�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Ieškome žaidėjų
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Skelbimai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2007-12-28, 19:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, va - dėkui vap, tikrajam krepšinio SPORTO gerbėjui ir žinovyui ! Aš irgi galvoju, negi taip baisiai sugrybavau, troleibuse skaitydamas "15 min." už dykų dalinamų. Kadangi mųsų šalis, švelniai tariant, buvo apjuodinta - todėl ir iš pasųmonės parašiau "Juodžių pavardes neĮsimenu". Man tie, svetimšaliai, kurie juodina mano šalĮ - aš juos vadinu "juodžiais". (Negrus šitaip vadinti nedera, nes tai bųtų segregacija.) O Viliui A. ir aš, kaip jo brolis, patarĄiau ne tik tikrintis, bet ir kaip orientacininkui reikėtų bųti žymiai dėmesingesniam. Viliau A., - šokai ginĄyti mano parašytų žodĮ net neperskaitĄs to žodžio iki pat galo (iki pat jo galųnės). Todėl ir parašei:
Vilius A. rašo:
... Visu antra jis ne juodaodis.Taip kad Vyteni eilini karta prasovei.
O neprašoviau aš, nes aš nerašiau, kad neĮsimenu juodaodžių. Aš juk nevartojau žodžio "juodaodis". Mano paražytame žodyje JUODžIŲ nebuvo kito sudurtinio žodžio šaknies "oda", nes aš sportininkų odomis ir jų odų spalvomis nesidomiu.

Tik kita vertus, gal ir kiek tiesos yra tame mųsų juodinime? Man puikiai Įstrigo laikraštyje parašyti žodžiai "... lietuviai tik daug kalba apie krepšinĮ, bet nieko nedaro ..." (nepažodinė citata) . Bųtų Įdomu sužinoti, kų tai galėtų reikšti detaliau? Manau, kad krepšinio mėgėjų ir aistruolių klubų aktyvistai galėtų pasidomėti Į tų žodžių gilesnĄ prasmĄ. Manau, kad tų citatų reikia panarplioti vien tik iš pagarbos tam buvusiam sveĄiui, nes jei jis atsiprašė, tai gal ir reiks keisti nuomonĄ ir negalvoti apie jĮ taip juodai.

Na, o kad Lietuvos komandose nežada žaisti sportininkas, kad mųsų alus neskanus - tai atleiskite, kažkoks marazmas. Ar aš Ąia ko tai nesupratau? Prie ko Ąia Viliaus A. minimas alaus skonis? Gal ir Ąia yra kokios nors neteisingos ir iškreiptos interpretacijos? :roll: O gal užsienieĄiui nepriimtina buvo, kad prie lietuviško "sporto" prilipdytas ALAUS KULTAS. :?: Gal sportininkui alus neskanus todėl, kad jis yra sportininkas? Ar taip negali bųti? O gal mes tikrus sportininkus ir atbaidome su savo alaus reklamomis?
_________________
Sekite kelion-ekspedicij dviraiu "Lietuvos emlapio 400-meio vietomis"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
cloudsmaker
Meistras


Prisijungė: 2005 05 04
Pranešimai: 321
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2007-12-28, 19:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vytenis rašo:
(Negrus šitaip vadinti nedera, nes tai bųtų segregacija.)

taip Vyteni,juodaodzius vadinti negrais yra daug graziau nei vadinti juodziais.
zinoma cia tik mano neteisinga nuomone :oops:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vilius A.
Meistras


Prisijungė: 2004 10 24
Pranešimai: 1958
Pranešimų per dieną: 0.28
Miestas: Panevys | Vilnius

PranešimasParašytas: 2007-12-28, 19:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oficialiai paskelbiu: Ignore Vytenis

atsiprasau, kad ne i tema
_________________
Orientavimosi sportas - tai gyvenimo bdas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
Bukas OK
Meistras


Prisijungė: 2006 12 28
Pranešimai: 123
Pranešimų per dieną: 0.02

PranešimasParašytas: 2007-12-29, 13:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš tai juodaodžius vadinu juoduliais, kad nereiktų vartoti "negras". (atsiprašau, aš irgi biški ne Į temų)
_________________
Tylinio neperrksi
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2007-12-29, 13:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nemanau, kad ne Į temų, nes temos pavadinimas "IEŠKOME žAIDĖJŲ", o juos ieškant, reikia apsisprĄsi, kaip teisingiau kitos spalvos žaidėjus vadinti. Vakar pasikonsultavau su vienu politologu ir privalau pasitaisyti tai, kų vakar parašiau. Pasirodo, tamsiaodžiams mieliau, kai juos vadina juodaodžiais nei negrais, nes ir žodis NEGRAS turi, lyg tai segregacinĮ atspalvĮ. Jei mane suklaidino ir klystu - tai pataisykite.

O dėl vakarykšĄio mano termino "juodis" - jis kaip terminas žmonėms visiškai neprimtinas. Lietuvių kalboje žodis JUODIS vartojamas gyvuliams, šunims, ... jų spalvai pabrėžti. (Aš susigalvojau šĮ terminų taikyti tik tems, kurie kų nors juodina. Ar tai teisingai - nežinau) Bet, po vap-o pranešimo vakarykšĄio, paaiškėjus, kad paminėtasis lyg ir atsiprašė, tai ir man reiktų atsiprašyti už netinkamo termino pavartojimų.
_________________
Sekite kelion-ekspedicij dviraiu "Lietuvos emlapio 400-meio vietomis"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
sportas
Naujokas


Prisijungė: 2007 10 02
Pranešimai: 12
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2008-01-02, 17:30    Rašyti temą: s Atsakyti su citata

Isiklausykit i protingo zmogaus patarimus :) jie jums pravers :)
Jei busit amerikoj ir juodaodi pavadinsit "Negru" tai gausit mazu maziausiai peili tarp sonkauliu.

Juk vistik juodaodzius amerikoje zmonemis pradeta laikyti tik nuo 20 amziaus vidurio iki tol buvo tiesiog baltaodzio irankiai. Tad jiems skirtingai nei mums toki zodziai tikrai turi didele prasme.

Tarp kitko prie rasiu susilyginimo amerikoje labai prisidejo tas pats krepsinis. Nes juodaodziai kaip zinia ir yra didziausios krepsinio zvaigzdes.
_________________
Mano projektai:
http://sportoprojektai.lt
http://krepsininkas.net
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
vap
Meistras


Prisijungė: 2006 06 08
Pranešimai: 263
Pranešimų per dieną: 0.04

PranešimasParašytas: 2008-01-02, 23:24    Rašyti temą: Re: s Atsakyti su citata

sportas rašo:

Jei busit amerikoj ir juodaodi pavadinsit "Negru" tai gausit mazu maziausiai peili tarp sonkauliu.


DrĮsĄiau nesutikti. Priklausytų kokĮ juodaodĮ sutiksi. Vieni gali praleisti negirdom, kiti Įsižeisti ir paprašyti atsiprašyti, o tik dalis pasiųlytų peilĮ tarp šonkaulių.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
sportas
Naujokas


Prisijungė: 2007 10 02
Pranešimai: 12
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2008-01-03, 14:48    Rašyti temą: N Atsakyti su citata

Na as cia tiesiog vaizdziai issireiskiau :) bet esme ta pati, jiems tai paniekinantis zodis
_________________
Mano projektai:
http://sportoprojektai.lt
http://krepsininkas.net
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Skelbimai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3
Puslapis 33

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005