�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Vytenio laiskas Sveciui
Pereiti prie Atgal  1, 2
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2007-01-18, 10:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vosvos rašo:
Vytenis rašo:
...mažame langelyje neĮžiųrėdavau klaidų -regėjimas jau ne tas...
Teksto dydĮ naršyklėje visada galima pasididinti "Ctrl ++" kombinacijos pagalba, arba naršyklės viršutiniame meniu: View/Text Size/Increase. Atitinkamai galima ir pasimažinti... Jeigu ir tai nepadeda, tai Windows turi pagalbinĮ ĮrankĮ silpnaregiams "Magnifier", kurĮ galima rasti nuėjus Į Programs/Accessories/Accessibility/Magnifier. Šitas patarimas tinka ir "Sociologui iš Kauno", kuris Ąia kažkada skundėsi, kad neĮskaito Vytenio straipsnių pastraipų - parašytų mažu šriftu ;)
Na man visai nereaguoja Į jokius klavišus nei Į View/Text Size/....(kitaip vadinti didinimai), o Programs/Accessories/ nei "Accessibility"/ nei "Magnifier" išvis tokių nėra, o monitorius senoviškai mažiukas. Na, bet greitai Įsygysiu kaip reikiant.

Čia aš jau kaltas, kad nuvedžiau diskusijų Į šonų bele pasiginĄydamas (Ąia SveĄias teisus) ir mygtuku PERZIURETI visad naudodavausi, bet, kai priserigistravau ir atsirado naujas mygtukas KEISTI - išsiugdžiau kvailų principų peržiųrinėti pasiuntus. Mat nusiųntus langas šiek tiek didesnis. Tai va, ir Įkliųdavau dažnai ir Ąia SveĄias teisus, kad spaudoje neištaisysi, o tik turėsi atsiprašyti. Bet, nepamirškime, kad redakcijose yra visa redaktorių brigada, kurioje ir korektorius dar yra. O be to esu ir po pastabų klaidas taisĄs, bet tuos taisymus visad nurodydavau, kų pataisydavau, jei ne kelių min. bųdavo skirtumas. Ir tai siųlau visiems korektiškumo dėlei - taisant, parašyti kų pataisei. Taip kils mažiau klaustukų. Todėl grĮžtu prie ankstesnio klausimo:

Labai prašau parodyti, kur po mėnesio aš kų pataisiau diskusijoje su SveĄiu! :roll: Juk forumo technika tai registruoja.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nusišnekėjimai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2
Puslapis 22

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005