ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile    Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

citatos
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Osport.lt Forum Index -> Apie forumą
View previous topic :: View next topic  
Author Message
cloudsmaker
Meistras

Posts per day: 0.07

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 00:31    Post subject: citatos Reply with quote

kaip cituoti keliu vartotoju zinutes? man gaunas tik vieno...
Back to top
View user's profile Send private message  
makeris
Meistras

Posts per day: 0.22

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 00:42    Post subject: Reply with quote

Quote:

PranešimasParašytas: Pen., 11 17 2006, 23:31 Rašyti temą: citatos

spaudi quote ikeli norima cituoti tekstair vel quote ir taip gali daryt kiek nori Wink

Quote:

Quote:

va pavyzdys Very Happy
cloudsmaker
Meistras

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 00:49    Post subject: Reply with quote

Quote:
spaudi quote ikeli norima cituoti tekstair vel quote ir taip gali daryt kiek nori Wink
cia mazdaug taip?
Quote:
va pavyzdys Very Happy
Back to top
cloudsmaker
Meistras

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 00:49    Post subject: Reply with quote

jao atrodo taip,tik paveiksliukai nepasirode Very Happy Very Happy
Back to top
Guest

Posts per day: 1.31

PostPosted: Sat, Dec 02 2006, 00:34    Post subject: Reply with quote

Siandien S. Kireilis parase" ...Orientacininke, būsi Saratove, žinok-ten briedžiai spardosi...". Ir ne tik briedžiai, bet ir OS is Saratovo.
Back to top
sunius
Meistras

Posts per day: 0.19

PostPosted: Wed, Dec 06 2006, 10:52    Post subject: Re: citatos Reply with quote

cloudsmaker wrote:

man kažkaip gaunasi kelių...

makeris wrote:
Very Happy gerai Very Happy ismokai daba gali vyteni komentuot Very Happy bet gereu neerzint isiutusio zveries gal uzmigs Very Happy

aš tiesiog COPY > PASTE padarau ir tiek Wink
LQ6SIM
Guest

PostPosted: Thu, Dec 14 2006, 16:37    Post subject: Reply with quote

Vel citatos:
www.osport.lt paraše 12 14 2006, 14:19
Ir dar tau Vyteni viena maza paslaptis www.osport.lt tai nera vienas zmogus , kuri tu jau tareisi isviesines Cia yra desimt tavo nesamonem uzknistu vartotoju, kurie bet kada ir bet kuris gali ateiti ir parasyti viska ka apie tave galvoja. Ir jei kas nori dar prisijungti prie musu, ismetant sita muse is barsciu, rasykite Sveciui i PM

Kas nors gal paaiskins, ka cia darosi?
Mano nuomone visems forume reikia po to baigti rasyt, juk tie 10 vartotoju sukure foruma tik savo interesam.
Back to top
BFAR57Q
Guest

PostPosted: Thu, Dec 14 2006, 16:51    Post subject: Reply with quote

Ne visai kaip tu sakai. Tie vartotojai vienas kito beveik nepazysta ir zino tik nickus. Ir susivienijo jie tik tada kai Vytenis uz****o iki negalejimo. Kazkodel ne vienas kitas vartotojas nemaiso nei mums visiems, nei atskirai paemus. Todel jei tu Vyteni reaguotum i tai kas tau sakoma mes ir tave pakentetume (vis tiek skaitysi sita pranesima iki Liuba ji istrins). Ar vakar musu diskusijoje , kurioje mes lyginom latviu ir lietuviu konferencijas buvo uzgauliojimu ar prasimanymu ? As atsakiau tik i tai ko manes klausei. Ir jei Liuba istryne todel kad cia ne vieta sitai diskusijai, tai ne priezastis Vyteniui skelbti visam forumui kad mane istryne uz uzgauliojimus ar dar kazka ko nebuvo. Niekada nelaimesi pries zmogu sachmatu partijos, kuris pamates kad arteja galas pradeda zaisti "sprigta" Smile
Back to top
Vytenis
Meistras

Posts per day: 0.77

PostPosted: Thu, Dec 14 2006, 20:50    Post subject: Reply with quote

LQ6SIM wrote:
Vel citatos:
www.osport.lt paraše 12 14 2006, 14:19
Ir dar tau Vyteni viena maza paslaptis www.osport.lt tai nera vienas zmogus , kuri tu jau tareisi isviesines Cia yra desimt tavo nesamonem uzknistu vartotoju, kurie bet kada ir bet kuris gali ateiti ir parasyti viska ka apie tave galvoja. Ir jei kas nori dar prisijungti prie musu, ismetant sita muse is barsciu, rasykite Sveciui i PM

Kas nors gal paaiskins, ka cia darosi?
Mano nuomone visems forume reikia po to baigti rasyt, juk tie 10 vartotoju sukure foruma tik savo interesam.

Twisted Evil neskieskite apie tą 10-tuką, kai aiškiai net žinau ir pažįstu asmeniškai, kas tas buvo pirmapradis. (manau, kad dašils ir daugiau kai kam - per daug save atskleidė) Netikėjau, kad tokiom nesąmonėmis gali išsidirbinėti rimtu besidedąs ir aukštuose LOSF sluoksniuose didelę įtaką beturįs. Jo "nikas" anksčiau buvo visai kitas. Twisted Evil Tuo labiau, kad žinau ir kas tas Svečias Twisted Evil O kai dabar tiek pripeizavoję patys suprato, kad aš juos kaip nuluptus atpažįstu iš leksikos, braižo ir kitų simptomų, tai VAGIE KEPURĖ DEGA Twisted Evil Embarassed Tai nuvalkiotas KGB-inis metodas, kuris jau senai demaskuotas ir naudojamas įvairiuose kinofilmų scenarijuose. Twisted Evil Beje, vienas iš paskutinių Svečio pranešimų toks vaizdas kad į jo "niką" įlindo jau www.osport.-as.lt Twisted Evil Ir nesistebiu, nes žinau, kad jie yra draugai ir ne tik forume. Man net patinka, kad solidūs puolė į tokią nesąmonę. Ir žinau, kodėl jie tai daro ir vardan ko. Idea Pasakyčiau ir daugiau kai ką, bet tiek to. Pasakyti galėčiau ir ką yra pridirbę daugiau kai ką čia forume. Bet, manau, kad kai kas yra jau susigaudę. Praregės, manau, greitai vis daugiau. O kodėlči viskas taip darosi - paaiškinau temoje ... VISIŠKAI SLAPTAI paskutinio pranešimo IŠVADOJE dėl skirtumo tarp mūsų ir mūsų kaimynų latvių..

O dėl ištrintų žinučių, tai aš to nerašiau, kaip teigėte. Štai:
Vytenis wrote:
APIE FORUMĄ puslapyje CITATŲ temoje užsiplieskė ne vietoje diskusija apie Latvijos kongreso ir Lietuvos konferencijos skirtumus, bet ši diskusija jau ištrinta. Ištrinti, kaip tai dažnai atsitinka ir KONFERENCIJOS temoje Svečio bei www.osport.lt nekorektiški ir visai ne į temą nuplaukimai. Bet kai kurias citatas svarbias išsaugojau, nes moderatorių trinami pranešimai buvo tada, kai rašiau šį pranešimą, kurį dabar perkeliu iš CITATŲ į čia pagal temą.

SKIRTUMAS, KAIP TARP DANGAUS IR ŽEMĖS

Dėkui YJAXSW įžvelgusiam latviškosios demokratijos pranašumus prieš lietuviškąją. Jos esmėje glūdi Svečio čia pirmame pranešime dvi parausvintos sąvokos, kaip demokratijos ABC, kuri, deja, pas mus net labai pažeista. Ir dėkui zarasiečiams, irgi matantiems tos demokratijos pranašumą, kaip tarp dangaus ir žemės. Dėkui, OK Medžiui, parodžiusiam savo svetainėje kas yra kas.
Pažeista etika buvo ne CITATŲ temoje.
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
www.osport.lt
Meistras

Posts per day: 0.02

PostPosted: Thu, Dec 14 2006, 21:55    Post subject: Reply with quote

jei kas nors kitas taip rasytu tai paklausciau ar durnas ar tik apsimeta,bet kai tu tai ir taip aisku kad durnas...jei tau yra sakoma kad www.osport.lt yra 10 zmoniu reiskias taip ir yra,juk ne visi pries kaledas meluoja taip kaip tu
www.osport.lt
Meistras

Posts per day: 0.02

PostPosted: Thu, Dec 14 2006, 22:01    Post subject: Reply with quote

tavo zinutej yra labai daug zodziu "kai kas","kai ka" ir t.t. gramatikos mokytojai tavo rasiny tuos zodziu pazymetu kaip stiliaus klaida,todel mes (10 zmoniu) noretumeme kad jus,zymus siu laiku mokslininkas, nedarytumete stiliaus klaidu ir tuos zodziu keistumete pvz i tikrinius daiktavardzius Wink
REV6UA
Guest

PostPosted: Thu, Dec 14 2006, 22:05    Post subject: Reply with quote

Man atrodo, as irgi zinau, kas tie 10 arba 5 zm. Jie turi kiek vienas dar NIKa, jie sukure foruma (M, S, W, O, L....), jie cia vadovauja. Atsargiai.
Back to top
Vytenis
Meistras

Posts per day: 0.77

PostPosted: Thu, Dec 14 2006, 22:27    Post subject: Reply with quote

Galite būti dabar būti 100 ar nors 1000 po vienu "niku". Jau vėlu ponai. Juk rašiau, kad žinau kas pradžią davė. Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
cloudsmaker
Meistras

PostPosted: Thu, Dec 14 2006, 22:29    Post subject: Reply with quote

gal paviesinsi ar kaip visad savo faktus metysi,be jokiu aiskumu? as ir noriu zinot kad cia kam dave pradzia...ne tu vienas juk smalsus
Back to top
vap
Meistras

Posts per day: 0.06

PostPosted: Thu, Dec 14 2006, 22:38    Post subject: Reply with quote

Bet ir vėl niekas nieko neįvardins, o rašys: Aš žinau, aš galiu pasakyt Smile bet nei po savaitės, nei po mėnesio to nesulauksim Smile

Ar ne taip Vyteni?
Back to top
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Osport.lt Forum Index -> Apie forumą All times are GMT + 3 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 1 of 7

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum