�urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

nusiskundimas forumu administracija, gal paaiškinsit

 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie forumą
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
atsiputes
Naujokas


Prisijungė: 2017 02 09
Pranešimai: 2
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2017-02-10, 14:36    Rašyti temą: nusiskundimas forumu administracija, gal paaiškinsit Atsakyti su citata

NorėĄiau sulaukti paaiškinimo iš administracijos kodėl trinami pranešimai, situacija tokia

radau tema kurioje žmogus ieško prekės kurios man taip pat reikia, kad nekurti naujos temos toje paĄioje temoje ir aš parašiau kad man reikia, pranešimas buvo ištrintas (negavau nei asmeninės žinutės nei email, dėl kokios priežasties)

sukuriau savo tema kad ieškau pirkti snieglentės nurodžiau kontaktus kaip su manim susisiekti ir toje paĄioje temoje paminėjau kad ieškau ir prekės kurios ieškojo žmogus ir buvau jo temoje parašĄs, šiandien prisijungiu ir matau tema ištrinta, vėl nei paaiškinimo asmenine žinute ar emailu jokio negavau, kodėl ištrinta tema ar kuom ji jau ten neitiko administracijai, peržiurėjau skelbimu kategorija tai mano skelbimas nesiskirė nuo kitu vartotoju, kažkaip netinkamai ar pan tema nebuvo sukurta.

Tad gal sulauksiu paaiškinimo apie situacija iš atsakingu asmenų ?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Liuba
Administratorius


Prisijungė: 2004 03 31
Pranešimai: 1430
Pranešimų per dieną: 0.2
Miestas: Klaipda/iauliai

PranešimasParašytas: 2017-02-10, 17:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ar tu bent supranti kokiam forume esi? Išsiimk reklamas, tada galėsi kalbėt :)
_________________
Justinas Liubinskas,
O! Klaipda/Sakas,
+37061493982,
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje Skype vardas
atsiputes
Naujokas


Prisijungė: 2017 02 09
Pranešimai: 2
Pranešimų per dieną: 0

PranešimasParašytas: 2017-02-10, 20:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš kuo puikiausiai suprantu kur esu, skaityti dar moku, užsiregistavau irgi ne mirkĄiodamas akimis.

Jei dėl linko profylije buvo trinamas postas bei tema tai gal reiktu panaikinti galimybe isidėti profilyje nuorodų, nes kam ji reikalinga jei visven negali dėti ka tu nori

o dabar nei parašyta kad negalima dėti to ka nori nei ištrynus pranešama dėl ko ištrinama ir t.t. nemanai kad subrende ir atsakingi žmonės taip nesielgia ir bent jau paaiškina dėl ko atliktas vienas ar kitas veiksmas jo atžvilgiu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
TNT
Meistras


Prisijungė: 2005 08 08
Pranešimai: 456
Pranešimų per dieną: 0.07
Miestas: Klaipda

PranešimasParašytas: 2017-02-12, 12:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

atsipųsk, žmogau :lol:
_________________
oklaipeda.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Cambas
Meistras


Prisijungė: 2004 08 26
Pranešimai: 1047
Pranešimų per dieną: 0.15

PranešimasParašytas: 2017-02-13, 16:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ar skaitei taisykles? http://osport.lt/forum2/viewtopic.php?t=1546
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie forumą Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005