�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

trails.storas.lt
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Treniruotės
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
vosvos
Meistras


Prisijungė: 2005 12 06
Pranešimai: 721
Pranešimų per dieną: 0.11
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2007-10-23, 16:40    Rašyti temą: trails.storas.lt Atsakyti su citata

Bųtų Įdomu sužinoti, kokio funkcionalumo norėtumėte? Ko trųksta? Nors aš tai esu linkĄs manyti, kad papildomas funkcionalumas naujų prabėgimų paišytojų neprivilios (nes iš esmės visi esame labai tingųs padarai (arba per daug užimti, kad piešti ir viešinti savo prabėgimus)).

Pats aš turiu minĄių padaryti:
1. Kad veiktų ant IE (dėl to paĄio visų tingumo/užimtumo)
2. Padaryti galimybĄ peržiųrėti ir palyginti skirtingų dalyvių prabėgimus ir rodyti jų splitus.
_________________
http://www.trails.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
makeris
Meistras


Prisijungė: 2005 12 24
Pranešimai: 971
Pranešimų per dieną: 0.15
Miestas: siauliai-vilnius

PranešimasParašytas: 2007-10-23, 18:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

geri pakitimai. as pvz braiziau prabgeimus kol begdavau masinese. Idomu butu braizyt jei igyvendintum savo antra punkta :)
_________________
tinginys visais atvejais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vosvos
Meistras


Prisijungė: 2005 12 06
Pranešimai: 721
Pranešimų per dieną: 0.11
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2008-01-16, 19:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Reikia jųsų pagalbos sudelioti žemėlapius Į vietas:
http://trails.storas.lt/maps/

Bųtų ypaĄ gerai jeigu sudėtumėte tuos, kurie yra toliau nuo Vilniaus (nes daugelio jų aš nežinau).

PS. Serveris lėtas - tai reikia trupuĄio kantrybės (greitu laiku persikraustysime Į greitesnĮ).
PPS. Klauskite jei kas neaiškų/nesigauna.
_________________
http://www.trails.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
GJ
Meistras


Prisijungė: 2007 10 07
Pranešimai: 343
Pranešimų per dieną: 0.06
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2008-01-16, 22:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Puse as tu zemelapiu pats sukeliau :lol: . Tik irgi ne visu zinau vietas :P
Sudelioti ir prisideciau, bet kol kas gal galima aiskiau paaiskinti kaip ten su mastelio sulyginimu :?:
Nes kol kas dar nelabai tai perpratau,tai bijau pridirbt ka nors. :D

Dar sis tas... Per mano didziausia apsizioplinima :oops: vienas zemelapis pavadintas labai sikarnu pavadinimu "E.Kukenys, V.Paulauskas" .Butu gerai jeigu kas pataisytu ar bent paaiskintu kaip pataisyti. :idea:


ACIU UZ NAUJOVES!!! :shock: :D
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Skype vardas
vosvos
Meistras


Prisijungė: 2005 12 06
Pranešimai: 721
Pranešimų per dieną: 0.11
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2008-01-16, 22:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Del mastelio gali per daug galvos nesukti, aš pats jĮ paskui atiderinsiu. Svarbu, kad žemėlapis bųtų padėtas daug maž kur reikia:) Tikrai nereikia bijoti "kažkų pridirbti" - visada galima pakoreguoti jau nustatytų žemėlapio mastelĮ/vietų (žemėlapio aprašyme).

PS. Pavadinimų sutvarkysiu.
_________________
http://www.trails.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 3200
Pranešimų per dieną: 0.5
Miestas: Kazl Rda-Jonava-Kaunas

PranešimasParašytas: 2008-01-17, 02:12    Rašyti temą: Re: trails.storas.lt Atsakyti su citata

vosvos rašo:
Pats aš turiu minĄių padaryti:
1. Kad veiktų ant IE ...
Labai bųtų malonu, kad galima bųtų su IE. Tada labai nauduoĄiaus ir dar vaikus mokinĄiau naudotis. Bet kai ties Įėjimu paprašo Įeidinėti tik su "Opera" ar su "Firefox"-u, tai ir nebandžiau persijunginėti, nes dar ir naudojimosi instrukcija angliška.

1. O kiek esu piešĄs, tai man nieko nesigaudavo. Kai paprašydavo programa savo tarpinius laikus kažkur Įvesti - toliau nežinodavau kų daryti. Juk ne visad tuos TARPINIUS ir turi. Gal ne taip kų darydavau, o su "alkonu" ar "LED"-u naudojimosi instrukcijas studijuoti dar kol kas tam neužtenka laiko.

2. Na, o dėl kitų programų taikymo, tai su "Opera" man bųdavo kažkokios nesųmonės, aš jos nesugebėjau valdyti, ji man per daug kišdavosi kur nereikia. Daug kas man patarė išmesti, nes sako, kad, neva, skirtingos naršyklės viena kitai trugdo. Ar teisingai sako? Dar turiu "Firefox", bet dar nesuvokiu, ko ji geresnė už IE, juolab, kad aiškiai matau, kad IE naudotujų kol kas yra žymiai daugiau. Gal tai Maikrosofto monopolio pasekmė?

3. Skyriuje žEMĖLAPIAI mane sudomino ant Kazlų Rųdos uždėtas KP ženkliukas, nors saraše mųsų savivaldybės pavadinimo neradau. Supratau, kad tai Agurkiškės miškas (Kazlų Rųdos savivaldybės šiauriniame pakraštyje), kurio net piešimo darbus visus esu stebėjĄs. Todėl labai norėĄiau pradėti šiame žemėlapyje savo vaikus mokinti piešti trasas. Bet pirmiau man paĄiam reik išmokti, o kadangi beveik niekas iš maniškių neturi kitokių, nei IE, tai mano "mokslus" tas labai ir stabdo.

žemėlapiuose savo prabėgtų trasų klojimas - tai labai reikalingas dalykas. Tik per trasų piešimų man pavyko Europos jaunių ir pasaulio jaunimo Ąemp-uose pasiekti tokius ped.rezultatus, prie kurių dar niekas neprieina iš dabartinės jaunimo kartos. Bet mano treniruojamasis objektas trasas piešdavo OCAD-e. Tai labai patogu ir net neĮsivaizduoju už šių programų kų nors geriau esant trasų išpiešimui ir prabėgto kelio labai tikslaus (net 1 m tikslumu) išmatavimui. Na, o kad atsirado viešo naudojimo programa - tai jau nuostabu. Vadinasi EJOC ir JWOC greitai pasiekimai bus pradedami gerinti. :D
_________________
Sekite kelion-ekspedicij dviraiu "Lietuvos emlapio 400-meio vietomis"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vosvos
Meistras


Prisijungė: 2005 12 06
Pranešimai: 721
Pranešimų per dieną: 0.11
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2008-01-17, 10:51    Rašyti temą: Re: trails.storas.lt Atsakyti su citata

Vytenis rašo:
Daug kas man patarė išmesti, nes sako, kad, neva, skirtingos naršyklės viena kitai trugdo. Ar teisingai sako? Dar turiu "Firefox", bet dar nesuvokiu, ko ji geresnė už IE, juolab, kad aiškiai matau, kad IE naudotujų kol kas yra žymiai daugiau. Gal tai Maikrosofto monopolio pasekmė?

Naršyklės ne žmonės ir ne gyvuliai aptvare - jos viena kitai netrukdo. Daugiau klausyk kaimo bobuĄių. IE kaip ir MS "Paint" programa "ateina" kartu su MS Windows. Bet ar tu naudoji žemėlapių paišymui MS Paint programų? Manau jos pilnai pakaktų, kad nupiešti Kazlų Rudos miestelĮ.

PS. Aiškiai matau, kad daugelis žmonių vaikšto su ne sportine avalyne. Ar verta pirkti Asics batelius bėgimui?
_________________
http://www.trails.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vosvos
Meistras


Prisijungė: 2005 12 06
Pranešimai: 721
Pranešimų per dieną: 0.11
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2008-01-18, 01:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui prisidėjusiems. Visi žemėlapiai(kurie buvo) savo vietose:
http://trails.storas.lt/maps/
_________________
http://www.trails.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
miinde
Meistras


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1049
Pranešimų per dieną: 0.14

PranešimasParašytas: 2008-01-18, 10:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dar viena pasiulyma tureciau del aiskumo
reiktu prie pavadinimo padaryt dar viena grafa kur butu parasyta vieta kur tas zemelapis yra pvz Vilnius, Ignalinos raj. ir tt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
GJ
Meistras


Prisijungė: 2007 10 07
Pranešimai: 343
Pranešimų per dieną: 0.06
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2008-01-18, 14:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu pagaliau ir LIETUVA turi padoria zemelapiu baze!! :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Skype vardas
[Giedrius]
Meistras


Prisijungė: 2005 11 07
Pranešimai: 685
Pranešimų per dieną: 0.1
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2008-01-18, 14:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gal jau trails.storas.lt pakeite serveri? labai jau neblogai viska varto :) 8)
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vosvos
Meistras


Prisijungė: 2005 12 06
Pranešimai: 721
Pranešimų per dieną: 0.11
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2008-01-18, 17:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

miinde: yep, reiks padaryti ir LOSF. registracijos numerĮ gal dar reiktų pridėti. žinomų labiausiai norėtusi pridėti informacijų apie žemėlapio Įsigyjimų (jei tik tokia bųtų).

Giedriau: kad dar ne:) Turbut užkešavo viskų, kad greitai sukasi:)
_________________
http://www.trails.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
renvaldas
Meistras


Prisijungė: 2005 08 12
Pranešimai: 457
Pranešimų per dieną: 0.07
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2008-01-20, 00:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Puikus darbas 8)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
melioratorius
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 322
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2008-01-22, 22:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mjo labai geras darbas. respect :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
lencas
Meistras


Prisijungė: 2006 09 21
Pranešimai: 210
Pranešimų per dieną: 0.03
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2008-06-17, 20:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kodėl neveikia trails.lt? :(
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Treniruotės Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
Puslapis 13

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005