ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile    Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2007m. orientavimosi su slidėmis ŽIEMOS PASAULIO ČEMPIONATAS
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> OS slidėmis
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Vytenis
Meistras


Joined: 25 Aug 2006
Posts: 3200
Posts per day: 0.67
Location: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PostPosted: Sun, Nov 05 2006, 15:55    Post subject: 2007m. orientavimosi su slidėmis ŽIEMOS PASAULIO ČEMPIONATAS Reply with quote

13 spalio IOF-o Konsulatas priėmė sprendimą Rusijai suteikti teisę organizuoti 2007 m. orientavimosi su slidėmis Pasaulio Čempionatą. Generalinis IOF-o sekretoriaus Barbo Rennberg-as spalio 27 d. laiške Rusijos OS federacijos prezidentui ponui Jurijui Nikonovui išreiškė viltį, kad 2007 m. orientavimosi slidėmis Pasaulio Čempionatas Rusijoje sugebės pademonstruoti orientavimąsi su slidėmis kaip sportą, labiausiai tinkamą įtraukti į Olimpinę programą, o taip pat duos galimybę Rusijai parodyti save kaip puikią Žiemos olimpinių žaidynių organizatorę.

Pasaulio Čempionatas - Чемпионат Мира (Rusijoje, Maskvos apskrityje, Krasnogorsko m) vyks 2007.02.23 – 03.03 ir šio čempionato puslapį http://www.skiowoc2007.ru/rus/index.html vadina 2007 m. orientavimosi su slidėmis ŽIEMOS PASAULIO ČEMPIONATU.

1. Taigi, ar yra kokia nors pasirengimo programa?
2. Kaip rengiasi šiam čempionatui rinktinė ir kandidatai į ją?
3. Ar bus moterų rinktinė, ar tik vėl viena Ramūnė atstovaus Lietuvą?
4. Ar kas nors pagaliau pradės dirbti su merginomis?
5. Ar pagaliau per Lietuvos OS sporto istoriją nors viena mergina išvažiuos į pasaulio jaunimo čempionatą – kada šis įvykis įvyks?
6. Ar Lietuvos jaunų moterų komanda bus formuojama iš dar nei karto nemačiusių net pasaulio jaunimo čempionatų? Ar išvis yra kokia koncepcija prie šio sporto pritraukti jaunas moteris?
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
Gutis
Meistras


Joined: 16 May 2006
Posts: 281
Posts per day: 0.06
Location: Vilnius

PostPosted: Sun, Nov 05 2006, 18:50    Post subject: Reply with quote

Siulau parinkti kokias tris sportininkes ir kartu su Ramune prievartos budu uzdaryti Kazlu Rudoj ilgalakei stovyklai. Kad pasiruostu musu Ziemos svenciausiai Olimpiadai!
Vytenis pazadejo pasirupintio moksliniais tyrimais, visapusiskom analizem, idealiom treniruociu salygom ir gausiu sniegu. Aciu tau, Vytreni!
_________________
Nebeperpektyvus visais atvejais Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
L_M
Vidutiniokas


Joined: 27 Oct 2006
Posts: 25
Posts per day: 0.01

PostPosted: Sun, Nov 05 2006, 21:05    Post subject: Reply with quote

Tai kada ,po paraliais ,padėsit VYTENIUI ant stalo visas pasirengimo programas, planus ir koncepcijas Question
Kodėl ignoruojat patį produktyviausią ir ir labiausiai susirūpinusį federacijos narį.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tomass
Meistras


Joined: 07 Feb 2006
Posts: 638
Posts per day: 0.13
Location: Vilnius

PostPosted: Mon, Nov 06 2006, 10:43    Post subject: Reply with quote

Aciu Vyteni, kad rupiniesi ziema. Mes ta informacija jau zinome ne nuo spalio 13 d., o nuo rugpjucio d. 17 d.: http://www.skiowoc2007.ru/eng/index.html
Pabandysiu atsakyti i klausimus:
1. Yra.
2. Kandidatai: Nerijus Sulcys, Regimantas Kavaliauskas, Vitalijus Petrulis, Egidijus Pilybas, Ramune Arlauskiene, Jolanta Sulciene, Edita Martuseviciute. Jaunimo: Gintare Apcelauskaite, Rasa Sklizmantaite, Andrejus Gerasimovas, Vilius Aleliunas, Vilius Stankevicius
3. Bus moteru rinktine.
4. Kaune dirba - Pranas Mockus, Devis Zilovas, Zarasuose - Lida Michailova, Vilniuje - Ausra Stankeviciene, Silaleje - Eugenijus Miksys, Kazlu Rudoje - Vytenis Aleksandraitis (tikiuosi Laughing ) ir dar daugelis kitu treneriu visoje Lietuvoje.
5. Sis zymus ivykis planuojamas 2007 02 12.
6. Nenoriu meluoti, bet atrodo, kad nei Ramune Arlauskiene, nei Jolanta Sulciene, nei Edita Martuseviciute nei karto nedalyvavo jaunimo cempionatuose ziema Wink Koncepcija ta pati kaip ir pritraukiant jaunus vyrus.
Back to top
View user's profile Send private message  
robinzonas
Meistras


Joined: 24 Oct 2006
Posts: 88
Posts per day: 0.02
Location: Kaunas

PostPosted: Tue, Nov 07 2006, 13:47    Post subject: Reply with quote

O, ir cia ta pati sekretores ar sekretoriaus laiska parode. Very Happy Tai ar bus OSS kada nors olimpiadoje? Nejau tik per prievarta busimas olimpietes teik ruosti? Shocked Cia Vytenis mini jaunas moteris ir jaunima. O kas vis tik buvo jaunimo grupiu prizininkais ir cempionais per pastaruosius metus? Kazkodel dbtope to ne kaip negalima isiaiskinti. Rolling Eyes Tik 2004 m matom jaunimo grupes. Nejau visais kitais metais nebuvo vykdomi jaunimo cempionatai Question
_________________
internetas prie pietu stalo
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ]
bla bla
Meistras


Joined: 02 Jun 2006
Posts: 210
Posts per day: 0.04
Location: Vilnius

PostPosted: Sat, Nov 18 2006, 16:01    Post subject: Reply with quote

Vilniuje dar dirba Jolanta Sulciene, kodel jos nepaminejot? Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Vytenis
Meistras


Joined: 25 Aug 2006
Posts: 3200
Posts per day: 0.67
Location: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PostPosted: Sun, Dec 03 2006, 13:34    Post subject: Ar tik tokia koncepcija stimului OSS vystyti? Reply with quote

Ar tik tokia koncepcija stimului OSS vystyti?

Žiema sparčiai artėja, nors prognozės dar nekokios. Bet gal nemanykime, kad įvyks globalinis ir staigus atšilimas. Jei dabar kai kur Europoje sniego nėra, tai gali įvykti ir kompensacija – juk gamta mėgsta pusiausvyrą.

Dėkui Tomui už išsamiai lakoniškus atsakymus! Tik, deja, dėl 1-o klausimo (pasirengimo programos) trumpas atsakymas - “yra”, jau kelia abejonių. Kiek pamenu, iš vasarininkų programų, kai jie turėjo tikrą trenerį, programos buvo skelbiamos LOSF-o puslapyje. Tada žinodavome kur kokios stovyklos bus. Mačiau ir pernai žiemininkų net lapkritinių tren.stovyklų ir rinktinės narių bei kandidatų oficialius pranešimus. Tai dabar ar Tomo čia išvardinimas, tik man prašant, ar tai oficialus federacijos dokumentas? O kur visas planas – programa? Kodėl šiemet štilius? Nejau niekas niekur nesitreniruoja ir niekur neplanuoja išvažiuoti? Ar galėtų prie rinktinės ar šalia jos su savo lėšomis prisidėti ir nepatekę, bet trokštantys labai sportuoti? Kiek žinau, nuo seniausių laikų visi Lietuvos slidininkai jau lapkrityje varydavo į Uralą, Sibirą privažinėti labai daug kilometrų – paruošti bendrosios ištvermės bazę. Buvo gandas, kad kažkas kažkur išvyko. Ar Lietuvos sporto visuomenei galima žinoti ir kaip domėtis, pergyventi už išrinktuosius?

Kai kurie nurodytieji dėl žiemos specializacijos su jaunimu ir merginomis Tomo 4-ame atsakyme kelia abejonę. Niekad varžybose žiemos nesimatė atstovų iš Šilalės. Tai ar atsakymas čia bus teisingas?. Pamastykime ar OSS komitetas žino savo pamatus?Juk šiame Žemaitijos gabalėlyje gamtinės sąlygos pačios nepalankiausios. Ar Šilalėje tikrai specializuojamasi OSS rungčiai?.

Visai kitokios – žymiai geresnės sąlygos slidinėti yra Kazlų Rūdos girioje. Joje sniegas užsilaiko labai gerai. Tai galiu patvirtinti aš, kaip kaunietis, gimęs ir užaugęs šiame didmiestyje, bet slidinėti išmokau, kai retkarčiais į Kazlų Rūdą pas tetą atvykdavau. Slidės būdavo kiekvienoje sodyboje. Pamenu, man 16-mečiui čia buvo pirmas mano gyvenime startas ir pirmoji pergalė net prieš suaugusius. Todėl labai pamėgau nuostabiausiųjų kalniukų grandinę, vadinamus Vokiškais kalnais. Neišsivaizduojate, kaip juose nuostabu formuoti plačiausią kompleksą: ištvermę, greitį ir slidžių valdymo techniką! Ypač pastaroji, tiesiog, būtina besiorientuojantiems slidininkams. Tų kalniukų puikiausias savybes pripažino šiemet ir geriausi Lietuvos MTBO dviratininkai, kuriems kroso trasą per tuos mano vaikystės ir jaunystės kalnelius praklojo buvęs Prancūzijos legionierius ir LKKA OS specialybės diplomantas Andrius.

Tik iš šios pateiktos informacijos liūdna, kad OSS komitetas net nežino, kad žiemai “bespecializuojanti” Kazlų Rūda savo miestelyje turėjo net 3 poras slidžių!!! Bet fortūniečiui Remigijui palikus didžiausią Lietuvos girią – liko tik 2 poros: pas mane ir pas mano kolegę.Tiesa, yra dar viena slidžių pora pas mokytoją tokią Vitą, buvusią garsiąją Štarolytę, kuri treniravosi daug metų kartu su olimpietėm Kazyte Stroliene ir Vida Venciene. Nors 10 metų ji nestovėjo ant jų, bet pernai Ignalinoje kartu su mano žmona tapo Žalgiriados nugalėtojomis (manoji per 50 m., o Vita per 35 m. patvarkė net visas miestietes Lietuvos ir net kai kurias orientacininkes.) Nesistebėkit, ji už Lietuvą ne kartą startuodavo tiek biatlone, tiek ir slidėmis, ir dar 42,195 km puikų rezultatą bėgte turi. Sako, kad miestelyje yra dar ir senukas, turintis senas medines su užrašu “Lietuva”, ir apkaustai pas jį net sportiniai – su “gaidukais”! Ir VISKAS.

Kad investuoti į žiemos brangų sportą, reikia sudominti rėmėjus. Todėl į Pasaulio jaunimo OSS-05 čempionatą Šveicarijon buvo ketinama finansuoti Lietuvos sporto istorijoje pirmą kartą išvykstančią merginą, kuri tuo metu buvo geriausia šalyje. Nors ne už federacijos, bet rėmėjų lėšas galima buvo vykti, bet kai kurių OSS politikų pozicija buvo, kad “tobulėti” asmenybei yra geriau be tarptautinių varžybų patirties kaupimo, be šiuolaikinių technologijų - naujausių sporto mokslo pasiekimų ir be papildomų lėšų iš rėmėjų.

Susiklostė nuostabiausia marketinginė laimė ne tik numatomai asmenybei, bet gal ir šalies orientavimosi sportui surasti tinkamą labai stambią tarptautinę firmą, kurios atstovas Jonavoje yra mano sporto kolega (slidininkas ir bėgikas-maratonininkas, su kuriuo esu keliavęs baidarėmis ir dviračiais, buvome mudu triatlonininkais) . Jis, kaip ir daugelis mano sporto kolegų, ne kartą buvo mūsų sporto rėmėju ir dabar pastoviai jis yra pagrindinis populiariausio šalyje Jonavos kovo 11-osios bėgimo rėmėjas. Bet sąmoningai buvo atsisakyta ieškoti kontaktų su ta garsiausia pasauline pramones šaka, kuriai OS-as galėjo labai būt naudingas produkcijos reklamai. Paskutinį kartą atsisakyta kontaktus užmegzti Jaunimo žaidynių OS varžybų atidarymo metu, kai galima buvo tos firmos atstovus suimponuoti Kazlų Rūdos parke keliama respublikos vėliava, nes ją kėlė ne bet kas. Juk kiečiausių Lietuvos orientacininkų meistriškumu galėjo pasigerėti ir tos firmos visam Pabaltijui atstovybės darbuotojai, palei kurių tvoras driekėsi Žaidynių trasa.

Jei būtų surasta parama aukštam meistriškumui, būtų lėšų ir pradedančiųjų inventoriui. O kai yra šalia aukštas meistriškumas kaip įrodymas, kad yra patirtis toliau tokį pat meistriškumą ugdyti, tai tada rėmėjai pasitikės. Bet kai kam iš OSS veikėjų to nereikia. Tragedija – kai iš OS pusės nusispjauta į norus tų, kurie norėjo padėti.

Paramą žiemos inventoriui bandžiau ieškoti taip pat ir per vieną Lietuvos ir vienos Šiaurės šalies bendrą draugiją. (Beje šioje draugijoje yra narių, kurie į Lenkiją vyko stebėti JWOC-04, o Druskininkuose net filmavo JWOC-06 epizodus, o taip pat buvo įraukę į kultūrinę veiklą kai ką ir iš jaunųjų kietų sportininkų.) Deja, pasirodė, kad tos draugijos kai kas iš Šiauriės šalies pusės buvo nusimanantys apie OSS ir stebintys pernai vykusias varžybas Ivanove. Todėl nesugebėjau įteigti, kad OSS Lietuvoje gerai vystoma, kai vietoje 12-os nuo Lietuvos atstovų, pamatė tik vieną Andrejų Gerasimovą. Todėl draugija iš šiauriečių gavo ne paramą sportiniam inventoriui, bet labdarą vieno rajono ikimokyklinei įstaigai.

Taip, kad netiesa, kad žiemai vaikus ruošiu. Komitetas OSS visiškai padėties ne tik nežino, bet ir savo sportui duobę kasa. Kai pavedami visi buvę rėmėjai – jie nusisuka, užtarimo nelauk. Nelauk ir tada, kai mato visi, kad mūsų sportas sąmoningai nenori vystytis – neimanoma pamatyti užaugintus sportininkus - sužinoti jų naujas rengimosi subtilybes, skatinama užmiršti tuos, kas juos užaugino, nepadėti jiems tobulėti ir siekti, kad būtų nutrauktos visos šaknys su pirmuoju slenksčiu. Ar tokioje situacijoje toliau gali būt sėkmingai auginami sportininkai? Kodėl dabar politika ir supratimas pas kai ką viršūnėje mūsų sporto?
Tai pasakykite: Iš kur jėgų imti, kai į daugiametį darbo vaisių nusispjauta, jis paniekintas, pasityčiota iš lopšio? Tai ar tik tokia koncepcija LOSF-e auginti stimulą OSS vystymui?

P.S.: Pataisiau LOSF-o sutrumpintą pavadinimą (buvo KOSF)


Last edited by Vytenis on Tue, Dec 05 2006, 08:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
who cares...
Meistras


Joined: 31 May 2005
Posts: 318
Posts per day: 0.06
Location: Vilnius

PostPosted: Sun, Dec 03 2006, 17:21    Post subject: Reply with quote

Quote:
Kelia abejonę Tomo 4-ame atsakyme dirbančių žiemos specializacijoje su jaunimu ir merginomis kai kurie nurodytieji. Kažkaip niekad varžybose žiemos nesimatė startuojančių atstovų iš Šilalės. Vadinasi atsakymas čia jau labai klaidingas. Labai gaila, kad OSS komitetas nežino, kad šiame Žemaitijos gabalėlyje gamtinės sąlygos pačios nepalankiausios ir neteisingai nurodoma, kad Šilalėje specializuojamasi OSS rungčiai.

nzn ar chia tikrai tiesa bet ir ash girdejau kad Silale siais metais ruosiasi zhiemai, taip kad gal nieks chia niekur ir nesuklydo... na ishskyrus Vyteni su skubotom ishvadom...
_________________
(\_/)
(0.o)
(> <)
"""""""
Back to top
View user's profile Send private message  
Woodoo
Meistras


Joined: 03 Apr 2004
Posts: 981
Posts per day: 0.17
Location: Siauliai/Vilnius/Kaunas

PostPosted: Sun, Dec 03 2006, 17:52    Post subject: Reply with quote

Dabar ne i tema:
Kokio velnio, Vyteni, tau tas blogas, jei ir toliau rasai savo poemas cia?
_________________
Tinginio training log'as Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
bla bla
Meistras


Joined: 02 Jun 2006
Posts: 210
Posts per day: 0.04
Location: Vilnius

PostPosted: Sun, Dec 03 2006, 18:46    Post subject: Reply with quote

tegu raso. Man tai nuo to idomiau, nors pats niekada nakaitau. Tiesa buvau kazkada kazkokia jo pasakecia paskaites, bet nieko nesupratau. O jei siaip, tai as irgi girdejau, kad silale ruosias slidineti ziema, taciau tai tebuvo tik gal... Siaip nemanau kad jie pasirodys si oss sezona, kadangi ziema valdo Vilnius, o kitaip tariant Perkunas ir Sietynas... Sietyno SM jow! Vytenis jow! Ziema jow! Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Hobitas
Meistras


Joined: 01 Apr 2004
Posts: 476
Posts per day: 0.08
Location: VILNIUS

PostPosted: Sun, Dec 03 2006, 18:46    Post subject: Reply with quote

Woodoo wrote:
Dabar ne i tema:
Kokio velnio, Vyteni, tau tas blogas, jei ir toliau rasai savo poemas cia?


Ei nepradekit fleiminti vel apie ta Vyteni. Sita zinute siusk geriua jam asmeniskai.
_________________
Hobitas training log
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ] Visit poster's website
robinzonas
Meistras


Joined: 24 Oct 2006
Posts: 88
Posts per day: 0.02
Location: Kaunas

PostPosted: Sun, Dec 03 2006, 19:58    Post subject: Reply with quote

Patariu mokytis skaityti Vyteni - joje daug uzsleptu minciu. Kaip ji ismokti perskaityti, pateikiau pavyzdi Jonavos trasos temoje. Sekmes! Very Happy
_________________
internetas prie pietu stalo
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ]
L_M
Vidutiniokas


Joined: 27 Oct 2006
Posts: 25
Posts per day: 0.01

PostPosted: Sun, Dec 03 2006, 21:37    Post subject: Reply with quote

Gerb Vyteni,

esate tikras OS fanatikas, daug išmanote, matote problemas ir žinote sprendimo kelius ir būdus. Labai apgailestauju kad visokie LOSF ir komitetų lūzeriai daro viską, kad tik Jums ir visam OS sutrukdytų. Tačiau dar tūlas Miunhauzenas sakė, kad nėra padėties be išeities. Jei niekas nepuola daryti taip kaip Jūs mokote - privalote (žinoma, jei ne žodžiais o darbais OS mylite) nieko nelaukdamas daryti revoliuciją - imti valdžią, ar bent jau eiti į valdžią. Tam vieną progą jau praleidote - pasirinkote Adamkaus fotkinimą ir diskusijas su Bieliniu - nutarėte jog OS palauks ir nedalyvavote moksleivių ir JAUNIMO sporto reikalų aptarime, nesudalyvavote komitetų ir rinktinių trenerių rinkimuose.
Sekanti proga - gruodžio 9 d. Ten kaip tik bus kalbama apie OS vystymo strategijas ir kitus svarbiausius dalykus.
Vyteni, - valdžia - tai tas įrankis, kurio Jums būtinai reikia tikslams pasiekti. Kitaip nieko nebus - kiti įgyvendins ne TAVO, bet savo idėjas.

PAGALVOKITE
Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Vytenis
Meistras


Joined: 25 Aug 2006
Posts: 3200
Posts per day: 0.67
Location: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PostPosted: Sun, Dec 03 2006, 22:59    Post subject: Reply with quote

Dėkui. Man ne valdžios reikia. Man reikia žmoniškumo. Man reikia džiaugtis, o ne liūdėti dėl daugiamečio (10--mečio) atidavimo viską, ką turėjau. Atleiskite, kad viską rašau tik ezopiškai. Rašau tik giliai mastantiems ir labai mylintiems OS. Jei nemyli OS, o tik mėgsti - tai bet koks prašymas pamastyti tik erzins.

O valdžios iš viršaus niekada istorijoje nieko nepasiekdavo. Padėtį gali pakeisti tik ne valdžia ir ne prievarta tvarkai padaryti. Dabar ne fašizmas ir ne bolševizmas.

O L_M paminėtame posėdyje norėčiau tik portretus diskutuojančių įamžinti ir išreikšti vidinę būseną idėjų valgyme. Idea Idėjos turi subręsti, turi susigulėti. Tik ne posėdžiuose jas išmetinėti. Jos turi būt grumuliuojamos ilgai ilgai. Tam ir yra forumas - ne špilkavimams, bet idėjų virimui, kepimui ir kitokiam kulinariniam apdirbimui., kad pateikti kaip skanų patiekalą posėdyje ant stalo.

Nepykite, kad kai kam pasirodys, kad lyg ir ne į temą. Tai šiek tiek apšilimas į lankas, kol dar iki pasaul.čemp-oOSS dar yra šiek tiek laiko, nes savo straipsnyje parodžiau OSS pamatų defektus. Tai ar reikia juos taisyti? Rolling Eyes

Dėkui už jau pradėtas įgyvendinti mano idėjas net man nesant. Vadinasi kažkas ir paskaito, ką rašau. Už tai ir dėkui. Smile
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
www.osport.lt
Meistras


Joined: 17 Nov 2006
Posts: 85
Posts per day: 0.02
Location: Lietuva

PostPosted: Mon, Dec 04 2006, 00:59    Post subject: Reply with quote

Kagi ciklas kartojasi, ratas vel uzsidaro. Ir taip n-taji karta. Zodziu jei nori parasyt, kazka temoje 2007m. orientavimosi su slidemis ziemos pasaulio cempionatas, turi nepamirsti , kad si straipsni netgi pirmame puslapyje, bet kada gali atspausdinti "Jonavos balsas". Todel tiesiog butina jame pamineti kiek poru slidziu yra like Kazlu Rudoje, kas yra buves Prancuzijos legionierius ir kaip sekesi autoriaus zmonai (beja nenurodyta kuriai Wink ) Zalgiriadoje. O kad tai dar labiau imponuotu pravartu pamineti ir savo buvusius, esamus ar bent jau galimus "remejus". Laukiu nesulaukiu tokio prasmingo ir gilaus straipsnio , kuris netilptu i viena forumo puslapi Laughing
_________________
Žiūrėk, ta kaukė jau sudryskusi - matosi, kas Tu esi. (Vytenis)
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> OS slidėmis All times are GMT + 3 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 1 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group