ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile    Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

VIEŠAI ar VISIŠKAI SLAPTAI ?!
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next

Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Informacija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Vytenis
Meistras

Posts per day: 0.68

PostPosted: Tue, Dec 05 2006, 00:56    Post subject: VIEŠAI ar VISIŠKAI SLAPTAI ?! Reply with quote

OSS varžybų tema pradėjo strigti, nes pradėjome diskutuoti apie LOSF-o informacijos sklaidos problemas. Joje skaitytojas vap pasiūlė tuos ginčus pernešti į čia. Taigi būtų gerai pakalbėti apie info tobulinimo sistemą. Jei kam neaišku, dėl ko čia atsirado ši tema, siūlau tuojau pat pažvelgti į “OSS varžybų” temą, nes gali Liuba ištrinti. O kai perskaitysite tuos dar neištrintus, tai tada skaitykite štai čia toliau:

Štai LOSF-o tinklalapyje atsirado toks pranešimas:

Konferencija vyks š.m. gruodžio 9d. (šeštadienį) Vilniuje, Žemaitės g. 6, pirmo aukšto posėdžių salėje. Pradžia 10.30 val., registracija nuo 10.00 val.
Preliminari darbotvarkė:
1. LOSF prezidento informacija
2. Dėl
LOSF įstatų
3. Dėl orientavimosi sporto plėtojimo Lietuvoje strategijos
4. Kiti klausimai

Todėl tokie paprasti klausimėliai:

1. Ar kas nors ir kur nors matė tų įstatų siūlomus pakeitimus ar papildymus?
2. O kaip su strategija? Kiek laiko reikia OS vystymo strategiją planuoti?
3. Ar matė kas nors šios strategijos projektą?
4. Ar nereikia dėl šio dokumento viešai padiskutuoti klubuose ir visuose forumuose?
5. Ar galima ką nors kokybiškai nuspręsti, visiems nepamasčius ir visus neįtraukus į OS plėtros programos veiksmus?
6. Kokiam laikotarpiui numatoma ši strategiją?

7. Kodėl mūsų sporto plėtros STRATEGIJA bus aptarinėjama slaptai?
a) gal ruošiamės kažkokiaI slaptai žaibiškai plėtros operacijai?
b) ar kontržvalgybinė tarnyba paruošta slaptai … STRATEGIJAI aptarinėti?
c) ar šnipai nespės perimti informacijos?
d) ar tuojau pat po posėdžio pradėsime OS ŽAIBIŠKO PLĖTOJIMO OPERACIJĄ?
e) per kiek laiko planuojame atlikti šią žaibišką OS plėtros operaciją?
8. Ar STRATEGINIAM planui įgyvendinti yra paruoštos jos sudėtinės dalys iš TAKTINIŲ veiksmų?
9. Kaip bus derinama strategija su taktika?
10. Ar žaibiškos operacijos strategija bus veiksminga, ar bent per vieną parą mes išplėtosime sėkmingai OS – ar bus pasiekta lemiama pergalė? Wink
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
vap
Meistras

Posts per day: 0.05

PostPosted: Tue, Dec 05 2006, 01:06    Post subject: Reply with quote

Mano atsakymas būtų vienas:
Kadangi konferencija atvira (bent jau panašiai turėtų būti, jei yra registracija), tai kiekvienas gali ten dalyvauti (vadinas visi punktai apie slaptumą atsakyti). Taip pat nemanau, kad konferencijoje kas nors bus tvirtinama, o jei ir taip tai tik po diskusijų.

Klausimų nebėra?
Back to top
View user's profile Send private message  
Algimantas
Naujokas

Posts per day: 0

PostPosted: Tue, Dec 05 2006, 01:17    Post subject: Reply with quote

Deja, neatrodo, kad konferencija visiems atvira:

"Konferencijoje kviečiami dalyvauti LOSF prezidentas, viceprezidentai, generalinis sekretorius, Revizijos ir etikos komisijos pirmininkas bei po du delegatus nuo kiekvieno LOSF kolektyvinio nario (LOSF narių – juridinių asmenų), po vieną delegatą nuo kiekvienos LOSF pirminės organizacijos."

Net daugumos komitetų nariai (pirmininkai) nekviečiami Question
Back to top
Svecias
Meistras

Posts per day: 0.04

PostPosted: Tue, Dec 05 2006, 11:45    Post subject: Reply with quote

KA CIA SIULOT VYTENIUI KAZKOKI LOSF'A . I EUROPOS PERLAMENTA JI. VIENA BALSA JIS JAU UZSIGARANTAVO Laughing

Last edited by Svecias on Thu, Dec 14 2006, 01:09; edited 1 time in total
Back to top
Vytenis
Meistras

PostPosted: Tue, Dec 05 2006, 12:44    Post subject: Reply with quote

Shocked O ką aš ten veiksiu net nematęs nei įstatų siūlomų pakeitimų, o ypač OS vystymomo STRATEGIJOS projekto? Twisted Evil Ar norite asilą Twisted Evil padaryti ausimis karpantį?

Ko važiuoti į šią konferenciją, jei toks grandiozinis, labai svarbus, bet sudėtingas ir atsakingas bus svarstomas klausimas, kaip plėtros STRATEGIJA. Question Exclamation

Savo Jonavos OS vystymo strategiją kūriau ne vienus metus. Bet tai man buvo lengva, nes Jonavą kaip nuluptą žinojau, kuriai atidaviau per 35 m. dieną naktį studijuodamas įvairiausius niuansus. Ypač studijavau "Perestroikos" metais, nes rašiau diplominį darbą, būtent, iš KKirS. vystymo Jonavoje.

O, kad dabar važiuoti į šią konferenciją, tai, manyčiau, kad reikia man asmeniškai kokių 5 metų laiko, kad galėčiau sukurti man žymiai mažiau žinomos Lietuvos programą. Nesukūrus tokios programos, ko ten išvis važiuoti? Nejau kiekvienas konferencijijos dalyvis neprivalo atsivežti savo plano varianto? Rolling Eyes

Sutinku prie savo varianto padirbėti ir keliasdešimt kartų greičiau. Bet tam reikia man gauti numatomo bendro projekto apmatus. Nejau federacija jų neparuošusi skelbia konferenciją? Shocked

Kai pavyks iš kur nors gauti tą super slaptą dokumentą - projektą, tada gal kaip nors per porą savaičių, dirbdamas prie jo po kelioliką val./per parą, gal ir susipažinsiu su visais niunsais, kad galėčiau pradėti organizuoti sporto šakos plėros programos aptarimą savo gyvenamoje vietovėje. Aptarimui vietose gal kokios savaitės ir užtektų. Na ir dar per porą dienų su savo aktyvu,sudėję visus taškus ant į , jau galėčiau važiuoti į konferenciją.

Taigi, jei gausiu tą projektą, tai jo pasiūlymų parengimui reiktų realiai 3,5 sav. (jei projektą gaučiau ryt - poryt). Na, o jei niekas dar tokio projekto nematė, tai tada siūlyčiau 3,5 sav. laikotarpiui konferenciją atidėti . Idea
Back to top
Gutis
Meistras

Posts per day: 0.06

PostPosted: Tue, Dec 05 2006, 14:06    Post subject: Reply with quote

Galesi, Vyteni, uduot 100 ir dar 1 klausima ir pareikalaut atsakymu! Nereikes cia plysaut...
cloudsmaker
Meistras

PostPosted: Tue, Dec 05 2006, 16:59    Post subject: Reply with quote

is tikro tai jo,tu cia dabar klausineji forume,nors jau turetum zinot kad cia tau niekas neatsakys i tiek klausimu,o va nuvaziuotum i konferencija ir tau ten tikrai bent i kelis atsakytu,tikiuosi...
Back to top
Vytenis
Meistras

PostPosted: Tue, Dec 05 2006, 23:27    Post subject: Reply with quote

Nejau nesupratote – mano klausimai retoriniai. Klausiu, kad atsakytumėte ne man, bet sau. Jei nenorite čia atsakinėti – atsakykite sau; mintyse. Idea

O konferencijai klausimų neturėsiu nei vieno, visus išbarsčiau čia; forume. Jų prirašiau ne 100, bet 1000-į ir 1-ą. Ne konferencijoje man klausimus uždavinėti. Kad atsakyti į mano klausimus – ne vieną mėnesį reiks apie juos mąstyti. Todėl ne konferencijoje į juos ir atsakinėti kvailai; neapgalvojus. Tai pats pagrindinis konferencijų tikslas – į jas reik važiuoti jau viską sugrumuliavus. Dėkui, kai kurie čia forume mano klausimai ir pasiūlymai, buvę išjuokti, po apmastymų vis tik jau įgyvendinti. Kad ir sprendimas SUMAŽINTI JAUNIMUI STARTO MOKESTĮ. Tai Jūsų nuopelnas, kad įtikinote savo klubų vadus, balsavusius už šį sprendimą. Smile

Jei konferencijos neatidės, joje norėčiau tik pafotografuoti ir užfiksuoti veidų išraiškose mano rašinių įtaką. Norėtųsi pamatuoti savo darbo efektą ir prasmės didį.

Tik noriu pratęsti mano geriausio draugo Svečio klausimo tęsinį:

-Ar sporto mokymo įstaigos priklauso LOSF-o pirminėms organizacijoms ir ar nuo jų galima atstovauti konferencijoje?

Tai klausė mano direktorius ir jam reikia iš federacijos gauti raštišką dokumentą, kad oficialiai pasiųsti mane ar mano kolegę (trenerę ir renginių organizatorę) į šią konferenciją. Paprastai visad į visas konferencijas pirminės organizacijos gaudavo iškvietimus oficialius. Dabar pirmą kartą jokio rašto apie konferenciją negavome. Jei ne atsitiktinės paskalos apie konferenciją ir Jūsų (L_M ir vosvos,) replikos man čia forume, Kazlų Rūdos savivaldybės SPORTO CENTRAS net ir nežinotų, kad tokia svarbi konferencija vyks su tokiu OS-ui svarbiu klausimu.

Prašau padėti, kad kas nors atsakytų tik vieną klausimą – dirbančių su jaunaisiais sportininkais įstaigų atstovams ar galima paklausyti diskusijas apie mūsų sporto plėtros STRATEGIJĄ? Rolling Eyes Jei galima – tai kur iškvietimas?
Back to top
Gutis
Meistras

PostPosted: Wed, Dec 06 2006, 12:21    Post subject: Reply with quote

Nu, Vyteni! Truksta zodziu- tu durnas. Gaila...
Vytenis
Meistras

PostPosted: Wed, Dec 06 2006, 12:37    Post subject: Reply with quote

Kalbininkai pataria nauoti lietuvišką žodį. Užtat ir ištinamas esi visą laiką. Wink
Back to top
Svecias
Meistras

PostPosted: Wed, Dec 06 2006, 15:20    Post subject: Reply with quote

MYLIU VYTENI !!! Laughing Laughing Laughing

Last edited by Svecias on Wed, Dec 13 2006, 17:49; edited 1 time in total
Back to top
Vytenis
Meistras

PostPosted: Wed, Dec 06 2006, 15:52    Post subject: Reply with quote

jei būtų darbai tokie kokie turi būti - nereikėtų čia tada niekam rašinėti. o pasaulyje niekad taip nebus, kad darbai būtų tokie, kokie turi būti. Todėl, manau, kad ir tam egzistuoja forumai. Tai tada kam jie reikalingi?

Ar sunku paskelbti forume OS plėtros STRATEGIJĄ, ją visiems išdiskutuoti, ir tik po to rengti konferenciją?

Tai tada kam reikalingas forumas, kad konferencija rengiama slaptai?
Net sovietmetyje tokios velniavos nebuvo, kad prieš konferencijas nebūtų žiniasklaidoje diskutuojama. O dabar mes turime savo žiniasklaidą - t.y. forumą ir jį nenaudojame pagal paskirtį.
Back to top
Svecias
Meistras

PostPosted: Wed, Dec 06 2006, 16:22    Post subject: Reply with quote

MYLIU VYTENI !!! Laughing Laughing Laughing

Last edited by Svecias on Wed, Dec 13 2006, 17:51; edited 1 time in total
Back to top
sandra
Meistras

Posts per day: 0.03

PostPosted: Wed, Dec 06 2006, 16:31    Post subject: Reply with quote

Sveciau, padarei klaidą paskutiniame žodyje. Praleidai antrą skiemenį - "il"
Back to top
View user's profile Send private message   MSN Messenger
Svecias
Meistras

PostPosted: Wed, Dec 06 2006, 16:35    Post subject: Reply with quote

VISTIEK JI MY-IL-LIU Laughing Laughing Laughing

Last edited by Svecias on Thu, Dec 14 2006, 01:10; edited 2 times in total
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Informacija All times are GMT + 3 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 1 of 5

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum