�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Kaledos

 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
cloudsmaker
Meistras


Prisijungė: 2005 05 04
Pranešimai: 321
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-11-20, 01:14    Rašyti temą: Kaledos Atsakyti su citata

va pamaciau kalendoriuj kad jau neuzilgo Kaledos bus,taj man iskilo tokis klausimas: ar Vyteni dar tau nelaikas pradet santa clausa vaidint? gal bent Kaledu dziaugsmas tave nuo kompo nutrauks...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-11-21, 09:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Visiškai teisingai džiaugsmai privalo mus nuo visų darbų nutraukti. Tiesa, mane šiek tiek glumina toks tiesus susirųpinimas mano "sedėjimu :wink: Negi manai, kad po klaviatųrų baksnoju tik vienu pirštu dar ir raides ieškodamas? Taigi, Tavo žiniai, kai mažas buvau, palėpėje bųdavo pas tėvų mano smetoniška spausdinimo mašinėlė. Jau kur tai bus apie 50 metų, kai su pirštais per raides slankioju, nors, aišku, mano gėdai, neturiu visai jokių stenografinių mašininkės-sekretorės Įgųdžių. Bet, atvirai pasakysiu rašyti mašinėle man sekasi kur kas greiĄiau, nei ranka. Tempas vos ne kalbėjimo. Taigi - atleiskite, kad senų ĮproĄių esu sugadintas.

Na, o Tave vis tik reikia pagirti, turi kažkų savoj širdy, nes labai prasmingų temų pradėjai, mielasis cloudsmaker-Į. Bet Suvalkietiško padorumo tikslu, gal patarĄiau prie pavadinimo pridėti bent dvi raidytes "šv. su tašku. Be to, patarĄiau Tau, kad šių temų paprašytum moderatoriaus iškelti iš NUSIŠNEKĖJIMŲ. Mat jau artėja ADVENTAS rimties metas ir labai bųtų prasminga mųsų sportui šiokio tokio susikaupimo. žodis adventuslotyniškai reiškia, artėjimų, atėjimų . Ta proga patarĄiau vardan aukštesnio meistriškumo siekio iki šv.Kalėdų kiek galima daugiau susikaupti. Tada ir linksmybės bus žymiai linksmesnės ir organizmui bei psichikai tai labai sveika net ir sportiniais motyvais. Todėl, manau, kad kaip tik dabar per Adventų, sakyĄiau, net naudingų ilgiau prie knygų, prie klaviatųrų užsisėdėti. Tuo tikslu norisi man pribaigti ir paleisti vakar jau pradėtų SPORTO PSICHOLOGIJOS žEMĖLAPĮ.

Be to galiu pasiųlyti labai ilgų pernai rašytus PRIEŠKALĖDINIUS PAMASTYMUS. http://www.sakas.lt/files/zvilgsnis_is_arciau.doc tik gal turėk kantrybĄ, kol atsidarys, nes Wordo formate prie teksto yra pilna nuotraukų. Todėl, gal nebus nuobodu skaityti. be to gal ir save, ar savo draugus atrasi yra visi Marijampolės apskrities pirmenybių prizininkai. Taigi, gero skaitymo. Labai lauksiu atsiliepimų, patarimų, kų reikėtų keisti tekste. Gal iškils klausimų?

pataisiau - atsidaro !


Paskutinį kartą redagavo Vytenis, 2006-11-21, 18:14. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
cloudsmaker
Meistras


Prisijungė: 2005 05 04
Pranešimai: 321
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-11-21, 17:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

seip neskaityciau tikrai,norejau tik fotkes paziuret,bet neatsidaro niekas :twisted:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-11-21, 18:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vytenis rašo:
Visiškai teisingai džiaugsmai privalo mus nuo visų darbų nutraukti. Tiesa, mane šiek tiek glumina toks tiesus susirųpinimas mano "sedėjimu :wink: Negi manai, kad po klaviatųrų baksnoju tik vienu pirštu dar ir raides ieškodamas? Taigi, Tavo žiniai, kai mažas buvau, palėpėje bųdavo pas tėvų mano smetoniška spausdinimo mašinėlė. Jau kur tai bus apie 50 metų, kai su pirštais per raides slankioju, nors, aišku, mano gėdai, neturiu visai jokių stenografinių mašininkės-sekretorės Įgųdžių. Bet, atvirai pasakysiu rašyti mašinėle man sekasi kur kas greiĄiau, nei ranka. Tempas vos ne kalbėjimo. Taigi - atleiskite, kad senų ĮproĄių esu sugadintas.

Na, o Tave vis tik reikia pagirti, turi kažkų savoj širdy, nes labai prasmingų temų pradėjai, mielasis cloudsmaker-Į. Bet Suvalkietiško padorumo tikslu, gal patarĄiau prie pavadinimo pridėti bent dvi raidytes "šv. su tašku. Be to, patarĄiau Tau, kad šių temų paprašytum moderatoriaus iškelti iš NUSIŠNEKĖJIMŲ. Mat jau artėja ADVENTAS rimties metas ir labai bųtų prasminga mųsų sportui šiokio tokio susikaupimo. žodis adventuslotyniškai reiškia, artėjimų, atėjimų . Ta proga patarĄiau vardan aukštesnio meistriškumo siekio iki šv.Kalėdų kiek galima daugiau susikaupti. Tada ir linksmybės bus žymiai linksmesnės ir organizmui bei psichikai tai labai sveika net ir sportiniais motyvais. Todėl, manau, kad kaip tik dabar per Adventų, sakyĄiau, net naudingų ilgiau prie knygų, prie klaviatųrų užsisėdėti. Tuo tikslu norisi man pribaigti ir paleisti vakar jau pradėtų SPORTO PSICHOLOGIJOS žEMĖLAPĮ.

Be to galiu pasiųlyti labai ilgų pernai rašytus PRIEŠKALĖDINIUS PAMASTYMUS http://www.sakas.lt/files/zvilgsnis_is_arciau.doc tik gal turėk kantrybĄ, kol atsidarys, nes Wordo formate prie teksto yra pilna nuotraukų. Todėl, gal nebus nuobodu skaityti. be to gal ir save, ar savo draugus atrasi yra visi Marijampolės apskrities pirmenybių prizininkai. Taigi, gero skaitymo. Labai lauksiu atsiliepimų, patarimų, kų reikėtų keisti tekste. Gal iškils klausimų?

nuorodų perkopijavau
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Svecias
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 168
Pranešimų per dieną: 0.03

PranešimasParašytas: 2006-11-21, 18:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

VYTENI TU DIEVAS, BET JEI GALI BUK MAN LABIAU APCIUOPIAMAS, BUK MANO POPIEZIUS. O AS BUSIU TAVO PILKASIS KARDINOLAS :lol:
_________________
Ir kam nepasisek, tiems tikrai pasisek nepasisekim patirti - tai irgi labai svarbi vertyb. (Vytenis)
SPORTAS JAU NE LOTERIJA, o mokslas


Paskutinį kartą redagavo Svecias, 2006-12-14, 01:06. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
robinzonas
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 88
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-11-22, 16:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O, dar vienas PILKASIS KARDINOLAS, kuris kabinasi prie kiekvienos klaideles, kad tik is temos butu forumas isvarytas. Tai dar vienas 2-as Didysas politikieras po pranesimu savo ir temokas tik del del Vytenio pasrasyti :evil: NESIJUOKIU, NES PER ADVENTA NEBLOGAS PASIULYMAS RIMTIES.

O Vytenio pamastymai tai pirmiausia Sveciui tikrai mirties klausimas, jei kas diena ne skirs po puslapi perskaityti jo prieskalediniu apmastymu. Visai nedaug ju - tik po puslapiuka i diena :cry: (viso tik 23).
_________________
internetas prie pietu stalo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005