ļæ½urnalas Orientavimosi Sportas
Osport.lt

Orientavimosi sporto forumas
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile    Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

EUROPOS JAUNIMO TAURĖ
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Bendras
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Regis
Meistras


Joined: 14 Nov 2006
Posts: 276
Posts per day: 0.06
Location: Vilnius

PostPosted: Sun, Oct 08 2017, 20:47    Post subject: EUROPOS JAUNIMO TAURĖ Reply with quote

Pasiekė informacija, kad jaunimui (jauniams)staigiai organizuojamos papildomos atrankinės varžybos- krosas. Vos kelios denos prieš Lietuvos taurės varžybas.
Akivaizdu, tai sujauktų treniruočių planus.

Pasitikrinau LOSF skelbiamą dokumentą, reglamentuojantį Jaunimo atrankines (VAIKŲ, JAUNUČIŲ IR JAUNIŲ ATRANKOS PLANAS 2017 METAIS). Čia pakeitimų nėra. Taigi, visi suprantame, kad nenukrypstamai juo ir vadovajamasi.
Back to top
View user's profile Send private message  
Vilius A.
Meistras


Joined: 24 Oct 2004
Posts: 1588
Posts per day: 0.3
Location: Panevėžys | Vilnius

PostPosted: Sun, Oct 08 2017, 21:22    Post subject: Reply with quote

Jeigu skaitytumėte atidžiau, tai pamatytumėte, jog yra prierašas, kad Moksleiviu bei jaunimo komiteto nutarimu atrankos planas gali būti keičiamas.

Krosas buvo numatytas, tačiau ne ta data, kaip, kad vykdoma šiuo metu.

Sprendimas priimtas komitetui balsuojant elektroninėmis ryšio priemonėmis. Visi treneriai informuoti vienu metu. Niekam išimtus nedaromos.

Iki svarbiausiu rudens varžybu šio amžiaus sportininkams lieka 1,5 savaitės, tad sportininkai turi būti ypatingai geroje formoje ir tokio tipo bėgima bėgti iš eigos aukštame lygyje.

Nereikėtu ieškoti slieku, ten kur ju nėra.

P.S. Varžybos - Baltijos šaliu jaunimo taurė
_________________
http://www.vilius.aleliunas.lt
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website Skype Name
Regis
Meistras


Joined: 14 Nov 2006
Posts: 276
Posts per day: 0.06
Location: Vilnius

PostPosted: Sun, Oct 08 2017, 21:43    Post subject: Reply with quote

Klausimas lieka tas pats. Kodėl laiku (pagal protingumo kriterijų) nepranešama apie pakeitimus?
Jei dabar apklaustumėte tėvus, jaunimą trenerius- pamatytumėte kiek "reikia verstis per galvą". O dėl ko? (Šią savaitę 3 startai ir LT taurė bus. belieka peržiūrėti rezultatus).

p.s. sliekų neieškau- tiesiog gadini kitų planus, kur planuojama iš anksto
Back to top
View user's profile Send private message  
Vilius A.
Meistras


Joined: 24 Oct 2004
Posts: 1588
Posts per day: 0.3
Location: Panevėžys | Vilnius

PostPosted: Sun, Oct 08 2017, 22:07    Post subject: Reply with quote

1. Pirmajame pranešime, rašote, jog sujaukia treniruočių planus, dabar jau rašoma, kad sujaukia tėvų planus, kurie planuojami iš anksto. Klausimas, koks gali būti moksleiviui planas viduryje mokslo metų savaitės. Vietoj to, jog treniruotė vyks Vilniuje, ji gali vykti Kaune. Praktiškai bei teoriškai tas pats, kas nuvažiuoti į masines.

2. Pabendraukite su jaunimu (kurie treniruojasi ir nori siekti rezultatų) ir suprasite, kad tokio pobūdžio kroso jie nori ir supranta, kad jis yra reikalingas. Jeigu pasigilintumėte ir paanalizuotumėte greičius, kokiais bėgo jaunučiai, jauniai, jaunimas 2004-2008 metais ir palygintumėte su šiuo metu vyraujančiais greičiais, surastumėte nemažai skirtumų. Jeigu nebus bandoma kažko keisti, tuomet toliau ir slinksime nuo kalno. Aš suprantu ir žinau apie kurį sportininką/sportininkę kalbate ir su visa pagarba, tokių žmonių turime nedaug ir vienas lauke ne karys. Jeigu nebus konkurencijos aplinkui, tuomet ir tobulėjimas toli neves.

3. Kaip suprantu dažnai mėgstate analizuoti LOSF svetainėje pateiktus dokumentus, tad man kyla klausimas, kodėl neiškėlėte klausimo rugpjūčio mėnesį, kodėl nevykdomos šios kroso varžybos?

4. Dar kartą pasikartosiu, jog didžiausia problema yra ta, kai už sportininką planuoja 5-7 pašaliniai žmonės. Sportininkai turi trenerį, treneriai gavo informaciją penktadienį, kuomet tik buvo surastos galimybės organizuoti šį krosą ir iki šiandien gavau du klausimus iš dviejų trenerių (1. Ar galima pavėlinti startą? 2. Moksleivių forma jau ne ta). Į abu klausimus buvo operatyviai atsakyta.

P.S. Laukiu nesulaukiu, kada pradėsim gvildenti OSS reikalus Wink
_________________
http://www.vilius.aleliunas.lt
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website Skype Name
Aiste
Vidutiniokas


Joined: 09 Feb 2009
Posts: 35
Posts per day: 0.01

PostPosted: Mon, Oct 09 2017, 14:16    Post subject: Reply with quote

Įdomi diskusija, negaliu neįsiterpti Smile

Vilius A. wrote:
1. Pirmajame pranešime, rašote, jog sujaukia treniruočių planus, dabar jau rašoma, kad sujaukia tėvų planus, kurie planuojami iš anksto.

Tai liečia tiek treniruočių, tiek pačių sportininkų ir jų tėvų planus ir tai susiję su pagarba visiems jiems, tai kas dabar bandoma daryti atrodo nelabai profesionaliai, o juk norima kad mūsų sporto prestižas kiltų.

Vilius A. wrote:
Klausimas, koks gali būti moksleiviui planas viduryje mokslo metų savaitės.

Viduryje mokslo metų savaitės mokiniai mokosi mokyklose, paprastai nuo ryto sėdi pamokose, normalu kai jos baigiasi ir apie 16 val., vėliau dar laukia namų darbai. Konkrečiu atveju kalba eina apie savaitę, kai prieš tai buvusį savaitgalį absoliuti dauguma moksleivių, kuriuos dabar tai liečia, visą savaitgalį buvo pašventę OS varžyboms, tuo pačiu praleisdami penktadienio pamokas. Ateinantis savaitgalis vėl bus pilnai skiriamas OS-ui. Kaupiasi ne tik neatlikti namų darbai, praleistų pamokų skolos, bet dar ir tenka ruoštis atsiskaitymams. Geriausiai pasirodžiusių atrankinėse iš karto laukia varžybos Švedijoje, t.y. vėl keletas dienų praleistų pamokų... Žinau, yra sporto šakų, kur laikoma norma nuolatinės sporto stovyklos mokslo sąskaita. Bet orientavimosi sportą aš laikau intelektualesniu sportu, kur išsilavinimo svarba visiems suprantama ir sportas su mokslu protingai derinamas.

Vilius A. wrote:
Vietoj to, jog treniruotė vyks Vilniuje, ji gali vykti Kaune. Praktiškai bei teoriškai tas pats, kas nuvažiuoti į masines.

Yra pora skirtumų Wink :
- Laikas ir pinigai. Pati esu mobilesnė nei mokiniai, vairuoju automobilį, bet į Kauno masines kaip ir dauguma kitų vilniečių nevažiuoju. Būtų įdomu, neišbėgiotos vietovės, bet darbo dienom renkamasi tai kas yra šalia. Nors man ir nėra užduodama namų darbų, bet vis tiek tokia pramoga darbo dieną per brangiai atsieitų. O šiuo atveju kalba eina apie jaunimą/moksleivius.
- Masinių kalendorių turime iš anksto, nuo pat sezono pradžios, dalyvavimą jose galima susiplanuoti, suderinti su kitomis veiklomis. Ir tai tik masinės. Pasirodo, jų organizavimo lygis aukštesnis už jaunimo atrankinių planavimo. Jei jau buvo užsiminta apie mūsų sporto lygį/prestižą, akivaizdu, kurios iniciatyvos jį kelia, o kurios kuria kitokį efektą.

Kroso data dar sezono pradžioje paskelbta 8,26, nurodant, kad detalesnė info bus 6.15. Nei 6, nei 8 mėn. jokios info nebuvo. Nebuvo ir nieko apie tai, kad krosas nukeliamas, jis tiesiog neįvyko. Dėl pavasario kroso datos pakeitimo buvo teisinamasi, kad maniežas buvo užimtas, bet šiuo atveju numatytas bėgimas lauke, jokio force majeure. Buvo visa vasara, buvo savaitgalių kada galima perkelti... Sutinku, kad prasibėgti ir pasilyginti greičius yra gerai, bet šiuo atveju tai galėtų būti rekomendacinio pobūdžio varžybos, o ne privalomos atrankinės. O kitą sezoną linkiu viską atsakingiau suplanuoti ir jei būtinai kažką prireikia keisti, apie tai informuoti smarkiai iš anksto - visiems bus geriau Wink

Nors rašau apie situaciją bendrai, bet nujaučiu, kad vėl gali būti diskusija kreipiama link to, kurį sportininką atstovauju ir neturėčiau kištis, nes tik treneriai yra dievai Laughing Užbėgu tam už akių - esu šio sporto entuziastė, o tuo pačiu ir mama- trenerė, tad visapusiškai esu įtraukta į to kas vyksta stebėjimą Wink Kaip entuziastei os-ininkei man svarbus mūsų sportas, todėl reaguoju kai kažkas negerai. O kaip mama-trenerė nepritariu, kad mano ar ir kiti vaikai, stengdamiesi įgyvendinti kažkieno paskutinės minutės sprendimus, versdamiesi per galvą vėl sėdėtų naktimis prie namų darbų – tai ne į gera tiek sveikatai, tiek sportiniams rezultatams.
Back to top
View user's profile Send private message  
Vilius A.
Meistras


Joined: 24 Oct 2004
Posts: 1588
Posts per day: 0.3
Location: Panevėžys | Vilnius

PostPosted: Mon, Oct 09 2017, 14:48    Post subject: Reply with quote

1. Dievas (mano krikščioniškose pažiūrose, kurių mokė seneliai bei tėvai yra vienas ir kitų Dievų būti negali. Gali būti žmonės: a) išmanatys savo darbą ir atsakingi už tai ką jie daro (treneriai) b) sportininkai (tarpusavio pasitikėjimo pagrindu bendraujantys su treneriai ir tikintys, jog treneris išmano savo darbą ir supranta, kur link einama).

2. Visi mes buvome moksleiviai, studentai, dabar esame samdomi darbuotojai, turime savo verlus ar atstovaujame viešajam sektoriui, tad laiko planavimas ir namų ruoša yra lengviausia būtent moksleiviškame bei studentiškame amžiuje. Kaip Jūs ir sakėte, orientavimosi sportas, tai labai intelektualus bei lavinantis sportas, kuriuo užsiiminėja išsilavinę bei draugiški žmonės. Tačiau, jeigu tu nori pasiekti rezultato, kartais reikia ir pasėdėti per naktį skaitant knygas, ruošiant projektus ir t.t Orientacininko gyvenimas - yra ištisus metus varžybos. Tikrai žinote, kiek trunka sezonas ir kad kiekvienas mielas savaitgalis bus (ir turi būti) paskirtas orientavimosi sportui. Jeigu tikrai nori, spėji viską.

3. Taip, komunikacijos trūksta, ir taip buvo padaryta nemažai klaidų, tačiau pasinaudosiu nuvalkiotu posakiu - kas nedirba, tas neklysta. Kaip ir rašiau vakar, man visuomet kyla klausimas, kodėl žmonės pradeda kelti klausimą po fakto? Jeigu jau planuojate į ateitį, tuomet ir turėjote matyti, kokios atrankinės yra numatytos ir rašyti bei klausti, kodėl nepaskalebta ir t.t. Šiuo atveju niekam nebuvo įdomu (pirmasis paklausęs žmogus: L.Drazdauskas per moksleivių komandines pirmenybes).

4. Kritika visuomet yra labai gerai, o konstruktyvi kritika yra dar geriau. Pats laikas pradeti diskutuoti apie kitų metų atrankines, stovyklas, moksleivių pasiruošimą. Kuomet prieš du metus uždaviau klausimą, kaip reikėtų grupuoti Lietubos čempionatus, kuriuo metų laiku reikėtų daryti kokį čempionatą tuomet OS visuomenės reakcija buvo lygi 10 procentų. Taip pat yra ir su visu moksleivių sportu. Kuomet paprašai idėjų, atsimuši į sieną, nors šiais metais požiūris jau pamažu keičiasi.
_________________
http://www.vilius.aleliunas.lt
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website Skype Name
Aiste
Vidutiniokas


Joined: 09 Feb 2009
Posts: 35
Posts per day: 0.01

PostPosted: Mon, Oct 09 2017, 16:33    Post subject: Reply with quote

Taip, OS sezonas ilgas ir intensyvus, savaitgalius esam susiplanavę iš anksto, tam padeda iš anksto numatytas kalendorius. Bet kalba eina apie dabar iš dangaus nukritusį trečiadienį, tarp tų intensyvių savaitgalių, kai varžyboms jaunimas turi skirti ne po 1, o 2 ar daugiau dienų, dar ir praleidžiant pamokas. Viena kita neprimiegota naktis dėl pamokų gal ir nebaisu, bet toks OS renginių intensyvumas jau vestų prie sistemingo neprimiegojimo. Nemanau, kad mokinių laiko planavimas lengvesnis nei suaugusiųjų, jiems nuleidžiama tam tikra dozė namų darbų, projektų, atsiskaitymų iš viršaus, o suaugę savo darbus paprastai galime lanksčiau susidėlioti ir daugumoje darbų, jei viskas tvarkoj, neparsinešam po darbo namų darbų.

Klaidų visi padaro, tai normalu, bet dabar manau papildoma klaida būtų verčiantis per galvą daryti tą atrankinį krosą, būtent todėl ir sureagavau. Daugiau naudos duos tikslinga treniruotė savo mieste, o ne važiuoti 100 ar 200 km po pamokų į bendrą krosą. Bus kitos 2 numatytos atrankinės, yra įvykusių daug kitų varžybų, kurių rezultatus stebėdamas komitetas turės tikrai pakankamai informacijos, kad sudarytų geriausią rinktinę.

Vilius A. wrote:
man visuomet kyla klausimas, kodėl žmonės pradeda kelti klausimą po fakto? Jeigu jau planuojate į ateitį, tuomet ir turėjote matyti, kokios atrankinės yra numatytos ir rašyti bei klausti, kodėl nepaskalebta ir t.t.

Dėl kitų neatsakysiu, aš asmeniškai nenoriu kabinėtis prie visko iš eilės Smile ir neklausinėju kiekvienu atveju, įsivaizdavau, kad yra daug atsakingų už tai žmonių, jei nėra papildomos info, reiškia nuspręsta atsisakyti kroso. Juolab, kad esu tos nuomonės, jog atrankinės į OS varžybas turėtų būti OS startai, o krosai tik kaip kontrolinės varžybos. Dabar iškeltas klausimas dar ne po fakto, t.y. kol dar neįvyko krosas trečiadienį, o tik sužinojus apie tai, kad toks numatytas, taigi reaguojame Wink

Dėl OS visuomenės įtraukimo į diskusijas – tai sveikintina ir manau neverta nerimauti dėl mažo aktyvumo, visi turi progą, kas nori pasisako, o tylintys arba pritaria, arba tiesiog neturi nuomonės. Jei turėsiu gerų idėjų, pažadu pasidalinti Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
katashunis
Meistras


Joined: 18 Nov 2008
Posts: 212
Posts per day: 0.06

PostPosted: Mon, Oct 09 2017, 16:44    Post subject: Reply with quote

Gal ir kiti pasisakytų, jei suprastų, kodėl tas krosas organizuojamas ir į ką čia vyksta atranka ? Čia dėl Baltijos šalių jaunimo taurės ? Ir per visą sezoną neišaiškėjo tie keli jaunieji sportininkai, kurie verti važiuoti, o po kroso jau bus aiškūs ? O apskritai kalbant tai aišku, kad krosai yra reikalingi.
Back to top
View user's profile Send private message  
Vilius A.
Meistras


Joined: 24 Oct 2004
Posts: 1588
Posts per day: 0.3
Location: Panevėžys | Vilnius

PostPosted: Mon, Oct 09 2017, 17:14    Post subject: Reply with quote

1. Visuomeninei darbai suaugusiųjų gyvenime visuomet parnešami namo po darbų ir reikalauja ne vienos nemiegotos nakties ir ne vienos valandos, norint juos atlikti.

2. Po fakto, tai reiškia, jog yra sutarta su žmonėmis, kurie matuos laiką, yra paleista registracija ir t.t. kas apima ne tik žmogiškuosius bet ir finansinius išteklius.

3. Katashuniui, taip, atrankinės į Baltijos šalių jaunimo taurę, tačiau ne vien atrankinės yra svarbu. Svarbiausia yra, jog eilę metų jaunimo sportininkai šiuo laikotarpiu jau būna pradėję žiemoti ir miega žiemos miegu, to pasekoje formos būna tikrai ne pačios idealiausios. To pasekoje, mano galva, reikalingas krosas, kurio metu tu gali pasilyginti su kitais, ir kuomet, matai, jog "gauni kruopų" tau yra didesnis stimulas ir motyvacija treniruotis.

4. Kodėl būtent ta vietovė ir tokia data. Viena iš prielaidų yra ta, jog praėjusį penktadienį ten vyko Lietuvos kariuomenės kroso čempionatas, kuriame nugalėjo stipriausias šalies orientacininkas Jonas Vytautas Gvildys. praėjusiais metais toje pačioje trasoje nugalėjo Algirdas Bartkevičius. Be to bėgo nemažai kitų elitinių sportininkų (tame tarpe ir aš). yra gerai palyginti ganėtinai nesudėtingoje trasoje tarp elito ir jaunimo ir suprasti kiek kam ko dar trūksta.
_________________
http://www.vilius.aleliunas.lt
Back to top
View user's profile Send private message   Visit poster's website Skype Name
Regis
Meistras


Joined: 14 Nov 2006
Posts: 276
Posts per day: 0.06
Location: Vilnius

PostPosted: Tue, Oct 10 2017, 17:03    Post subject: Reply with quote

Šioje diskusijoje esminiai kalbame apie labai panašius dalykus: kokybę ir laiko resursus.
Matymo kampai kiek skiriasi. Tačiau tame galima matyti daug pliusų ir potencialo ateičiai.

Visad gerbiu tuos kurie Dirba . Darbo būdai gali būti skirtingi.
Tai ir diskusija kaip optimaliau siekti tikslų.
Back to top
View user's profile Send private message  
R.V.
Naujokas


Joined: 20 Oct 2014
Posts: 15
Posts per day: 0.01

PostPosted: Mon, Oct 16 2017, 21:59    Post subject: Reply with quote

Ačiū moksleivių komiteto nariams už šiandien paskelbtą Baltijos jaunimo taurės rinktinės sąrašą. Puikiai matematiškai sudėliotos koeficientų skaičiavimo formulės. Vaikai tą tikrai įvertino. Visa media ūžia. Tikslas turėti vieningą vaikų bendruomenę tikrai pasiektas, tik, deja, nukreiptas ne ta linkme, kurios turėtumėte norėti, jeigu jau dirbate tokį visuomeninį darbą. Vietoj to, kad jaustųsi stiprūs būdami kartu ir atstovaudami Lietuvą, jie vieningai stoja prieš jus visus. Sustabarėjusio mąstymo, nelankstumo ir asmeniškumų vedamo elgesio apraiškų skelbėjus. Esate ir n kartų atleisti, ir boikotuoti ir nesuprasti šiandien.
OS bendruomenė gali tik džiaugtis, kad mūsų aktyvusis jaunimas yra neabejingas, kad jie patys yra išprusę tiek, kad galėtų išsigryninti, kas yra teisinga, o kas primetama. Jie turi tvirtą ir aiškią vertybių sistemą, ko jumyse pasigenda, ir tai neabejotinai padės jiems būti stipriais žmonėmis tolimesniame gyvenime.
Sėkmės jiems!
Back to top
View user's profile Send private message  
Liuba
Administratorius


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1211
Posts per day: 0.22
Location: Klaipėda/Šiauliai

PostPosted: Tue, Oct 17 2017, 09:18    Post subject: Reply with quote

R.V. wrote:
Ačiū moksleivių komiteto nariams už šiandien paskelbtą Baltijos jaunimo taurės rinktinės sąrašą. Puikiai matematiškai sudėliotos koeficientų skaičiavimo formulės. Vaikai tą tikrai įvertino. Visa media ūžia. Tikslas turėti vieningą vaikų bendruomenę tikrai pasiektas, tik, deja, nukreiptas ne ta linkme, kurios turėtumėte norėti, jeigu jau dirbate tokį visuomeninį darbą. Vietoj to, kad jaustųsi stiprūs būdami kartu ir atstovaudami Lietuvą, jie vieningai stoja prieš jus visus. Sustabarėjusio mąstymo, nelankstumo ir asmeniškumų vedamo elgesio apraiškų skelbėjus. Esate ir n kartų atleisti, ir boikotuoti ir nesuprasti šiandien.
OS bendruomenė gali tik džiaugtis, kad mūsų aktyvusis jaunimas yra neabejingas, kad jie patys yra išprusę tiek, kad galėtų išsigryninti, kas yra teisinga, o kas primetama. Jie turi tvirtą ir aiškią vertybių sistemą, ko jumyse pasigenda, ir tai neabejotinai padės jiems būti stipriais žmonėmis tolimesniame gyvenime.
Sėkmės jiems!


Gal galima detaliau kas nutiko?
_________________
Justinas Liubinskas,
O! Klaipėda/Sakas,
+37061493982,
Back to top
View user's profile Send private message [ Hidden ] Visit poster's website Skype Name
Eugenijus
Meistras


Joined: 19 Mar 2007
Posts: 84
Posts per day: 0.02

PostPosted: Tue, Oct 17 2017, 09:30    Post subject: Reply with quote

Po paskelbtos jaunimo rinktinės Baltijos šalių jaunimo taurei kilo daugybė klausimų. Pirmas ir pagrindinis klausimas, tai ko mes siekiame savo sprendimais - tvirtos, stipriausios savo sudėtimi ir racionaliai sudarytos rinktinės, ar ambicijomis grįstos, nepaaiškinamais UAB‘o principais sudarytos kompanijos? Tiek suaugusiųjų, tiek moksleivių rinktinėse daugybę kartų turėjome situacijų, kai tiksliai pagal skaičiukus atsirinkę kandidatai niekaip netilpdavo į rinktinės sąvoką. Visada būdavo ieškoma kompromisų, tačiau ne visuomet pavykdavo. 2005 metais tik 0,01 taško skirtumu neatsirinkęs V. Aleliūnas „trenerių sprendimu“ buvo paliktas namuose ir neišvyko į JWOC‘ą Šveicarijoje, nors visiems buvo aišku, kad tai sportininkas, kuris tuoj pat bus suaugusiųjų rinktinėje. Jį čempionate pakeitęs dalyvis jau sekančiais metais dingo iš orientavimosi sporto padangės... . Čia kyla antras svarbus klausimas – kas, kaip ir kieno lėšomis prisiima atsakomybę už tokių „turistų“ finansavimą išvykose su rinktine? Trečias klausimas, kurį turėtų apsvarstyti federacija ir prezidiumas - ar yra tikslinga turėti tokios sudėties, tokį komitetą, kuris priima sprendimus, nukreiptus prieš pačios federacijos iškeltus tikslus.

Nepavyko su kompromisais ir šį kartą. Kaip galima paaiškinti situaciją, kai vaikas, nugalėjęs, arba pasiekęs geriausią laiką trejose Lietuvos čempionatų rungtyse savo amžiaus grupėje (kai kur didžiule persvara), užėmęs antrąją vietą Baltijos šalių čempionate, laimėjęs moksleivių lygą, nepakviečiamas net į stipriausiųjų penketuką? Bandant išsiaiškinti sprendimo aplinkybes vieni komiteto nariai ginasi, kad nieko nežino, kiti nekelia telefono, o treti tiesiog mauna į krūmus, kad nereikėtų aiškintis. Komiteto neįgalumas tiesiog bado akis, gėda prieš vaikus... skaudu už juos... skaudu, kad dėl sustabarėjusio mąstymo, dėl nenoro keistis ir taikytis prie šių laikų realybės, jaunimui atimama galimybė tobulėti, o svarbiausia, kad žlugdoma motyvacija. Ir žlugdoma ji ne tik tiems, kurie nepakviečiami į rinktinę, bet didžiąja dalimi ir tiems komandos draugams, kurie lieka prieš nepaaiškinamą faktą... Vaikai puikiai jaučia, kas yra kas komandoje ir gali be vargo išrikiuoti visus savo vietose.... tiek save, tiek trenerius....

Man be galo gėda dėl tokio kolegų sprendimo, todėl noriu atsiprašyti vaikų, kurie tikėjosi teisingos ir sąžiningos įvykių eigos... Nepatekusiems į rinktinę linkiu nenusiminti ir toliau siekti savo tikslo, patekusiems susikaupti ir nugalėti – šiame mače tai esame padarę, ir ne kartą....
Back to top
View user's profile Send private message  
katashunis
Meistras


Joined: 18 Nov 2008
Posts: 212
Posts per day: 0.06

PostPosted: Tue, Oct 17 2017, 10:38    Post subject: Reply with quote

Įdomi situacija, kai esant tokiam kontekstui Augusts Veldė (jei gerai suprantu, kalba eina apie jį) nepaimamas net trenerių sprendimu.
Back to top
View user's profile Send private message  
katashunis
Meistras


Joined: 18 Nov 2008
Posts: 212
Posts per day: 0.06

PostPosted: Tue, Oct 17 2017, 11:11    Post subject: Reply with quote

Tai kad nioliktas buvo V18 o ne V16 grupėje. Aišku keista, kad pasirinko ne tą grupę LT taurėje.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Osport.lt Forum Index -> Bendras All times are GMT + 3 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group