�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Vytenio laiskas Sveciui
Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Svecias
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 168
Pranešimų per dieną: 0.03

PranešimasParašytas: 2007-01-12, 12:23    Rašyti temą: Vytenio laiskas Sveciui Atsakyti su citata

Laba diena, Ramunai!

Visad Tave mintyse gerbiau ir dar dabar gerbiu ir visai nepykstu del Tavo pykcio, nes puikiai Tave suprantu. Nuo pirmuju Svecio zinuciu buvau isitikines, kad tai ne kas kitas, kaip tik Tu. Todel man buvo labai malonu diskutuoti. Maciau, kad Tavo nuotaika yra labai kintanti. Gerbiu Tave ir dar todel, kad esi Oforumo patriotas. Ir kuo pikciau mane peikdavai, tuo man budavai idomesnis â" duodavai man daug peno pamastyti, kas itakoja pykti. O mastyti turiu pagrinda, nes puikiai zinau, kokia Tavo tikroji pykcio ir priesisko nusiteikimo priezastis, kurios viesai net nesiruosiu atskleidineti.

Bet man labai liudna, kad Tu viesai prisipazinai ISEJES IS SUDRYSKUSIU KAUKIU BALIAUS. Aisku, kadangi as zinojau, kas Tu esi, manau, kad tai nepaslaptis buvo ir ne tik Tavo draugams. Zinau, ir kas www.osport.lt . Gal ir Tu teisus, kad dabar tai ne vienas, nes vėliau stilius ra¡ymo pasidare keistai nestabilus, kaip ir Tavo stiliu maciau kintanti.

O nemalonu man, kad Tavo prisipazinimas gali neprideti garbes nei Tavo klubui, nei Deiviui, nei kitiems aktyviems visa save atiduodantiems OS-ui. Juolab, kad Tavo klube yra ir man labai artimu zmoniu, su kuriais tenka gan nemazai bendrauti. Yra Tavo klube net 2 patys geriausi mano aukletinai. Yra ir mano pirmuju aukletiniu buve inirtingi varzovai, kurie dabar jau veteranai per 45 ir net 50 m. grupes siekia. Tai romantiska istorija ir nenoreciau, kad ji butu sudrumsta. Gal todel istryne moderatorius ir Tavo pranesima. Tik tai jis padarė vėlai vakare mano akivaizdoje, bet per 6,5 val. Tavo kaukes nusiemima galejo pamatyti 50-80 iejusiuju. Kita vertus apsisprendima Tavo nesmerkiu. Gal ir lai buna pavyzdys kitiems, kad po Triju karaliu jau laikas nusiimti Naujametiniu karnavalu kaukes. Gal tai lai buna ir geras Tavo zestas. Ar nebutu KOREKTISKIAU FORUME ATVIRAI â" be jokiu kaukiu? Todel siulyciau apie viska permastyti. Teks ir man ta pati padaryti. Tik vis laiko neuztenka visk am, jis taip gretai bega.

Aisku, gerbiu Tavo atviruma ir drasa, nors el.pasto adrese rasaisi esas âœnedrasusâ. Tai labai svarbios savybes, nes baime didziausia nelaime. Todel tikiuosi, kad busi drasus ir akis i aki su manim kada pasikalbeti. Tikrai tada Tu itaigiau mane paaukletum. Jau laikas, kad mus nueinancius turi aukleti buve aukletiniai â" nesvarbu, kad ne mano Tu buvai. Vis tik artimas, nes buvai ir dabar esi i¡ gretimo miesto â" is mano gimtojo miesto.
_________________
Ir kam nepasisek, tiems tikrai pasisek nepasisekim patirti - tai irgi labai svarbi vertyb. (Vytenis)
SPORTAS JAU NE LOTERIJA, o mokslas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
scopy
Meistras


Prisijungė: 2005 12 16
Pranešimai: 336
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2007-01-12, 12:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

trinkit chbera sitas nesamones
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
toposoc
Naujokas


Prisijungė: 2007 01 08
Pranešimai: 7
Pranešimų per dieną: 0
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2007-01-12, 13:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai noreciau paklausti, ar Vytenis cia rase atvira visiems, ar personaliai ? :roll: Is teksto nematau, kad butu jis viesai skirtas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2007-01-12, 19:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Trinti, scopy nereikia, nes Ąia NUSUĮNEKĖJIMŲ forumas.
Šaunu! Jei taip ir žmonų sau rinkosi per apklausų, tai visai nieko. :)

Kadangi labai prastai jauĄiuos - tokių skausmų dar niekad gyvenime netutėjau, kankinuos jau kaip parų laiko, todėl per kanĄių nieko gero neparašysiu. pasakysiu tik vienų, kad rytoj sausio 13-osios bėgime pirmų kart teks nebėgti. LIŪDNA. LAI ESU DALYVAVS BE IŠIMTIES VISUOSE NUO PAT PIRMO... :cry:

Kai baisiausi spazmai, negaliu net mųstyti, prie kompo tik atsistojĄs raitausi - tai tada pateikiu ta istrinta pranešimų, dėl kurio Ramųnas SveĄio vardu net moderatorių išdėjo Į ... kaip tik po ištrinto pranešimo jam aš ir pasiunĄiau laiškų e-mailu, kurĮ jis Ąia viešai paskelbė. Kažkaip neteko dar girdėti ir matyti, kad bųtų skelbiami viešai net didžiausių priešų personaliai skirti laiškai. . :roll: , Todėl privalau pateikti, kad forumieciai galėtų tiksliau apsisprĄsti ir nereiktų daugiau Ramųnui mųstyti, kų pasakyti - manau viskų jis išsakė štai šiame ištrintame pranešime:

Svecias
Meistras
Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 93
Pranešimų per dienų: 1.19

Parašytas: Tr., 01 10 2007, 14:56 Ištrintas Tr., 01 10 2007Tr., 01 10 2007 apie 21-22 val. Rašyti temų:

Mieli Lietuvos zmones, Jonavos savivaldybes klerkai, Kazlu Rudos ligonines slauges, skautai, turistai, baikeriai ir begimo megejai !!!
Jei prie jusu prieis is paziuros gerasirdis senelis zila ozio barzdele, nepirkit is jo bunkerio Kazlu Rudos poligone, nekvieskite jo fotografuoti savo vestuviu, nevartokite jums primygtinai siulomu "stebuklingu piliuliu" ir apskritai pasistenkite su juo tureti kuo maziau reikalu. Mes orientacininkai jau puikiai ji pazystam, zinom jo liguista polinki tarskinti jo a.a. tevo jam palikta spausdinimo masinele, taip pat ir jo kaip asmenybes dideli susireiksminima. Galiu jus patikinti, kad orientavimosi sporto raidai nei jo straipsniai, nei mintys jokios itakos neturi. Jis neuzima jokiu pareigu musu federacijoje ir dziugu , kad joje dirbantiems zmonems uztenka sveiko proto nesileisti su juo i beprasmes diskusijas ir ji ignoruoti. Todel linkiu visiems toliau dirbti savo darbus, aukleti savo vaikus, sportuoti , uzsiimti sau patinkancia veikla ir kuo maziau kreipti demesi i visokius issisokelius ir "politinius spekuliantus", tokius kaip Vytenis Aleksandraitis.
Po ilgo tylejimo suprates , kad mano buvimas ar nebuvimas visiskai neitakoja sudstraipsniu pasirodimo siame forume, pagarbiai jusu Ramunas Simanskas(paryškino Vytenis),
tiesiai is sudriskusiu kaukiu baliaus su aukstais zvalgybos , jegos ir kitu spec. tarnybu pareigunais.
P.S. www.osport.lt yra viso labo sio tinklalapio adresas, kurio vardu pasivadino grupe forumo vartotoju ir su LOSF' u sis vardas kaip ir pats forumas nieko bendro neturi
_________________
Dabar jau galima drasiai teigti, kad Vytenis yra IDIOTAS !


Nuo savĄs galiu pridurti, kad tos ligoninės (kurios statybų išrųpino mano teta) slaugės, Į kurias kreipėsi Ramųnas, palydėjo Į kelionĄ mano mamų, kuri irgi dirbo toj ligoninėje slauge. O dėl mano tėvo mašinėlės spausdinimo paliktos jau daugiau negaliu.... vakar prie savo tėvų ir tetos kapų buvau. Atleiskit už klaidas :oops:
Gero bėgimo ryt!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Svecias
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 168
Pranešimų per dieną: 0.03

PranešimasParašytas: 2007-01-15, 11:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pupuliuk , vel taisei savo paskutini straipsneli ? :D
_________________
Ir kam nepasisek, tiems tikrai pasisek nepasisekim patirti - tai irgi labai svarbi vertyb. (Vytenis)
SPORTAS JAU NE LOTERIJA, o mokslas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2007-01-17, 02:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nuo kada negaliu savo klaidų pasitaisyti? :shock: Tai tada kam mygtukas KEISTI :?: Ne visi kontaktai klaviatųros patikimi, tai ir raides praleidžiu. Kai nusipirksiu kitų komp-ų, ten klaviatųra bus tobulesnė. (Tarp kitko komp-ų man ruošia naujų Tau labai artimas žmogus, mes dažnai pasišnekame apie Tave, tik iš jo ir sužinojau, kad RAMUNCIKAS - tai Tu esi.)

Tai atsigaves nuo skausmų priepuoliu, pataisiau ka praleidau, paryskinau, bet esmes niekur nekeiciau - NE TAIP KAIP PATS TAI PADAREI.

Geriau pats apie save pasižvalgyk, kai visus savo iki vieno pranešimus kardinaliai pakeitei ir po to ... :oops: Yra patarlė : "Kuom pats kvep, tuom kit tep" :wink:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Svecias
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 168
Pranešimų per dieną: 0.03

PranešimasParašytas: 2007-01-17, 17:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O nezinai kodel as taip pasielgiau ? As tau pasakysiu. Kelis kartus atrasinejau i tavo provokacijas, kurias tu po to taip pataisydavai , kad gaudavausi jog as ne is sio, ne is to prie taves prikibes, o paskutinis lasas buvo kai tu pradejai slepti savo pedsakus menesio senumo straipsniuose ! Tada supratau, kad jokios isliekamosios vertes sie pokalbiai neturi, nes bet kas sumaises su zememis oponentus, gali bet kada virsti angelu ! Ta ir parodziau moderatoriams, tik jie i tai niekaip nesureagavo. Todel pasiulymas ar pageidavimas , i kuri niekas neatsizvelgs (nes tai tik mano, menko zemes kirmino nuomone) butu uzdrausti taisyti straipsnius. Pries rasant reikia gerai apgalvot ar tikrai nori tai pasakyt. O gramatiniu klaidu tikrinimui yra funkcija PERZIURETI, kuria pasinaudojus matai tokio pacio dydzio raides ir kitus simbolius kaip busimam originale. Pataisyk ir tada jau spausk SIUSTI i sveikata !
_________________
Ir kam nepasisek, tiems tikrai pasisek nepasisekim patirti - tai irgi labai svarbi vertyb. (Vytenis)
SPORTAS JAU NE LOTERIJA, o mokslas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Woodoo
Meistras


Prisijungė: 2004 04 03
Pranešimai: 981
Pranešimų per dieną: 0.13
Miestas: Siauliai/Vilnius/Kaunas

PranešimasParašytas: 2007-01-17, 17:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Is tikro ideja nera tokia bloga. Bet yra kita medalio puse - zmogus suklydes ir negaledamas pasitaisyti parasys antra posta is eiles. O tai nebus taip grazu, ypac jei vienas veikejas, kuris klysta kas antram zingsny prades naudotis sita "pasitaisymo galimybe"
_________________
Tinginio training log'as :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Svecias
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 168
Pranešimų per dieną: 0.03

PranešimasParašytas: 2007-01-17, 20:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na cia juk kaip laikrastyje ar zurnale isspausdino ir viskas. Skaitytojas jau gavo ta informacija. Jei tai klaida ar izeidimas kitame numeryje spausdinamas atsiprasymas arba klaidos istaisymas. O redaktorius kita kart atsizvelgia ar verta naudotis siuo saltiniu , jei jis nera patikimas. Tas pats su radiju ar televizija. Zodis ne zvirblis - isleke ir viskas. Prisiminkim kiek zmoniu televizijoj per rimtas informacines laidas nusikeike uz kadro, nes kitas nepadare savo darbo ir neisjunge tuo metu mikrofono. Ne vienas toliau nebevede nei Ziniu nei Panoramos. Suprantu kad isikarsciavus galima daug priskaldyt, bet paskui tyliai viska pataisius asilais lieka kiti. Taip nesazininga. Gerbkime kitus jei norime, kad gerbtu mus pacius ir nereikia but gudresniu uz kitus. Senesnis ne visada gudresnis, cia irgi ne kvailiai susirinko. Jeigu kazkam reiks taisyti kas antrame zingsnyje savo klaidas, tuo blogiau jam paciam, sumazes jo kitu galimu straipsniu skaicius :)
_________________
Ir kam nepasisek, tiems tikrai pasisek nepasisekim patirti - tai irgi labai svarbi vertyb. (Vytenis)
SPORTAS JAU NE LOTERIJA, o mokslas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Hobitas
Meistras


Prisijungė: 2004 04 01
Pranešimai: 479
Pranešimų per dieną: 0.07
Miestas: VILNIUS

PranešimasParašytas: 2007-01-17, 22:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pilnai sutinku su Sveciu. Bet kadangi cia ne televizija ar radinas, tai manau galima palikti galimybe taisyti posta kol jis paskutinis temoje.
_________________
Hobitas training log
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2007-01-17, 23:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Svecias rašo:
...paskutinis lasas buvo kai tu pradejai slepti savo pedsakus menesio senumo straipsniuose ! Tada supratau, kad jokios isliekamosios vertes sie pokalbiai neturi, nes bet kas sumaises su zememis oponentus, gali bet kada virsti angelu ! ...!
Labai prašau parodyti, kur po mėnesio aš kų pataisiau diskusijoje su SveĄiu! Juk forumo technika tai registruoja-todėl net reikalauju tai prodyti!

Visas klaidas, kurias esu taisĄs - smulkim raidėm prie automatinės taisymo pasabos NURODYDAVAU, KĄ" PATAISYDAVAU. Daug taisymų yra todėl, kad nespėjus parašyti ir taisant atsiranda kitas pranešimas, todėl jau Įkliųni kaip taisĄs. Bet tai galima matyti iš teksto, kad taisymo laikas ir kito pranešimo laikų skirtumai vos kelios min. per kurias neĮmanoma pamatyti naujo pranešimo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
who cares...
Meistras


Prisijungė: 2005 05 31
Pranešimai: 318
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2007-01-17, 23:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Citata:
Bet tai galima matyti iš teksto, kad taisymo laikas ir kito pranešimo laikų skirtumai vos kelios min. per kurias neĮmanoma pamatyti naujo pranešimo.


ir kodel gi per kelias minutes neimanoma pamatyt naujo praneshimo?
_________________
(\_/)
(0.o)
(> <)
"""""""
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2007-01-17, 23:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Todėl, kad tiek min. taisai klaidas, kai netikėtai atsiranda kitas. Čia buvo mano silpnybė, nes mažame langelyje neĮžiųrėdavau klaidų -regėjimas jau ne tas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Svecias
Meistras


Prisijungė: 2006 10 24
Pranešimai: 168
Pranešimų per dieną: 0.03

PranešimasParašytas: 2007-01-18, 00:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tegul atleidzia man aukstesnes jegos uz savo pasizadejimo sioki toki sulauzyma, bet kam Vyteni tada yra funkcija PERZIURETI ? Jei ja naudojiesi ,tai pamatai kaip tavo tekstas atrodys su visom spalvom citatom ir klaidom. Dydis yra toks pats kaip tada kai ta zinute perkeliama i pati foruma. Ar tau belepasigincyti ? Galesi tai daryt jau nuo rytojaus - neatrasysiu :D
_________________
Ir kam nepasisek, tiems tikrai pasisek nepasisekim patirti - tai irgi labai svarbi vertyb. (Vytenis)
SPORTAS JAU NE LOTERIJA, o mokslas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
vosvos
Meistras


Prisijungė: 2005 12 06
Pranešimai: 721
Pranešimų per dieną: 0.11
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2007-01-18, 00:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vytenis rašo:
...mažame langelyje neĮžiųrėdavau klaidų -regėjimas jau ne tas...


Teksto dydĮ naršyklėje visada galima pasididinti "Ctrl ++" kombinacijos pagalba, arba naršyklės viršutiniame meniu: View/Text Size/Increase. Atitinkamai galima ir pasimažinti... Jeigu ir tai nepadeda, tai Windows turi pagalbinĮ ĮrankĮ silpnaregiams "Magnifier", kurĮ galima rasti nuėjus Į Programs/Accessories/Accessibility/Magnifier. Šitas patarimas tinka ir "Sociologui iš Kauno", kuris Ąia kažkada skundėsi, kad neĮskaito Vytenio straipsnių pastraipų - parašytų mažu šriftu ;)
_________________
http://www.trails.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Puslapis 12

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005