�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Skyrelis, kuriame Svecias issamiai atsako i klausimus :)
Pereiti prie 1, 2, 3, 4  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Svecias
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 168
Pranešimų per dieną: 0.03

PranešimasParašytas: 2006-11-22, 22:00    Rašyti temą: Skyrelis, kuriame Svecias issamiai atsako i klausimus :) Atsakyti su citata

Tataigi, nusprendes parodyti Vyteniui ir robinzonui gera pavyzdi, nutariau nebeapkrauti svarbiu temu pastabomis ir diskusijomis ne i tema, o sudeti jas cia i nusisnekejimu skilti (kad maziausiai butu pikta) ir kas nenores , lai ju neskaito :wink:
Pirmiausiai tai pastebejau jog tikrai kai kurios sakiniu formuluotes, ju pateikimo struktura pas abu veikejus gan panasi. Tiesa pas Vyteni (gal todel kad straipsniai ilgi) vis islysdavo nesuredaguotu sakiniu, kuriuose mintis nutrukdavo ir sunku budavo suprasti kas noreta pasakyti. Gal but tas neparuostu skaitytojui straipsniu brukimas ir nenoras pripazinti bei taisyti klaidas privede prie to ka dabar turim. As ne pries Vytenio temas, tiesiog manau kad jam reikalingas redaktorius, patikrinantis klaidas (turiu omeny ne gramatika), sudeliojantis sakinius taip kad jie butu suprantami ir siek tiek apvalantis nuo pasikartojimu ar nukrypimu ne i tema. Viskas ! Toki sutvarkyta straipsni aktualia man tema as mielai paskaitysiu. Tai butu pirmasis atsakymas i robinzono replika :
Citata:
Kiek temu i lankas po kiekvieno Vytenio pasakymu!

Butent mielasis, tik po Vytenio, nes nei po S.Kireilio nei po SMG straipsniu nepasipildavo nepatenkintu zinuciu banga. Jei as VISUS astuoniose forumo temose isvadinsiu debilais, nieko nesuprantanciais xuliganais, kiek sansu kad VISI su tuo sutiks ?
Citata:
Paziurekite, jau niekas neraso. tuojir skaityti nustos

Dristu priminti, kad visai neseniai tas pats Vytenis dziugavo , kad dar niekada skaitytoju ir lankytoju nedaugejo tokia progresija. Taip kaip nekarta buvo issakyta mintis, kad ju sumazes del Vytenio straipsniu. Kiek ju yra tiek, gal pasistenkime bendrom jegom neatbaidyt likusiu, o palaipsniui ir pritraukt nauju :wink:
O pabaigai jau visai Vytenisku stilium parasyta robinzono misle :
Citata:
O Vytenio pamastymai tai pirmiausia Sveciui tikrai mirties klausimas, jei kas diena ne skirs po puslapi perskaityti jo prieskalediniu apmastymu.

Ilgai masciau ir skaiciau si sakini deliodamasvis kitoje vietoje logini kirti, bet panasiausia vis tik, kad tai grasinimas, kad jei neperskaitysiu po viena puslapi per diena Vytenio pamastymu, tai ... MIRSIU ? :shock: Ir uz ka cia man taip pries kaledas ? :lol:
Tai vat tiek si karta atsakymu, jei labai issipleciau nepykit. Vis geriau vienoj vietoj nei "siukslint" visa foruma :D
_________________
Ir kam nepasisek, tiems tikrai pasisek nepasisekim patirti - tai irgi labai svarbi vertyb. (Vytenis)
SPORTAS JAU NE LOTERIJA, o mokslas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
robinzonas
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 88
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-11-23, 17:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Svecias rašo:
Tataigi, nusprendes parodyti Vyteniui ir robinzonui gera pavyzdi, nutariau nebeapkrauti svarbiu temu pastabomis ir diskusijomis ne i tema, o sudeti jas cia i nusisnekejimu skilti ...:D

Malonu matyti pavyzdi, kai is visu Svecio parasytu 35 pranesimu nerasta tik dvejuose Vytenio vardo. Ar is tu 33 Svecio pranesimu nebuvo ne i tema? Ar buna taip, kad viso forumo temos butu susijusios tik su vienu asmeniu? :roll:

Svecias rašo:
As ne pries Vytenio temas, tiesiog manau kad jam reikalingas redaktorius, patikrinantis klaidas (turiu omeny ne gramatika), sudeliojantis sakinius taip kad jie butu suprantami ir siek tiek apvalantis nuo pasikartojimu ar nukrypimu ne i tema. Viskas ! Toki sutvarkyta straipsni aktualia man tema as mielai paskaitysiu. Tai butu pirmasis atsakymas i robinzono replika :

Pazvelkime i Svecio visas 35 pranesimu isklotines ir redakciniu pastabu na irgi gal nerasta?

Svecias rašo:

Citata:
Kiek temu i lankas po kiekvieno Vytenio pasakymu!

Butent mielasis, tik po Vytenio, nes nei po S.Kireilio nei po SMG straipsniu nepasipildavo nepatenkintu zinuciu banga


O kodel pasigriebiai siuos asmenis pavyzdziu? Jie tamstos draugai, esate is vieno klubo, ar ? Atsiprasau, susilaikau nuo klausimo tesinio. Pirmasis tik po Lietuvos taures varzybu pradejo rasyti ir teparase tik 10 trumpu pranesimuku. Anrasis parases 302 pranesimus, aisku, nera keles astriai problemas gal taip kaip Vytenis. O i isklotines pazvelgus, nepatenkintuju zinuciu rekordu issiskiria Svecias (33 zinutes Vytenio kritikai) ir www.osport.lt (22 zinutes visos iki vieno 100% skirtos tik Vyteniui) Pas ji kitiems autoriams zinuciu skirtu nerasta, o pas Svecia is visu jo 35 parasytoju tik 2 ne Vyteniui skirtos. Kodel jus tik abu sudarete ta didziaja nepasitenkintu zinuciu banga?
Tai pasakykite, atvirai, del ko nebuvote patenkinti - ar kad rase ne pagal rasybos, ar ne pagal nustatyto mastymo taisykles?

Svecias rašo:
Jei as VISUS astuoniose forumo temose isvadinsiu debilais, nieko nesuprantanciais xuliganais, kiek sansu kad VISI su tuo sutiks ?
Ar taip jau mete visiems iki vieno respublikos orientacininkams? Gal galite ta visa teigini ivertinate su nuosirdziu savo siuo prisipaazinimu:

Svecias rašo:
O tu robinzone del to jautiesi nuskriaustas ? Jei yra pageidavimu galim ir pries tave. Zinai mes gi interneto xuliganai, susikureme foruma, prisiviliojame pagyvenusius kulturingus lankytojus ir paskui su jais susidorojame. Argi tu to dar nesuvokei ? Nera ko vaiksciot itartinos reputacijos vietose :lol:


Tai ta itartinos reputacijos vieta ir yra musu forumas?

Norejau Bendroje dalyje nauja tema sukurti su siuo raudonu pavadinimu. Bet pries Sv.Kaledas gal reik rimties ir lai sis paskutine citata belieka NUSISNEKEJIMUOSE. Imkime is cia Svecio paskelbta geranoriskumo pavyzdi. Jau www.osport.lt buvo labai trumpam prisikabines citatata kvieciancia adventinei rimciai. Butu malonu, kad jis ja vel sugrazintu.

Malonu, kad jau rimsta aistros, prasideda forume rimties ir susikaupimo metas. :idea: Gal tai nebus nusisnekijimu pavadinta.
_________________
internetas prie pietu stalo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Svecias
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 168
Pranešimų per dieną: 0.03

PranešimasParašytas: 2006-11-24, 00:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ruduo. Rytais mane dabar daznai pazadina salia esanciu lietaus vamzdziu, zemyn krentantis vandens suoras. Bjaurus oras pagalvoju pereidamas is paskutines miego busenos i visiska pabudima. Paskui dar truputi pagalvoju ir apsisprendziu - laikas keltis ir eit i turgu pirkti "semku. Ziema pauksciukai jas labai megsta, o pavasari atsidekodami savo giesmelemis mus linksmina. Megstu ju klausytis. Todel klysta tie, kurie mano kad siuolaikiniam jaunimui nereikia nei knygu, nei muzieju. As pavyzdziui esu daug kartu buves a.a. Tado Ivanausko zoologijos muziejuje. Dar esu buves erotikos muziejuje Amsterdame ir kazkokiam muziejuj Kopenhagoj, kurio pavadinimo jau nebepamenu. O dar as labai megstu skaiciuoti. Dieve, kaip mane "veza tikslumas Todel is kart atkreipiau demesi i juodaja robinzono statistika ir nusprendziau pasitikrinti.
Citata:
is visu Svecio parasytu 35 pranesimu nerasta tik dvejuose Vytenio vardo.

Se tau boba ir tikslumas as suskaiciavau bent septyneta ! Tiesa, kai kuriuose diskutavau su robinzonu, gal cia ir buvo ta mano matematine klaida ? Jei netycia kam nors kiltu itarimas, kad bandau aklai gintis, tikslumo vardan galiu nurodyti temas, ju puslapius ir kelinta tai zinute nuo virsaus, kuriose nera to baisausaus vardo. Dar man patinka kai rytais kaimynas virsuje pradeda ka nors kalti, arba gatveje garsiai susibara i turgu skubantys prekeiviai. Ne todel kad as piktas. Todel kad tada buna veiksmas. Juk man grazu ir tada, kai is mokyklos gryztantis antrokas pasiulo sutiktai pensininkei is 39 buto uznesti sunku krepsi. Geras as zmogus. Kaip ir S. Kireilis. Toks vyresnis jau ,netusciazodziaujantis ir turintis puiku jumoro jausma . Kaip ir SMG - pilnas gyvenimiskos isminties ir nepalaikantis cia forume ne vienos is maistaujanciu pusiu. Todel mielas robinzone siuos zmones ir paemiau kaip pavyzdzius , visai nepagalvodamas, kad jie gali buti is vieno klubo.
Trinkt, durys uzsidaro. Nespejau islipti. Tenka vaziuoti toliau. Zinau , kad neturiu bilieto, bet nebijau. Jei ilips kontrole ramiu veidu istiesiu 20 litu. Lygiai tokiu pat ramiu veidu atsakau i ryskiausia tavo klausima :
Citata:
Tai pasakykite, atvirai, del ko nebuvote patenkinti - ar kad rase ne pagal rasybos, ar ne pagal nustatyto mastymo taisykles?

Negaliu atsakyti uz kitus, bet man asmeniskai nepatiko per prievarta visur kur papuola brukami "surogatai, t.y. nesutvarkyti straipsniai. Tikiu , kad "Jonavos balse prie ju gerokai pasidarbuodavo redaktore. Bet turbut ne tame suo pakastas. Jei as neklystu (tingiu per nauja vel perziureti savo zinutes) tai manau ne vienoje nesutiksi tokiu veideliu :evil: ar :twisted: . Pabundu su sypsena ir einu miegot su ja. Todel jai zinuteje yra klegantis is juoko veidelis, deretu kuo maziau desperatiskai ziureti vien tik i pranesimo teksta, o pasistenkt prisimint, kad kartais zmones tiesiog juokauja ir kad sypsena gali daugiau nei zodziai. :D
Citata:
Malonu, kad jau rimsta aistros, prasideda forume rimties ir susikaupimo metas.

Man irgi smagu kad rimsta aistros, tik visai ne todel, kad arteja didziausia (religijos primestos lietuviams jega dar viduramziais) svente. Paskui vel galesime kauptis pries Velykas ir kitas Didziasias baznytines sventes. Bet sios artejancios sventes - ipatingos. Nes tik per jas mes galime dovanoti vieni kitiem dovanas. Ir jei daugiau pretendentu forume neatsiras, as jau dairausi nauju irklu. Maza kam ju gali prireikti

P.S. pirmaji sios temos pranesima , kol dar nebuvo atsakymo perziurejo virs 50 zmoniu. Logiskai mastant ne vienas ju neatvertinejo jo antra kart, matydami kad daugiau temoje nieko naujo nera. Manau tai neblogai, kaip ir tai kad siame pranesime man vel pavyko isvengti TO VARDO, isskyrus robinzono citatoje :wink:
_________________
Ir kam nepasisek, tiems tikrai pasisek nepasisekim patirti - tai irgi labai svarbi vertyb. (Vytenis)
SPORTAS JAU NE LOTERIJA, o mokslas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-11-24, 01:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Giliai sujaudintas po pertrauko tik atvykĄs ir atsidarĄs ekrane nuo jausmingų eiluĄių, dar Ąia neteko regėti. :shock: Kaip nuostabu prieš miegų tokius nuostabius išgyvenimus paskaityti: " ...laikas keltis ir eit i turgu pirkti "semku. Ziema pauksciukai jas labai megsta, o pavasari atsidekodami savo giesmelemis mus linksmina. Megstu ju klausytis...." Tie žodžiai galėtų papuošti ne vieno muziejaus Įėjimų Į paslaptingų gamros pasaulĮ.

Todėl vėl peržvelgiu giliai prasmingų citatų;
Svecias rašo:
" As ne pries Vytenio temas, tiesiog manau kad jam reikalingas redaktorius, patikrinantis klaidas (turiu omeny ne gramatika), sudeliojantis sakinius taip kad jie butu suprantami ir siek tiek apvalantis nuo pasikartojimu ar nukrypimu ne i tema. Viskas ! Toki sutvarkyta straipsni aktualia man tema as mielai paskaitysiu. Tai butu pirmasis atsakymas i robinzono replika : "

Labai atsiprašau, kad esu nuo jaunystės išpaikintas, kai sovietmetyje nesukdavau galvos kaip rašyti ir kaip savo rašinius derinti. Visas mintis tvarkydavo, kaip norėdavo redaktoriai, jų kaprizus nuspėti nebųdavo Įmanoma ir stengtis Įtikti bųdavo bergždžias reikalas. Pamenu, kai viena redaktore skusdavosi mano rašiniais, nes ji juos paleisdama Į dienos šviesa rizikuodavo ne tik savo postu.

Naujaisiais laikais jau tekdavo rašyti atsakingiau, nes elektroninių raidžių ir laisvo žodžio dėka Į tekstų mintĮ redaktoriai jau nesikišdavo, dažniausiai spausdindavo net nepajudintus originalus.

JauĄiu kaltĄ, nes, prisipažinsiu, internete redagavime dėmesio dabar neskiriu visai. Neužtenka ne tik laiko, bet ir fizinių galimybių darbui ypaĄ su forumo mažyĄiu langeliu. Jis, jau ne mano regėjimui, juolab, kad ir monitoriukas mano nedidukas. Reiks galvoti apie didesnĮ monitorių, nes baigiu akis pakloti. Jau negana to, kad forumo langelis nedidelis, užtat ir grybauju, klaidų daug nepastebiu ir išvis nepatogu skaityti kų parašai. Jei matyĄiau plaĄiai savo parašytus tekstus, tai tada galima pakoreguoti, gal ir pasikartojimus pastebėti ir ištrinti tai, kas kartojasi. Už tat ir prisidirbau forume. Mažame langelyje matant tik kelis sakinius, neĮžiurau ypaĄ pasikartojimų. Aišku, teisintis lengviausia, bet ir dėmesio internetiniam stiliui neskyriau.

Nenarstysiu kiekvieno sakinio ir gilių pastebėjimų - ypaĄ mums primestų viduramžiais tradicijų. Ne visos jos bųna primestos - jos gali turėti ir mųsų protevių gamtatikių sekų. Teko mums Šiaurės Karelijoje plaukti (visad liepų varydavome, nes varžyboms bųdavo štilius. Bet plaukdavom ne taip, kaip robinzonas visų laikų, mes tik poilsiui nuo miško irklų imdavom)ir vydury ežero negyvenamoj saloj senų cerkvĄ teko matyti. Jų pastatė ten todėl, kad gamtatikiai visad pagal senas tradicijas iš visų pakrašĄių Į tų salų rinkdavosi. Todėl negalėjo naujo kulto nešėjai uždrausti - jie turėjo prisitaikyti ir laipsniškai taikyti naujų tikėjimų. Kaip bųtų gerai mums puoselėti tarpusavio laipsniško pratinimosi filosofijų :idea:

Ir kaip svarbu prieš miegų "pasistenkt prisimint, kad kartais zmones tiesiog juokauja ir kad sypsena gali daugiau nei zodziai." Dėkui už šitų nuostabių citatų mielajam :D SveĄiui
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
robinzonas
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 88
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-01, 17:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Svecias rašo:
...
Citata:
is visu Svecio parasytu 35 pranesimu nerasta tik dvejuose Vytenio vardo.

Se tau boba ir tikslumas as suskaiciavau bent septyneta ! Tiesa, kai kuriuose diskutavau su robinzonu, gal cia ir buvo ta mano matematine klaida ? Jei netycia kam nors kiltu itarimas, kad bandau aklai gintis, tikslumo vardan galiu nurodyti temas, ju puslapius ir kelinta tai zinute nuo virsaus, kuriose nera to baisausaus vardo.


Nurodineti nereikia. Uztenka knopkute po tavo zinute nueiti iki ziniu apie Svecia, ir ten atsiverti visus rasytus norimo autoriaus iki vieno eiles tvarka pranesimus. Taip, kad atsiversk ir pasiskaiciuok, tikrai ne tik 7iuose jo varda minejai, o beveik visuose, kiek esi iki tolei berases. Ir visi jo vardai net pirmosiose eilutese graziai sviecia.

Aisku, ne priekaistas, nes pamirst ka rasei visad galima. Todel tam yra forumo technika apie save pasiziureti ir kita pamatyti, kas do asaba, ir kuom ji gyven.

Galiu pagirti Svecia. Man tikrai malonu jo pamastymus skaityti. nors juose yra racionalaus grudo. jei ne Svecias, tai gal is forumo buciaus issinesdines. Aisku, rasyti cia daug nesiruosiu, man daug maloniau skaityti orientacinio asus kur kas labiau patyrusius nei as. Taip pat ir Svecio nuostabias eiles. :idea: Bet kai neuzaugos cia "tvarka" pradejo daryti, tai jau, atleiskite. :oops: Saunu, kad nors modemai tvarka cia gera padejo daryti - is kart jie sureaguoja i mano priekaistus, ir svaigalu kaip mat nera. Tuo ir sveikinu jusu foruma, kad taisotes. :D :D :D
_________________
internetas prie pietu stalo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Svecias
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 168
Pranešimų per dieną: 0.03

PranešimasParašytas: 2006-12-01, 18:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sunku susikalbet su zmonemis, kurie negirdi, o siuo atveju nemato. Kartoju visa veiksmu seka. Robinzonas raso :
Citata:
Malonu matyti pavyzdi, kai is visu Svecio parasytu 35 pranesimu nerasta tik dvejuose Vytenio vardo.

I ka jam buvo atsakyta :
Citata:
Se tau boba ir tikslumas as suskaiciavau bent septyneta ! Tiesa, kai kuriuose diskutavau su robinzonu, gal cia ir buvo ta mano matematine klaida ?

Tai atleiskite kuo reikia buti , kad paskui dar rasyti tokias nesamones :
Citata:
Nurodineti nereikia. Uztenka knopkute po tavo zinute nueiti iki ziniu apie Svecia, ir ten atsiverti visus rasytus norimo autoriaus iki vieno eiles tvarka pranesimus. Taip, kad atsiversk ir pasiskaiciuok, tikrai ne tik 7iuose jo varda minejai, o beveik visuose, kiek esi iki tolei berases. Ir visi jo vardai net pirmosiose eilutese graziai sviecia

Be komentaru. Tie kas moka skaityti manau supras viska, o robinzonui belieka priminti, kad jei jau oponuoji , tai daryk tai garbingai , saziningai o ne iskraipydamas faktus !
_________________
Ir kam nepasisek, tiems tikrai pasisek nepasisekim patirti - tai irgi labai svarbi vertyb. (Vytenis)
SPORTAS JAU NE LOTERIJA, o mokslas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-02, 11:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, po jokias "knopkes nėra jokio noro blusinėtis. YpaĄ kai prisimeni SveĄio " lietaus vamzdziu, zemyn krentantĮ vandens suorų ., kurio parašyti žodžiai ir dabar man vis žadina vaizduotĄ:
Svecias rašo:
... nesutvarkyti straipsniai. Tikiu , kad "Jonavos balse prie ju gerokai pasidarbuodavo redaktore. ...
Stebiuosi šių žodžių neeilinio autoriaus esant. Net ir jonavietis dabar ne kiekvienas žino, kad buvo kažkada toks laikraštis "Jon BALSAS- seniai jĮ pamiršo, o jauni net ir nežino, kad per 40 metų ne kažkokia "Komunizmo vėliava ar kokia "Raudonoji , o tik "Jonavos BALSAS gal vienintelis sovietų Lietuvoje rajoninis laikraštis nors pavadinime nesididžiavo savo raudonumu.

Taip jau sutapo, kad praėjusĮ savaitgalĮ sostinėje teko man pašvĄsti tik su SveĄiui žinoma Į Lietuvų trumpam atvykusia asmenybe, apie kurių buvo jis Ąia užsiminĄs, bet kažkodėl dabar jos niekur tos jo žinutės neaptinku. Tų ĮvykĮ teko pašvĄsti nuėjimu Į kinų, kai tai darydavo mano tėvai retkarĄiais, mane mažų palikdami. Juolab, kad asmeniškai Nepriklausomojo Lietuvoje tik gal 2 jus seansus vertus dėmesio, kaip "Titanikųir "Sibiro kirpėjų teko matyti. Daugiau gerų filmų nerasta. Tai labai asocijuojasi su ta nųdienos pilkuma:
Svecias rašo:
...klysta tie, kurie mano kad siuolaikiniam jaunimui nereikia nei knygu, nei muzieju. As pavyzdziui esu daug kartu buves a.a. Tado Ivanausko zoologijos muziejuje. Dar esu buves erotikos muziejuje Amsterdame ir kazkokiam muziejuj Kopenhagoj, ... .
Ir man pasakojĄs ir pasakojĄs yra senelis apie šĮ profesorių, nes mano teta besiilsinti Kazlų Rųdos žemelėje pas šĮ profesorių praktikų atlikinėjo. Todėl SveĄias ir eina "siemkų savo paukšĄiukams, kad ji traukia gamtos grožis, paukšĄiukų Ąiulbesys. Vėlai vakar parėjau iš sesės, kuri irgi telefonu pasišnekėjo su savo papųgėle palikta Vilniuje. Ir mano naujas fotoaparatas irgi suĄiulba, kaip SveĄio paukšĄiukas.

Pavydžiu tiems, kurie gyvena sostinėje. Tai nors vilnieĄiai gali nueiti Į kino teatrų. Atrodo, Jonavoje jau tokio neliko. Praėjusių savaitĄ ir Kazlų Rųdoje ekskavatorius daužė su kaušu buvusio kino teatro liekanas architektųriškai gan Įdomų su bokštu pastatų. Pagalvojau, kai pastatys jo vietoje naujus rųmus reiks visuomenei Įrodyti, kad nugriautas buvo vertingas saugotinas paminklas, Todėl, patikėkite, ateis laikas, kad mųsų vaikai tų nugriautųjĮ istorinĮ Lietuvoje tokio kito analogo neturinĄio gal dar atstatys, kaip dabar mes Valdovų rųmus. (Nesistebėkite Ąia NUSIŠNEKĖJIMAI) Gerai, kad jĮ dar užfiksavĄs esu kaip meninĮ vaizdelĮ Įspųdingo vakaro žaroje.

Taip jau sutapo, kad einant Vilniuje Į kinų, sutikau SveĄio paminėto "Jonavos balso redakcijos aktyvo kolegų, kurio irgi buvau nematĄs kiek ir kino. O buvome mudu kino meno mėgėjai, dalyvaudavome kartu keliautojų sporto organizuojamuose kino mėgėjų konkursuose. Teko man organizuoti ir jo garsųjĮ kraštotyrinio kino žurnalo demonstravimų apie žymų geografų iš Lietuvos Sibiro tyrinėtojų Jonų ČerskĮ. Tai buvo 1969 m. per Jonavos turistų klubo atkųrimas, kurio dėka buvo pradėtas ir Jonavos OS. Rašau ATKŪRIMĄ", nes jis buvo Įkurtas to paties dabar sutiktojo, bet tuometinis vietos partijos komitetas su vietos KGB buvo uždraudusi jo Įkurtų klubų ir išvaikė Jonavos turistus, nors tųsai prieš tai buvo ĮkųrĄs turistų sportinĮ klubų Kapsuke (dabar Marijampolė). Pamenu, kai iš jo buvau gavĄs Prienų šilo Naravų didžiausio ploto sportinĮ žemėlapĮ tik su vos keliais orientyrais per visų plotų, kuriame jam teko dalyvauti OS varžybose, atrodo, trasų Įveikinėjant su kuprinėm pilnom smėliu.

Jis (Nepriklausomybės signataras) man pranešė malonių naujienų, kad po poros savaiĄių vasario 14 d. Kazlų Rųdoje bus Kazio Griniaus gimnazijoje, kur bus minimas šio buvusio Prezidento 140 m. jubiliejus. Mat jis yra šios garsiosios asmenybės tyrinėtojas, kuris yra parašĄs monografijų. Teks ir mums sportininkams organizuoti šio buvusio Lietuvos prezidento taurės futbolo varžybas. Na, o šiandiena vykdome krepšinio varžybas skirtas Vasario 16-osios Akto signatarui, 1919 m. Ministrų pirmininkui Pranui DovydaiĄiui atminti krepšinio varžybas, kurias pradėsime už 50 min.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Svecias
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 168
Pranešimų per dieną: 0.03

PranešimasParašytas: 2006-12-02, 16:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Perskaiciau paskutiniji tavo ,Vyteni, straipsni ir viskas jame butu puiku... jei jis butu tavo dienorastyje (blog'e), o ne mano skyrelyje, nes su tavo mokyklos laikais , draugais ar krepsinio varzybomis skirtomis signatarui atminti as neturiu nieko bendro :wink:
_________________
Ir kam nepasisek, tiems tikrai pasisek nepasisekim patirti - tai irgi labai svarbi vertyb. (Vytenis)
SPORTAS JAU NE LOTERIJA, o mokslas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-02, 20:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai atsiprašau už savo silpnybĄ. :oops: Net nežinau, kokia durna mintis mane :twisted: gundė ir vis kuždėjo Į ausĮ, kad Tau visa tai bus Įdomu. Man Ąiulbėjo ir Ąiulbėjo:
- tik ieškok kuo daugiau sųlyĄių taškų su tuo SveĄiu :idea:
Vadinasi mane NELABASIS jau nebe pirmų kartų apgauna. :evil: :evil:

Na, o dėl blog-o, tai dar niekaip nepaleidžiu jo; dar daug ko nesuprantu apie jĮ, o kažkokia man nežinoma kalba skaityti ilgiausias instrukcijas... 8) Gal ir Įveiksiu kada nors, bet ...? Manau, kad reik kažkų tobulesnio dar paieškoti. vienų mintĮ jau turiu.

Tiesa, :shock: tai kur aš nusvaigau ne Į temų? :roll: Gal tas nelabasis ir suvedžiojo mane, kad šios temos ribų neĮžiųrėjau niekur. Man kalė ir kalė Į smegenis, kad tai LAISVA TEMA. Juk bųdavo tokios, taip kaip ir laisvas stilius. O pasirodo, kad ne laisvas, bet VERGIŠKAS ar PRIKLAUSOMAS STILIUS. Kaip geriau vadinti?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
cloudsmaker
Meistras


Prisijungė: 2005 05 04
Pranešimai: 321
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-12-02, 21:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

net ir teisindamasis nusisneki
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-04, 15:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

:shock: O tai ar Ąia NENUSIŠNEKĖJIMŲ skyrius? :roll: :roll: :wink:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
cloudsmaker
Meistras


Prisijungė: 2005 05 04
Pranešimai: 321
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-12-04, 16:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai kas akd nusisnekejimu,bet ir cia yra temos pavadinimas,o tu net nusisneket nemoki normaliai i tema
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
who cares...
Meistras


Prisijungė: 2005 05 31
Pranešimai: 318
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-12-05, 16:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Citata:
tu net nusisneket nemoki normaliai i tema


:D :D :D :D :D :) :) :) :D :lol: :lol: :lol:
_________________
(\_/)
(0.o)
(> <)
"""""""
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Audrius B
Vidutiniokas


Prisijungė: 2005 11 28
Pranešimai: 20
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2006-12-06, 00:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gerbiamasis Sveciau, kada bus sniego?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Svecias
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 168
Pranešimų per dieną: 0.03

PranešimasParašytas: 2006-12-06, 16:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jei but atviram, tai si tema turejo vadintis Skyrelis, kuriame Svecias issamiai atsako i Vytenio ir robinzono klausimus, bet temos pavadinime yra ribojamas zenklu skaicius, todel teko pavadinima trumpinti :D . Kaip zinia zmogus jau seniai daro itaka gamtai, bet kontroliuoti ir pakreipti orus sau naudinga linkme vis dar nesugeba. O kadangi as neesu nei meteorologas, nei samanas nei burejas is kavos tirsciu, tai pasakyt kada konkreciai bus sniego - ne mano jegoms. Jei domina kazkokios tolimesnes oru prognozes as skaitau jas www.gismeteo.ru Kol kas iki 19 dienos sniego nenumatoma, o temperatura zadama pliusine. Bet kitais metais (o jie jau ne uz kalnu) tikekimes kad sniego bus :wink:
_________________
Ir kam nepasisek, tiems tikrai pasisek nepasisekim patirti - tai irgi labai svarbi vertyb. (Vytenis)
SPORTAS JAU NE LOTERIJA, o mokslas


Paskutinį kartą redagavo Svecias, 2006-12-07, 00:22. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie 1, 2, 3, 4  Toliau
Puslapis 14

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005