�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

RIEDSLIDŽIŲ TRASA Jonavoje.
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> OS slidėmis
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-11-30, 23:47    Rašyti temą: RIEDSLIDžIŲ TRASA Jonavoje. Atsakyti su citata

Ar yra sųlygos patogios treniruotis su slidriedėmis? Manau, kad ypaĄ Kaune tų sųlygų stokojama. Nėra gatvėse ar parkuose pakilimų smagių ir saugių. Todėl norėĄiau atkreipti dėmesĮ Į dviraĄių trasų Jonavoje. Ji, manyĄiau, kad pagal charakteristikas šiek tiek panaši Į Ignalinoje žiemos sporto centro trasų. Aišku, ji nėra labai ilga. Bet, svarbiausia, yra pakilimas ir nusileidimas. AukšĄių skirtumas nemažas. Mat trasos dalis driekiasi Varnutės upelio dešiniojo kranto šlaitu, kuriame trasa pakyla iki pat šlaito viršaus ir yra serpantininis nusileidimas. Po to pervažiuoti galima Į kitų (kairĮjĮ) Varnutės tvenkinio krantų ir riedėti iki to tvenkinio pabaigos, atsirėmus Į žemaitės gatvĄ ir šaligatviu už 80 m Įvažiuoti vėl Į kitų dviraĄių takų, kuris kyla palei A.KulvieĄio gatve.

Šios trasos iniciatorius buvo buvĄs dviratininkas ir slidininkas bei pirmasis Jonavoje orientacininkas (besiorientavĄs 1963-66 m.m.), rajono tarybos narys Algimantas GAIžAUSKAS. Jis paklojo labai daug energijos, Įrodinėjant, kad miestui reikalingi dviraĄių takai, išrųpino jų projektavimui ir statybai lėšų. Man teko nemažai konsultuoti vyriausių architektų ir projektuotojus, kad šie takai tiktų sportui. Jiems buvo didelis rebusas, kaip takų nuleisti nuo stataus ir aukšto šlaito. Kai klodavau ten slidžių trasas, nusileidimas bųdavo gan sudėtingas. Kad bųtų kuo mažesnis nuolydis nusileidime, projektuotojams pavyko šlaite palei vienų griovų išsukti nuostabų serpantinų, sutaupant žemės performavimo darbus.

Ridinėti šioje Varnutės parko trasoje geriausiai pagal laikrodžio rodyklĄ (taip kaip stadionuose bėgama ir Ignalinoje slystama). Priešingai nepatarĄiau, nes ne visas rekomendacijas projektuotojai atsižvelgė. Mat yra gan nemažas nusileidimas staĄiai Į minėtų žemaitės gatvĄ ir ten tik dviraĄius galima sustabdyti. Baisu, kad kas bijos kristi ir išsitiesti didžiausiu greiĄiu, gali po ratais atsidurti. Teko man laidoti savo sporto draugo slidininko sųnelĮ, kuris tokiu bųdu atsidųrė po autobuso ratu, aišku, kitoje vietoje. Mat jiems siųliau saugumo dėlei trasų nuleisti iki žemiausio taško esanĄio prie tvenkinio vandens paviršiaus, ir prieš gatvĄ ne nusileidimų, bet pakilimų padaryti. Bet projektuotojai nuėjo kompromisiniu keliu, sušvelnindami šlaite nusileidimo kampų, kuris tapo žymiai mažesnis nei paĄios A.KulvieĄio gatvės, kuria leidžiantis reikia turėti tikrai patikimus stabdžius.

Taigi nepatariu per treniruotes rizikuoti, geriau nuo tos sankryžos kilte , o ne leistis Į jų. Asfaltų išliejo, kaip prašiau, kiek galima smulkesnĮ. AutomobilĮ pasistatyti galima prie žydkapių arba žemaitės gatvėje yra šalia trasos aikštelė. Pakilimų ir nusileidimų kompleksas trasoje labai identiškas slidinėjimo trasoms ir treniruotes, manau, atlikti galima ne kų blogiau nei Ignalinoje. O be to niekas neprašys Jonavoje mokesĄio už trasos naudojimųsi. Kiek žinau, Ignalinoje tai prašydavo net yra kaina paskelbta.

p.s.: PakeiĄiau pavadinimų temos - buvo "slidriedžių". Bet šĮ žodĮ google.lt nurodo tik Į mano straipsnĮ (10km plentu) kuriame irgi taip buvau pavadinĄs. O kalbininkai siųlo vadinti ne sovietiniupavadinimu "roleriais", o tik RIEDSLIDĖMIS.


Paskutinį kartą redagavo Vytenis, 2006-12-05, 04:12. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gutis
Meistras


Prisijungė: 2006 05 16
Pranešimai: 288
Pranešimų per dieną: 0.04
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-12-01, 13:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Va koks musu Vytenis geras- paprase, ir isliejo smulku asfalta. Gal gali, Vyteni, ir Zuoko paprasyt, kad koki papildoma takeli Vilniuj pralietu?
_________________
Nebeperpektyvus visais atvejais :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-01, 13:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Negaliu, nes šis jųsų miesto išrinktasis nelankė mano bųrelio - visaip norėjau, kad jis lankytų, mane jis kaip moksleivis imponavo, bet nesuviliojau. Per daug chuliganiška gal buvo jo grupė, berods elektrikų, jei neklystų, kai mokėsi jiis profkėje (44-toje MVPTM), o ten joje aš g.m. meistru, dėstytoju ir Lietuvos DR rinktinės treneriu dirbau.

Be to juristu pas jĮ ar prie jo dirbo ir mano vienas auklėtinis - buvĄs geriausias slidininkas Jonavoje, net 15-os metų Tartų maratone 63 km ĮveikĄs. Bet dabar jis jau kitur dirba. O landų galite pagalvoti ir kitokių, kaip Įdėjų stumti. Bet Vilniuje bent tikrai gan smagių vietelių matau kur kas daugiau nei kitur ridinėjimui.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kriste
Naujokas


Prisijungė: 2005 01 24
Pranešimai: 10
Pranešimų per dieną: 0
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-01, 13:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mielas, Vyteni,

senai jau buvai Jonavoje - trasa dar pries 2-3 menesius buvo gerokai prailginta ir uz Zemaites gatves - iki paskutiniojo miesto tvenkinio salia kelio i Kedainius.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-01, 14:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip, teisingai - bųtent ten projektuotojai ir praklojo per ten, kur siųliau. Bet ten nesiųlau, nes ridinėti vis tik geriau apie pirmųjĮ tvenkinĮ. Juk nekirtinėsite per treniruotĄ pastoviai du kartus žemaitės gatvės labai judrių magistralĄ. Be to ten ir reljefo mažiau, o pirmoji trasos dalis daug panašesnė Į Ignalinos.

Taigi nepatingėkite nuvažiuoti, pabandykite, ar tinka, ar apsimoka jų naudoti treniruotėms. Apie tai domisi ir pats iniciatorius tos trasos, su kuriuo dar ir pernai dalyvavau Ignalinoje slidinėjimo varžybose. Jis ir ...Bakula iš AnykšĄių bene vyriausi Lietuvoje slidininkai šiuo metu. Be to ir maratonus jis dar bėga - yra Jonavos MARATONO bėgikų klubo siela. Todėl jam ir kitiems tarybos nariams, palaikiusiems jo Įdėjų, labai Įdomu, kaip sekasi treniruotis toje trasoje bent jonavietei, su kuria jis yra važiavĄs ne kartų Į varžybas. Kam jau kam, bet JKKSC atstovaujanĄiai gal reikėtų trasoje pasirodyti. Kaži, ar ji išvyko Į Suomijų, ar paridinėjo prieš stodama ant slidžių? Kažkaip klausinėjau, bet bėgiojantys toje trasoje sakė, kad dar nematė nieko ridinėjant. Jei pasirodytų kas trasoje su riedslidėm, tai išsivaizduoju - reklama mųsų sportui tikrai pagerėtų, taptų jis populeresnis.


Paskutinį kartą redagavo Vytenis, 2006-12-01, 14:27. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
cloudsmaker
Meistras


Prisijungė: 2005 05 04
Pranešimai: 321
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-12-01, 14:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jei pasirodytu kas nors toj trasoj su slidriedem tai niekas net negalvotu apie oss,apie slidinkus gal, bet tik ne orientacininkus. taigi jokios reklamos nebutu..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-01, 14:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kodėl negalima ir su staliuku ridinėti, paėmus bet kokĮ žemėlapĮ, kad akis pratinti prie skaitymo greito judesyje? Juk galima ir, manau, kad reikia net kiek galima dažniau medituoti OS procesus per treniruotes. Gal kompleksinis treniravimosi metodas yra kur kas efektyvesnis, nei tik fizinis. Net ir pamokas galite ruošti ridinėdami - ypaĄ, kai reikia atmintinai kų nors mokytis. (Pamenu, per pirmųjĮAtgimimo bėgimų nuo paminklo Abraomui KulvieĄiui, viena bėgikė bėgdama išmoko Bernardo Brazdžionio eilėraštĮ) Net ir vakare su lempute ir su staliuku kodėl nepabandyti!

O be to toje trasoje yra mano pieštas Varnutės parko žemėlapis - jame buvo du kart vykdytos Jonavos jubiliejaus paminėjimo varžybos sprinto.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
robinzonas
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 88
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-01, 18:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, kad nera trasoje tos, del kurios ta trasa pastatyta, tai jau ne virsune, bet pati baisiausia bala - tikra, neizengiama klampyne. :evil: Ir dar jei i suomijas isvaro nepasitreniravusios - tai ...? O gal ko nors nesupratau?

Atleiskite, bet is vandenininku gyvenimo pasakysiu tai, kad mes i Suomija (prie "tarybu" i Karelu Suomija) varinedavome tik gerai atsiplaukioje baidomis namuose. Net srauniausioje Lietuvos upeje Vokeje reikedavo per varzybas meistriskumo egzaminus islaikyti - normatyvus ivygdyti, kad uz Lietuvos ribu leidima gaut isplaukti. Niekas juk nenoredavo, kad musiskiai grizinetu tik cinkuotuose karstuose.

Vyteni, girdejau toki anegdota, kad prie sios rieduciu trasos tame tvenkinyje vienos dideles sventes metu, kai vedei baidu slalomo varzybas ir su garsiakalbiu komentavai - vienas is pavydo tave istume i vandeni. :D Ta pati daro cia su tavim ir forume. :cry: Zinok, kad pavydas :oops: klesti visur, tai pati baisiausia musu tautos liga. :evil:

Nepykite, is temos i lankas neinu, kad apie baidas uzsiminiau. Jei pamineta cia riedslidziu trasa ir dar zemelapis joje, tai galiu pridurti, kad salia jos ir riedutininkams puikiausia aikstele mano sunus ten mate. Tai vis tik jonavieciai jau praaugo vilniecius, kurie duodasi Gedimino prospekte ar Katedros aiksteje tarp praeiviu, sukeldami nemaza pavoju eismui.

O, svarbiausia, tai, kad cia paminetoje trasoje yra salia tvenkinys, kuriame galima baidomis varzybas rengti. O kai yra visas kompleksas, tai ir renginius orientacinio ir treniruociu centrui salygos gereja. Man tai visai neblogai butu sudalyvauti tokiame triatlone:
1. Pasiorientuoji
2. Su baida atirkluoji
3. Ir su rieduciais pavarai.
Sita eiles tvarka galima ir pakeisti - pradeti nuo vandens. Juk of.triatlonas ir prasideda plaukimu. :idea:
_________________
internetas prie pietu stalo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
www.osport.lt
Meistras


Prisijungė: 2006 11 17
Pranešimai: 85
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Lietuva

PranešimasParašytas: 2006-12-01, 19:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zmones padekit !!! Irodykit , kad tai tiesa ir as visu akivaizdoj suvalgysiu baidare !!!
Citata:
Na, kad nera trasoje tos, del kurios ta trasa pastatyta, tai jau ne virsune, bet pati baisiausia bala - tikra, neizengiama klampyne.
Jei dviraciu ar rieduciu trasa yra statoma del kazkokio vieno zmogaus , tai cia is viso kataklizmas... Truksta zodziu iki ko nusigrybauta su fantazijom ir pasisakymais :shock:
_________________
irk, ta kauk jau sudryskusi - matosi, kas Tu esi. (Vytenis)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
L_M
Vidutiniokas


Prisijungė: 2006 10 27
Pranešimai: 25
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2006-12-01, 20:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atsiprašau, galiu paklausti :?:
Kai valgysi baidarĄ ar leisi robinzonui išlipti :lol:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-02, 11:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

PrisipažĮstu, kaltas esu. Užsikabinote už nevykusios ir labiausiai pažeidžiamos mano frazės ir Į lankas. Vienas paironizavo mano klausimų, pasivertĄs jau Į išvadų, o iš ironijos pagal sugedusio telefono efektų jau kita ironija ir Į kitų pusĄ atsukta. :wink: Kodėl negalite diskutuoti ne apie kokias nors iš konteksto ištrauktas detales, o apie visumų - apie trasų ir jos naudojimų? Jei jau vienas pasvaigo, pažaisdamas su mano silpniausiomis vietomis, tai kodėl bųtinai dar labiau reik nusvaigti, ištraukus frazĄ iš visiško konteksto? Ir kodėl vis Į lankas varo mano tas pats oponentas? Kų tai galėtų reikšti? :roll:

O, bendrai, tai man trųksta jau žodžių. Kažko jau nesuprantu. Jokios idėjos pakišti negalima. Tuoj išvers ir vis tie patys. Ir vis tų paĄių ratas siaurėja. Tikiuos, kad greit pavyks kažkų suprasti. Kad anekdotai apie mane sklaido visad gyvi, tai nesistebiu, prie jų esu pripratĄs. Na ir kas kad vienas pablųdĄs žioplys Įstųmė mane? Vis tiek varžybas tĄsti ir komentuoti reikėjo, nors ir šlapias buvau. :D Bet siųlau nebijoti, lėkdami nuo kalno, Į tvenkinĮ tikrai neĮlėksite.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
www.osport.lt
Meistras


Prisijungė: 2006 11 17
Pranešimai: 85
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Lietuva

PranešimasParašytas: 2006-12-02, 16:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nepatikesi Vyteni, bet aciu tau uz informacija apie trasa, uz tai kad patari is kurios puses ja geriau iveikinet ir net uz tai, kad kaip tu sakai esi nemazai prisidejes prie jos atsiradimo. Si karta citata buvo ne tavo , o tavo "augintinio" , kuris paskutiniu metu cia priskaldo nemazai bereikalingu malku.
_________________
irk, ta kauk jau sudryskusi - matosi, kas Tu esi. (Vytenis)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
robinzonas
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 88
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-03, 19:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manes Vytenis neaugino, o malkas skaldau ne as, bet jusu Vytenis. Nors dabar sventadienis, bet vis tik paemiau kirvi. Man paskambino, kad cia velniava, tai todel stai ka dabar pakaposiu:


1. Labai blogai, kad nemokate Vytenio skaityti ir neperskaite jo, dar dristate kaltinti mane.

2. Labai nemalonu, kad pagal Vyteni as, atseit paironizavau. Nieko as neisgalvojau, bet tik is pacio Vytenio rasinio priejau sia isvada:

Citata:
Na, kad nera trasoje tos, del kurios ta trasa pastatyta, tai jau ne virsune, bet pati baisiausia bala - tikra, neizengiama klampyne.


3. Negi nematete, kad Vytenis klausinejo kaip sekasi treniruotis trasoje ne kokiai Jonavos sporto mokyklos slidininku ar slidinejanciu orientacininku grupei, bet tik kazkokiai vienai jonavietei. Stai darsyki perskaitykite:
Vytenis rašo:
domisi ir pats iniciatorius tos trasos,...jam ir kitiems tarybos nariams, palaikiusiems jo Įdėjų, labai Įdomu, kaip sekasi treniruotis toje trasoje bent jonavietei, su kuria jis yra važiavĄs ne kartų Į varžybas. Kam jau kam, bet JKKSC atstovaujanĄiai gal reikėtų trasoje pasirodyti. Kaži, ar ji išvyko Į Suomijų, ar paridinėjo prieš stodama ant slidžių? Kažkaip klausinėjau, bet bėgiojantys toje trasoje sakė, kad dar nematė nieko ridinėjant. Jei pasirodytų kas trasoje su riedslidėm, tai išsivaizduoju - reklama mųsų sportui tikrai pagerėtų, taptų jis populeresnis.


4. Tai ar matote, kad ne trasos iniciatorius yra pats dalyvaves varzybose su kazkokia ta viena jonaviete ir gal tik del jos tatrasa sugalvojo su savo kitais cia Vytenio paminetais " kitiems tarybos nariams, palaikiusiems jo Įdėja". Juk Vytenis aiskiai klausia:

"labai Įdomu, kaip sekasi treniruotis toje trasoje bent jonavietei, su kuria jis yra važiavĄs ne kartų Į varžybas. "

5. O kad toje trasoje tik viena treniruojasi ir kad tik jai pastatyta ta trasa, irodo stai sis Vytenio sakinys:
"Kam jau kam, bet JKKSC atstovaujanĄiai gal reikėtų trasoje pasirodyti. "

6. O kad niekam daugiau ta trasa Jonavoje nereikalinga kaip tai jonavietei, tai aiskia matome is sio sakinio:
"klausinėjau, bet bėgiojantys toje trasoje sakė, kad dar nematė nieko ridinėjant".

7. O kadangi ta trasa pastatyta siai jonavietei, kuri net nesinaudoja trasa, tai todel Vytenis ir praso , kad jus gelbetumete padeti:
"Jei pasirodytų kas trasoje su riedslidėm, tai išsivaizduoju - reklama mųsų sportui tikrai pagerėtų, taptų jis populeresnis."

8. O tas pastarasis sakinys ir dar karta patvirtina, kad si trasa buvo tik jai vienaiskirta ir dar joje niekas nesinaudojo :twisted:

9. ISVADA: apsmeizusiam mane www.osport.lt teks suvalgyti uz tai ne baidare - as jam jos neduosiu. Jis tures susivalgyti pats save. :wink:
_________________
internetas prie pietu stalo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
www.osport.lt
Meistras


Prisijungė: 2006 11 17
Pranešimai: 85
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Lietuva

PranešimasParašytas: 2006-12-04, 00:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Juokiausi susiemes uz pilvo 10 min. :lol: Prajuokino mano senas geras priesininkas robinzonas :
Citata:
Manes Vytenis neaugino, o malkas skaldau ne as, bet jusu Vytenis. Nors dabar sventadienis, bet vis tik paemiau kirvi. Man paskambino, kad cia velniava, tai todel stai ka dabar pakaposiu
Pasirodo mes su juo visa laika sedejom toj pacioj baidarej, tik irklavom i skirtingas puses noredami pabegti nuo musu Vytenio :lol: Teisybes delei pastebesiu, kad nors kirciu buta daug, bet naudos is to si syk mazoka (neskaitant del juoko prailginto mano gyvenimo :wink: ). Vos kelios skiedros. Su logika kazkas ne taip. Tai kas robinzonui yra aisku ir ka jis bande irodyti, man sukelia abejoniu. Tai kad kazkas klausia, ar trasoje nematei to ar kito zmogaus tikrai nereiskia, kad trasa del to zmogaus irengta. Jei as paklausiu ar kas nors miske mate Sima, tai pagal baidariu vilku logika gautusi, kad tas miskas specialiai Simui pasodintas ? :lol: Bet idomiausia man atrodo dar bus toliau. Vytenis juk neturetu islikti abejingas :D
_________________
irk, ta kauk jau sudryskusi - matosi, kas Tu esi. (Vytenis)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-12-05, 03:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aišku, kad neliksiu abejingas :D :D :D Kai Įsigilinau Į Ąia pateiktų argumentų logikų, tai tikrai Robinzonas teisus ir dar kartų www.sport-ui.lt reiks susivalgyti. Jei norime užauginti gerus orientacininkus, tai tikrai kiekvienam teks pradėti po miškų sodinti. :idea:

Taip ir aš bandžiau tai riedslidžių trasos naudojimuisi rašyti projektų. Popieriaus daug prigadinau ir rašiau pagal visus projektavimų standartus. Projekte buvau numatĄs prašyti ne tik riedslidžių, bet ir slidžių. Kad kas norėtų vasarų ridinėti reikia toliau ir žiemų slidinėti. Su Jonavos sporto valdžia važiavome Į Departamentų. (žinote tokĮ žemaitės gatvėje.) Vežėme didelĄ šųsnĮ projektų tokių panašių, kaip manasis. Bet iš to gavosi šnypštas. :cry: Kadangi Jonavai buvo išskirta futbolo sintetinė danga, tai ir nei vienas projektas "nepraėjo. Pasakė Jonavai užtenka.

"Vėliau iš komisijos kai kurių narių sužinojau, kad projektas bųt praėjĄs, jai tikrai tai vienai jonavietei bųt skirta riedslidžių trasa. Jei neapsirinku, šios trasos projektavimo ir statybos darbams ar tik ne 0,5 milijonų sųmatinė vertė. Tai jei bųtų visi šie pinigai iš savivaldybės biudžeto skirti šiai sportininkei, tai tada tikrai mano projektas bųtų konkursų laimėjĄs. Juk prašiau tik gal kokia 15 tųkstanĄių, kad atsipirktų 0,5 milijonų statybos objektas. Bet dabar tas objektas nebus pagal paskirtĮ naudojamas, :evil: nes ne šios jonavietės vardu buvo ši trasa Įrengta. :twisted:

Juokas-juokais (gal matote kabutes), bet TRASA Ąia NE RIEDSLIDžIŲ aš jus apmoviau. :lol: O Ąia kvaileliai du ginĄijasi. Trasa nebuvo skirta specialiai vienintelei Jonavoje slidinėjimu ir OSS užsiiminėjanĄiai tik todėl, kad tai oficialiai visuose dokumentuose ne riedslidžių, o dviraĄių trasa. Tik ta dviraĄių trasa taip susukta, kad bųtų ir riedslidžių treniruotėms tinkama.

Čia ir yra visa bėda, kad gal projektuotojai bųtų labiau paklausĄ mano patarimų, jei bųtų trasa tik riedslidininkams skirta. Tai gal nusileidime viražas neblogas bųtų, kad žymiai didesniu greiĄiu posųkĮ galima bųtų išimti. Be to dar bųtų visokiausi vingiai ir papildomi pakilimai nusileidimai primastyti. Bet projektuotojai Ąia daugiau išsivaizdavo ne vasaros slidininkų, bet dviratininkų srautų Į priešingų pusĄ ne Į nusileidimų, bet Į pakilimų, ir todėl jų manymu, viražas nebųtinas buvo.

O kadangi trasa vadinosi dviratininkų, tai, pasakykite, kokie biurokratai skirs lėšas slidininkams, kad jie treniruotųsi dviraĄių trasoje? Aišku, jei bųtų trasa pavadinta "riedslidžių trasa ar bent "žiemos-vasaros slidinėjimo trasa, tai tada tikrai ji bųtų skirta tai vienintelei Jonavoje slidinėjanĄiai sportininkei ir tada šalia tos trasos centriniame miesto stadione didžiausio reginio (šou) šventės metu bųtų surengtas Robinzono BAIDARĖS VALGYMO SPEKTAKLIS. Bet deja, dabar jis galės ir toliau ramiai plaukioti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> OS slidėmis Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
Puslapis 13

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005