, 17:47    Post subject: Reply with quote

DEL TAVES VYTENI NE UZ KA NEVAZIUOCIAU I BRAZILIJA. NORIU BUT KIEK GALIMA ARCIAU TAVES Laughing

Last edited by Svecias on Wed, Dec 13 2006, 22:23; edited 1 time in total
Back to top
Vytenis
Meistras

PostPosted: Sat, Nov 11 2006, 12:14    Post subject: Reply with quote

Na kaip, mielieji, aukščiau parašyta “mano” diskusija “su pačiu savimi” Svečio vardu? Mat robinzonu nėra įdomu, nes jo vardas labai į mano būdą panašus. O štai Svečio vardu pats tas. Tik, va, kaip su tų citatų ištraukimu iš konteksto? Ar jas betampampant ne per daug nukrypta nuo temos? Pats sugalvojau šią temą ir “pats nukreipiau” į lankas! Twisted Evil Tai, vadinasi, tų pačių saugumiečių metodu – kad tik nebūtų gvildenamos aktualiausios mūsų sporto problemos.
Tik žiūriu, ar “nesuklydau”?! Juk niekur, atrodo, nesmerkiau, kad entuziastas ėmėsi kiek galėjo rinktinės treniravimo. Aš bandau tik kritikuoti pačią mūsų visų rinktų politikų politiką. Tai nejau negalima – tabu?

Nežinau, ar čia aukščiau vykusiai “parinkau” dėl Sandros citatą. Nejau nebuvo pernai aišku, kad ji kaip beveik visų rungčių čempionė ar vicečempionė tikrai turėjo rinktinę atstovauti Japonijoje. Juk ji turėjo aukščiausią formą ir du kart čempione tapo tik, tik grįžus rinktinei iš Japonijos. Pasakykite – kokioje šalyje čempionai ir vicečempionai neimami į savo šalių rinktines? Juk patys buvote dėl to užvedę nuostabiausias diskusijas temose “RinktinėSmile” ir “Skandalai”.

Na, o dėl algos kandidatui į trenerius Svajūnui, tai vis tik reikėjo surasti, jei konkursas buvo sumanytas. Tai kam reikėjo seną trenerį nuimti ir pradėti kitą ieškoti? Aš žinau iš kur paimti pinigų geram trenerio atlyginimui. Manau, kad tai ir daug kas žino tą elementariausią sporto marketingo ABC.

Taigi buvo nac.rinktinės treneris, jis mums, visems Lietuvos treneriams paskaitas skaitydavo ir visas naujausias info. teikdavo, ir mes visi treneriai savo auklėtinius – perspektyvius kandidatus siųsdavome į rinktinės treniruočių stovyklas reguliarias, rašydavome treniruočių planus ir derindavome su nac.rinktinės treneriu ir net ataskaitas nuveikto treniruočių krūvio bei visomis kitomis plonybėmis tardavomės. O kai vykdavo pasaulio jaunimo čempionatai, tai irgi tenai su visais aistruoliais būdavo ir nac.rinktinės treneris.

Tai įdomu, kur dabar tos treniruočių rinktinės stovyklos? Ar jau ne todėl Simas Brazilijoje užleidžia savo pozicijas savo buvusiems lygiaverčiams varžovams? Tai tuo pačiu noriu paklausti – kam tai naudinga, kad rinktinė nustotų treniruotis ir pradėtų smukti mūsų mylimų garsenybių rezultatai? Kam naudinga, kad nesipildytų rinktinė iš jaunų ir perspektyvių kandidatų? Kodėl jau treti metai nekviečiami į stovyklas tie ir tos, kurios treniruodavosi kartu su nac. rinktine? Kodėl nėra pažangiausių treniravimosi metodų sklaidos ir jų paieškos? Kodėl ignoruojamos net sporto mokslininkų pastangos mūsų sporto šakai padėti? Tai kam tai naudinga? Kam tai naudinga mane paversti … vien už tai, kad tai rašau?
Back to top
Gutis
Meistras

Posts per day: 0.06

PostPosted: Sat, Nov 11 2006, 17:12    Post subject: Reply with quote

TAi jei, Vyteni, zinai, is kur paimti pinigu geram treneriui ir taip jau tau rupi (bent jau cia, forume) Simo formos kritimas, ko dar lauki?

Siaip jau kaip treneris elgiesi neetiskai Simo treneres atzvilgiu. Nezinodamas tikrosios padeties savo analiziu mistinemis isvadomis tu keli erzeli ne tik eiliniu OSininku tarpe, bet ir nuvertini Simo ideta darba, o tuo paciu ir jo treneres triusa.

Vien zodziu, patapai visiskai suvaikejusiu dieduku. Verslinikas atsirado...
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Bendras All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 2 of 5

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum