ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile    Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Ieškome žaidėjų
Goto page Previous  1, 2, 3

Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Skelbimai
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Vytenis
Meistras

Posts per day: 0.66

PostPosted: Fri, Dec 28 2007, 19:34    Post subject: Reply with quote

Na, va - dėkui vap, tikrajam krepšinio SPORTO gerbėjui ir žinovyui ! Aš irgi galvoju, negi taip baisiai sugrybavau, troleibuse skaitydamas "15 min." už dyką dalinamą. Kadangi mūsų šalis, švelniai tariant, buvo apjuodinta - todėl ir iš pasąmonės parašiau "Juodžių pavardes neįsimenu". Man tie, svetimšaliai, kurie juodina mano šalį - aš juos vadinu "juodžiais". (Negrus šitaip vadinti nedera, nes tai būtų segregacija.) O Viliui A. ir aš, kaip jo brolis, patarčiau ne tik tikrintis, bet ir kaip orientacininkui reikėtų būti žymiai dėmesingesniam. Viliau A., - šokai ginčyti mano parašytą žodį net neperskaitęs to žodžio iki pat galo (iki pat jo galūnės). Todėl ir parašei:
Vilius A. wrote:
... Visu antra jis ne juodaodis.Taip kad Vyteni eilini karta prasovei.
O neprašoviau aš, nes aš nerašiau, kad neįsimenu juodaodžių. Aš juk nevartojau žodžio "juodaodis". Mano paražytame žodyje JUODŽIŲ nebuvo kito sudurtinio žodžio šaknies "oda", nes aš sportininkų odomis ir jų odų spalvomis nesidomiu.

Tik kita vertus, gal ir kiek tiesos yra tame mūsų juodinime? Man puikiai įstrigo laikraštyje parašyti žodžiai "... lietuviai tik daug kalba apie krepšinį, bet nieko nedaro ..." (nepažodinė citata) . Būtų įdomu sužinoti, ką tai galėtų reikšti detaliau? Manau, kad krepšinio mėgėjų ir aistruolių klubų aktyvistai galėtų pasidomėti į tų žodžių gilesnę prasmę. Manau, kad tą citatą reikia panarplioti vien tik iš pagarbos tam buvusiam svečiui, nes jei jis atsiprašė, tai gal ir reiks keisti nuomonę ir negalvoti apie jį taip juodai.

Na, o kad Lietuvos komandose nežada žaisti sportininkas, kad mūsų alus neskanus - tai atleiskite, kažkoks marazmas. Ar aš čia ko tai nesupratau? Prie ko čia Viliaus A. minimas alaus skonis? Gal ir čia yra kokios nors neteisingos ir iškreiptos interpretacijos? Rolling Eyes O gal užsieniečiui nepriimtina buvo, kad prie lietuviško "sporto" prilipdytas ALAUS KULTAS. Question Gal sportininkui alus neskanus todėl, kad jis yra sportininkas? Ar taip negali būti? O gal mes tikrus sportininkus ir atbaidome su savo alaus reklamomis?
cloudsmaker
Meistras

Posts per day: 0.06

PostPosted: Fri, Dec 28 2007, 19:52    Post subject: Reply with quote

Vytenis wrote:
(Negrus šitaip vadinti nedera, nes tai būtų segregacija.)

taip Vyteni,juodaodzius vadinti negrais yra daug graziau nei vadinti juodziais.
zinoma cia tik mano neteisinga nuomone Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Vilius A.
Meistras

Posts per day: 0.3

PostPosted: Fri, Dec 28 2007, 19:57    Post subject: Reply with quote

Oficialiai paskelbiu: Ignore Vytenis

atsiprasau, kad ne i tema
Bukas OK
Meistras

Posts per day: 0.03

PostPosted: Sat, Dec 29 2007, 13:07    Post subject: Reply with quote

Aš tai juodaodžius vadinu juoduliais, kad nereiktų vartoti "negras". (atsiprašau, aš irgi biški ne į temą)
Vytenis
Meistras

Posts per day: 0.66

PostPosted: Sat, Dec 29 2007, 13:35    Post subject: Reply with quote

Nemanau, kad ne į temą, nes temos pavadinimas "IEŠKOME ŽAIDĖJŲ", o juos ieškant, reikia apsispręsi, kaip teisingiau kitos spalvos žaidėjus vadinti. Vakar pasikonsultavau su vienu politologu ir privalau pasitaisyti tai, ką vakar parašiau. Pasirodo, tamsiaodžiams mieliau, kai juos vadina juodaodžiais nei negrais, nes ir žodis NEGRAS turi, lyg tai segregacinį atspalvį. Jei mane suklaidino ir klystu - tai pataisykite.

O dėl vakarykščio mano termino "juodis" - jis kaip terminas žmonėms visiškai neprimtinas. Lietuvių kalboje žodis JUODIS vartojamas gyvuliams, šunims, ... jų spalvai pabrėžti. (Aš susigalvojau šį terminą taikyti tik tems, kurie ką nors juodina. Ar tai teisingai - nežinau) Bet, po vap-o pranešimo vakarykščio, paaiškėjus, kad paminėtasis lyg ir atsiprašė, tai ir man reiktų atsiprašyti už netinkamo termino pavartojimą.
sportas
Naujokas

Posts per day: 0

PostPosted: Wed, Jan 02 2008, 17:30    Post subject: s Reply with quote

Isiklausykit i protingo zmogaus patarimus Smile jie jums pravers Smile
Jei busit amerikoj ir juodaodi pavadinsit "Negru" tai gausit mazu maziausiai peili tarp sonkauliu.

Juk vistik juodaodzius amerikoje zmonemis pradeta laikyti tik nuo 20 amziaus vidurio iki tol buvo tiesiog baltaodzio irankiai. Tad jiems skirtingai nei mums toki zodziai tikrai turi didele prasme.

Tarp kitko prie rasiu susilyginimo amerikoje labai prisidejo tas pats krepsinis. Nes juodaodziai kaip zinia ir yra didziausios krepsinio zvaigzdes.
Back to top
vap
Meistras

Posts per day: 0.05

PostPosted: Wed, Jan 02 2008, 23:24    Post subject: Re: s Reply with quote

sportas wrote:

Jei busit amerikoj ir juodaodi pavadinsit "Negru" tai gausit mazu maziausiai peili tarp sonkauliu.

Drįsčiau nesutikti. Priklausytų kokį juodaodį sutiksi. Vieni gali praleisti negirdom, kiti įsižeisti ir paprašyti atsiprašyti, o tik dalis pasiūlytų peilį tarp šonkaulių.
Back to top
sportas
Naujokas

Posts per day: 0

PostPosted: Thu, Jan 03 2008, 14:48    Post subject: N Reply with quote

Na as cia tiesiog vaizdziai issireiskiau Smile bet esme ta pati, jiems tai paniekinantis zodis
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Skelbimai All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum