Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą |
Autorius |
Pranešimas |
walka Meistras
Prisijungė: 2004 05 26 Pranešimai: 224 Pranešimų per dieną: 0.03 Miestas: Wilno
|
Parašytas: 2005-03-07, 13:15 Rašyti temą: Spring Cup 2005 |
|
|
Ei ei! Prashau visu visu, dalyvaujanchiu ir kitaip keliaujanchiu i Spring Cup demesio! Gal galetumete su manim susisiek, kas keliauja i Spring Cup? Laaabai prashau!
rashykit i
achiu pachiu ish anksto!
++i _________________ bet tai ne bda... |
|
Atgal į viršų |
|
|
grafas Patyrs
Prisijungė: 2004 04 02 Pranešimai: 53 Pranešimų per dieną: 0.01 Miestas: Vilnius
|
Parašytas: 2005-03-21, 10:46 Rašyti temą: |
|
|
Truputis rezultatu:
Klasika 03.19
H 21 E (214) 12.6 km 30 C
1 1213 Chris Terkelsen DEN-Farum Tisvilde OK 1:04:59
2 1195 Claus Bloch DEN-OK Pan rhus 1:06:05
3 1212 Jonas Pilblad SWE-OK Skogsfalken 1:06:16
4 1194 Matthias Mller SWE-OK Ravinen 1:07:04
5 1211 Jrgen Wickholm FIN-IF Sibbo Vargarna 1:07:22
6 1191 Christian Nielsen SWE-Pan Kristianstad 1:07:28
7 1024 Petr Losman SWE-Sdertlje-Nykvarn Oriente 1:07:49
8 1130 Evgeny Gavrilov FIN-Ikaalisten NV 1:08:25
9 1210 Manu Mutka FIN-Turun Metsnkvijt 1:08:58
10 1202 Simonas Krepsta SWE-IFK Moras OK 1:09:17
......
75 1096 Darius Sadeckas SWE-IFK Moras OK 1:19:15
D 21 E (108) 8.1 km 23 C
1 1608 Jenny Johansson SWE-ULRICEHAMNS OK 54:00
2 1600 Karin Schmalfeld SWE-Leksands OK 54:03
3 1606 Anne Konring Olesen DEN-Spring Cup OK 59:15
4 1589 Bodil Holmstrm FIN-Turun Suunnistajat 59:32
5 1573 Elisa Dresen GER-GERMANY National Team 59:38
6 1597 Camilla Berglund SWE-Svedalens AIK 1:00:24
7 1596 Monika Depta POL-Polish National Team 1:00:34
8 1592 Pia Olsson SWE-Pan Kristianstad 1:01:17
9 1604 Vendula Kleckhova NOR-Halden Skiklubb 1:01:54
10 1557 Helen Bridle SWE-Gteborg-Majorna OK 1:01:59
11 1607 Inga Dambe FIN-Paimion Rasti 1:02:33
12 1591 Ieva Sargautyte SWE-IFK Moras OK 1:03:08
Estafetes 03.20
Mens Open (126)
1 2 SWE-Pan Kristianstad 1 3:41:14
Christian Nielsen 1:00:47
Johan Modig 57:08
Simon Srensson 34:38
Anderj Khramov 1:08:41
2 12 SWE-ULRICEHAMNS OK 1 3:41:25
Andreas Mller 58:24
Mathias Niggli 57:44
Fredrik Johansson 36:04
Erik Ehlund 1:09:13
3 98 FIN-Turun Suunnistajat 1 3:42:09
Jaromir Svihovsky 1:00:43
Robert Heczko 57:35
Janne Salmi 34:14
Kim Fagerudd 1:09:37
.....
21 106 SWE-IFK Moras OK 0 3:59:10
Simonas Krepsta 58:47
Darius Sadeckas 1:00:50
Leva Saryaulyte 43:18
Alexey Bortnik 1:16:15
Saunuoliai Simas ir Ieva, Dariui sekmes! |
|
Atgal į viršų |
|
|
|