�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

LIETUVOS TAUR
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
dajnorka
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2004-10-18, 21:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Petrai, uzsiimi reklama, ania? ;) beje, o kas yra skandivai? :P
Aciu KOPA'i uz Lietuvos taure! faina buvo! ir nors oras ir nelabai lepino, o ypac - antra diena, taciau i pajuri atvykti visada malonu, o jei dar ir atsiranda galimybe palakstyti miske, tai daugiau reikalauti praktiskai neberimta butu.. :)
na, bet kadangi esu tikra lietuvaite, tai pabandysiu prie ko nors prisikabinti..taigi, didziausias kablys yra skiriamas varzybu trukmei - galejo bent jau kokias tris dienas but ar ka.. :)
siaip buvo tikrai faina: smagios trasos, fainas miskas, smagi sekretoriato kompanija ;) (ir ne tik sekretoriato), puiki nuotaika sezono pabaigai..
gero rudens! ;)
Atgal į viršų
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2004-10-18, 21:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

et.visi raso raso ..ir as sugalvojau parasyti...:)
na ka siaip irma diena lb lb patiko! nors lbkeista buva kad startavau tik po 3h :roll: kzk labai keista buva..visi jau sugrize o as dar tik isbegu.. na bet nieko..kaip 800galvu tai atleistina..:)

ir tie KP prie JUROs..! buva nerealu!!
mmmmMmmMM!atbegi ir net nesinori begti toliau..:)

Na, o antra deina tai hrrr!
oras-kaka! trasa ilga.. :shock:
ir dar tas tunelis!!!
o aks jei man klaustrofobija??:O
ir niekas per virsu nelejdo begt!
begaiu ir cypiua.. ka daryti?!o jei dar traukinys butu vaziaves?:)
siaubas!!!
daugiau gal nerejketu tokiu "smagiu tuneliu" pilno meslo... ar kzk srutu...tfu!
hrrr!

anyway:)

kas buva gerai tik tai kad buva prie juros..:)
ir buva keista kodel nebuva nei diplomu,nei medaliu nei taures?:(
liudnoka.. na bet ka jau padarysi..!:)


AsioO uz varzybas:)*~
Atgal į viršų
miinde
Meistras


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1049
Pranešimų per dieną: 0.14

PranešimasParašytas: 2004-10-18, 21:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kazkodel man varzybu gyneju tonas si karta nepatiko labiau nei kritikuotoju ... beje manau kad nei Remio nei kitu "kritiku" isreikstos mintys nejuodino varzybu organizatoriu o bande isreiksti tai kas galetu buti geriau ...
del Pikto ... manau kad jis yra zasinas, gal ir ne mazvaikis kaip pats bande teigti bet zasinas tai tikras ... nepasake nieko konkretaus bet baube lyg jam kazkas ant kiaushuku butu atsistojes ...
kritika tam ir yra kad visi turetu progos apie tai pamastyti ... pamastyti pries pasakant ar parasant ...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
miinde
Meistras


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1049
Pranešimų per dieną: 0.14

PranešimasParašytas: 2004-10-18, 23:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o dabar apie patiko nepatiko ...

manau niekam neteko diskutuoti pries ir per sias varzybas su ju rengejais daugiau nei man ... dar nesu susidures su tokiu "dejimu" ant teisetu ir nelabai sudetingu mano prasymu ir atviru "px-izmu" ... organizatoriu moto "mums grazu o kiti suvirskins"

trumpa istorija ... uzsirasiau 1 diena i V21E (reitingine diena, norisi savo snukuti iof puslapyje pamatyt :lol: ) 2 diena i V21A (15 km ne man ... na gal kitais metais :) ) ... deja buvau irasytas abi dienas i 21E ... kalbejausi penktadienio vakara - deja deja nieko neivyko na bet man leido kreiptis po pirmos dienos, ka as ir padariau ... na lyg ir susitariau pazadejo perrasyti ... sekmadieni saves V21A starto protokoluose deja vel neradau ... vel einu i org-palapine vel pasakoju savo liudna istorija net nurodau organizatoriams kokie dalyviai neatvyko ir kur mane laisvai galima ikisti :) ... ten man kategoriiskai pasakoma "nieko niekur neiuzka niekada" argumentacijos jokios bet kategoriskas ne ... na zodziu ne pagal taisykles bet kokias taisykles tai nelabai aisku (beje kam tada rezervas buvo numatytas ???) ... aisku budamas zmogus paprastas as juos praktiskai pasiunciau ... po to grizo Pilybas tai bent jau kalbetis buvo su kuo ... pasikalbejom padiskutavom pazadejo paziuret ... paziurejo ir pasake kad gali begt tik starte turiu teisejus ispet kad irasytu mane i vietoj rezervo ... na viskas lyg ir ok :)
dabar del diskusijos apie trasa ... isbegau ... tuneliu siaurumas ir purvas man nemaiso, lietus gaivina, kelis kartus kaip ir daugeli sunervyjo misko tankumo ir prabegamumo traktavimas zemelapyje bet tai dzinnn ... man juk svarbu begti ... manau kad visi kas mane zino pripazins kad nesu verkiantis del smulkmenu ar linkes kritikuoti ... tuo labiau kad esu kaip ir zmogus "is pasalies" nedalyvaves ilgametese OS batalijose visuose frontuose ... na bet mes ne apie tai ... grizkime prie musu "biciu" ...
na gal as ir daug noriu ... gal mano norai sukelia galvaskausmi ... gal ir nervuoja mano snukutis kazka ... bet as esu vienas is to nedidelio burelio OSininku ir musu ne 3 milijonai ... mes turetumem gerbti vienas kita ir kazkaip pasistengti atsizvelgti i viens kito norus ar pageidavimus ... iki siol susidurdavau su varzybu organizatoriu geranoriskumu dalyviu atzvilgiu nes manau kad yra brangus (tiesiogine to zodzio prasme) kiekvienas zmogus ... bet LT organizatoriai gavo ju net 800 ir nutare kad jie kieti ... vienu daugiau ar maziau ...

Noriu tik priminti organizatoriams kad ne visad bus toks anshlagas ... gali tekti ir vienetais pradet skaiciuot ... gal prisiminkime kad mes visi esame vieno kraujo ir saugokim vienas kita ...

P.S. beje butu idomu suzinoti is organizatoriu atsiras mano antros dienos rezultatas V21A grupeje ar liks tik disq V21E ???? ar cia polenktyninis nutarimas neleisti man startuoti V21A ????
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2004-10-19, 01:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

minde tu teisus, nevalia prarasti tokiu OSininku kaip tu!!!!
Atgal į viršų
Buves piktas
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2004-10-19, 08:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

miinde rašo:
o dabar apie patiko nepatiko ...

manau niekam neteko diskutuoti pries ir per sias varzybas su ju rengejais daugiau nei man ... dar nesu susidures su tokiu "dejimu" ant teisetu ir nelabai sudetingu mano prasymu ir atviru "px-izmu" ... organizatoriu moto "mums grazu o kiti suvirskins"

trumpa istorija ... uzsirasiau 1 diena i V21E (reitingine diena, norisi savo snukuti iof puslapyje pamatyt :lol: ) 2 diena i V21A (15 km ne man ... na gal kitais metais :) ) ... deja buvau irasytas abi dienas i 21E ... kalbejausi penktadienio vakara - deja deja nieko neivyko na bet man leido kreiptis po pirmos dienos, ka as ir padariau ... na lyg ir susitariau pazadejo perrasyti ... sekmadieni saves V21A starto protokoluose deja vel neradau ... vel einu i org-palapine vel pasakoju savo liudna istorija net nurodau organizatoriams kokie dalyviai neatvyko ir kur mane laisvai galima ikisti :) ... ten man kategoriiskai pasakoma "nieko niekur neiuzka niekada" argumentacijos jokios bet kategoriskas ne ... na zodziu ne pagal taisykles bet kokias taisykles tai nelabai aisku (beje kam tada rezervas buvo numatytas ???) ... aisku budamas zmogus paprastas as juos praktiskai pasiunciau ... po to grizo Pilybas tai bent jau kalbetis buvo su kuo ... pasikalbejom padiskutavom pazadejo paziuret ... paziurejo ir pasake kad gali begt tik starte turiu teisejus ispet kad irasytu mane i vietoj rezervo ... na viskas lyg ir ok :)
dabar del diskusijos apie trasa ... isbegau ... tuneliu siaurumas ir purvas man nemaiso, lietus gaivina, kelis kartus kaip ir daugeli sunervyjo misko tankumo ir prabegamumo traktavimas zemelapyje bet tai dzinnn ... man juk svarbu begti ... manau kad visi kas mane zino pripazins kad nesu verkiantis del smulkmenu ar linkes kritikuoti ... tuo labiau kad esu kaip ir zmogus "is pasalies" nedalyvaves ilgametese OS batalijose visuose frontuose ... na bet mes ne apie tai ... grizkime prie musu "biciu" ...
na gal as ir daug noriu ... gal mano norai sukelia galvaskausmi ... gal ir nervuoja mano snukutis kazka ... bet as esu vienas is to nedidelio burelio OSininku ir musu ne 3 milijonai ... mes turetumem gerbti vienas kita ir kazkaip pasistengti atsizvelgti i viens kito norus ar pageidavimus ... iki siol susidurdavau su varzybu organizatoriu geranoriskumu dalyviu atzvilgiu nes manau kad yra brangus (tiesiogine to zodzio prasme) kiekvienas zmogus ... bet LT organizatoriai gavo ju net 800 ir nutare kad jie kieti ... vienu daugiau ar maziau ...

Noriu tik priminti organizatoriams kad ne visad bus toks anshlagas ... gali tekti ir vienetais pradet skaiciuot ... gal prisiminkime kad mes visi esame vieno kraujo ir saugokim vienas kita ...

P.S. beje butu idomu suzinoti is organizatoriu atsiras mano antros dienos rezultatas V21A grupeje ar liks tik disq V21E ???? ar cia polenktyninis nutarimas neleisti man startuoti V21A ????


Tu mane vadini zasinu, o pats nusprendei paverkslenti pries visus. Tu esi vaidmainis, vienus pravardziuoju o pats pasirodai ne is gerosios puses, o dar vadiniesi Meistru. Deja tu manes visai nepazisti. As jau osininku gretose jau apie 20 metu, ir kazkada buvau pasiekes rimtu rezultatu, ir nevalia vadinti zasinu to ko nepazisti visai.
P.S. Pagal grupes as supratau kad mes esame panasaus amziaus.
Atgal į viršų
Andrius
Meistras


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 140
Pranešimų per dieną: 0.02
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2004-10-19, 09:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

meistru ne pats miinde pasivadino. Imho meistras patampi kai parashai > 100 zinuciu ar pan.

asmenishkai ishreikshto poziurio apie varzybas ar rengejus nevadinchiau verkshlenimu. Bent jau zinom KAS taip galvoja, su KUO galima padiskutuot ir KAM galima paaiskint "kaip yra ishtikruju" kai kitakart susitiksim varzybose/treniruotese/pirtyse/shiame forume galu gale.
Anonimishkumas konstruktyvumo diskusijai neprides:) bet zinoma visada yra welcamas.

apie ka ash chia?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Vitalijus
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2004-10-19, 11:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

miinde rašo:
o dabar apie patiko nepatiko ...

manau niekam neteko diskutuoti pries ir per sias varzybas su ju rengejais daugiau nei man ... dar nesu susidures su tokiu "dejimu" ant teisetu ir nelabai sudetingu mano prasymu ir atviru "px-izmu" ... organizatoriu moto "mums grazu o kiti suvirskins"

trumpa istorija ... uzsirasiau 1 diena i V21E (reitingine diena, norisi savo snukuti iof puslapyje pamatyt :lol: ) 2 diena i V21A (15 km ne man ... na gal kitais metais :) ) ... deja buvau irasytas abi dienas i 21E ... kalbejausi penktadienio vakara - deja deja nieko neivyko na bet man leido kreiptis po pirmos dienos, ka as ir padariau ... na lyg ir susitariau pazadejo perrasyti ... sekmadieni saves V21A starto protokoluose deja vel neradau ... vel einu i org-palapine vel pasakoju savo liudna istorija net nurodau organizatoriams kokie dalyviai neatvyko ir kur mane laisvai galima ikisti :) ... ten man kategoriiskai pasakoma "nieko niekur neiuzka niekada" argumentacijos jokios bet kategoriskas ne ... na zodziu ne pagal taisykles bet kokias taisykles tai nelabai aisku (beje kam tada rezervas buvo numatytas ???) ... aisku budamas zmogus paprastas as juos praktiskai pasiunciau ... po to grizo Pilybas tai bent jau kalbetis buvo su kuo ... pasikalbejom padiskutavom pazadejo paziuret ... paziurejo ir pasake kad gali begt tik starte turiu teisejus ispet kad irasytu mane i vietoj rezervo ... na viskas lyg ir ok :)
dabar del diskusijos apie trasa ... isbegau ... tuneliu siaurumas ir purvas man nemaiso, lietus gaivina, kelis kartus kaip ir daugeli sunervyjo misko tankumo ir prabegamumo traktavimas zemelapyje bet tai dzinnn ... man juk svarbu begti ... manau kad visi kas mane zino pripazins kad nesu verkiantis del smulkmenu ar linkes kritikuoti ... tuo labiau kad esu kaip ir zmogus "is pasalies" nedalyvaves ilgametese OS batalijose visuose frontuose ... na bet mes ne apie tai ... grizkime prie musu "biciu" ...
na gal as ir daug noriu ... gal mano norai sukelia galvaskausmi ... gal ir nervuoja mano snukutis kazka ... bet as esu vienas is to nedidelio burelio OSininku ir musu ne 3 milijonai ... mes turetumem gerbti vienas kita ir kazkaip pasistengti atsizvelgti i viens kito norus ar pageidavimus ... iki siol susidurdavau su varzybu organizatoriu geranoriskumu dalyviu atzvilgiu nes manau kad yra brangus (tiesiogine to zodzio prasme) kiekvienas zmogus ... bet LT organizatoriai gavo ju net 800 ir nutare kad jie kieti ... vienu daugiau ar maziau ...

Noriu tik priminti organizatoriams kad ne visad bus toks anshlagas ... gali tekti ir vienetais pradet skaiciuot ... gal prisiminkime kad mes visi esame vieno kraujo ir saugokim vienas kita ...

P.S. beje butu idomu suzinoti is organizatoriu atsiras mano antros dienos rezultatas V21A grupeje ar liks tik disq V21E ???? ar cia polenktyninis nutarimas neleisti man startuoti V21A ????


Mindaugai, noreciau pasakyti tau tiesiai sviesiai - dalyvis keliu dienu OS varzybose gali startuoti tik vienoje grupeje. Juk ir pats, kiek zinau, is pradziu registravaisi i elito grupe, nes jau labai norejai patekti i reitingus. Taciau jau po registracijos termino pabaigos, pradejai protestuoti - kreipeisi i LOSF rastu, teikdamas nerealius pasiulymus sujungti H21E ir H21A grupes (atkreipiu visu demesi - po registracijos pabaigos ir nukopijavus visus zemelapius; be to, uztenka paskaiciuoti, kiek laiko butu trukes jungtines H21AE grupes startas). Atsakyma is LOSF turejai gauti el. pastu per valanda.
Kai si afera nepavyko, tada sugalvojai reikalauti isskirtiniu salygu individualiai - tiek is LT2004 vyr. teisejo, tiek is vyr.sekretoriaus, tiek is starto tarnybos. Zodziu, pradejai sukti galva visiems, kam netingi. Vien vyr. sekretore del tavo uzgaidu tenkinimo sugaiso sumoj kokia valanda... Komentarai, manau, nereikalingi ta prasme, koks brangus yra vyr. sekretoriaus darbo laikas visu varzybu metu. O visi nori greitu rezultatu, splitu keliom formomis etc. Tarp kitko, visi imanomi rezultatai pasirode laiku. Taip buna labai labai jau retai - jei pasirodo bendri rezultatai, tai dazniausiai min kelias dienas reikia laukti splitu, jei pasirodo grafiniai splitai, kurie ne visiems patinka, tai iprastu splitu tenka prasyti varzybu organizatoriu vos ne asmeniskai... Didelis aciu Arunei!
Jeigu dalyviai isties gerbtu organizatorius - registruotusi laiku ir pateiktu teisinga informacija is karto, iskaitant ir SI numeri, problemu butu kur kas maziau ir preliminarius rezultatus galetume rasti grize is varzybu namo ir isijunge PC. Dabar gi sufinisavus visiems dalyviams reikia dar iki velyvo vakaro "lauzyti" galva del kokiu 5-12 dalyviu keistu rezultatu.
Tai va, kad to nebutu, gerbiamas Mindaugai, reikia labai aiskiai zinoti, ko nori. Jei nori patekti i reitingus, buk malonus startuok H21E grupeje, jei nori iveikti savo pajeguma atitinkancias trasas, rinkis H21A.
Pavyzdziui, Karsuvos taureje mano asmeninis tikslas buvo prabegti 6-6,5km trasa. Taigi, uzsiregistravau V16 grupeje (V21 trasa man buvo per ilga - virs 10km) ir padariau gera treniruote, pasigrozejau rudenejanciu misku. Prierasas B/K prie mano pavardes rezultatuose manes ne kiek nezeidzia ir nepiktina. Priesingai, as esu patenkintas, nes pagrindini savo tiksla pasiekiau (pabegau nors viena diena per savaite nuo kompo, padariau normalia treniruote). Jokiu problemu nei man, nei organizatoriams. Ir vienas OS fanatikas tikrai neprapuls, nepaisant b/k.
Griztant prie tavo atvejo LT2004, tai reiktu sedeti "ausis suglaudus" ir nekelti mistines problemos apskritai - juk jeigu tave ir butu kazkokiu budu leide startuoti 1d. - H21E grupeje, o 2d.- H21A, suminio rezultato vis tiek neturetum. Tai vietoj taves, as startuociau 2d. toje pacioje H21E grupeje ir begciau trasa pagal savo galimybes - kai jau km man pakaktu, tiesiog nukirsciau dali trasos ir tiek ziniu. Net atsirastu galimybe palyginti savo praejimus su elitininkais. Manau, tai irgi l. gerai.
P.S. Keliu zmoniu-antrininku registruoti skirtingose amziaus grupese skirtingomis dienomis, manau, nesutiktu ne vienas patyres varzybu sekretorius. Tai nera taip jau paprasta, nors is zmogiskosios puses atrodo smulkmena. Idomumo delei, pabandyk, Mindaugai, i kitu metu Taka uzsiregistruoti taip: 1d.- i H21E, 2d. - i H21L, 3d. - i H21S, 4d. - i H21N. Na 5d. galbut tektu kazkokioj trasoj tik nailonus pravedinti.
Pabandyk, ka tau atsakys "Takas 2005" varzybu sekretorius? Eksperimentui tinka ir "Vilnius 2005".

Pagarbiai,

Varzybu kontrolierius
Atgal į viršų
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2004-10-19, 11:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Varzybos buvo geros ir idomios man patiko labai ir antra diena buvo jega reikejo kapoti bet buvo jega jei tik e keletas klaidu tai butu visai gerai. Asdziaugios kad mano organizmas islaike toki rubaka.Vizdelto reikia rostis 2006JWOC ir gerai kad daro parkiniam miske dabar varzybas :D :D
Atgal į viršų
Nebepiktas
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2004-10-19, 11:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Citata:
Mindaugai, noreciau pasakyti tau tiesiai sviesiai - dalyvis keliu dienu OS varzybose gali startuoti tik vienoje grupeje. Juk ir pats, kiek zinau, is pradziu registravaisi i elito grupe, nes jau labai norejai patekti i reitingus. Taciau jau po registracijos termino pabaigos, pradejai protestuoti - kreipeisi i LOSF rastu, teikdamas nerealius pasiulymus sujungti H21E ir H21A grupes (atkreipiu visu demesi - po registracijos pabaigos ir nukopijavus visus zemelapius; be to, uztenka paskaiciuoti, kiek laiko butu trukes jungtines H21AE grupes startas). Atsakyma is LOSF turejai gauti el. pastu per valanda.
Kai si afera nepavyko, tada sugalvojai reikalauti isskirtiniu salygu individualiai - tiek is LT2004 vyr. teisejo, tiek is vyr.sekretoriaus, tiek is starto tarnybos. Zodziu, pradejai sukti galva visiems, kam netingi. Vien vyr. sekretore del tavo uzgaidu tenkinimo sugaiso sumoj kokia valanda... Komentarai, manau, nereikalingi ta prasme, koks brangus yra vyr. sekretoriaus darbo laikas visu varzybu metu. O visi nori greitu rezultatu, splitu keliom formomis etc. Tarp kitko, visi imanomi rezultatai pasirode laiku. Taip buna labai labai jau retai - jei pasirodo bendri rezultatai, tai dazniausiai min kelias dienas reikia laukti splitu, jei pasirodo grafiniai splitai, kurie ne visiems patinka, tai iprastu splitu tenka prasyti varzybu organizatoriu vos ne asmeniskai... Didelis aciu Arunei!
Jeigu dalyviai isties gerbtu organizatorius - registruotusi laiku ir pateiktu teisinga informacija is karto, iskaitant ir SI numeri, problemu butu kur kas maziau ir preliminarius rezultatus galetume rasti grize is varzybu namo ir isijunge PC. Dabar gi sufinisavus visiems dalyviams reikia dar iki velyvo vakaro "lauzyti" galva del kokiu 5-12 dalyviu keistu rezultatu.
Tai va, kad to nebutu, gerbiamas Mindaugai, reikia labai aiskiai zinoti, ko nori. Jei nori patekti i reitingus, buk malonus startuok H21E grupeje, jei nori iveikti savo pajeguma atitinkancias trasas, rinkis H21A.
Pavyzdziui, Karsuvos taureje mano asmeninis tikslas buvo prabegti 6-6,5km trasa. Taigi, uzsiregistravau V16 grupeje (V21 trasa man buvo per ilga - virs 10km) ir padariau gera treniruote, pasigrozejau rudenejanciu misku. Prierasas B/K prie mano pavardes rezultatuose manes ne kiek nezeidzia ir nepiktina. Priesingai, as esu patenkintas, nes pagrindini savo tiksla pasiekiau (pabegau nors viena diena per savaite nuo kompo, padariau normalia treniruote). Jokiu problemu nei man, nei organizatoriams. Ir vienas OS fanatikas tikrai neprapuls, nepaisant b/k.
Griztant prie tavo atvejo LT2004, tai reiktu sedeti "ausis suglaudus" ir nekelti mistines problemos apskritai - juk jeigu tave ir butu kazkokiu budu leide startuoti 1d. - H21E grupeje, o 2d.- H21A, suminio rezultato vis tiek neturetum. Tai vietoj taves, as startuociau 2d. toje pacioje H21E grupeje ir begciau trasa pagal savo galimybes - kai jau km man pakaktu, tiesiog nukirsciau dali trasos ir tiek ziniu. Net atsirastu galimybe palyginti savo praejimus su elitininkais. Manau, tai irgi l. gerai.
P.S. Keliu zmoniu-antrininku registruoti skirtingose amziaus grupese skirtingomis dienomis, manau, nesutiktu ne vienas patyres varzybu sekretorius. Tai nera taip jau paprasta, nors is zmogiskosios puses atrodo smulkmena. Idomumo delei, pabandyk, Mindaugai, i kitu metu Taka uzsiregistruoti taip: 1d.- i H21E, 2d. - i H21L, 3d. - i H21S, 4d. - i H21N. Na 5d. galbut tektu kazkokioj trasoj tik nailonus pravedinti.
Pabandyk, ka tau atsakys "Takas 2005" varzybu sekretorius? Eksperimentui tinka ir "Vilnius 2005".

Pagarbiai,

Varzybu kontrolierius


Saunuolis Vitalijau. Miinde tikras neveksla. Man jo norai pasirode irgi nerealus. As pvz. begu toje grupeje kurioje siuo metu sugebu. O del rezultatu jis jau verkia nuo pat pradziu. Siaip man teko rengti nemazai rimtu varzybu, ir galiu pasakyti kad nuovargis jauciasi nerealus, net kaip sportininkas galiu pasakyti kad prabeges 10,6 km. as nesijauciau antiek pavarges nei organizuojant varzybas.

As palaikau organizatorius, o tokius kaip miinde stengiuosi ignoruoti ir kuo maziau su tokiais bendrauti nes tai nemano skonio zmones.
Atgal į viršų
ledas
Meistras


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 135
Pranešimų per dieną: 0.02
Miestas: vilnius

PranešimasParašytas: 2004-10-19, 12:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

siaip liux varzybos, smagu buvo pabegiot, nors tiesa sakant tikejausi, kad elite bus sudetingesnes trasos, jauciausi kaip masinese, nezinau, gal taip ir turi buti :roll:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Bestpetras
Meistras


Prisijungė: 2004 04 02
Pranešimai: 786
Pranešimų per dieną: 0.11
Miestas: Klaipda - Vilnius

PranešimasParašytas: 2004-10-19, 13:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Siaip pritarciau Andriui :arrow: anonimiskumas ci tikrai nereikalingas. Pasirasai kas ir is kur esi, ir tada tikriausiai isvengi apsaukimo raguociais ar plunksnuociais :idea:
O del kritikos tai ner ko pykti :arrow:tobuleti juk reikia :!:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gutis
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2004-10-19, 13:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Miinde, tu neskanus :))))
Atgal į viršų
Is Marijampoles
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2004-10-19, 14:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Negaliu sutikti, kad sekretoriatas (gal labiau tiktu vyr. sekretorius) dirbo besirdiskai. Pats net keleta kartu, jau pasibaigus registracijos terminui, kreipiausi su ivairiais prasymais, pageidavimais. Labai malonu, kad visi musus pageidavimai buvo ispildyti. Todel teigiu, kad visus realius :!: :!:
dalyviu norus KOPA stengesi patenkinti ir tai dare.
Tikedamasis, kad Gerb. Arune skaitys sias zinutes, dekoju Jai visu marijampoles dalyviu vardu.
Atgal į viršų
Eugenijus M.
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.87

PranešimasParašytas: 2004-10-19, 14:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gaila, kad diskusija vyksta del tokiu smulkmenu, kaip vieno dalyvio noras ar nenoras startuoti kazkurioje grupeje, keleto issijungusiu stoteliu, ar lietaus. Manau, kad turime dziaugtis ir dekoti Kopai, kad TOKIOJE vietoveje pavyko surengti TOKIAS varzybas. As taip pat gerokai nukentejau del, mano nuomone, neteisingai pazymeto praeinamumo ties 35 KP pirmoje trasoje, taciau priekaistu niekam neturiu. Siuo klausimu organizatoriai turi savo nuomone ir as ja gerbiu, nes, manau, zinau ka reiskia paruosti gera zemelapi. Kita vertus, salygos visiems buvo vienodos ir sioje situacijoje greiciau issikapste stipriausieji.
Del jau legendiniu tampancio tunelio. Labai gerai, kad jis buvo, ir buvo visoms grupems! Butumet mate, kaip ispudzius pasakojo vaikai, kuriems lendant tuneliu vaziavo traukinys! Jiems tai buvo metu ivykis, uzmarstin nudangines visus vasaros ekstrymus. Jie kantriai lauke eiluteje, po to kvepavo dujomis, kurios, beje, atsirado tik todel, kad organizatoriai visu musu labui isvale tuneli, ir niekuo nesiskunde. Man gaila tu, kurie prarado si malonuma, arba kitaip sakant neiveike distancininko suplanuotos trasos. Iseitu, kad musu svariame sporte lieka nesvari sazine. Todel siulau kuo greiciau, kol dar nesninga, dar karta susirinkti visiems nebaigusiems trasos ties tuneliu ir iveikus ji nuplauti si moralini diskvala paskutineje sezono trasoje. Organizatoriai, manau, dar karta maloniai suregistruos visu numerius ir neprides prie Jusu rezultato tu 20-30 sekundziu, kurias sutaupete ir kurios Jums priklauso.
O jei rimtai, tai visu silaliuku vardu dar karta noriu padekoti Kopai uz gerai (iki labai gerai gal truputi pritruko) pravestas varzybas.
Sekmes visiems.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Bendras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Toliau
Puslapis 610

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005