�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

sportiniu bateliu parduotuves
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Treniruotės
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
nerimka
Meistras


Prisijungė: 2007 10 05
Pranešimai: 400
Pranešimų per dieną: 0.07

PranešimasParašytas: 2007-10-31, 10:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ech, jei gyventume amerikoj tai nebutu problem. issirinkai internete, sumokejai, uz keliu dienu gavai. o kai esi lietuvoj, tai arba perki ta kas yra (ir pamirsti apie Mizuno, Brooks ir panasiai), arba ieskai tos retai pasitaikancvios inetines parduotuves, kuri siuncia ir i lietuva. ir dameti dar puse kainos uz atsiuntima. tiesa vistiek gaunasi gerokai pigiau negu pas mus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rolas
Meistras


Prisijungė: 2007 01 27
Pranešimai: 832
Pranešimų per dieną: 0.13
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2007-10-31, 17:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Woodoo rašo:
Pries kelis metus nusipirkau situos : http://www.zappos.com/n/p/dp/6247236.html


O kaip šių batų padų sukibimas bėgant Į statesnĄ ĮkalnĄ ar nuokalnĄ, neslysta ? Nes iš foto atrodo, kad protektorius nėra gilus...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2007-10-31, 19:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Su tokiais krosų ar OS-ų bėgioti gaila. O asfaltu jokiose Įkalnėse nepraslidinėja. Galiu pasakyti, kad mano seni asics-ai buvo patvaresni nei dabartiniai. Buvau pirkĄs gerokai padevėtus iš vieno OS-ininko prekiaujanĄio padevėtais ir daug metų su jais bėgiojau. O dabartiniai Vilniuje specialioje parduotuvėje pirkti jau man jie ne tokie malonųs, kažkokie sunkųs, labai ilgųs nuotolius bėgant labai nuspaudžiu kojas nevienodai. Be to, dar daug km nenubėgus (naudoju tik varžyboms asfaltu), bet jau pagalvėlė kulne sprogo. Keista, kad tokios garsios firmos parduotuvė, o neturi specialių kompiuterinių prietaisų pėdos skliautams ir bėgimo technikai ištirti bei pagal tai batelius individualiai skirtingus parinkti. Todėl Jonavos MARATONAS klubo mėgėjai batelius perkasi užsienyje, nuvažiavĄ Į masinius didžiuosius maratonus, kuruos pasirenka pagal šiuolaikines technologijas.
_________________
Sekite kelion-ekspedicij dviraiu "Lietuvos emlapio 400-meio vietomis"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Woodoo
Meistras


Prisijungė: 2004 04 03
Pranešimai: 981
Pranešimų per dieną: 0.13
Miestas: Siauliai/Vilnius/Kaunas

PranešimasParašytas: 2007-10-31, 23:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rolui:
Kedu sukibimas niekada neprilygs sipams, bet situ adidasu protektorius pakankamai gilus, kaip jau minejau, esu ir trasa miske beges, nelikau nusivyles.
_________________
Tinginio training log'as :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
M.D.
Vidutiniokas


Prisijungė: 2006 05 27
Pranešimai: 27
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2007-11-01, 12:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

esu ir as nubegiojes jau tokius adidas'us, na padas, tai tikrai geras, protektorius dar ir dabar beveik nesudroztas, bet suplyso sonai labai greitai... :? siaip tikejausi, kad jie ilgiau laikys, nors begau ir miske ir stadione ir... :roll:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
sout
Meistras


Prisijungė: 2004 08 29
Pranešimai: 199
Pranešimų per dieną: 0.03
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2007-12-22, 13:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Batus realiai reikėtų keisti kas metai, nes visi geliai, oro pagalvėles ir kt. (kokia bebųtų smųgių sugėrimo technologija) nusėdėvi ir kažkur po metų irjau nebeatlieka savo funkcijų taip kaip turėtų.
Kas nori mielai kvieĄių užsukti Į Tengry Vilniuje (M.K.Čiurlionio 4), mielai pakonsultuosiu apie Saucony batus(parodysiu ir papasakosiu technologijų veikimo principus ir atsakysiu kitus dominanĄius klausimus).
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
[Giedrius]
Meistras


Prisijungė: 2005 11 07
Pranešimai: 685
Pranešimų per dieną: 0.1
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2007-12-22, 15:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Esu bandes adidus, nicke, siaip turginius :)), bet labiausiai patiko asics. Bent jau man jie laiko tol, kol nubegioju pada :lol: Ir patogu ir sakyciau, gana tvirta :)
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
V.B.
Meistras


Prisijungė: 2006 02 15
Pranešimai: 913
Pranešimų per dieną: 0.14
Miestas: vilnius

PranešimasParašytas: 2007-12-22, 20:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

bet nebandei soucony
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
[Giedrius]
Meistras


Prisijungė: 2005 11 07
Pranešimai: 685
Pranešimų per dieną: 0.1
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2007-12-22, 22:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir nebandysiu, kol bus pirkti asics :)
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
bigfoot
Naujokas


Prisijungė: 2010 04 14
Pranešimai: 1
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2010-04-14, 14:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Inov-8 batai, kuprines ir kt. Bus Inov-8 oroc modeliai, kurie skirti orientaciniam sportui. Kainos prieinamos, ne brangiau nei siustis is uzsienio. www.aktyviampoilsiui.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Pelkinis
Naujokas


Prisijungė: 2012 03 06
Pranešimai: 1
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2012-03-06, 18:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, susidųriau su tokia bėda, kad prisibaigė mano puma turėti greitbaĄiai... O dabar ieškau naujų iš biudžiatinio varianto ~150 tautiškų. Gal patarsit kų už tokių kainų bųtų galima pasiimti tarnaujanĄio gerai? Bėda tame, kad mano koja plati todėl jei greitbaĄiai siuri greit suplėšiau priekĮ (kaip sakant išlenda mažasis piršktas ir prie didžiojo piršto atplyšta nuo pado medžiaga) ir reikia 45 išmieros todėl jei užtaikau kažkų iš išpardavimo nebeturi reikiamo dydžio... Buvau PC parke ogmio mieste, tai viskų išnaršiau tai arba spaudžia priekis, arba kaina ne pagal kišenĄ... Panoramoj rasti NIKE AIR ALVORD 9, šiaip ant kojos lyg gerai sėda priekio stipriai nespaudžia kaina 174. :roll: vcup maĄiau lyg ar asics gal geriau juos žiųrėti nei nike jei kaina panaši?
Gal kas patarsit kur dar Vilniuj bųtų galima apsilankyti ir pasižiųrėti batų bėgimui. Bėgioti Įvairiu pagrindu: miško takai, pievos, žvirkeliai, asfaltas... Ir bųti mėgėjas, tai yra bėgioti savo malonumai, todėl nereik uber gerų svarbu sublansuoti kainų ir kokybĄ.. :roll:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
cezas
Naujokas


Prisijungė: 2011 11 30
Pranešimai: 3
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2012-03-20, 14:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kaiptik ieskojau keliu poru begimo batu bekelemis tai sau nusipirkau Prismoje Adidas turistinius pakankamai lankstus buvo naudosiu begimui kaina su nuolaida 155 Lt man buvo reikalingas 44 dydis, zmona nusipirko VCUP sportline labai kokybiskus aisic begimui bekele su goretex, kaina buvo 250 Lt (dydziu buvo nemazai), bet jie tikrai to verti :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Osvaldas
Naujokas


Prisijungė: 2012 10 09
Pranešimai: 2
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2012-10-23, 19:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

PerskaiĄiau puslapyje www.begame.lt/ kad reikia batus pirkti pagal pėdos tipų, bet ne visi gamintojai, kaip pastebėjau tų aiškiai nurodo. Kaip galima bųtų atskirti batų kuriam jis tipui, jei pardavėjas-konsultantas bųtų nežiniukas?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
donis
Patyrs


Prisijungė: 2008 11 24
Pranešimai: 60
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2012-12-25, 17:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

su Sv.Kalėdom.
Neseniai nusipirkau adidas'' adi Zero xt3''su Continental padu už200lt labai lengvi,bėgi kaip basas.norėjau dar vienus nusipirkti bet nebebuvo mano dydžio kas nešioja 42 ar didesne avalyne.Kaune Pram maximos antram aukš
te
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Yahoo Messenger
Rolas
Meistras


Prisijungė: 2007 01 27
Pranešimai: 832
Pranešimų per dieną: 0.13
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2012-12-27, 19:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

donis rašo:
su Sv.Kalėdom.
Neseniai nusipirkau adidas'' adi Zero xt3''su Continental padu už200lt labai lengvi,bėgi kaip basas.norėjau dar vienus nusipirkti bet nebebuvo mano dydžio kas nešioja 42 ar didesne avalyne.Kaune Pram maximos antram aukš
te

Nu kap žmonėms sekasi - pavydžiu. Galvojau, kodėl vis nepaveju tavĄs, o kų teee daba pavysi basų su savais kerzais :) Gal parduodi... už 180Lt (jau nenauji)?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Treniruotės Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
Puslapis 23

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005