�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

OSKD sezonas 2013
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> OS kalnų dviračiais
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Karolina Mickeviit
Meistras


Prisijungė: 2006 05 06
Pranešimai: 225
Pranešimų per dieną: 0.03
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2013-05-27, 14:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš irgi noriu prisidėti prie padėkų organizatoriams. Mano supratimu, abi trasos buvo geros - Įdomios, o žemėlapiai tikslųs - tas sugaištas laikas tikrai matosi! Ir svarbiausia, be kokybės aspekto, jos atitiko ir sprinto bei vidutinės profilĮ (vidutinė tik gavosi trup. per ilga).
Abiem organizatoriams turiu ir pastebėjimų.
Sprinto žemėlapio reljefas tikrai buvo pernelyg raudonas (KP skaitėsi labai sunkiai), gal tikrai vertėtų pasinaudoti kitų kartų konstruktyviais pasiųlymais, išsakytais atskiroje temoje?
Dėl sekmadienio. Nors daugiausia nusivylusių - dėl nuneštos prizmės - vis dėlto tai ne organizatorių kaltė, bet kur, bet kada taip gali atsitikti..(tik priklauso ar labai dėl to pasikeitė rezultatai). Aš tuo tarpu pasigedau pagrindinio LT Ąempionatų atributo - vėliavos pakėlimo/nuleidimo ceremonijos ir LT himno giedojimo..
Jeigu galima tų paĄių temų pratĄsti, labai siųlyĄiau tiems, kas prezidiume, iškelti rimtai svarstyti idėjų dėl vienkartinių licenzijų, iš pradžių - tik LR pilieĄiams, o vėliau kada nors - gal apsvarstyti ir kitus variantus...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Skype vardas
Mickevicius
Meistras


Prisijungė: 2007 05 14
Pranešimai: 262
Pranešimų per dieną: 0.04
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2013-07-08, 08:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinimai lietuviams Įspųdingai pasirodžiusiems didžiausiose ir prestižiškiausiose MTBO daugiadieniese varžybose Pilzene. Ypatinga jaunių mergaiĄių dviguba pergalė....
http://www.mtbo5days.eu/index_en.php
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Tomass
Meistras


Prisijungė: 2006 02 07
Pranešimai: 666
Pranešimų per dieną: 0.1
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2013-07-15, 08:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Baltijos šalių OSKD Ąempionatas:
http://www.peko.ee/joomla/index.php/et/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Mickevicius
Meistras


Prisijungė: 2007 05 14
Pranešimai: 262
Pranešimų per dieną: 0.04
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2013-07-16, 23:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

NorėĄiau pakomentuoti oficialių LOSF informacijų:

"Nors vidutinė trasa Lietuvos atstovams susiklostė ne itin sėkmingai,"
Mano nuomone,iš tikrųjų, susiklostė labai gražiai. Gal bųt, ne sportine prasme. nes kartais gyvenime , susiklosto tokios aplinkybės, kai tie dalykai, kurie atrodo labai svarbųs, tampa visiškai nereikšmingi. Aš kalbu apie bendražmogiškas vertybes. Asta, Karolina, Kira paaukojo savo asmeninius rezultatus ir ambicijas tam, kad padėtų sužeistam ir be sųmonės gulinĄiam sportininkui. Ko gero, tai buvo mano geras prietelius nuo1975 metų Toivo Toomas. Duok, Dieve, jam sveikatos. Ir, kad jis mane aplenktų Pasaulio veteranų Ąempionate. O mergaitėms didelis AĄių.....Jos nugalėtojos - ne sportine prasme...KITA....
O LOSFui palinkėĄiau informacijų bent patikrinti. Juokingai ir kartais absurdiškai atrodo LOSFo išleista Lietuvos OS istorija svetimo žmogaus parašyta iš varžybų protokolų.....
Nebedarykime tokių klaidų....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Edgaras V.
Meistras


Prisijungė: 2008 01 03
Pranešimai: 1149
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2013-07-24, 14:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

:D Lietuvos OS rezultatų protokolų sųntraukos, toje OS istorijoje,
kurios vis tiek likome nežinantys!!!...!!!...!!!... :oops:
Praktiškai gaunasi... Lietuvos OS MATEMATIKOS istorija... :lol:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> OS kalnų dviračiais Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4
Puslapis 44

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005