ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile    Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Azimuto suminiai rezultatai
Goto page Previous  1, 2

Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Šiauliai
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kunigas
Meistras

Posts per day: 0.13

PostPosted: Wed, Sep 27 2006, 23:21    Post subject: Reply with quote

Nezinau net nuo ko pradeti.
Gitance : Sezono nugaletojus nustatome pagal tasku suma, surinkta is 9-iu geriausiu rezultatu, pasiektu per pirmuosius 12 turu. Jus suklydote suskaiciavau gerai, tiesiog uzmirsote atimti tris blogiausius rezultatus...Visa ta informacija buvo jau seniai zinoma metai is metu, beto ji buvo parasyta ir ant skrajuciu( kuriuose taip pat buvo zemelapis su visais azimuto turais).
Del jusu dukters Gytes. Man buvo pasakyta, kad "maziu" grupeje apdovanojamas bus tik 1-asis. Jusu dukra nebuvo atsitiktinai praleista, antros ir trecios vietos nugaletojai maziu grupeje apdovanojami nebuvo...Visi buve maziai buvo apdovanoti, sokoladiniais medaliai.Gal taip is tikro ir neturetu buti, bet prizu fonda valdau ne as...
Woodoo, as suprantu kad nera sudetinga su excel suskaiciuoti visu tasku suma, bet kaip padaryti, kad atimtu tris blogiausius. Na mano informatikos zinios yra labai ribotos, tad jei kitais metais man kils tokiu dideliu problemu kaip siemet tikrai prasysiuos tavo pagalbos...
Labai atsiprasau tu zmoniu, kuriu laikai rezultatuose budavo paskelbti klaidingai ar isvis neirasyti, tiesiog per mano neatiduma ir issiblaskyma atsirasdavo sitiek daug klaidu. Kitiems metams pasizadu i viska ziureti, kur kas atsakingiau...
Labai noreciau padekoti Laimonui, kuris man labai padejo visuose pavasario turuose, zinoma ir Tomui kuris gelbejo mane rudeni.Dekui Liubinskui uz rezultatu sutalpinima(tikiuosi, kad kitais metais ismoksiu pats tai daryti) Taip pat noreciau padekoti Evandzelinai Petukienei, kurios deka sutaupydavau nemazai laiko...Ir zinoma Dievui, kad nepagailejo gero oro...
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ]
Woodoo
Meistras

Posts per day: 0.18

PostPosted: Wed, Sep 27 2006, 23:22    Post subject: Reply with quote

Kaip matau is Gitances pasisakymo, mano kritika tikrai buvo teisinga. Svarbiausia nepriimti jos kaip asmeninio izeidimo, nenorejau uzgauti ar izeisti ne vieno.
kunigas:
Jei kyla neaiskumu, manau visada as arba Liuba pades, tik nereikia bijoti paklausti, juk visi norim, kad butu geriau. Sekmes kitais metais.
limkas
Meistras

Posts per day: 0.02

PostPosted: Wed, Sep 27 2006, 23:45    Post subject: Reply with quote

Donatai, tikrai i viska siais metais ziurejai ypatingai atsakingai ir su dideliu uzsidegimu ir noru,,, taip kad viskas buvo labai puiku,,, o kad viskas praeitu isvis be klaidu kazi ar imanoma,,, juk jei dirbi tai ir zmoniska suklysti... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ]
Gitance
Meistras

Posts per day: 0.04

PostPosted: Thu, Sep 28 2006, 18:12    Post subject: Reply with quote

Aciu Donatui, kad man viska paaiskino.
Linkiu sekmes Lenkijoje. Kokie bebutu rezultatai, svarbiausia, kad Tu pats liktum patenkintas savo startais.
Back to top
View user's profile Send private message  
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Šiauliai All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum