�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Skandalai
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Informacija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Ieva nuklydusi
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2005-10-13, 16:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jau seniai nuklydau, tik ne i pievas :).
Atgal į viršų
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2005-10-14, 17:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

skandalai buvo yra ir bus
skandalai niekad neprazus
Atgal į viršų
sunius
Meistras


Prisijungė: 2004 04 01
Pranešimai: 940
Pranešimų per dieną: 0.13
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-08-22, 23:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

citata is www.losf.lt naujienu:

2006-08-22 Aušra SidaraviĄienė nuo š.m. rugpjųĄio 22d. atsistatydino iš moksleivių ir jaunimo rinktinių trenerės pareigų


hm... gal Ąia gresia nauju skandalu????
_________________
<sunius>
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger MSN Messenger Skype vardas
SMG
Meistras


Prisijungė: 2004 04 05
Pranešimai: 1233
Pranešimų per dieną: 0.17
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-08-22, 23:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Neieškok ko nepametei ... 8)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] MSN Messenger Skype vardas
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-08-23, 14:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pagaliau praspyre....
Atgal į viršų
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-08-23, 18:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nieko nuostabaus. Juk jos Skaiste jau isaugo is vaikisku kelnaiciu :D Cia joks skandalas. Vaikai auga be jokiu skandalu
Atgal į viršų
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-08-24, 22:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal pradėkim siųlyti? Aš siųlau Vyteni
Atgal į viršų
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-08-24, 22:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

:D :D :D jo , manau kaip tik vytenis siai pareigai ir yra skirtas
Atgal į viršų
ne vitenys
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-08-25, 04:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na prajuokinote is baliaus atejusĮ :D :D :twisted:
Anonymous rašo:
Gal pradėkim siųlyti? Aš siųlau Vyteni
Ei sveciau ir "kitas" sveciau tik po 4 min. sureagavusiam! Tai gal pirma issiaiškinkite, kiek tu Vyteniu priviso. SPĖKITE, kelintas cia Vytenis paraše štai taip:
Vytenis ir taskas rašo:
Mielieji. Mielosios. Mes esam tik kosmoso dulkes , arba nuliukai ir vienetukai interneto platybese :idea: Kodel as negaliu buti Asta, treneris, moksleivis-paauglys ar Lenkijos prostitute :?: Lygiai taip pat bet kuris is jusu galite buti Vyteniu. Siulau moderatoriams is viso pataisyti programele ir kiekvienam neprisistaciusiam raseivai priskirti ne svecio o Vytenio varda :!: O jei ir skirtingi Vyteniai prades vienas su kitu gincytis, nieko blogo , jums tai jau neturetu buti naujiena, uztat visi galesit pabuti "ant mano dviracio". MESSIJAS SU JUMIS [/b]!:mrgreen:
Tuoj prašvis ir tikras vytenys tikrai atvarys - o tai tikra KOMEDIJASKANDALĖ :D :D :D :D :D :D P.S: su raidyĄių dydžiai pažaidžiau aš - Vytenis jau išmoke tai. :D
Atgal į viršų
IAneVytenisNEITAISYKIT
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-08-27, 19:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

KOMEDIJASKANDALĖ virsta skandalu :!: :!: :!: Idomu, kokiu tikslu mano, svecio pastaba apie JWUOC-06 buvo pervardinta i Vytenio vardu pasirasyta ir dar ne bet koki, o i "Vytenis vel neatsako" :shock: :roll: :?: Kokia programa cia kas isilauzineja ir bardakus daro? Kokiam perkunui cia forume tirazuojami visokiausi Vyteniai? Stai kad ir siandien apie 11 val. vel JWOC-06 temoje kazkoks Vytenis ne labai graziai postringauja apie savo Edita. Bet as Vyteni tuo metu maciau Bombardyneje per Vilciu zaidyniu v-bas fotografuojanti prie finiso. Pasakykite, koks tikslas cia Vytenius dauginti :?:
Atgal į viršų
RAMUNCHIKAS
Meistras


Prisijungė: 2004 04 03
Pranešimai: 100
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-08-28, 14:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikslas man atrodo buvo labai paprastas - atvesti Vyteni i tikraji tikejima. Po to kai jis prisiregistravo (butu gerai, kad tai butu padares jis pats, o ne jo antrininkas) tikslo ir prasmes vyteniauti bent jau as nematau :roll:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Svečias





Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-08-28, 19:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ČIAneVytenisNEIŠTAISYKIT rašo:
...Idomu, kokiu tikslu mano, svecio pastaba apie JWUOC-06 buvo pervardinta i Vytenio vardu pasirasyta ir dar ne bet koki, o i "Vytenis vel neatsako" :shock: :roll: :?: Kokia programa cia kas isilauzineja ir bardakus daro? Kokiam perkunui cia forume tirazuojami visokiausi Vyteniai? ... Pasakykite, koks tikslas cia Vytenius dauginti :?:
Buvo cia auksciau toks pasiulymas: "Siulau moderatoriams is viso pataisyti programele ir kiekvienam neprisistaciusiam raseivai priskirti ne svecio o Vytenio varda". Tai gal ir buvo taip padaryta? :D As irgi kazkur maciau, kad vieno svecio kazkoks pranesimas veliau virto Vytenio pranesimu. :twisted:
Atgal į viršų
NEISTAISYKIT-CIAneVytenis
Svečias




Pranešimų per dieną: 0.88

PranešimasParašytas: 2006-08-29, 17:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

RAMUNCHIKAS rašo:
Tikslas man atrodo buvo labai paprastas - atvesti Vyteni i tikraji tikejima. Po to kai jis prisiregistravo (butu gerai, kad tai butu padares jis pats, o ne jo antrininkas) tikslo ir prasmes vyteniauti bent jau as nematau :roll:

Prie ko Vytenio vedimas i tikra tikejima ir mano pranesimo peradresavimas Vytenio vardu? :roll: Taip niekas ir neatsako, kokiu tikslu man, kaip sveciui buvo prirasytas keistas Vytenio vardas. Kaip galima keisti praneseju vardus? :shock: Ir kodel Vytenio? :?:
Atgal į viršų
RAMUNCHIKAS
Meistras


Prisijungė: 2004 04 03
Pranešimai: 100
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 2006-08-30, 00:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pabandysiu paaiskinti populiariai: 1 ) Vytenis budamas svecias rasinejo kruva vardu. Tai uzkniso negyvai. Buvo panaudotas atoveiksmis. Kruvai sveciu buvo priskirtas Vytenio vardas. Tikslas pateisina priemones, nes noreta siokios tokios tvarkos. 2) kaip matai dabar niekas tavo vardo netaiso, o dar maziau problemu bus kai prisiregistruosi, tai nesudetinga :wink:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
scopy
Meistras


Prisijungė: 2005 12 16
Pranešimai: 336
Pranešimų per dieną: 0.05
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 2006-08-30, 08:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Superpriemonės sudrausminti forumininkams :D :D
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ]
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Informacija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
Puslapis 23

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005