�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Nauja internetine svetaine :)
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Informacija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-11-18, 00:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

www.osport.lt rašo:
Pupuliuk jei tu nesupranti , kad temai pavadinima duoda tas pats zmogus, kuris ir paraso pirma pranesima joje, tada taves is viso prie kompiuterio negalima prileisti :roll: Paskaityk kokius 200 kartu pirmaji temos pranesima ir pabandyk dar prie ko nors prikibti :!:
Prikibsiu. Kokiame Įstatyme tai nurodyta, kelintų pranešimų privalau perskaityti? Prašau, nuostabiojo fanės pavyzdžiu tiksliai tai nurodyti.

P.S.: suprasĄiau, kad bųtų pavadinime 'NAUJAS Viliaus PUSLAPIS"Atsiprašau kad užknĮsu pagal woodoo su didžiausiom nesųmonėm, nes tikrai esu "žalias "ir nežinau tokių Įstatymų, kelintus pranešimus reik skaityti, kad sužinoti, kaip tema vadinasi. :twisted:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Woodoo
Meistras


Prisijungė: 2004 04 03
Pranešimai: 981
Pranešimų per dieną: 0.13
Miestas: Siauliai/Vilnius/Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-11-18, 00:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ne nu pzdc, zodziu neturiu. VIENINTELIS adresas, minimas sitoj temoj yra Viliaus puslapio, kaip tu sugebi isvartyt, jog tema ne apie ji, as sveiku protu nesuvokiu. Debilas.
P.S. Leidziu tau neatsakyt i sita komentara
_________________
Tinginio training log'as :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
www.osport.lt
Meistras


Prisijungė: 2006 11 17
Pranešimai: 85
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Lietuva

PranešimasParašytas: 2006-11-18, 00:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nuskriaustas tas musu Vytenis...ar pats niekad temos nekurei ir nezinai kad pirma pranesima butina paciam parasyt? istatymai tau nebepades...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
www.osport.lt
Meistras


Prisijungė: 2006 11 17
Pranešimai: 85
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Lietuva

PranešimasParašytas: 2006-11-18, 00:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kai debilu pavadina bent jau du forumo vartotojai,tai reiskias Vyteni, kad jau pats laikas butu susimastyti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-11-18, 00:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš rašau tokĮ pavadinimų, kokių temų noriu sukurti. O Ąia šioje temoje pagal temos pavadinimų Įsikišau, ir Ąia man aiškinate, kad šios temos pavadinimas ne viršuje virš puslapio juodžiausiamis raidėmis parašyto reikia ieškoti, bet kažkokiose tai pranešimuose. Tai dar sykĮ klausiu, kur privalu tai skaityti? Tai kam tie pavadinimai reikalingi virš puslapio? Nejau nemokate susikurti tokius pavadinimus, kad nereikėtų dar ieškoti, o koks gi dar gali bųti kitoks tos temos pavadinimas? Atsiprašau, tikrai n eturėjau laiko skaityti tų pranešimų Ąia, ir supraskite mane - net neskaiĄiau Viliaus A. pranešimo, nes jis labai suprantamų visiems bendrų temų sugalvojo. kas bus, jei visi mes susikųrĄ savo puslapius, atskiras temas nuosavas pradėsime kurti. Jei nepatinka, kad Įeinu, tai nurodykite tai pavadinime dar pastabėlĄ skliausteliuose("tik ne Vyteniui") :twisted:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Woodoo
Meistras


Prisijungė: 2004 04 03
Pranešimai: 981
Pranešimų per dieną: 0.13
Miestas: Siauliai/Vilnius/Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-11-18, 00:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir tu pazadi, kad tokioje temoje taves nebus ne kvapo?
_________________
Tinginio training log'as :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
www.osport.lt
Meistras


Prisijungė: 2006 11 17
Pranešimai: 85
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Lietuva

PranešimasParašytas: 2006-11-18, 00:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vytenis rašo:
kas bus, jei visi mes susikųrĄ savo puslapius, atskiras temas nuosavas pradėsime kurti.

kas kiek nori-tas tiek kuria ir kuria ka nori,o jau cia paskiau ne tavo valia uzdrausti kurt ar neuzdrausti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-11-18, 00:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atsiprašau, bet kai šios temos klausimais dar pradedade kitose temose diskutuoti, tai ne nežinau, pas kokius man gydytojus kreiptis, atradus visiškai nesuprantamų iš visiškai kitos temos štai šĮ pranešimų:
www.osport.lt rašo:
:lol: Vargsas tu senelis Vyteni. Jei mes visi butume tokie atleisk uz issireiskima "bambukai", kokiu tu bandai apsimesti Viliaus puslapio temoje, tai gal ir sioje temoje reikejo diskutuot pradet nuo 2 arba 4 pranesimu, kaip tau atrodo kas gautusi ? :lol: Nenoriu ju cituot bet nepatingek, pasiziurek !
Raudonai aš pažymėjau. PARODYKITE TĄ" ĮSTATYMĄ", KUR YRA NURODYTAViliaus puslapio temoSPRIVATUMAS Gal, vis tik ponai ar ponaiĄiai, temų privatizacijų veiksmuose elkimės civilizuotai ir pagal PRIVATINĖS NUOSAVYBĖS Įstatymus savinkimes temas.

Pasakykite, ar Ąia ne pagal temos pavadinimų rašau.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
www.osport.lt
Meistras


Prisijungė: 2006 11 17
Pranešimai: 85
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Lietuva

PranešimasParašytas: 2006-11-18, 00:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nuo kada cia forume yra kokis nors privatumas??? bet kad tema apie Aleliuno puslapi,tai net ir tau tokiam dundukui turetu but aisku
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Svecias
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 168
Pranešimų per dieną: 0.03

PranešimasParašytas: 2006-11-18, 01:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

MYLIU VYTENI ! JIS ISTRYNE SAVO PIRMAJI STRAIPSNELI, KAD NEBUTU IRODYMU ! GENIJUS :lol:
_________________
Ir kam nepasisek, tiems tikrai pasisek nepasisekim patirti - tai irgi labai svarbi vertyb. (Vytenis)
SPORTAS JAU NE LOTERIJA, o mokslas


Paskutinį kartą redagavo Svecias, 2006-12-13, 21:54. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-11-18, 01:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

:shock:Tikrai nevykelis! Kur aš prie Viliaus prisiknisau? Aš net jo pranešimo neskaiĄiau, o tik Į pavadinimų temos "Naujas int... puslapis" pažvelgĄs - ir vieno pašnekovo, pagal jo kvietimų, ĮkišĄs savo nosĮ Į jo intenetinĮ irgi naujų puslapĮ - apie jo naujumų ir pastabų daviau. Ko Ąia kaltinate prie Viliaus A. prisiknisimu, jei ne prie jo prisiknĮsau. Ir išvis, kur temų ribos? Gailiuos, kad Įsivėliau Į kvailų diskusijų. Sukvailiojau, nes buvau supykĄs pagal temų - pakvietė mane Į naujų puslapĮ savo, o ten to naujo puslapio nėra - mane apgavo. Tai kaip man jaustis apgautam? Ir vietoje to, kad atsiprašytų, kad apgavo - tai dar visaip išvadino. Nors nekviestų Į savo "naujas " svetaines, kurių nėra.

Ar sunku padėkoti, kad pastabų daviau, ir nuo savo svetainės "naujos" gal kvietimų nuimti galima, kad kitų neklaidinti. O Ąia, mat , Įsižeidė, kad nusistebėjau apgavystĄ. Dėkui už jų. Labai buvau pamalonintas šia apgavyste ir ...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Svecias
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 168
Pranešimų per dieną: 0.03

PranešimasParašytas: 2006-11-18, 05:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

NERA PRASMES GINCYTIS, JIS DIRBA KGB METODAIS. MYLIU TAVE UZ TAI , TU KIECIAUSIAS. BUK MUSU MOKYTOJAS O VYTENI :lol:
_________________
Ir kam nepasisek, tiems tikrai pasisek nepasisekim patirti - tai irgi labai svarbi vertyb. (Vytenis)
SPORTAS JAU NE LOTERIJA, o mokslas


Paskutinį kartą redagavo Svecias, 2006-12-13, 21:56. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
vap
Meistras


Prisijungė: 2006 06 08
Pranešimai: 263
Pranešimų per dieną: 0.04

PranešimasParašytas: 2006-11-18, 13:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vyteni turiu LYGIAI VIENĄ" KLAUSIMĄ":
temos pavadinimas: "Nauja internetine svetaine :)". Sutiksi? Manau taip. Teigi, kad neturėjai laiko perskaityti Viliaus A. pranešimų (Citatos neieškosiu, bet taip pasakyta buvo).

Kadangi pirmu du pranešimai Viliaus A. ir tik treĄiame ar ketvirtame parašytas adresas Į Liųtų svetainĄ, tad klausimas KOKIO VELNIO SKAITAI NE NUO PIRMO PRANEŠIMO?

Ir dar vienas klausimas: Kurioje vietoje parašyta, kad LIŪTŲ svetainė nauja? Paaiškink man.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
cloudsmaker
Meistras


Prisijungė: 2005 05 04
Pranešimai: 321
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-11-18, 14:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vytenis rašo:
Tai kam kvieĄiatĄ Į tų NEPASIEKIAMĄ" PUSLAPĮ ? Baikite tyĄiotis ir apgaudinėti. visus forumo skaitytojus, [/size]

kazkodel tik tu vienas is VISU FORUMO LANKYTOJU pradejai cia del to bardaka kelt,kita karta jei pakvietime nera tavo vardo parasyto,tai ne neatidarinek tu puslapiu,gal ten makeris buvo koki viruseli itaises ir daba tavo kompui ***** (o cia nebloga mintis :idea:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
L_M
Vidutiniokas


Prisijungė: 2006 10 27
Pranešimai: 25
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2006-11-18, 15:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš Ąia ne Į temų (pagal antraštĄ), bet Į temų pagal tai apie kų 90% rašoma.
Skaitau ir matau štai kų: vienišas Vytenis aršiai kaunasi su didele 0ponentų armija. Ir kuo toliau, tuo tas karas Įgauna didesnĮ mastų . Su priemonėmis (žodžiais, išsireiškimais) jau niekas beveik nebesiskaito. KurĮ laikų oponentai dar elgėsi korektiškai ir Vytenio prašė liautis gražiuoju , bandė teikti logiškus argumentus. Bet ,gerbiamieji, ne ant tokio pataikėte. Vyteniui dar nieks nieko neĮrodė :P Galų gale tų supratote ir Jųs visi. Tada jau argumentai Į šonų. Bet Vytenio ir taip nepaimsit :D . Čia tik žibalas Į ugnĮ. Netikit? Pamatysit.
Kažkas protingai patarė - duokit ........(Vyteniui) kelių.
Bet tai tikriausiai nepavyks - esate jau priklausomi. Vytenis veikia kaip narkotikas. Nebegalite neužeti Į forumų. Knieti pamatyti kų vėl parašė Vytenis. Pamatote kaip krųva oponentų jĮ spardo ir patys nesusilaikote neĮspyrĄ. Ir taip toliau ir be galo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Informacija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
Puslapis 23

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005