ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile    Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Nauja internetine svetaine :)
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Informacija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Vytenis
Meistras

Posts per day: 0.68

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 00:20    Post subject: Reply with quote

www.osport.lt wrote:
Pupuliuk jei tu nesupranti , kad temai pavadinima duoda tas pats zmogus, kuris ir paraso pirma pranesima joje, tada taves is viso prie kompiuterio negalima prileisti Rolling Eyes Paskaityk kokius 200 kartu pirmaji temos pranesima ir pabandyk dar prie ko nors prikibti Exclamation
Prikibsiu. Kokiame įstatyme tai nurodyta, kelintą pranešimą privalau perskaityti? Prašau, nuostabiojo fanės pavyzdžiu tiksliai tai nurodyti.

P.S.: suprasčiau, kad būtų pavadinime 'NAUJAS Viliaus PUSLAPIS"Atsiprašau kad užknįsu pagal woodoo su didžiausiom nesąmonėm, nes tikrai esu "žalias "ir nežinau tokių įstatymų, kelintus pranešimus reik skaityti, kad sužinoti, kaip tema vadinasi. Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
Woodoo
Meistras

Posts per day: 0.18

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 00:21    Post subject: Reply with quote

Ne nu pzdc, zodziu neturiu. VIENINTELIS adresas, minimas sitoj temoj yra Viliaus puslapio, kaip tu sugebi isvartyt, jog tema ne apie ji, as sveiku protu nesuvokiu. Debilas.
P.S. Leidziu tau neatsakyt i sita komentara
www.osport.lt
Meistras

Posts per day: 0.02

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 00:23    Post subject: Reply with quote

nuskriaustas tas musu Vytenis...ar pats niekad temos nekurei ir nezinai kad pirma pranesima butina paciam parasyt? istatymai tau nebepades...
Back to top
www.osport.lt
Meistras

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 00:25    Post subject: Reply with quote

kai debilu pavadina bent jau du forumo vartotojai,tai reiskias Vyteni, kad jau pats laikas butu susimastyti...
Back to top
Vytenis
Meistras

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 00:36    Post subject: Reply with quote

Aš rašau tokį pavadinimą, kokią temą noriu sukurti. O čia šioje temoje pagal temos pavadinimą įsikišau, ir čia man aiškinate, kad šios temos pavadinimas ne viršuje virš puslapio juodžiausiamis raidėmis parašyto reikia ieškoti, bet kažkokiose tai pranešimuose. Tai dar sykį klausiu, kur privalu tai skaityti? Tai kam tie pavadinimai reikalingi virš puslapio? Nejau nemokate susikurti tokius pavadinimus, kad nereikėtų dar ieškoti, o koks gi dar gali būti kitoks tos temos pavadinimas? Atsiprašau, tikrai n eturėjau laiko skaityti tų pranešimų čia, ir supraskite mane - net neskaičiau Viliaus A. pranešimo, nes jis labai suprantamą visiems bendrą temą sugalvojo. kas bus, jei visi mes susikūrę savo puslapius, atskiras temas nuosavas pradėsime kurti. Jei nepatinka, kad įeinu, tai nurodykite tai pavadinime dar pastabėlę skliausteliuose("tik ne Vyteniui") Twisted Evil
Back to top
Woodoo
Meistras

Posts per day: 0.18

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 00:37    Post subject: Reply with quote

Ir tu pazadi, kad tokioje temoje taves nebus ne kvapo?
www.osport.lt
Meistras

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 00:42    Post subject: Reply with quote

Vytenis wrote:
kas bus, jei visi mes susikūrę savo puslapius, atskiras temas nuosavas pradėsime kurti.

kas kiek nori-tas tiek kuria ir kuria ka nori,o jau cia paskiau ne tavo valia uzdrausti kurt ar neuzdrausti
Back to top
Vytenis
Meistras

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 00:51    Post subject: Reply with quote

Atsiprašau, bet kai šios temos klausimais dar pradedade kitose temose diskutuoti, tai ne nežinau, pas kokius man gydytojus kreiptis, atradus visiškai nesuprantamą iš visiškai kitos temos štai šį pranešimą:
www.osport.lt wrote:
Laughing Vargsas tu senelis Vyteni. Jei mes visi butume tokie atleisk uz issireiskima "bambukai", kokiu tu bandai apsimesti Viliaus puslapio temoje, tai gal ir sioje temoje reikejo diskutuot pradet nuo 2 arba 4 pranesimu, kaip tau atrodo kas gautusi ? Laughing Nenoriu ju cituot bet nepatingek, pasiziurek !
Raudonai aš pažymėjau. PARODYKITE TĄ ĮSTATYMĄ, KUR YRA NURODYTAViliaus puslapio temoSPRIVATUMAS Gal, vis tik ponai ar ponaičiai, temų privatizacijų veiksmuose elkimės civilizuotai ir pagal PRIVATINĖS NUOSAVYBĖS įstatymus savinkimes temas.

Pasakykite, ar čia ne pagal temos pavadinimą rašau.
Back to top
www.osport.lt
Meistras

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 00:55    Post subject: Reply with quote

nuo kada cia forume yra kokis nors privatumas??? bet kad tema apie Aleliuno puslapi,tai net ir tau tokiam dundukui turetu but aisku
Back to top
Svecias
Meistras

Posts per day: 0.04

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 01:15    Post subject: Reply with quote

MYLIU VYTENI ! JIS ISTRYNE SAVO PIRMAJI STRAIPSNELI, KAD NEBUTU IRODYMU ! GENIJUS Laughing

Last edited by Svecias on Wed, Dec 13 2006, 21:54; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Vytenis
Meistras

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 01:42    Post subject: Reply with quote

:shock:Tikrai nevykelis! Kur aš prie Viliaus prisiknisau? Aš net jo pranešimo neskaičiau, o tik į pavadinimą temos "Naujas int... puslapis" pažvelgęs - ir vieno pašnekovo, pagal jo kvietimą, įkišęs savo nosį į jo intenetinį irgi naują puslapį - apie jo naujumą ir pastabą daviau. Ko čia kaltinate prie Viliaus A. prisiknisimu, jei ne prie jo prisiknįsau. Ir išvis, kur temų ribos? Gailiuos, kad įsivėliau į kvailą diskusiją. Sukvailiojau, nes buvau supykęs pagal temą - pakvietė mane į naują puslapį savo, o ten to naujo puslapio nėra - mane apgavo. Tai kaip man jaustis apgautam? Ir vietoje to, kad atsiprašytų, kad apgavo - tai dar visaip išvadino. Nors nekviestų į savo "naujas " svetaines, kurių nėra.

Ar sunku padėkoti, kad pastabą daviau, ir nuo savo svetainės "naujos" gal kvietimą nuimti galima, kad kitų neklaidinti. O čia, mat , įsižeidė, kad nusistebėjau apgavystę. Dėkui už ją. Labai buvau pamalonintas šia apgavyste ir ...
Back to top
Svecias
Meistras

Posts per day: 0.04

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 05:24    Post subject: Reply with quote

NERA PRASMES GINCYTIS, JIS DIRBA KGB METODAIS. MYLIU TAVE UZ TAI , TU KIECIAUSIAS. BUK MUSU MOKYTOJAS O VYTENI Laughing

Last edited by Svecias on Wed, Dec 13 2006, 21:56; edited 1 time in total
Back to top
vap
Meistras

Posts per day: 0.05

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 13:14    Post subject: Reply with quote

Vyteni turiu LYGIAI VIENĄ KLAUSIMĄ:
temos pavadinimas: "Nauja internetine svetaine Smile". Sutiksi? Manau taip. Teigi, kad neturėjai laiko perskaityti Viliaus A. pranešimų (Citatos neieškosiu, bet taip pasakyta buvo).

Kadangi pirmu du pranešimai Viliaus A. ir tik trečiame ar ketvirtame parašytas adresas į Liūtų svetainę, tad klausimas KOKIO VELNIO SKAITAI NE NUO PIRMO PRANEŠIMO?

Ir dar vienas klausimas: Kurioje vietoje parašyta, kad LIŪTŲ svetainė nauja? Paaiškink man.
Back to top
cloudsmaker
Meistras

Posts per day: 0.06

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 14:59    Post subject: Reply with quote

Vytenis wrote:
Tai kam kviečiatę į tą NEPASIEKIAMĄ PUSLAPĮ ? Baikite tyčiotis ir apgaudinėti. visus forumo skaitytojus, [/size]

kazkodel tik tu vienas is VISU FORUMO LANKYTOJU pradejai cia del to bardaka kelt,kita karta jei pakvietime nera tavo vardo parasyto,tai ne neatidarinek tu puslapiu,gal ten makeris buvo koki viruseli itaises ir daba tavo kompui ***** (o cia nebloga mintis Idea)
Back to top
L_M
Vidutiniokas

Posts per day: 0.01

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 15:10    Post subject: Reply with quote

Aš čia ne į temą (pagal antraštę), bet į temą pagal tai apie ką 90% rašoma.
Skaitau ir matau štai ką: vienišas Vytenis aršiai kaunasi su didele 0ponentų armija. Ir kuo toliau, tuo tas karas įgauna didesnį mastą . Su priemonėmis (žodžiais, išsireiškimais) jau niekas beveik nebesiskaito. Kurį laiką oponentai dar elgėsi korektiškai ir Vytenio prašė liautis gražiuoju , bandė teikti logiškus argumentus. Bet ,gerbiamieji, ne ant tokio pataikėte. Vyteniui dar nieks nieko neįrodė Razz Galų gale tą supratote ir Jūs visi. Tada jau argumentai į šoną. Bet Vytenio ir taip nepaimsit Very Happy . Čia tik žibalas į ugnį. Netikit? Pamatysit.
Kažkas protingai patarė - duokit ........(Vyteniui) kelią.
Bet tai tikriausiai nepavyks - esate jau priklausomi. Vytenis veikia kaip narkotikas. Nebegalite neužeti į forumą. Knieti pamatyti ką vėl parašė Vytenis. Pamatote kaip krūva oponentų jį spardo ir patys nesusilaikote neįspyrę. Ir taip toliau ir be galo.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Informacija All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum