�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Ivertinam Vyteni
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
www.osport.lt
Meistras


Prisijungė: 2006 11 17
Pranešimai: 85
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Lietuva

PranešimasParašytas: 2006-11-30, 16:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tu ne ka geresnis uz mus visus chamus
_________________
irk, ta kauk jau sudryskusi - matosi, kas Tu esi. (Vytenis)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
makeris
Meistras


Prisijungė: 2005 12 24
Pranešimai: 971
Pranešimų per dieną: 0.14
Miestas: siauliai-vilnius

PranešimasParašytas: 2006-11-30, 18:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na manau jau laikas baigi tuos pykciu ir vel diskutuoti os svarbiais klausimais. Vytenis pasitvarke neberaso labai daug tai nebera ir del ko beispykti. :) ir administratoriaus prasau uzdaryti sia tema :)
_________________
tinginys visais atvejais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-11-30, 20:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, atleiskite, aš dar neišmokau rašyti trumpai. Dar noriu 2-3 straipsnelius ilgesnius parašyti. Vienas dalykas pranešimai - tai tikrai jie trumpi turi bųti. Na, bet straipsnių nemaĄiau niekur trumpų. Vat, gal ne vietoje tie straipsniai, tai pilnai sutinku, kad nesugebėjau atrasti vietos jiems ir orientavausi Į 10% skaitytojų ratų. O Ąia ir yra gal mano didžiausias nusižemgimas. Įsivaizdavau, kad su pele nuleisti didelĮ pranešimų žemyn nėra taip jau sunku. Sprendžiau pagal save, kad ant daug parašiusiojo neturėĄiau pykti. O kur klystu, tai ir dar daug dabar nežinau, nes jei bųĄiau žinojĄs, tai nebųĄiau gal užsispyrĄs ožys. Todėl norėĄiau dar tartis. Todėl prašyĄiau dar neuždaryti šios temos, nes turiu dar klausimų. Kodėl joje nepadiskutavus dėl INTERNETINĖS PSICHOLOGIJOS :?: :!: Aš jos dar nesuvokiu ir skaldau malkas.

Be to noriu dar pora svarbių temų paleisti ir jau busiu išsisėmĄs. Bet medžiagos turiu daug ir Į pranešimukų nesutalpinsiu. Tai ar pyksite, kai Įdėsiu dar vienų didelĄ gausų Į mažiausiai skaitomų kišenĄ?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
makeris
Meistras


Prisijungė: 2005 12 24
Pranešimai: 971
Pranešimų per dieną: 0.14
Miestas: siauliai-vilnius

PranešimasParašytas: 2006-11-30, 21:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

dek bet jei jau bus paskutines :)
_________________
tinginys visais atvejais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Svecias
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 168
Pranešimų per dieną: 0.03

PranešimasParašytas: 2006-12-01, 01:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O KOKS CITATU GROZIS, KOKIOS FORMOS... TAI BYLOJA APIE NEEILINE ASMENYBE. MYLIU TAVE VYTENI :lol: :lol: :lol:
_________________
Ir kam nepasisek, tiems tikrai pasisek nepasisekim patirti - tai irgi labai svarbi vertyb. (Vytenis)
SPORTAS JAU NE LOTERIJA, o mokslas


Paskutinį kartą redagavo Svecias, 2006-12-13, 18:30. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Liuba
Administratorius


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1430
Pranešimų per dieną: 0.2
Miestas: Klaipda/iauliai

PranešimasParašytas: 2006-12-01, 02:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vytenio ilgiesiems straipsniams ir buvo sugalvotas internetinis dienoraštis
_________________
Justinas Liubinskas,
O! Klaipda/Sakas,
+37061493982,
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-01, 02:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikrai vertos dėmesio Ąia šios citatos. Iš kur jas ir paėmėte? Gal vyko nekorektiška diskusija? Iš jų turinio sprendžiu, kad ne tų citatų autoriai pradėjo "žodžių karų juos aiškiai matau priekaištaujanĄius dėl paĄios KARO BŪSENOS. Matau, kad susirųpinta forume bendravimo kultųra. O kas autoriai tų citatų? Ar tai abi Robinzono? Lyg ir skirtingi rašymo stiliai tų citatų. Mano "augintiniai" (kolegos fotumų skaitantys) man nesigyrė, kad jie Ąia kų nors bųtų rašĄ. Jie tam neturi laiko, kad leistųsi Į svetimus daržus. Pasižiųri kaip piktžolės auga ir pasišaipo iš manĄs.

Tai, vadinasi turime bendrų tikslų, bendrų pergyvenimų, mielasis Svety Tik man keista, kodėl Ąia pats paminėtas esi ir prilygintas prie Osport-o.lt? Čia jau tikrai kažkas nusvaigo. Aš patĮ net nedrĮsĄiau prilyginti, nes matau tikrai Tave esantĮ forumo patriotų ir pergyvenantĮ už jo grožĮ. Aišku, ir Osport-o.lt esama taip pat erudito. Tik štai po šios dienos jo paskutinės replikos gan nedraugiškos, pradėjau galvoti, kuo aš jam nusikaltau asmeniškai. Na, sutik, negali bųti taip, kad pašnekovas forume atsirastų tik tam, kad tik mano vieno citatas ar kitų su mano vardu susijusias nešiotų, kabindamasis jas po savo parašų ir kas dienų keistų. Viskas OK, bet kas per leksika - kiek pykĄio prieš mane pas tų autorių :!: MaĄiau kažkur teiginĮ, kad jis tik su manim diskutuoja ir daugiau su niekuo kitu. Tai ar normalu?

Vadinasi jam tikrai labai pakenkiau, kad jis taip visur stengiasi mane... Pamenu jo atsiradimų, kai buvau išprievartautas priminti mųsų sportui vienų labai svarbių detalĄ. Nuo ten jis ir pasileido prieš mane, lyg bųtų kaltas už metodikų Lietuvos sporto. Man atrodo, kad dar nėra tokios pareigybės mųsų sporte ir savo kritiniais straipsniais negalėjau nuversti jo iš šių pareigybių. Juk nėra tokio atsakingojo už sporto metodikas. Tai už kų man keršija šis? Kad jis keršija už mano rašinius, tai man kolegos pirmi mintĮ davė. Kažkaip nebuvau susimastĄs, galvojau kad šiaip piemenukas žaidžiantis, su kuriuo ir man senstant Įdomu jaunystĄ prisiminti. Bet tie, kurie tik skaito, gal analitiškiau kažkų Įžvelgė ir rimtai man perspėjo pasisaugoti, nes, neva, kažkur peržengiau ribų savo rašiniais. Taip kad dabar šiek tiek ir pasimeĄiau. Aiškiai matau stagnacijų sporte, nes vyksta sporto metodikoje revoliucija, o man už tai grasinama už sakymų, kad vakarykšĄia diena gyvent negalima. Tai kam mano sakymas žalingas?

P.S.: matau dėl internetinio dienorašĄio -jau rašiau Liubai, kad man jis net neatsidaro, kaip jis man nurodė. Daug dar neaiškumų dėl jo turiu-turiu ir kitų, gal net geresnių minĄių. Delsiu, nes išvis prie komp-o nebuvau visų savaitĄ.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Svecias
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 168
Pranešimų per dieną: 0.03

PranešimasParašytas: 2006-12-14, 15:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

TAI VA JEI KAM NORS VYTENIO SAKYMAS ZALINGAS, TAI TURESIT REIKALA SU DANGISKAJA ZVALGYBA IR ATSKIRA JOS KUOPA KOVAI SU TERORIZMU NUKREIPTU PRIES JO DIDENYBE. ZODZIU MATYSIT ROJAUS SODUS KAIP SAVO AUSIS I KURIAS PRAGARO VELNIAI PRIKIMS JUMS ROJAUS OBUOLIU GRAUZTUKU :lol:
_________________
Ir kam nepasisek, tiems tikrai pasisek nepasisekim patirti - tai irgi labai svarbi vertyb. (Vytenis)
SPORTAS JAU NE LOTERIJA, o mokslas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
makeris
Meistras


Prisijungė: 2005 12 24
Pranešimai: 971
Pranešimų per dieną: 0.14
Miestas: siauliai-vilnius

PranešimasParašytas: 2006-12-14, 16:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Liuba gelbek foruma nuo VYTENIO
_________________
tinginys visais atvejais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4
Puslapis 44

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005