ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile    Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

LČ naktinis
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Bendras
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lencas
Meistras


Joined: 21 Sep 2006
Posts: 210
Posts per day: 0.04
Location: Vilnius

PostPosted: Sat, Aug 15 2009, 19:30    Post subject: LČ naktinis Reply with quote

Nuostatai, informacija ir t.t.

Registracija
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
lencas
Meistras


Joined: 21 Sep 2006
Posts: 210
Posts per day: 0.04
Location: Vilnius

PostPosted: Fri, Aug 28 2009, 11:17    Post subject: Re: LČ naktinis Reply with quote

javonis.lt wrote:
Lietuvos čemp. natinėje trasoje
Atnaujinta informacija. Įdėti trasų parametrai, nauja informacija apie vietovę.
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
Vytenis
Meistras


Joined: 25 Aug 2006
Posts: 3200
Posts per day: 0.67
Location: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PostPosted: Tue, Sep 01 2009, 19:15    Post subject: Reply with quote

2009 m. LIETUVOS ORIENTAVIMOSI SPORTO BĖGTE ČEMPIONATŲ NUOSTATAI wrote:
I. TIKSLAI IR UŽDAVINIAI
Lietuvos jaunimo, suaugusiu ir veteranu orientavimosi sporto (OS) bėgte cempionatai
organizuojami siekiant išaiškinti pajėgiausias komandas estafetėje ir sportininkus asmeninėse trasose, populiarinti OS šalyje, pasiruošti tarptautinėms varžyboms


Tų pačių klausimų neklausinėsiu, ką klausiau dėl vidutinės trasos čempionato, nes, žinau, kad dar kol kas naktinio orientavimosi pasaulio čempionatai lyg tai dar nerengiami, ir šalies rinktinė naktiniam orientavimuisi dar lyg tai nenumatoma formuoti. Todėl klausiu:

1. Kodėl šiam čempionatui numatyti nesąmoningi tikslai?
2. Kodėl čempionatas rengiamas pažeidžiant elementariausius OS-o populiarinimo tikslus?
a) Kaip galima populiarinti OS, kai čempionatas rengiamas pažeidžiant grubiausiai žmogaus higienos sąlygas - ignoruojamas žmogaus ir sportininko normalus fiziologinis bioritmas Exclamation Question
b)Kaip galima rengti čempionatą, kai sportininkams ir mėgėjams (sportuotojams) nebuvo galimybių kokybiškai pasitreniruoti tamsiuoju paros laikotarpiu?
c) Kodėl šis čempionatas skatina vesti neteisingą gyvenimo būdą? Kaip galima darbo dienomis pradėti organizuoti vasaros laikmečio treniruotes vėlyvuoju paros laikotarpiu, kai organizmui privalu ruoštis poilsiui prieš darbo ar mokslų dieną?
d) Kodėl čempionato organizatoriai su šiuo čempionatu siekia, kad sportininkai sugadintų savo sportines sąvybes, kad normaliai besitrenirująs sportininkas išderintų savo biologinio laikrodžio ritmą - labai svarbų fiziologinį mechanizmą reikalingą normaliai organizmo funkcijai užtikrinti laike sportinės veiklos, kaip labai svarbų faktorių rezultatams siekti laike varžybų?
e) Kaip galima pažeidinėti organizmo neparuoštą funkciją, kai tik neseniai vyko čempionatas vidutinės trasos normaliuoju paros laikotarpiu, kai visi sportininkai ir mėgėjai savo organizmą buvo pripratinę normalių varžybų sąlygoms, o dabar staigiai keičiama organizmo funkcija į neįprastas sąlygas?
3. Ar šio čempionato planuotojai derino šią datą su vyriausiu šalies treneriu, ar vyr treneris palaimino šią datą - negi jis neprotestavo?
4. Kodėl organizatoriai nusižengia Departamento nustatytoms varžybų rengimo saugos taisyklėms?
5. Kodėl šis čempionatas skatina visai orientavimosi sporto bendruomenei nutraukti rudenines sportines treniruotes gamtoje, kai pradės anksti (iš kart po darbo) temti?
6. Po šio "čempionato" ar bus surengtas pakartotinai normalus čempionatas vasaros sportiniam sezonui užbaigti?
_________________
Sekite kelionę-ekspediciją dviračiu "Lietuvos žemėlapio 400-mečio vietomis"
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
metalas
Patyręs


Joined: 25 Jul 2006
Posts: 65
Posts per day: 0.01

PostPosted: Tue, Sep 01 2009, 19:47    Post subject: Reply with quote

Čempas uždaroj patalpoj???? Shocked Shocked Shocked Ponas Vytenis tai nera visa visuomenė(neputaite ramsy).
Back to top
View user's profile Send private message  
GJ
Meistras


Joined: 07 Oct 2007
Posts: 334
Posts per day: 0.08
Location: Vilnius

PostPosted: Tue, Sep 01 2009, 20:39    Post subject: Reply with quote

Nuostatai rašomi ne konkrečiai šitam, o bendrai visiems vykstantiems čempionatams Lietuvoje. Nesakau, kad tai gerai, nes kiekviena rungtis turi kažką savito ir toks šablonizmas gali nevisada tikti. Beje LČ naktinis vyksta ne pirmus metus (tiesa, jei neklystu, jis vykdavo kiek vėliau Smile )
Iš tiesų šiek tiek keista, kad jokių iki tolei naktinių varžybų ar treniruočių per metus kaip ir nėra, o čia staiga išygsta Lietuvos čempionatas. Na bet čia mano asmeniniai svaičiojimai, nereikia į juos reaguoti. Laughing Niekas juk nedraudžia imt žemėlapį, lempą ir prasibėgt kokiam miškely, o jeigu neišeina -tai čia tų, kuriems neišeina, problema: negali ruoštis - nebusi čempionas. Very Happy
Aš prieš LČ naktinį neturiu nieko prieš, nors pats nedalyvausiu šiemet, bet jeigu atsiranda norinčių sudalyvauti ir išmėginti savo jėgas - tai kodėl gi ne? Shocked Very Happy

Vasaros sportiniam sezonui užbaigti paprastai vykdomos Lietuvos taurės varžybos. Beje jos vyks ir šiemet. Twisted Evil Nesakykit, kad tai nenormalios varžybos. Very Happy


Last edited by GJ on Tue, Sep 01 2009, 20:45; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ] Skype Name
J.U.
Meistras


Joined: 09 Nov 2006
Posts: 476
Posts per day: 0.1
Location: Vilnius

PostPosted: Tue, Sep 01 2009, 20:39    Post subject: Reply with quote

Cia gal pilnatis, ar oras keisis, kad Vyteniui "paumejimas"? Nu, ir ko dabar prirasei? Pabandyk pats viska perskaityti... Ar tikrai nori atsakymu i visus klausimus? Ir kas is to, kad as ar kas kitas surasys tau atsakymus? Ar tikrai sumazes tavo kraujyje tulzies kiekis, ar nustosi ja pilti i ekrana? Reikia, kaip rase Karolis, dziaugtis, kad vyksta cempionatas. Kad apskritai kazkas vyksta. Kada siulytum ji organizuoti? Po dvieju menesiu, kai po salnu nukris pomiskio lapai ir praeinamumo zymejimas bus neteisingas? Kai naktimis bus salnos (jau ir dabar nesilta), ir veteranams akiniai del zemos oro temperaturos rasos? Ko cia paistyti nesamones apie pazeidziama bioritma ir salygu treniruotems nebuvima? Taigi salygos visiems vienodos. Ir tikslas - ne issiaiskinti, kas sugebejo geriau pasitreniruoti naktimis, bet kas sugeba geriau orientuotis tamsoje, pasirinkti butent tuos orientavimosi kriterijus, kuriuos verta pasirinkti tamsoje. Nesikabinek prie organizatoriu del cempionatu organizavimo saugumo reikalavimu - geriau pats pagalvok, ar ko nors nepazeidei, startuodamas Aukstadvaryje nepristates organizatoriams gydytojo pazymos. O tavo 3, 5 ir 6 punktai tai apskritai ne tai demagogija, ne tai sizofrenija..... Evil or Very Mad
_________________
...kai nėra ką veikti, reikia bėgti...
Back to top
View user's profile Send private message  
gieu
Meistras


Joined: 30 Mar 2007
Posts: 198
Posts per day: 0.04
Location: Marijampole

PostPosted: Tue, Sep 01 2009, 21:48    Post subject: Reply with quote

O kaip Vytenis galėtų pakomentuoti Jukolos estafetes. (Tikslai, vykdymo laikas) Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Vytenis
Meistras


Joined: 25 Aug 2006
Posts: 3200
Posts per day: 0.67
Location: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

PostPosted: Wed, Sep 02 2009, 08:58    Post subject: Reply with quote

Nemaišykime "Dievo dovanos su kiaušiniene" - taip rūsų patarlė sako. Ar Jukolos varžybos - tai čempionatas? Atsipeikėkite - pažiūrėkite, kokie Jukolos festivalio tikslai ir kokie turi būti čempionatų tikslai.

J.U. wrote:
Cia gal pilnatis, ar oras keisis, kad Vyteniui "paumejimas"? ... tavo kraujyje tulzies kiekis, ar nustosi ja pilti i ekrana?
Vytenis vidurnakčiais per pilnatis nelunatikauja miškuose su prožektoriais, vidurnaktyje verčiau ramiai prie ekrano prieš miegą pasėdėti, nei eiti miegoti iš kart po treniruotės, kai pulsui nusiraminti reikia ne mažai laiko. Koks miegas bus, kai į lovą iš kart po treniruoties gulsies. Ponai, pasiskaitykite elementariąją higieną, jei nepripažįstate sportinės higienos. O kas dėl "tulžies" - tai patikėkite, ji gaminasi man, kai pabendrauju su mūsų sporto kolegomis iš kitų šalių ir kai prieš juos nėra kur akių padėti dėl mūsų sporto katastrofiško smukimo.
J.U. wrote:
Reikia, kaip rase Karolis, dziaugtis, kad vyksta cempionatas. Kad apskritai kazkas vyksta.
Bet vis tik gal tas čempionats galėtų vykti teisingai jam skirtu laiku, o ne bet kada, kada jo vedimo laikas prieštarauja elementariausiai sporto logikai. Galima ir net reikia džiaugtis viskuo- galima džiaugtis, kad kažkas vyksta, bet kai čempionatas paverčiamas tik kažkuo - tai atleiskite, bet jau čia tada ne sportas. Tai eilinė "pramogėlė" ir tai nevadinkime čempionatu, neisšvaistykime jo aukščiausiais apdovanojimais, neniekinkime sporto idealų.
J.U. wrote:
Kada siulytum ji organizuoti? Po dvieju menesiu, kai po salnu nukris pomiskio lapai ir praeinamumo zymejimas bus neteisingas?
Tik nejuokinkite, kad staigiai negalima praeinamumo pakoreguoti. O be to gal naktiniam pasibėgiojimui praeinamumo pagerėjimas gal dar ir į naudą. Juo labiau - matomumo pagerėjimas - tai gal ir malonumo bus didesnis pagerėjimas.

J.U. wrote:
Kai naktimis bus salnos (jau ir dabar nesilta), ir veteranams akiniai del zemos oro temperaturos rasos ar darganos? Ko cia paistyti nesamones apie pazeidziama bioritma ir salygu treniruotems nebuvima? Taigi salygos visiems vienodos. ...
Tai labai liūdna, kad sporte nesąmones pradeda diktuoti kažkokie "veteranai" LEPŪNĖLIAI, kuriems akiniai rasoja šalnoms nukritus. Mažiau rašyčiau, jei tai būtų dabar tik veteranų naktinis pasibegiojimas. O apie visiems vienodas sąlygas nereikia demagogijas varinėti, kai VISIEMS VIENODAI NESĄMONBINGOS SĄLYGOS SUDAROMOS - pieštaraujančios elementariausiai sporto logikai.

Juk visame pasaulyje sportuojama (orientuojamasi) patamsiais vėlyvojo rudens laikotarpiais, kai išėjus iš darbo ar po pamokų jau tamsu. Ši orientavimosi rungtis atsirado prisitaikant prie metų laiko. Tai todėl nėra ko apverinėti pasaulio auštyn kojom.

J.U. wrote:
Nesikabinek prie organizatoriu del cempionatu organizavimo saugumo reikalavimu. ,,,geriau pats pagalvok, ar ko nors nepazeidei, startuodamas Aukstadvaryje nepristates organizatoriams gydytojo pazymos.

Ne prie organizatorių, o prie kalendoriaus sudarinėtojų kabinuosi, kurie organizatorius verčia, kad jie pažeidinėtų sportinių renginių organizavimo normas ir tuo pačių rizikuotų visuotinu renginių saugumu. Dėkim ranką jei ne prie širdies, tai nors prie galvos ir giliau pamąstykime - jei mes visi neatlikome bent 20 - 30 treniruočių maždaug 22 val. paros dalyje, tai koks gi gali būti "čempionatas" nesitreniravus. Ar tai ne visuos bendruomenės statymas į pavojų, kai organizmas vėlyvajam paros laikotarpiui visiškai neparuoštas maksimaliam darbingumui. Jokios medicininės pažymos neišgelbės nuo infarkto, insulto, jei organizmas neįpratęs gauti maksimalų krūvį, kai organizmas ruošiasi jau poilsiui, ruošiasi, nes tai reguliuoja sudėtingas biologinio laikrodžio mechanizmas. Mūsų sporte apstu nesėkmių, nes nekreipiama dėmesio į šį organizmo mechanizmą, ignoruojame mokslininkų rekomendacijas, už tat mums taip ir nesiseka mūsų sporte. Atleiskite - nesinorėtų daugiau staigių mirčių laike varžybų. Apie jas akademikas Jurgis BRĖDIKIS (bendravardis mūsų šviesiosios atminties Jurgiui) savo romane TIES RIBA ne mažai mirčių sporte aprašo. O juk staigus biologinio laikrodžio pasukimas, tai ne kas kitą, kaip žmogaus galimų ribų perkėlimas.
J.U. wrote:
-O tavo 3, 5 ir 6 punktai tai apskritai ne tai demagogija, ne tai sizofrenija..... Evil or Very Mad
Na, jei visa tai, ką žmonija mokslu sukūrė vadinsime "šizofrenija" tai tada sėKmės SUPERPROTINGIESIEMS nieko nenorintiems žinoti. Lygiai taip nieko nenorėjo žinoti ir nekurie rinktinės nariai, kai nušalintasis treneris jiems norėjo parodyti naujausius pasaulyje mokslinius atradimus labai susijusius ne tik su sveikata, bet, ypač, su sportu.
_________________
Sekite kelionę-ekspediciją dviračiu "Lietuvos žemėlapio 400-mečio vietomis"
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
metalas
Patyręs


Joined: 25 Jul 2006
Posts: 65
Posts per day: 0.01

PostPosted: Wed, Sep 02 2009, 09:10    Post subject: Reply with quote

Nori badytis rasyk i pm.Nepatinka Lietuvoj varyk...Padirbėk išpradių os labui ne prie klavetūros pakui pilk šūda ant visų.
Back to top
View user's profile Send private message  
miinde
Meistras


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1043
Posts per day: 0.18

PostPosted: Wed, Sep 02 2009, 11:32    Post subject: Reply with quote

Metalai ... tu cia kam ?Smile
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ]
miinde
Meistras


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1043
Posts per day: 0.18

PostPosted: Wed, Sep 02 2009, 11:33    Post subject: Reply with quote

gal kas nedalyvaus campe ir nori paskolinti arba isnuomoti gera lempa su kuria as ramiai tapciau cempionu, nes konkurentu kaip ir nematau Smile
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ]
makeris
Meistras


Joined: 24 Dec 2005
Posts: 971
Posts per day: 0.19
Location: siauliai-vilnius

PostPosted: Wed, Sep 02 2009, 19:58    Post subject: Reply with quote

Miinde ne per gerai jauties? Smile
_________________
tinginys visais atvejais
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website
miinde
Meistras


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1043
Posts per day: 0.18

PostPosted: Thu, Sep 03 2009, 06:42    Post subject: Reply with quote

Duokite lempa, lempa duokite ... Smile

Meikeri ... niu tu pasakyk ka tu ten man konurentu matai ?Smile
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ]
Rolas
Meistras


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 817
Posts per day: 0.18
Location: Kaunas

PostPosted: Thu, Sep 03 2009, 09:27    Post subject: Reply with quote

Miinde, manau Remiga, Andrius, dar Justas turėtų tave dulkėse palikti Smile Bet stengtis reikia Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
miinde
Meistras


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1043
Posts per day: 0.18

PostPosted: Thu, Sep 03 2009, 10:51    Post subject: Reply with quote

Jei lempos negausiu tai gal ir pralosiu Smile

duokit lempa Smile
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ]
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Bendras All times are GMT + 3 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group