ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile    Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Mano Antradieniai 2012

Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Vilnius
View previous topic :: View next topic  
Author Message
trymas
Vidutiniokas

Posts per day: 0.01

PostPosted: Sat, Mar 31 2012, 04:12    Post subject: Mano Antradieniai 2012 Reply with quote

Sveiki!

Ilgai lauktų masinių orientavimosi sporto varžybų Mano Antradieniai 2012 metų sezonas startuoja!

Šiemet pavadinimo nekeisime, jis ir toliau išliks Mano Antradieniai.

Visą informaciją ir toliau rasite www.antradieniai.lt. Kaip visada jūsų lauks kokybiškos ir įdomios trasos, naujos starto vietos ir dar aukštesne varžybų organizavimo kokybė.

Keletas naujienų neskaitantiems nuostatų:

+ Šiemet visi dalyviai gaus žemėlapius su nukopijuotomis trasomis, todėl šiek tiek pasikeitė starto mokesčiai;
+ Pagausės 6 trasos dalyvių, ją bėgs ir orientavimosi sporto naujokai;
+ Starto ir finišo laikai viduryje sezono nesikeis. Visą sezoną startuoti galėsite nuo 16val. iki 19 val., o finišuoti iki 19.30 val.;
+ Paskutiniame etape nauja ir niekada varžybose nematyta rungtis;

Tikslius nuostatus visada galite pasitikrinti www.antradieniai.lt.

Iki susitikimo miškuose!
Back to top
View user's profile Send private message  
3Pac
Meistras

Posts per day: 0.04

PostPosted: Tue, May 01 2012, 21:31    Post subject: Reply with quote

Kaip pastebėjau, Mano Antradienių rezultatai internete (www.antradieniai.lt) atsiranda iškart po paskutinio dalyvio finišo. Dažniausiai tai būna tarp 20:00 ir 20:30. Tikrai nebloga tendencija.

O jei rimtai, tai stengsimės ir toliau taip daryti Smile taigi nekantriausieji gali sužinoti rezultatus netrukus po to, kai grįžta į namus.

Gal kada ir el. paštu rezultatus iškart gausite...
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ] Visit poster's website Skype Name
katashunis
Meistras

Posts per day: 0.06

PostPosted: Wed, May 30 2012, 16:32    Post subject: Reply with quote

Gerbiami organizatoriai. Visų pirma, dėkui apskritai, kad organizuojat antradienius. Tačiau...
Organizuojat masines ant senų žemėlapių, kuriuose daug pasikeitimų. Suprantu, kad čia masinės ir niekas čia dėl to nekoreguos žemėlapio, bet suplanuotą trasą tikrai galit praeiti diena prieš tai. Jei galit nestatyti punktų nekorektiškose vietose, tai nestatykit. Trasų planavimo irgi nesuprantu. Čia nauja mada imti tuos pačius punktus kelis kartus ir pusės a4 dydžio žemėlapyje prisukti kilpas ant kilpų ? Suprantu kad visur vyksta visuotinis kaštų optimizavimas, na bet tikrai galit geriau be papildomų išlaidų, tik daugiau dėmesio ir fantazijos reikia.
Back to top
miinde
Meistras

Posts per day: 0.2

PostPosted: Wed, May 30 2012, 17:32    Post subject: Reply with quote

vakarykste trasa man patiko, buvo ir variantu ir kur pagalvot Smile ir pasikeitimai netrukde, nors lipdamas per tvora ikritau i upeli Smile
Parasiau tik del to kad nesutinku su katashunis pozicija
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ]
agniete
Meistras

Posts per day: 0.02

PostPosted: Wed, May 30 2012, 18:57    Post subject: Reply with quote

Man vakarykste trasa irgi patiko, bet pritariu katashuniui - yra vietu, kur statyti nederetu. Startavau pacioj pabaigoj ir mane perspejo (dalyvis, ne organizatorius), kad vienas punktas bus uz tvoros, bet pamacius visa tvora apkabineta "atsargiai, sarginis suo" ir girdint kiek ir kokiu sunu skalija uz tos tvoros, ilgai trypiau kol ryzaus punkta imt per upeli.
Jei butu paaiskeje, kad tarkim nuo 19 val. vakaro seimininkai gyvendami miske jauciasi nesaugiai ir turi polinki paleisti sunis laisvai po sklypa, tai perkandus man gerkle buciau pati kalta, kad lindau i labai aiskiai pazymeta sklypa...
Privati valda yra privati, reikia gerbt ir naujoku nemokyti, kad punktai gali ir taip stoveti. Juk masinese labai daug pradedanciuju buna, paskui landzios kur reikia ir nereikia.
Kabinti siapus ant tvoros mano supratimu butu mazesne blogybe, juk ten viso labo keliolikos metru atstumas
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Vilnius All times are GMT + 3 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum