�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Ivertinam Vyteni
Pereiti prie 1, 2, 3, 4  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
makeris
Meistras


Prisijungė: 2005 12 24
Pranešimai: 971
Pranešimų per dieną: 0.15
Miestas: siauliai-vilnius

PranešimasParašytas: 2006-11-19, 13:49    Rašyti temą: Ivertinam Vyteni Atsakyti su citata

N mielieji pasakykit visi sawo nuomone gal jis i ja atsizvelgs kai tema bus konkreciai apie ji
_________________
tinginys visais atvejais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
www.osport.lt
Meistras


Prisijungė: 2006 11 17
Pranešimai: 85
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Lietuva

PranešimasParašytas: 2006-11-19, 13:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gera apklausa gal atmerks vyteniui akis :D
_________________
irk, ta kauk jau sudryskusi - matosi, kas Tu esi. (Vytenis)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
www.osport.lt
Meistras


Prisijungė: 2006 11 17
Pranešimai: 85
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Lietuva

PranešimasParašytas: 2006-11-19, 13:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Idomu kam cia tokiam patinka Vytenis.Jauciu, pats prasibalsavo uz save. O tai butu labai nekorektiska.
_________________
irk, ta kauk jau sudryskusi - matosi, kas Tu esi. (Vytenis)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
L_M
Vidutiniokas


Prisijungė: 2006 10 27
Pranešimai: 25
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2006-11-19, 14:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rašyk, Vyteni, bet neĮsileisk Į lankas atsakinėdamas kiekvienam, kuris tegali prasivardžiuoti. Atsiminimai apie senus gerus laikus irgi tinka ne kiekviena proga, nereikia jų kaišioti per dažnai - jaunesni tų dalykų nesuvokia ir jais nesižavės. Svarbiausia - nepaversk forumo turgaus barniais.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
vap
Meistras


Prisijungė: 2006 06 08
Pranešimai: 263
Pranešimų per dieną: 0.04

PranešimasParašytas: 2006-11-19, 14:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

L_M rašo:
Rašyk, Vyteni, bet neĮsileisk Į lankas atsakinėdamas kiekvienam, kuris tegali prasivardžiuoti. Atsiminimai apie senus gerus laikus irgi tinka ne kiekviena proga, nereikia jų kaišioti per dažnai - jaunesni tų dalykų nesuvokia ir jais nesižavės. Svarbiausia - nepaversk forumo turgaus barniais.


Bųtent, kad ne visur tinka istorijos. Ne visur tinka 25+ eilutės teksto. Kai kur užtenka 1-2 sakinių.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
makeris
Meistras


Prisijungė: 2005 12 24
Pranešimai: 971
Pranešimų per dieną: 0.15
Miestas: siauliai-vilnius

PranešimasParašytas: 2006-11-19, 16:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ech taip ir maniau kad vytenis uz sawe visais nikais pavotins :/
_________________
tinginys visais atvejais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
who cares...
Meistras


Prisijungė: 2005 05 31
Pranešimai: 318
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-11-19, 16:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jo 3 balsai :D kaip tik jis ir 2 jo augintinia...
_________________
(\_/)
(0.o)
(> <)
"""""""
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Mantas M
Patyrs


Prisijungė: 2006 09 23
Pranešimai: 78
Pranešimų per dieną: 0.01

PranešimasParašytas: 2006-11-19, 23:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

atsiprasau gal as ne i tema, bet turiu klausima vyteniui. Vyteni, kai jus turejot fotika gal kur nors nuotraukas i interneta dedavot? butu idomu pasiziureti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
makeris
Meistras


Prisijungė: 2005 12 24
Pranešimai: 971
Pranešimų per dieną: 0.15
Miestas: siauliai-vilnius

PranešimasParašytas: 2006-11-20, 14:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na negi jau visi forumo dalyviai isreiske sawo nuomone :D
_________________
tinginys visais atvejais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
makeris
Meistras


Prisijungė: 2005 12 24
Pranešimai: 971
Pranešimų per dieną: 0.15
Miestas: siauliai-vilnius

PranešimasParašytas: 2006-11-20, 16:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na tikekimes sukurus jam atskira foruma padetis pasikeis :D
_________________
tinginys visais atvejais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
cloudsmaker
Meistras


Prisijungė: 2005 05 04
Pranešimai: 321
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-11-20, 16:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

miinde rašo:
gal pogrindyje kaip nors isgyvensim Vytenio okupacijos laikotarpi ... jis irgi ne amzinas ...

isvijom rusus-isvysim ir Vyteni :D tikiuos...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
L_M
Vidutiniokas


Prisijungė: 2006 10 27
Pranešimai: 25
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2006-11-20, 23:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bųtų labai Įdomu sužinoti kaip cluodsmakeris rusus išvijo. Gal sapne 8)
Ar dažnai pergalingi sapnai sapnuojasi?
Kaži kų tau lengviau išvyti: vienų VytenĮ ar visus rusus?
Bet dar žinok ir rusus ne visus išvijai, o jau labai giriesi.
Ir bendrai iš visų pasisakymų matosi kad labai nepakantus ir karingas esi.
Tik žiųrėk, kad koks rusas (o jų ir tarp Osininkų yra) per snapų neužvažiuotų - aš, jei bųĄiau rusas, tikrai ĮsižeisĄiau už tavo super nekorektiškų išsireiškimų. Bet viliuosi esi jaunas - nepagalvojai. Pirmiausia leptelėjai nemastydamas. :oops: Dabar vertėtų atsiprašyti. Bet tai labai sunku. Tikriausiai ne tavo jėgoms.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
L_M
Vidutiniokas


Prisijungė: 2006 10 27
Pranešimai: 25
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2006-11-20, 23:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tiesa, cloudsmakeriui galiu garantuoti, kad sniego soĄiai yra pas rusus. Kai juos vijai, galėjai negrĮžti - bųtum soĄiai prisisniegavĄs :lol:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-11-21, 08:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai prašau atleisti už FORUMO OKUPACIJĄ" ir išprievartautų priežastĮ FORUMREZISTENCIJAI susidaryti. Supraskite mane bukų, kai su klavišais varinėju, tikrai nematau jokių nuotaikų ekrane. Nematau, nes esu atbukintas senais bendravimo ĮproĄiais, nekaip nepagaunu VIRTUALIOSIOS PSICHOLOGIJOS, o gal ir Į jų esu nusispjovĄs jos nesuvokdamas ir nesuprasdamas.

O gal mano suvokiamumo ir nuovokumo stoka susijusi ir su biocheminiais fiziologiniais reiškiniais, kuriuos bandau visų laikų ir pats savyje ieškuoti ir per tas paieškas Įsiknisus, nėra kada net apie save pamastyti, norisi vis kuo greiĄiau užmanytų tikslų pasiekti. Tik gal Ąia mano didelė klaida, kad tuo savo tikslu nesu Jus, mieluosius, supažindinĄs. http://sakas.lt/files/zvilgsnis_is_arciau.doc Todėl esu ir nusižengĄs prieš Jus. NusižengĄs ir todėl, kad daug ko neklausiau, nei Liubos, nei tie, kurie man rašėte turėjau savo užsispyrusiai kraštutiniai kitokĮ Įsitikinimų:
povilas rašo:
... gincai su Vyteniu kai ka visiskai is pusiaisvyros isvede. Tiesa sakant to ir reikejo laukti. Nugincyti Vytenio dar niekam ir niekada nera pavyke ... Povilas
:shock: :roll: Atrodo, stengiesi, stengiesi nebųti tokiu, norisi visur visada nusileisti, bųti diplomatiškam, ir "ve, štai, boba, ir devintinės! Iš rašymo stiliaus, matau, kad kažkas mane kaip nuluptų "pažĮsta.
L_M rašo:
Rašyk, Vyteni, bet neĮsileisk Į ... Atsiminimai apie senus gerus laikus irgi tinka ne kiekviena proga, nereikia jų kaišioti per dažnai - jaunesni tų dalykų nesuvokia ir jais nesižavės. ....
Čia ir bėda mano, kad tai puikiai žinau, kų rašo ir todėl stengiuosi kuo dažniau pakišti tik vien dėl to, kad NESUVOKIA. Be galo yra didelis noras, kad suvoktų. Ir štai Ąia kažkur metodikoje esu nusižengĄs. Dabar gal nedėstysiu mųsų filosofų Stasio Šalkauskio ir Antano Maceinos lietuviškosios pasaulėjautos ir kraštotyrinių patriotinių ugdymų pagrindų, kuriuos labai esu susiejĄs su psichologinio rengimo aukštajam meistriškumui koncepcijos.

Su ja reiks man šiandien turėti reikalų, nes šiandien 10 val. 15 min. pas mus Į Kazio Griniaus gimnazija atvyksta L.R. Prezidentas, jo ekscelencija p. Valdas Adamkus. Mat gimnazija pavadinta jo vaikystės ir jaunystės draugo Liutauro tėvo vardu. Nuo jo kapo iki gimnazijos su vaikais ir gimnazistais teko kovo 11-tų 11 km bėgti. O gimnazijoje vyks pedagoginė metodinė istorijos (rezistencijos dėstymo) konferencija. Ir tai sieju su OS todėl, kad yra didžiausia ugdymo patirtis, nes vienas moksleivis šios gimnazijos pasižymėjo tuo, kad, bųtent apie patriotinio ugdymo problemas skaitė pranešimų per Tarptautinio tribunolo komunizmui pasmerkti konferencijų. Jis tarp pasaulinių mokslininkų istorikų buvo vienintelis moksleivis. Ir visų tai litanijų jums, mielieji išdėsĄiau tik todėl, kad jis ir OS treniravosi pas mane. Tik nesmerkite, kad giriuosi noriu pabrėžti tiek, kad jis man yra pasiekĄs savotiškų OS suvokiamumo rekordų. O tokios pažangos priežastĮ sieĄiau su jo aukšto intelekto pagrindais. Ir esu ĮsitikinĄs, kad jis tų intelektų didžiulio darbo ir rimtos pažiųros dėka išvystė.

Taigi atleiskite, kad pirštai lekia mano per klavišus. Nejau kaltint man reikia savo tėvų, kuris man nuo vaikystės duodavo pažaisti su smetoniška spaud.mašinėle. Juk raidžių išsidėstymas beveik toks pats.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Svecias
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 168
Pranešimų per dieną: 0.03

PranešimasParašytas: 2006-11-21, 10:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

UTI-KUTI-KUTI KAIP TIE PIRSTELIAI LAKSTO. IR TURBUT NETIK PER SMETONINE SPAUSDINIMO MASINELE :lol:
_________________
Ir kam nepasisek, tiems tikrai pasisek nepasisekim patirti - tai irgi labai svarbi vertyb. (Vytenis)
SPORTAS JAU NE LOTERIJA, o mokslas


Paskutinį kartą redagavo Svecias, 2006-12-14, 01:00. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie 1, 2, 3, 4  Toliau
Puslapis 14

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005